Iziešana uz visas dzīves laimi

Sakaru seanss ar Saules Brālību

16.01.14.

Dārgie Saules Brāļi! Klausos šodienas noskaņojumu!

Labdien, mūsu pastāvīgie klausītāji un draugi. Mēs priecājamies jūs sveikt un papriecāties kopā ar jums! Gribam teikt, ka mums ļoti patīk jūsu prieka un cerības emocijas, kuras mēs pastāvīgi jūtam seansos.

Prieka – tas ir saprotams, bet kāpēc cerības?

Tāpēc, ka jūs uz mūsu tikšanām liekat ļoti daudz savu cerību uzlabot situāciju dzīvē, profesijā un veselībā. Mums patīk šī iepriecinošā cerības enerģija, kura ir vienu soli no jūsu apgalvojumiem.

Jūsu apgalvojumus mēs jūtam kā noskaņojumus nākotnei, taču tos apēno tik daudz neveiksmīgu iznākumu, ka jūsu jaunie noskaņojumi reizēm ir nepārliecinoši ne tikai mums, bet pat jums. Jūs it kā sakāt – nu labi, pamēģināšu vēlreiz! Bet, kā nu būs, tā būs, nekas daudz no manis nav atkarīgs!

Mēs jau esam runājuši par sekundāro izdevīgumu, kad iziešana uz jaunu robežu sola jaunus pūliņus, pārvarēšanas, sienu caursišanu vai pat jaunas neveiksmes. Jaunais vienmēr ir grūts, un šīs grūtības mums reizēm kļūst nepārvaramas. Kaut būtu tāda burvju nūjiņa, kura palīdzētu mums tikt galā ar sevi un savu veselību!

Bet jūs zināt, ka cilvēces vispārējā nerealizēšanās veido planetāro nerealizēšanos? Un iziešana uz savas dvēseles jaunām robežām sakrīt ar to, ka Zeme arī pāriet uz savu dzīvības procesu jaunām robežām? Pašlaik tie, kuri dzird laiku, sāk savus jaunos soļus nezināmajā...

Jā, jūs līdz Jaunajam gadam runājāt, ka paši sperat soļus nezināmajā. Un kā? ir notikusi vai nē jūsu transformācija? (Atgādināšu, ka pirms Jaunā gada seansā gāja runa par Saules Brāļu augšupcelšanās uz jaunu “neizpētītu” realitāti procesu.)

Tā ir sākusies un turpinās, un turpināsies vēl kādu laiku. Mums pieder milzīga enerģija, lai realizētos, transformētos un tiektos uz savas realitātes jaunajām robežām. Mēs savu nākotni būvējam pēc dievišķā spēka, pārliecības un pašpietiekamības kanoniem.

 

Kas nepietiek jums – būt pārliecinātiem par sevi?

 

1. Pašpietiekamības, sapratnes, ka visi tie, kas jums ir piemērs – nav labāki, viņi vienkārši ir aizņemti katrs ar savu lietu. Iziešana uz savu misiju dos jums izredzes kļūt tādiem pašiem kā viņi.

2. Veselības. Vai tās pietiks jaunam solim? No kā es baidos? Ar kādām grūtībām man jātiek galā? Iziešana uz pašrealizēšanos dos jums jaunus prieka un apmierinājuma impulsus, darba prieka un veselības uzlabošanas prieka sapratni.

3. Ir jāiziet aiz komfortablā stāvokļa, veca un pārbaudīta. Tas ir stress, tās ir bailes, bet ir taču arī vēlēšanās visu pārvarēt?

4. Mēs jūsos lasām vēl nepārvaramu šķērsli – jūsu vecumu. Bet cik gadu jums vajag, lai realizētos jaunā profesijā? 100 gadus uz priekšu? Bet varbūt pietiks ar 5 vai 10? Vai jūs gribat nomirt “zirgā” vai, guļot gultā?

 

5 vai 10 gadi – tas ir daudz vai maz? Bērnam tas ir maz, bet notikušam pieaugušam cilvēkam? Piecus gadus izstarot laimi vai piecus gadus “gremot” sevi pie grāmatām un televizora, kļūstot arvien mazkustīgākam un izklaidīgākam...

Šodien mēs atkal parunāsim par to, kas ir cilvēks un kādas realizēšanās mēs domājam. Tā nav profesija, tā nav meditācija, tās nav ārstnieciskas procedūras, tā ir iziešana uz visas dzīves laimi.

(Ieraudzīju šo tēlu – “visas dzīves laimi”. Mēs visu laiku uz kaut ko tiecamies un vienmēr gribam, gribam, gribam. Un, lūk, tas pienāk... jeb nē? Mums ir jāpieliek šis laimes punkts – mēs tiecāmies un augām kaut kā dēļ, krājām kaut kā dēļ pieredzi, enerģijas, uz kaut ko gājām... Un – še tev! un nekā nav priekšā... Lūk, tā ir pienākusi, rītdiena, uz ko mēs tiecāmies...)

Mūsu cilvēka dzīvi var izlikt pa periodiem, un katrā periodā cilvēki laimi saprot dažādi. Ja ar to domājam periodu pirms un pēc pensijas, tad tas ir pats ražīgākais un lieliskākais cilvēka dzīves periods, tāpēc ka spēku un zināšanu jau ir pietiekami, veselība ir saglabāta, un mīlestība sirdī vēl dzīvo. Vēl jo vairāk tas attiecas uz jaunākiem brāļiem.

Visa enerģija ir vērsta uz nākotni, un nākotne gaida šo enerģiju, lai piepildītu sevi. Ar ko jūs savu nākotni piepildīsiet, tas ar jums arī būs.

(Ja mēs ne ar ko nepiepildīsim, nekas arī nebūs.)

Daudzi teiks, ka nezina, ar ko nodarboties...

Nu tad mēs uzskaitīsim, ar ko mēs gribētu, lai jūs nodarbotos.

 

1. Darbs ar mazuļiem, jo jūs taču varat dot tik daudz mīlestības mazuļiem, cik nekad nedos jauna sieviete, jauns vīrietis, kuriem priekšā ir laulības un bērnu radīšana.

2. Darbs ar invalīdiem, kuriem arī vajadzīga palīdzība un mīlestība. Tā nav tikai aprūpe, tā ir arī svētku, akciju un dāvanu organizēšana, sakari ar sabiedrību, vienkārši psiholoģiska konsultēšana, jo tieši viņiem visiem taču ir vairāk problēmu.

3. Literatūra visiem vecumiem par tēmām, saistītām ar dziedināšanu un dvēseles mieru, ar negatīvu programmu un pārdzīvojamu attīrīšanu.

4. Ķermeniskās prakses, piemēram, joga, taiči, cigun u.c.

5. Meditatīvas prakses, vērstas uz savas dvēseles dziedināšanu un pēc tam uz citu dziedināšanu.

6. Darbs ar planētu.

 

Tā arī ir viena no mūsu realizēšanās formām.

Pirmoreiz tāda doma man ienāca prātā, ka cilvēka nerealizēšanās – tā ir arī visas planētas nerealizēšanās. Ka, ja mēs negribam/baidāmies/pretojamies iziet uz savu realizēšanos, tātad mēs negribam, lai arī planēta būtu realizēta.

Mūsu pieslēgšanās pie SB šodien ir nākamajā līmenī. Es tiku runājusi par mūsu “margrietiņu”, kurā mēs esam lapiņas, bet centrs – SB vienotība. Un mūsu progress bija redzams – sākumā lapiņas bija nolaistas, pēc tam tās bija vienā līmenī ar centru, bet pēc tam pacēlās uz augšu. Pašlaik centrs ir pacēlies uz augstāku pozīciju, un atkal lapiņas nedaudz nokarājas no centra līmeņa. Saprotams, ka pēdējos vebināros SB centās nostiprināt mūsu saikni, lai mēs viegli varētu viņiem pievienoties jaunajā līmenī.

Grupa izskatās ļoti gaiša, mēs mirdzam un starojam. Grupas centrs – mūsu apziņas, apvienotas vienotībā.

Es aicinu Sanatu Kumaru, lai viņš mums palīdzētu iedzīvoties šajā līmenī. Sanats Kumara liek mums priekšā salīdzināt sevi šodien ar sevi vecgada vebinārā. Ar to tiek domāts, ka mēs salīdzināsim savus Saules Brālības augstākos aspektus.

(Atgriezeniskā saite – no „Augstāk un spožāk” līdz „Lielāks nekā divas reizes”.)

Mēs ieraudzījām, ka patiešām, ir liela starpība mūsu gaismspējai un „garumam”. Tas apstiprina, ka Jaunā gada pirmās dienas vienmēr mums nes kaut kādas pārsteidzošas pārmaiņas, pat augstākajos līmeņos.

Mēs nofiksējām kvantu lēcienu uz Saules Brālību.

Skatāmies vēl arī planetāros aspektus. Šeit ir mazāk pārmaiņu, bet arī maza pakāpīte ir noieta. Mēs atzīmējam šo virzību ar Zemes Brālības enerģiju.

Jautājums: Kāpēc šī virzība mēdz būt ziemā?

Atbilde: Tas ir enerģiju pīķis Saules hierarhijā, enerģiju pārbīde, un jūsu kalendārs vienkārši šo pārbīdi zina. Tie, kuri rakstīja kalendāru, to saprata un Jaunā gada datumu ielika, ņemot vērā šo pārbīdi.

– Visaugstākais pacēluma punkts šajā ciklā.

Bet kāda ir pārbīdes būtība? Ne vienmēr taču kvantu lēciens mēdz būt Jaunajā gadā? Kāpēc katru gadu uz Zemi atnāk ļoti svaigas, jaunas, tīras, kristālskaidras enerģijas?

Tas ir saistīts ar gada cikliskumu, gada cikliskuma virsotne ir aukstuma moments jūsu puslodē, attīrīšanās un pārkārtošanās moments.

– Viss ienāk samērā ar spēju uztvert un saskaņā ar vispārīgo attīstības plānu.

– Ūdens apsvētīšana ir saistīta ar kvantu lēcienu.

– Vecā nomešana un jaunu enerģiju ieviešana jauniem uzdevumiem. No šejienes pacēlums un jaunu spēku pieplūdums.

Gada cikla virsotne pēc zemes kalendāra sakrīt ar janvāra sākumu. Un tas nav tikai janvāra pirmajos datumos, tas norit nedēļas divas.

Mēs intuitīvi to zinām un vēlam cits citam jaunus spēkus un jaunus veikumus, piepildot mūsu nākotni ar jaunām enerģijām.

Mēs šodien nodarbojamies ar jaunām enerģijām, tā kā jūs no jaunā līmeņa tiksiet apstaroti ar jaunām programmām, jo jūsu Skolotāji ir izgājuši uz citu līmeni, un jaunām dziedināšanām. Mēs saprotam, ka cilvēkam pats galvenais ir kļūt nedaudz saprātīgākam, saņemt vairāk mīlestības un kļūt veselākam.

– Hierarhijas darbs ar cilvēci – gada beigās tiek atlaista karma, bet sākumā – jaunu enerģiju ienākšana.

Jā, ja cilvēks ir izpildījis savus uzdevumus, viņam nosūta nākamos uz veselu gadu, un pēc tam tiek dota enerģiju ienākšana šo uzdevumu pildīšanai.

Uzdevumus mēs jums gan nolaižam, arī enerģijas tam nāk, bet jūs pat par nedomājat par to, nespraužat mērķi un vairumā gadījumu nepildāt šo uzdevumus. Un šī cilvēces uzdevumu atpalikšana no to izpildīšanas ir cilvēces “parāds”.

– Parāds kam? Hierarhijai vai sev pašam?

Tas ir kosmisks parāds. Visas šīs programmas (karma, uzdevumi) tiek apspriestas: gan Galaktikas Centra līmenī, gan viena no Galaktikas galvenajiem mazajiem centriem līmenī, kuram pakļauta Saules sistēma, gan Saules sistēmas līmenī. Galvenie uzdevumi tiek sadalīti un sadalīti sīkākos (kā direktors sadalītu uzdevumus pa institūta nodaļām).

Te uzreiz kļūst saprotams – ja nodaļa nepilda savu darbu, tas iegāž visu sistēmu.

Dabiski, uzdevumu izpildītāji tiek dublēti. Nav iespējams iedomāties – ja jūs neizpildījāt savus uzdevumus, tad visa sistēma sabruks. Taču ir lietas, kuras var izpildīt tikai uz Zemes.

Kādus uzdevumus, kurus mēs nevaram atrisināt, var izpildīt tikai uz Zemes?

Tas pirmkārt ir saistīts ar jūsu dievišķo (ercenģelisko) izcelsmi, ar mīlestības, kura funkcionē visās jūsu šūnās un visos jūsu centros, līmeni. Atteikšanās no mīlestības – tas ir viens no pašiem neizpildītākajiem cilvēces uzdevumiem. Daudzi cilvēki baidās no mīlestības, “apdedzinājies ar pienu uz ūdeni pūš”, tas ir – daži aizslēdz sirdi uz visiem laikiem un audzina savus bērnus bez mīlestības. Un, lūk, tas tad arī ir noziegums, tāpēc ka bērni, izaudzināti bez mīlestības, kļūst ne līdz galam cilvēki (недо-человеки), nepilnvērtīgi cilvēki.

Otrais – atteikšanās no sava spēka. Jūs savu spēku nododat organizācijām, valdībai, vecākiem, darbadevējiem.

Trešais – atteikšanās no savas veselības. Daudzi cilvēki ārstē nevis savu sistēmu, bet vienu orgānu. Ārstē virspusi, bet vajag ārstēt iekšienē. Tās ir garīgas traumas, psiholoģiski stresi un tās programmas, pēc kurām mēs attīstāmies no bērnības.

Lūk, vismaz trīs programmas, diezgan lielas, pēc kurām cilvēce iet vienkārši nepareizi. Un ir ļoti grūti no tā atteikties, tāpēc ka jūs no bērnības esat tā audzināti.

Rit diezgan liels darbs, lai notiktu atteikšanās no tiem negatīviem, bāzes programmām, ar mūsu Skolotājiem.

Un ir vēl viena programma – cerība uz Augstākajiem, uz Dievu, uz vecākajiem, uz valdību, uz militāristiem, uz jebkuru, “tikai ne es!”. Arī tā ir bāzes programma.

Kad jūs nonākat Vienotībā, sākat atbildēt par visu.

Saprotiet, ka tagad jūs jau esat Planetārajā Vienotībā, bet dzīvojat ar mazā cilvēka apziņu, kurš ne par ko neatbild. Tā dzīvo cilvēku vairākums. Ja cilvēks atbild par “aknu veselību”/finansēm/ u.c., tad viņš vairāk ne par ko neatbild. Ja viņš ir karavīrs, tad viņš atbild par savu pienākumu šauro loku un vairāk ne par ko.

Arī tā ir cilvēces sadalīšanas bāzes programma.

Un ir ļoti grūti jūs savākt, lai saprastu, bet ko tad jūs gribat?

Tāpēc ka cilvēks ir pārstājis gribēt. Viņam ir atņemti spēki, mīlestība un veselība.

Jūsu uzdevums – atjaunot šīs cilvēces bāzes programmas jebkādā veidā. Darīt visu iespējamo, lai šīs bāzes programmas sāktu strādāt.

Uzdevums man ir nesaprotams – kādā veidā cilvēcei iepotēt atkal šīs bāzes programmas, kuras tika pazaudētas...

Pirmām kārtām caur pašrealizēšanos. Saprotiet, ka katrs no jums ir atnācis tieši tā dēļ. Tas ir – jūs atnācāt ar to nodarboties – atgriezt cilvēcei mīlestību, vēlēšanos pašrealizēties un tieksmi turpināt mācīties un attīstīties. Nevajag domāt – ja esi aizgājis pensijā, tad tev nekas nav jāmācās un ir vienkārši jānīkuļo, “nodzīvojot” savus gadus.

Sava spēka atgriešana – tas arī ir: es eju tālāk, neapstājos savā attīstībā, es saprotu, cik man vēl ir spēku, un es vēl varu izdarīt daudz – gan to, gan to, gan to!

16 01 21 01

Vienīgais, ko mēs jums lūdzam – nezaudēt saikni ar Augstāko Es un neapstāties pie tā, ko jūs esat sasnieguši, spert soļus tālāk. Katrs no jums sper savu soli, bet kopumā cilvēce paceļas uz nākamo pakāpi. Ja tā strādās visi, jūs iziesiet no šīm bāzes programmām, tāpēc ka jūs atnācāt šīs bāzes programmas sagraut!

– Pajautāju SB par uzdevumiem. Atbilde: iziešana uz cilvēces attīstītības jaunu līmeni, dvēseles potenciāla atklāšana, visu aspektu apvienošana, cilvēce labklājības veco programmu pilnīga transformācija. Izbrīnījos, ka jautāju par sevi, bet atbilde ir cilvēcei.

Jā, ar mums vairs no SB līmeņa nerunās par atsevišķiem cilvēkiem, runā par mūsu Zemes Brālības uzdevumiem.

Kā strādāt ar cilvēci? Savā līmenī katrs sper nākamo soli, pārbīda sevi par vienu pakāpi. Var par to rakstīt, izdot grāmatas, vadīt seminārus, vebinārus, vadīt grupveida nodarbības, bikstīt cilvēci pieņemt savu spēku un iemiesot to dzīvē.

Jo tu taču vari pieņemt savu spēku un tālāk ar to neko nedarīt. Ved sevi pie cilvēkiem un sāc ar viņiem strādāt, jebkurā līmenī – enerģētika, attiecību sfēra, psiholoģija, fiziskās veselības sfēra – no kā veselība ir atkarīga. Daudzi cilvēki domā – ja viņi guļ, tad saglabā savu veselību. Mīlestību kustēties arī vajag iepotēt. Joga, Taiči – viens no mūsu garīgajiem virzieniem, enerģētikas attīstība.

Daži cilvēki, kad viņiem iesaka no augšas, kurp viņiem iet attīstīties, negrib tā iet – tas ir briesmīgi, nepazīstami, neiespējami, tas man ir par daudz, labāk neko nedarīt vai tērēt minimālas pūles. Bet mums dod darbu ar sevis pārvarēšanu, ar sasprindzinājumu, ar sevis noņemšanu no tās pozīcijas, kur tu sēdi daudzus gadus.

Un tad dvēsele aug. Viņa izies dažādas mācības ceļā, ne tikai priecīgus, bet arī briesmīgus un smagus momentus, meklēs izeju un mācīsies no tā. Bet jūs neļaujat dvēselei iziet tās mācības, kuras viņa ir ieplānojusi, tāpēc ka jūs baidāties.

Mēs kaut ko esam sasnieguši, tas ir skaidrs no mūsu vebināra, bet ir jāvirzās tālāk!

Padomājiet, kāds nākamais solis būtu jums interesants un ko jūs tādēļ gribētu uzsākt. Un katrs sev uzrakstiet šos mērķus. Šiem mērķiem tiek dota palīdzība realizēšanā.

Rakstiet maksimāli, ko varat izdomāt.

(Lasām plānus, izlēca cilvēku negatavība konkrētām lietām.)

Dodiet mums jūsu programmas, un mēs jums palīdzēsim!

Bet mums nekā nav...

Lai notiek tā! – saka visums.

– Es pagaidām nejūtos kā piemērs, jo daudz manī prasa izmaiņas un transformācijas.

Neviens nesaka, ka viņš ir piemērs. Mēs dziedinām cits citu. Mēs nekad nekļūsim ideāli cilvēki. Ja mēs tieksimies uz to, lai kļūtu ideāli, mēs tā līdz pašai nāvei aiztieksimies... un nekļūsim ideāli.

Sevis dziedināšanas ceļā jūs izejat tās mācības, kuras jums jāatdod citiem. Jūs domājat, ka mēs varam atdot citiem tikai labo? Mēs varam atdot savu grūtu situāciju iziešanas pieredzi, attīrīšanās pieredzi, un tas ir darbs planētas labā.

Ļoti svarīga ir darba ar jebkura vecuma bērniem pieredze. To vieglāk būs izdarīt māmiņām, tētiem un vectētiņiem, vecmāmiņām, jo viņiem ir tieša saziņas ar bērniem pieredze. Mēs visi strādājam ar pieaugušajiem un ļoti maz nodarbojamies ar bērniem. Iemāciet viņiem mīlēt, priecāties, rotaļāties, krāsainu pasaules uztveri, izzināt dabu.

Kāds tā arī neuzrakstīja savus mērķus un piepildīja savu nākotni ar nevēlēšanos izkustēties no vietas. Cilvēce galvenokārt arī dzīvo tādās enerģijās: viss mums ir atņemts, un mēs neko negribam sev atgriezt, mums arī tāpat ir labi!

Mēs uzplēsām šo slāni, ka mēs sēžam un neizkustamies, un mūsu nākotne gaida mūs – mūsu nākotnes enerģijas, mūsu bērni, mūsu mazbērni... Mūsu pieredze jau ir pieprasīta. Mēs varam cilvēkiem palīdzēt daudz vairāk nekā tagad. Bet mēs baidāmies un kautrējamies.

Jautājums: Kā mums strādāt miera kā planētas tālākas realizēšanās paša nepieciešamākā priekšnoteikuma labā?

Karš – tā iziešana no tumšajām enerģijām, kuras ir uz planētas. Vai nu tā būs jūsu valstī, vai arī tā pašlaik ir pārbīdīta aiz robežas. Tur notiek planētas tumšo enerģiju noliešana, ne tikai mūsu valsts, bet visu valstu tumšo kolapsēšanās. Bet pagaidām tas kalpo kā izmantojama piltuve, tumšo spēku pielietojums, ja reiz tie ir pieprasīti. Lokālo karu piemērs – lielākas kataklizmas enerģiju sadalīšana daudzās daļās un negatīvās enerģētikas iziešana dažādās vietās.

Principā šī “tvaika nolaišana”, tumšo spēku izmantošana uz Zemes, var būt arī miermīlīga, piemēram, iedzīvošanās bagātībā, zelta iegūšana, militāras mācības, sportiska cīņa...

Šis spēks nekur nav pazudis, un, dabiski, viņš prasa savu realizēšanos. Šī spēka iziešana norit un beigsies tikai pēc vairākiem gadiem.

Mēs saprotam, kuri šos karus uzkurina, lai negatīvās emocijas, kuras ir valstī, tiktu vērstas uz “ienaidnieku”. “Ienaidnieks” pašlaik ir Krievija, un šī “izplūde” tika mākslīgi izprovocēta.

Šiem tumšajiem spēkiem ir piebarošana arī kosmosā, ir arī tumšie kuģi, kuri viņiem palīdz.

Vēlreiz atgādina par šaha spēli un lūdz jums rīkoties. Nevis meklēt, bet rīkoties – šodien un rīt, la glābtu planētu. Aicina darīt kaut ko konkrētu.

 

Nāk apskaidrošanas, attīrīšanas enerģijas. Iezemējam šo staru. Savedam kārtībā auras un piepildām auras ar šo enerģiju. Visas šūniņās sāk vibrēt smalki, smalki, ļoti maigi atbild šim staram.

Bet tagad ienāk ļoti augsts Altaira stars. Šī enerģija atnāca 2016. gadā. Stars ir ļoti gaišs, blīvs, kristālisks. Labi attīra, izkasa centrālo kanālu. Iezemējam viņu.

Stars ir piepildījis visu auru. Šeit ir daudz mīlestības. Sirds sāk atvērties. Jūtamas neparastas enerģijas un augstas civilizācijas programmas. Mums tās ir pilnības programmas, kad cilvēki vairs nedomā par karu, par manipulācijām. Tīrs, godīgs atklāts stars.

Un, tā kā mēs to jūtam, tātad tas ir mūsu potenciāls, un uz kādas planētas mēs esam jau tādi. Tieši tāpēc mēs tik labi varam to izjust.

Stari mūsos aktivizē pašas augstākās un skaistākās jūtas, domas un uzvedības manieres, svētos principus un iekšējās paradigmas.

Godīgums pilnības līmenī.

Kristālskaidra doma, tīra un atklāta, viennozīmīga.

Augstākais cildenums.

Ne šīs zemes izpratne par skaitumu.

Humānisms.

Atklātība.

Pašizteiksmes pilnvērtīgums.

Šī pēdējā mums tieši nav. Mēs esam pieraduši gan slēpt savas jūtas, gan domāt “dažnozīmīgi”, gan pārtaisīt savas jūtas. Meistarības viengabalainums un noslēpums – kad es vienmēr domāju vienu un to pašu.

Pašlaik mums ir iedota pašrealizēšanās enerģija, un mums uz to ir “visu laiku jāpilina!” Jāiet tālāk un tālāk pa šo ceļu. Ja mēs ceļus mainīsim, visums nepaspēs sekot mūsu realizēšanās vēlmēm.

Šajā Altaira enerģijā jūtams milzīgs viengabalainums, universālums. Ar šo enerģiju var ārstēt ne tikai orgānus, bet arī cilvēka dvēseli, visus viņa ķermeņus.

Cilvēka dabas daudznozīmīgumu un universālumu.

Pašlaik notiek šo augsto īpašību aktivizēšana, ieaudzināšana mūsos atbilstoši šīs enerģijas vibrācijām. Katrā vibrāciju plānā ir plānam atbilstošas dvēseles šķautnes. Tas tad arī ir mūsu mērķis, KĀDIEM mums jākļūst rezultātā, lai ieietu šajā Saules Brālības līmenī.

Tā tad arī ir tiekšanās uz cilvēka turpmāku attīstību – caur savu (palikušo) negatīvu pārvarēšanu kļūt pat par tādu spēcīgu ercenģeli.

– Spēcīgs un jaudīgs stars strauji ieiet Zemes centrā. Tāda tīrība bērnības līmenī, kad nav pat domas par ļaunumu.

– Novešana līdz visaugstākajam rezultātam.

Jā, mēs vienmēr sev nospraužam pašu augstāko mērķi. Tam ir jābūt augstākajā līmenī. Un tad mēs paši tādi kļūstam. Un tad mēs nevaram pamest pusē, nepabeigt, un visu laiku atklājam jaunus dvēseles potenciālus.

Dvēsele ņem kādu savu šķautni, savu potenciālu, un atver to ar daudzām dzīvēm.

Mums jāsaprot, kādi mēs varam kļūt šo mācību rezultātā? Apskaidroti.

Taču šis līmenis, šķiet, ir vēl augstāk par mūsu zemes realizēšanos, tas atklāj mūsu nākamās iespējas. Kurš mums traucē realizēt savus plānus, izņemot mūs pašus?

Ja es GRIBU, tad apsolu, ka uz to TIEKŠOS AR VISU DVĒSELI.

Viss mūsu garīgais ceļš ved ne pie tā, KO ES DARĪŠU, kādas prakses pārvaldīšu, cik meditāciju veikšu u.c.

BET KĀDS ES KĻŪŠU REZULTĀTĀ.

KĀDU ĪPAŠĪBU ES SPĒŠU DOT SAVAI DVĒSELEI.

Garīgais ceļš – tā ir savu šķautņu slīpēšana. Tā vairs nav profesija vai sociāla loma. Īpašības nostājas no “augšas”, un dvēseles visas šķautnes sāk savienoties un zaigot apvienojumā.

Un katrā savā darbā mēs varam ienest vai neienest to, ko mēs šodien saņēmām. Neaizmirsīsim šo poti, šīs lieliskās enerģijas.

Es piekrītu, ka ir ļoti grūti būt tādam cilvēkam uz Zemes. Iespējams, tas ir nepraktiski. Bet mēs taču ejam apskaidrošanās ceļu. Apskaidrotie tieši tādi arī ir. Viņi ar to arī atšķiras no visiem pārējiem.

SB: Paklausies mūs. Tālāk nebūs vieglāk. Neaizmirsti, ka šī Skola ir mazajiem. Ja jūs neiemācīsieties šeit uzvesties kā pieaugušie, jūs nāksiet uz šejieni reizi pēc reizes, lai atkal apmācītos bērnībā. Un tie, kuri uzskata, ka viņiem ir laiks attīstīties tālāk, viņi mūs labi saprot.

Jūtu, ka grupā ir parādījušies “atkritējiski” noskaņojumi – nu labi, labāk mēs dažas reizes vēl paiesim uz Zemi... Sākusies atkāpšanās.

“Vediet mūs uz augšupcelšanos.” “Labi, mēs jūs vedam. Bet jūs gribat uz augšupcelšanos?” ‘Nē, laikam gan mēs labāk vēl daudz reižu atnāksim šurp.” Tad kāpēc jūs piesaucat mūs vest jūs?”

Grupā kāds ir parādījis vājumu (дал слабака)... Es visu savu spēku atdodu kādam, bet pats vēl neesmu gatavs...

Lūk, viņš, pirmais eksāmens. Kāds to ir nolicis labi, bet kāds iet uz pārlikšanu. Bet ziniet, ka:

Nekad nav par vēlu mainīt savas domas.

Nekad nav par vēlu sākt uztvert sevi citādi.

Nekad nav par vēlu sākt iet uz savu mērķi.

Mēs jums nodemonstrējām jūs.

Un, ja jūs esat nolēmuši iet pa to kursu, kuru šodien iezīmējāt, savienojieties ar mums, mēs jums palīdzēsim. Mēs jūs atbalstīsim.

Mēs jūs vedīsim.

Viss izdosies, ja mēs esam nosprauduši un ejam. Vajag vienkārši veikt soļus – apmācīties, lasīt, praktizēt. Tagad ir daudz konsultāciju, treniņu – tas viss ir nepieciešams cilvēkiem, lai izkustinātu viņus no nāves punkta, palīdzētu pieņemt savu spēku un sākt aktīvi darboties.

(Biznesa un naudas lomas dzīvē apspriešana. Mums jāatrod līdzsvars starp biznesu un garīgumu.)

Mēs esam apmierināti ar šodienas tikšanos. Mēs vedām jūs precīzi un atvedām jūs uz nākamo pakāpi. Vēl viena telpa ir atvērusies jūsu priekšā. Tā ir tā Skola, kur jūs mācīsieties to, ko jūs tagad paziņojāt. Jūs nodarbosieties gan miegā, gan pa dienu. Katrs nodarbosies ar saviem paša plāniem un projektiem, un katrs pašlaik var iepazīties ar to Skolotāju, kurš jūs vedīs. Tā ir savdabīga Cilvēka Realizēšanās Skola. Jums katram ir savs Skolotājs.

Notiek kaut kas, kas ir līdzīgs iesvētīšanai. Mūsu ideja šeit apaug ar miesu, mentālo aprīkojumu, enerģijām.

Nāk ļoti gaiša plūsma, kura svēta mūs, noslēdzoša, rezultātus apkopojoša.

No augšas viss atiet. Pie mums ir atnācis brīvības stāvoklis...

Sākam jaunajā līmenī pacelt galvas un atkal just šo spēcīgo staru, kurš caur mums iet uz Zemes centru.

No Zemes nāk laba atsaukšanās.

Enerģija iet plašumā, lai savienotos ar citiem cilvēkiem, ar citām būtībām, uz Zemes Brālību, uz planētas centru.

Nekad neaizmirstiet savu planetāro misiju. Paplašiniet visas savas iegūtās zināšanās pa planētu. Lai šīs realizēšanās programmas vēl kāds uztver. Tas ir ļoti svarīgi.

Pateicības visiem, visiem, visiem.

16 01 21 02

 

Pievienots 21.01.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/vichod-v-schaste-vsey-zhizni

Tulkoja Jānis Oppe