Sveiciens no Altaira

Kuģu klātbūtne uz Zemes

(Vebinārs ar Saules Brālību 16.01.03.)

Dārgie Saules Brāļi! Sākam mūsu Skolas nodarbības.

Es gaidu noskaņojumus.

Virs manis astrālajā apgabalā ir radies mirdzošs objekts, līdzīgs irdenai lodei vai maisam. Virs katra no mums augstāk par sutratmu astrālajā apgabalā arī ir radušies mirdzoši „maisi”. Es saspringu, tomēr esmu atbildīga par visiem… kaut arī tie ir ļoti gaiši un priecīgi.

Kas tie ir par ķermeņiem?

Mūsu enerģētiskās dāvanas. Tās sāks darboties no Sala tēva seansa sākumā.

Ha, ha, ha! Bet es jau domāju, ka mums kaut kas ir uzsēdināts uz kanāla, kaut arī gaišs…

Lūk, arī iekriti! Neuzticies sev vai baidies ar mums strādāt?

Tā vienkārši ir piesardzība. Uzticies, bet pārbaudi.

Mums šodien tieši arī būs mācība enerģiju atšķiršanā mentālajos apgabalos. Sākumā mēs jums uzdāvināsim mūsu dāvanas, bet pēc tam labi padarbosimies.

Pievēršu uzmanību, ka mūsu dāvanas pārbīdās uz centru, veidojot apli. No centra tajās iet ļoti gaiša starveidīga „Sala tēva” enerģija. Prātoju – ja DP – tā ir mūsu Sniega Karaliene, tad Sala tēvs – tas ir Mihaēls?

Nē, protams, Sala tēvs – tas ir mūsu… Hēlioss! (Es neizdzirdēju, bet uztvēru viņa enerģiju, tagad precizēju.)

Tas ir Hēlioss?

Jā, protams, valdījumus apstaigā savus…

 

Не ветер бушует над бором,

Не с гор побежали ручьи –

Мороз-воевода дозором

Обходит владенья свои.

 

Глядит – хорошо ли метели

Лесные тропы занесли,

И нет ли где трещины, щели,

И нет ли где голой земли?

 

Пушисты ли сосен вершины,

Красив ли узор на дубах?

И крепко ли скованы льдины

В великих и малых водах?

 

Идет — по деревьям шагает,

Трещит по замерзлой воде,

И яркое солнце играет

В косматой его бороде.

 

Hēlioss, sveicu tevi!

Sveika, Sniegbaltīt, redzu tevi! Pieņem dāvanas un izdali mūsu bērniem!

Tagad droši vien vēl ir mazliet par agru. Drīz izdalīšu. Un ko tu tur esi paslēpis?

Bet katram savu. Lai paši saskata. Par maz neliksies.

Pateicos par dāsnumu. Bet kā ir radusies leģenda par Sala tēvu? Kāpēc tas nav kaut kāds ļauns Sala tēvs, aiz ausīm rausta, rokas, kājas saldē, bet mūsu acuraugs Saulīte?

Bet kurš atbild par Zemes temperatūru un salu, vai tad ne Es? Un kurš sala laikā sūta Zemes attīrīšanu no dažādiem draņķiem?

Kā tu domā, kāpēc temperatūra kosmosā ir tik zema?

Siltumam vajag daudz enerģijas, tā ir enerģijas ekonomēšana.

Pareizi! Vēl tādēļ, lai dažādi sīkumi neaugtu, kuri veicinās telpas piesārņošanos.

Tas ir, jūs saradījāt sīkumus un tādā veidā viņus kontrolējat?

Mēs saradījām… viņi agrāk par mums parādījās, tās ir enerģijas un matērijas augšanas izmaksas. Tie ir gadsimtu putekļi.

 

Vēršos pie interneta:

Cik kosmisko netīrumu, putekļu, meteorītu utt. ik gadu nonāk uz planētas Zeme?

Atbilde: https://otvet.mail.ru/question/30936936

Lidojot caur kosmosu, arī Zeme, visas planētas, to pavadoņi no kosmiskās telpas „sagrābsta” lielu daudzumu komisko putekļu. Zemes atmosfērā pastāvīgi ietriecas mikrometeori un meteorīti (jūs tos redzat naktī), bolīdi. Tāpēc planētu formēšanās process nepārtraukti turpinās, tas ir, Zeme, visas planētas, to pavadoņi nepārtraukti turpina pieaugt apjomā. Pēc zinātnieku vērtējumiem (kaut kur sen izlasīju), „sagrābstot” no kosmosa kosmiskos putekļus un mikrometeorus (nemaz nerunājot par lieliem meteorītiem), Zeme savu masu IK DIENAS palielina ne mazāk kā par 100 tonnām diennaktī! Pareiziniet šo skaitli ar diennakšu skaitu Zemes un planētu eksistēšanas miljardos gadu – tas nozīmē, ka sevis kā planētas eksistēšanas laikā Zeme ir kļuvusi ievērojami „dūšīgāka”.

Visas planētas un to pavadoņi tāpēc pastāvīgi „aug” izmēros un masā – turpinās planētu sistēmas formēšanās, tajā skaitā arī uz tā rēķina, ka Saules gravitācija sagrābj „jaunus” kosmisko putekļu mākoņus, caur kuriem lido mūsu planētu sistēma. Lūk, piemēram, ir parādīts, ka gāzveida gigants Jupiters pastāvīgi aug, „sagrābstot” uz sevi un glābjot Zemi no lielu ķermeņu, pat Zemes izmērā, triecieniem, sk.: http://www.vesti.ru/videos?vid=233573

Šis planētu palielināšanās process norit pastāvīgi, un tas notiek pēc Likumiem, kurus atklāja mūsu pazīstamais Lielai tautietis, zinātnieks, ģeofiziķis O.J. Šmits un kurš pierādīja, kā Saule sagrāba kosmisko putekļu mākoņus un kā no tiem formējās planētu sistēma. Tas dod ļoti svarīgu secinājumu, ka VISĀM ZVAIGZNĒM ir jābūt planētu sistēmām, un pašlaik astronomi ir sākuši to apstiprināt ar novērojumu datiem!

To, ka Zeme pastāvīgi aug, ilustrē arī tas, ka arheologiem ir jānoņem lieli vēlāku noslāņojumu ieži, lai tiktu klāt priekšmetiem no pagātnes, jo uz tiem no augšas ir „sabirusi” svaigāka viela no kosmosa. Tāpēc organiskie nogulumi, pagājušo laikmetu atlieku radīti (nafta, gāze, ogles…) izrādījās „apbedīti” zem grunts slāņiem.

Kā Zemes masa palielināšanās ietekmē viņas eksistenci un stāvoklī komiskajā telpā? Atbilde nav viennozīmīga. Ja aplūko vienkāršoti, masas pieaugšana – tā ir Zemes „trīšanās” gar krītošo vielu, kura Zemi bremzē, un tātad samazinās kustības pa orbītu ātrums un samazinās Planētas centrbēdzes spēks, kā arī masas palielināšanās dēļ palielinās Zemes pievilkšana no Saules puses, un šo divu cēloņu dēļ Zemei ir „jānoslīd” no orbītas un pakāpeniski jātuvojas Saulei („pa spirāli”), jeb tas nozīmē, ka Zemei perspektīvā ir lemts „sadegt”, nokrītot uz Saules. Taču, redzams, tas nebūs tik drīz. Bet zinātnisko novērojumu īsajā eksistēšanas laikā šis Zemes pietuvināšanās Saulei efekts pagaidām nav novērots, redzams, pārāk īsu laiku to vērojam!

Bet rūpīgi mērījumi pēdējos gados parādīja, ka attālumi gan starp Zemi un Sauli, gan starp citām saules sistēmas planētām, gan starp Zemi un Mēnesi, otrādi, niecīgi palielinās, un šim faktam neatrodas cits izskaidrojums, izņemot astrofiziķu novēroto „Visuma uzpampšanu” jeb „Galaktiku izklīšanu”, kuras rezultātā pati telpa it kā „izstiepjas”, un attālumi starp objektiem palielinās! Bet turklāt ir jāņem vērā arī Hipotēze par „pulsējošo Visumu”, sk. atbildi uz jautājumu: http://otvet.mail.ru/question/16450379/

Tātad „viennozīmīgas” atbildes uz šo jautājumu nav, un visdrīzāk iespējams, ka mūsu civilizācijas „dzīves laika” ierobežotības un viņas eksistēšanas laika niecīguma salīdzinājumā ar Visuma laiku dēļ cilvēce diezin vai „paspēs” iegūt atbildi uz šo jautājumu!

 

Es pateicos atbildētajam-inkognito par izsmeļošo un interesanto atbildi.

Tātad visiem putekļiem, kuri nesas kosmosā, piemīt vielas apziņa un savas vibrācijas.

Kas notiek pēc viņu nonākšanas planētas atmosfērā?

Var notikt dažādi, taču planētas atmosfērā eksistē spēki, kuri seko, lai nekristu nezin kas, piemēram, planētu radioaktīvas atlūzas vai vīrusi, ar kādiem cilvēcei vēl par agru sastapties.

Planētas smalkajos slāņos eksistē neredzami filtri, kuri seko tādiem virpuļiem un aizved tos no planētas.

Piekrītu tam, pati reiz biju tāda filtra lomā.

Tu biji ar mums un ne reizi vien, vienkārši tu neesi iegaumējusi daudzus gadījumus, kad tu mums palīdzēji un pat vadīji vienu tādu „pastaigu”.

Atgādiniet man, lūdzu!

Pēc tam kaut kad. Pašlaik mēs gribam tev vēl kaut ko teikt, iepriecināt. Uz Zemi nāk jauns tīrs vēss vilnis. Viņš ir saistīts ar apziņas mošanos.

Viņa ir līdzīga kristāliskai enerģijai, taču ir starveidīga, it kā gaisma nāk ne no Saules… bet no kurienes?

Altairs? Es pareizi izdzirdēju?

Jā, tas ir Altairs, kurš dod jums savu gaismu.

Altairs (α Aql / Ērgļa Alfa) – pati spožākā zvaigzne Ērgļa zvaigznājā 12. Spožākā zvaigzne pie debesīm. Redzamais spožums – 0,77m. Nosaukums ceļas no arābu „an-nastr at-tair”, kas nozīmē „lidojošais ērglis”.

Altairs – viena no virsotnēm „vasaras-rudens trijstūrī”, kurš redzams Ziemeļu puslodē vasaras un rudens mēnešos. Kopā ar Ērgļa betu un gammu viņš veido labi pazīstamu zvaigžņu līniju, kuru dažreiz sauc Ērgļa Kopa vai Ērgļa Valnis.

16 01 16 01

Altairs atrodas tikai 16,8 gaismas gadus (5,14 parsekus – 159 triljonus kilometru) no Zemes. Tā ir viena no mums tuvākajām zvaigznēm, redzama ar neapbruņotu aci, un tuvākā pēc Sīriusa A spektra klases zvaigzne.

Altairs – V galvenās secības A7 spektra klases balta, karsta zvaigzne ar masu apmēram 1,8 Saules masas. Spožums – 11 Saules spožumu. Altairs griežas ātri, veicot pilnu apgriezienu ap savu asi 8,9 stundās ar ekvatoriālo ātrumu 286 km/s. Salīdzinājumam: Saule pilnu apgriezienu veic 25,05 dienās ar ekvatoriālo ātrumu 2 km/s. Altaira griešanās rezultātā viņa diametrs ekvatora rajonā ir par 22% lielāks nekā polu rajonā.

Vikipēdija.

***

Skatāmies maisus ar dāvanām. Starp dāvanām – prieks, uguņošana, salūts, norimšana.

***

Plūsma, kura sākusi iet uz Zemi, nāk no Altaira. Altaira spektra klase ir zemāka nekā Sīriusam. Mēs, kā vienmēr, varam salīdzināt Sīriusu un Altairu, viņi ir apmēram vienādā spožumā. Paskatīsimies, kā atšķiras viņu plūsmas. Pievēršu uzmanību, ka Altaira enerģijas uzvedas aktīvi. Kā izpaužas viņa aktivitāte?

– No Sīriusa ir mierīgākas enerģijas, no Altaira viņa nāk porcijās.

– Es jūtu intensīvu pulsāciju.

– Modina dziļo atmiņu.

– Enerģija piepilda ķermeni, un ir viegli, viegli.

No Sīriusa nāk maiga, gaiša un labestīga enerģija. No Altaira viņa nāk ļoti spēcīga. Viņa ir aptvērusi Zemes atmosfēru un pat aizsegusi Sīriusa enerģiju, un kļuvusi par planētas Noosfēras daļu. Sīriusa enerģija ir pat nedaudz atgājusi no planētas.

Jautājums: Kāpēc atnāca Altaira enerģija?

Atbilde: Jūs iegājāt līdzīgā plūsmā, kad uz planētas bija jūsu senči no Altaira. Uz analoģiskas plūsmas reiz uz Zemi atnāca būtnes no Altaira sistēmas.

Šai plūsmai piemīt apziņa, dabiski, ar viņu atnāca gan būtības, gan apziņa, gan informācija.

Šīs Altaira enerģijas ir priecīgas un vieglas, un starp dāvanām šīs enerģijas dominē. Tā ir mūsu AEs daļa, kura mums palīdz tikt galā ar dažādām nepatikšanām. Un tagad šī enerģija pastiprinās.

– Altaira enerģija – laime ar prieku.

Šī enerģija mums ir uzdāvināta apgūstamā veidā, pārveidota.

Hēlios, pastāsti mums, kāpēc šī enerģija atnāca 2016. gadā?

Hēlioss: 2016. gads ir Altaira gads. Būs gan Sīriusa, gan Centrālās Saules gadi, bet pašlaik norit Saules sistēmas un Zemes saskaņošanās ar Altaira enerģiju. Tas dod apziņas pamodināšanu un vibrāciju paaugstināšanu.

Jā, ja paskatās cik daudz ātrāk par Sauli griežas Altairs, tad tas pirmkārt liecina par viņa augstajām vibrācijām.

Hēlioss: Tas liecina par tās vielas, kuru šī zvaigzne izplata kosmosā, līmeni.

– Sirds pulsē un paplašinās caur asarām...

Jautājums: Tā ir mūsu civilizācija? Tie ir mūsu senči? Jeb tā ir agrāka civilizācija?

Hēlioss: Mūsu Sanata Kumaras Ģimene tomēr atnāca no Lielās Lācenes un Gulbja. Altairs ir nedaudz cita civilizācija, vairāk saistīta ar Ēģipti un Ehnatonu.

– Sajūta, ka epifīze ir aptverta ar mīlestību un maigumu...

Precizēju: Ehnatons tad ir Altaira enerģijas vai nav?

Ehnatons tiešā veidā ir saistīts ar Altairu.

Un man rāda tādu attēlu:

16 01 16 02

Šis attēls ir saistīts ar nākamo attēlu:

16 01 16 03

Caur Saules sistēmu Ehnatons bija saistīts ar Altairu.

Precizēju, dabūju apstiprinājumu, bet lūdzu vēl arī klausītājus precizēt.

Dod apstiprinājumu.

– Caur 7. čakru notiek kustība atpakaļ un uz priekšu? Kas tas ir par darbu?

Es arī jūtu čiekurveida dziedzeri un iedarbību uz viņu. Tas ir darbs ar apziņas modināšanu.

– Atbilde: palīdzība nākamajām darbībām.

Kādas mums ir nākamās darbības? Darbs ar cilvēces apziņu. Noenkurojot mūsu apziņā augstākas Altaira enerģijas, norit darbs ar cilvēces apziņas paaugstināšanu. Saprotams, ka tādas augstas enerģijas var noenkurot ne visi, bet tie, kas viņas var uztvert. Droši vien daudz grupu, kuras meditē un kam ir augstas apziņas, arī pieņem šo enerģiju.

Enerģija ir kā no ziemas, svaiga, vai viņai ir sakars ar Dievišķās Aizgādnes enerģijām, viņa ir ļoti līdzīga ar savu svaigumu, stariem, tīrību?

Nē, no DA Zeme saņem starojumu nepastarpināti, bez starpniekiem, bet Altairs dod savas vibrācijas.

– Ir atvērts apziņas dziļais slānis lietotāja līmenī, un jūsu uzdevums tālāk – izaudzēt viņu līdz profesionāļa līmenim.

Enerģija ir aizgājusi līdz sirds centram, salīdzinot ar DA vai DD viņa ir diezgan blīva. Taču, ja viņai nepretojas, tad viņa lieliski atver sirdi. Es sevī atradu zināmu neuzticēšanos un aizvācu to, un sirdī atvērās burvīga kristāla piļu pilsēta. Tās ir dvēseles pilis...

– Mēs atnācām, lai pamodinātu jūsu dziļo atmiņu.

– Savstarpējo attiecību sudrabu velkam ārā no apziņas dziļuma.

Līdz kādam dziļumam mēs aizejam? Ko mēs modinām?

Jūs modināt atmiņu LĪDZ Saules sistēmai (SS). Kā jūs atnācāt uz SS? Kas jūs atveda uz SS?

Mani uz SS atveda zinātkāre. Tur ir kaut kas jauns, eksperimentāls apgabals. Man kā zinātniekam bija interesanti, un es, kā saka, “pavilkos”.

Kurš ko meklē. Kurš meklē zināšanas, radīšanas, tas atrod tās tādos eksperimentos. Bet kurš meklē mieru, tādam, protams, nav vietas uz Zemes. Mēs ar jums kā darboņi šeit atradām savu spēku pielikšanas punktu.

Kas tie par tempļiem, kuri stāv man krūtīs?

Tev tas ir Skolotāju-Ercenģeļu Tempļu simbols.

Ercenģeļi – tas ir tas slānis, no kura mēs visi šurp atnācām. Lūk, tagad ir skaidrs, ka ercenģeliskā atmiņa pagaidām atveras “kā lietotājam”. Mēs taču pagaidām ercenģeliskās enerģijas tikai izmantojam. “Un jūsu uzdevums tālāk – izaudzēt viņu līdz profesionāļa līmenim”, tas ir – kļūt par ercenģeli, kurš noenkurots fiziskajā ķermenī.

Uzdevums, protams... nav no vienkāršajiem. Bet nedomāju, ka mums uzliek uzdevumu, kas nav pa spēkam. Mierīgi iesim uz to un... paskatīsimies, kas būs.

Mēs gribējām padarboties ar radioaktivitāti – mūsu Augstāko Es enerģiju augsto spektru.

Jautājums: Kāpēc rentgena starojums uz Zemes ir tik kaitīgs, un kāpēc mūsu AEs ir tāds enerģiju spektrs?

Radioaktīvie starojumi var būt arī derīgi, piemēram, cīņā ar audzējiem. Ir atkarīgs no starojuma sastāva un tās enerģijas daļas, kuru cilvēks pieņem savā ķermenī. Astrālais ķermenis var pieņemt lielāku radioaktivitātes devu, bet mentālais – vēl lielāku devu.

Kāpēc visi slāņi ir atdalīti cits no cita, tāpēc ka vibrāciju plāns katrā (AEs) slānī ir savs un ir postošs zemākiem slāņiem.

Fiziskajam ķermenim kā matrioškai ir jāapaug ar astrālo, mentālo slāni, un mēs kļūstam viens ķermenis ar šīm augstajām vibrācijām. Mēs apstarojamies ar vienu vai otru enerģiju spektru, kūli, uz katru cilvēku iet savs kūlis. Arī pie mums runā, ka aiz SS robežām mēs izklīdīsim pa dažādām vietām. Kad mēs izaugsim par ercenģeļiem, mums katram būs savs uzdevums galaktikā.

Altaira staru spektrs dod mums galaktiskās enerģijas.

Tagad enerģijas strūkla uziet augšā.

Nedomājiet, ka mums nāk kaitīgs radioaktīvs starojums. Mēs strādājam visos līmeņos, ne tikai fiziskajā. Norit piebarošana visiem apziņas līmeņiem – gan zemes, gan saules, pat galaktiskajam, Altairs tajā skaitā iedarbojas ar uz galaktiskajiem aspektiem. Jūsu Saules Es šīs enerģijas pārveido un translē uz Zemi. Bet jūsu fiziskie es ir saknes, kuras tālāk zemē sūta pārveidotās enerģijas.

Mēs iezemējam starus Zemes centrā. Zeme priecīgi un atvērti atbild mums.

Mūsu uzdevums – ne tikai piesūcināt augstāko apziņu katru līmeni ar savām enerģijām, bet arī radīt kopēju lauku, kurš savienotu visus līmeņu, un viņš kļūtupar Vienoto Būtību, kura sākas ļoti blīvos plānos un beigtos Ercenģeļu plānos. Mēs radām vienotu apvalku, kurš ietvertu visus šos līmeņus un vibrētu pa sinusoīdu. Jūs zināt, ka jūsu apziņa vibrē, pārejot no blīvā plāna smalkajā daudz reižu minūtē. Mēs gribam radīt materiālu būtni, kurai visos plānos būtu vienota apziņa. Tā tad arī ir Viena Apziņa, tā ir visa cilvēce kā viena būtne. Šai Būtnei ir jābūt tādai apziņai.

Mēs esam tāda stāvokļa pavēstītāji. Mēs to esam atklājuši un sākuši to piepildīt ar visām cilvēces zināšanām, ideāliem, jūtām un domām. Mēs sūtām viņā savus principus un likumus, savus sasniegumus.

Nāk plūsma no augšas. Mēs varam noenkurot arī viņu.

Viņa labi iet caur ķermeni Zemē. Kļūst siltāka, mīkstāka, atdzīvojas ar mīlestību... Visas šūniņas atbild ar vibrēšanu.

– Cilvēki ar zemu apziņu pretojas apvienošanai, kavēklis...

 

Mēs esam Zemes orbītā, zem manis ir Zeme, mākoņi...

Mums atklājas redzējums, cik kosmisko kuģu pašlaik atrodas ap Zemi.

Vienkārši nav brīvas vietas!! Es nekad nebiju domājusi, ka tik daudz!!

Tie ir nedaudz dažādos astrāla un mentāla slāņos, bet es tos ieraudzīju visus uzreiz, un tā ir kā garoza apkārt Zemei. Tikai apkārt poliem nav kuģu, tur ir ieeja planētas centrā.

Tas ir vienkārši apbrīnojami! Tie ir dažādos formātos un formās, un dažādos plānos... Vienkārši satriecoši.

– Borts pie borta!

Turklāt tā ir tikai klātbūtne. Un cik Būtībām ar jums ir sakari?

Vēl skatāmies, cik sakaru mums ir ar Augstākajām Būtībām, ar zvaigznēm... Jo bez kuģu klātbūtnes mums taču ir sakari ar Ercenģeļiem un Augstākajiem Skolotājiem, ar Logosiem...

It kā stari nāk no Zemes. Tieši no ziemeļ- un dienvidpola nāk ārā tādi stari, tur, kur nav kuģu... Un caur planetāro asi ieiet un iznāk informācija, un sadalās pa Apziņas Režģiem. No diviem poliem nāk ļoti spēcīgi stari. Bet pārējo telpu aizņem kuģi, un tie nelaiž cauri informāciju, tie paši sūta informāciju mūsu čenelieriem un jebkam. Un tikai caur poliem mums ir sakari ar Augsto apziņu.

Lūk, viņi, pelēkie, tāpēc ka tas ir augstākais astrālais un mentālais plāns, ne pats augstākais.

Bet kā jūsu klātbūtne realizējas?

Mūsu klātbūtne iet caur poliem.

Kas tas ir – iebrukums, planētas iekarošana vai pastāvīga klātbūtne?

Šī klātbūtne sākās pēc 2012. gada.

Rāda planētu līdz 2012. gadam. Planēta ir gandrīz tukša, tikai daži nenozīmīgi kuģi. Nebija armādu.

Un kāpēc tie visi ir atnākuši uz Zemi tagad?

Tāpēc ka Zeme pāriet uz astrālo plānu. Viņiem šī enerģija jau ir pieņemamāka.

Man sirsniņa sažņaudzās... Izmitina pie manis dzīvoklī!

Kā gan mēs ar visiem viņiem dzīvosim?

Bet jūs tā arī dzīvojat. Nekas nemainīsies, vienkārši jūs sāksiet viņus pakāpeniski redzēt.

Bet viņi taču mums Sauli aizsegs!

Neaizsegs. Tev jāsaprot, ka starp tiem ir arī tavs kuģis, kur mājo tava Ģimene.

– Caur pakausi ir uztaisīta čakras pote apziņas efektivitātes paaugstināšanai. Tāds darbs jums izdarīts vispārējam labumam caur sesto čakru.

Tādas potes mēdz būt visos mūsu seansos... Visi kroņi – arī antenas sakariem ar būtībām...

Mēs runājām, ka uz čiekurveida dziedzeri ir veikta ietekme. Vēl notiek iedarbība uz šūnām smadzeņu rajonā Varolija tiltā (atrodu internetā, kas tas tāds ir).

Varolija tilts (no Konstantīna Varolija vārda), jeb tilts – galvas smadzeņu nodaļa, kopā ar smadzenītēm veido aizmugurējo smadzeņu daļa. Pieder smadzeņu stumbram, ir ventrāls pret iegarenajām smadzenēm (medulla oblognata), koudāls pret vidussmadzenēm un ventrāls[1] pret smadzenītēm.

Šī orgāna galvenās funkcijas: Pārvadošā – pa viņa ceļiem iet nervu impulsi uz smadzeņu lielo pusložu garozu un uz muguras smadzenēm. Sensorā funkcija – tiek nodrošināta, pateicoties līdzsvara un dzirdes nervam un trijzaru nervam. Galvas smadzeņu nervu 8. pāra kodolos tiek apstrādāta informācija par vestibulārajiem kairinājumiem. Kustības funkcija – nodrošina visu mīmikas muskuļu saraušanos. Tas notiek, pateicoties trijzaru nerva kodoliem. Turklāt viņa jušanas daļa saņem informāciju no mutes dobuma gļotādas, acs ābola, galvas daļas un zobu receptoriem. Šie signāli pa tilta šķiedrām tiek nosūtīti uz smadzeņu lielo pusložu garozu. Integratīvā funkcija nodrošina mijiedarbību starp priekšējām un aizmugurējām smadzenēm.

Galvas smadzeņu refleksi – Lasiet sīkāk FB.ru: http://fb.ru/article/148475/struktura-golovnogo-mozga-varoliev-most

Darbs norit arī nedaudz augstāk, ar jūsu asi-sutratmu. Šeit tiek ievadīta augsta vibrācija. Sutratmā enerģiju kūlītī tiek ievadīts viens enerģijas stariņš no Altaira, lai mentālā ķermeņa spektrā ieietu Altaira enerģija (lenta), it kā Altaira paraksts uz Saules Es.

Un kādēļ mums šīs stariņš?

Jums dod algu, bet jūs jautājat: bet kādēļ man to vajag? Tā taču ir enerģija, kā nauda vai zelts, jums viņa tiek dota jūsu krājumam, un jūs kļūstat bagātāki par šo slāni. Šis slānis kļūst jums pieejams apgūšanai. Jūs varat tālāk pieņemt tādas enerģijas. Sākotnēji jūs sākāt pieņemt šodien, un tālāk jūs varat viņu uzkrāt uz tā rēķina, ka jūsos jau ir šī vibrācija.

Es atgriezos pie mūsu maisiem ar Sala tēva dāvanām, un pamanīju – kad maiss atvērās, tad viņš kļuva par mūsu auras apvalku. Mēs runājām, ka tur ir cilvēkam piemērota Altaira enerģija, un tieši viņa ir piegulusi mūsu aurai, pārvērtusies apvalkā. Tā ir papildus gaismsspēja, un mēs kļūstam redzami citām būtnēm, kuras ar mums strādā.

Mūsu gaismsspēja ir augstāka, un apziņa ir pacēlusies par vienu pakāpīti. Sākusies testēšana – kā tas ietekmē apziņu.

Bet mēs pagaidām padarbosimies ar radioaktivitāti – paskatīsimies, kā kas spīd radioaktīvajā diapazonā. Mēs noteiksim, kā spīd tie kuģi, kurus mēs ieraudzījām apkārt Zemei. Mūsu Saules Es tas ir normāls redzējums: kā mēs redzam gaismu, tā viņi atšķir augstākus enerģijas viļņus.

Ieejam punktā, no kura mēs redzējām kuģis, un skatāmies viņu radioaktivitāti. Tai ir jābūt dažādai.

Nespodri...

Noliksim Hēliosu un salīdzinām ar tiem kuģiem, kurus mēs redzam. Saules Brāļi Hēliosa personā – tie ir tie, ar kuriem mums būtu jāsazinās. Redzam starpību.

– Parādīja gan spilgtus, gan pavisam tumšus...

– Ir pelēki, kā vecs alumīnija kastrolis, ir arī kā jauns.

– Ļoti spožs mirdzums un pelēkums.

Tādejādi, mēs sākam atšķirt gaismspēju jeb radioaktivitāti tai būtnei, kura pie mums atnāks. Tad mēs sāksim saprast, ar ko mums ir darīšana. Tādas pelēkas būtnes mēģina mūs apmācīt, dot mums informāciju, samazināt mūsu apziņas skanējumu, drusciņ saliekt zem sevis. Bet, tā kā mēs izlaužamies caur viņām, sazinoties ar galaktiku, tad arī nevajag kontaktēties ar tiem, kuri sauc datumus, biedē un dod melīgu informāciju.

Jūs tagad varat salīdzināt Hēliosu ar to, ko jūs paši nosauksiet. Jūs varat nolikt tās būtnes vibrācijas, no kuras jūs lasījāt čenelingu, lai saprastu informācijas līmeni.

Var salīdzināt Sanatu Kumaru ar Hēliosu. Sanats Kumara ir nedaudz augstāks un gaišāks, baltāks.

Paskatījos Aštara floti, tur arī ir gaišie. Mēs viņus saucam par Kuģiem, bet patiesībā tie ir mākslīgi veidojumi.

Saproti, ka arī mēs šurp atnācām. Mēs šeit neesam no dzīvības pašas aizmešanās. 4,5 miljardu gadu laikā ir daudz to, kas ir šeit pabijuši.

16 01 16 04

 

16 01 16 05

16 01 16 06

Neiztēlojieties sevi kā viennozīmīgus planētas saimniekus, tāpēc ka līdz jums bija, pēc jums būs, un nevajag “likt ķepu virsū” planētai – tas ir mans! Jums te nekas nepieder, jūs, otrādi, esat lietotāji. Jūsu ķermenis sastāv no zemes matērijas, zemes baktērijām u.c. Jums nedrīkst būt īpašuma sajūtas.

16 01 16 0716 01 16 08

Un jums nedrīkst būt pieķeršanās planētai – jums ir mierīgi jāaiziet no planētas. Jūs taču taisāties beigt zemes pieredzi un iet tālāk. Nekādas piesaistes planētas īpašumam nevar būt. Planēta ir māte, kura jūs dzemdināja. Bet jūs taču neesat piesaistīti mātei līdz pašam pēdējam jūsu dzīves brīdim. Tad jūs mierīgi varat dzīvot uz visām SS planētām, galaktikā, lai jums visur būtu interesanti un silti, lai nebūtu zemes nostaļģijas.

Nodarbojamies ar radioaktivitātes vingrinājumiem. Salīdzinām Saules un Zemes gabaliņu.

Ar ko gaismspēja atšķiras no radioaktivitātes?

Kur nav fiziskās gaismas, parādās citi viļņi, kurus pie jums sauc par radioaktīvo spektru. Jūs to varat stādīties priekšā kā gaismspēju.

 

Dziedināšanas seanss.

Elpojam caur galvvidu, no augšas ieelpojam jauno vibrāciju un piepildām visas šūniņas. Nāk cita spektra gaisma, tā nav Saules gaisma. Taču viņa ir saistīta ar mūsu Saules Es.

No Saules Es augstuma nolaižam uz sevi dziedināšanās domformas, piemēram, „orgāna pilnīga atjaunošanās”, sistēmas pilnīga atjaunošanās”.

Jautājam: „Kas man traucē pilnībā atveseļot šo ķermeņa rajonu?” Izejam uz iemeslu.

Viens no iemesliem – mēs maz kustamies.

 

Kā uz mums atspoguļojas tik daudzu citplanētiešu klātbūtne?

Viņi veido vairākus apziņas tīklus apkārt planētai un saistās ar cilvēku Augstāko Es līmenī, un strādā ar planētu viņas labā.

Jūs vismaz varat savienoties ar Saules Brāļiem, un tās būs tīrākas zināšanas. Tāpēc ka katrai Ģimenei ir savas zināšanas un pat plāni planētas nākotnē.

Lai atnāktu uz planētu, katrs no Kuģiem iestājās Konfederācijā. Viņi visi atrodas Klātbūtnes Tīklā un stājas kopībā, un uzdevums uz visiem šeit ir viens. Arī viņiem ir apspriedes, kur viņi šos uzdevumus apspriež.

Kāpēc uz planētas ir pastiprinājušas kataklizmas, kad mums šeit ir tik daudz novērotāju un palīgu?

Tā kā jūs nenogājāt līdz „Pasaules Galam”, pārgājāt 2012. gada līniju, tad ir atnācis daudz novērotāju un palīgu, lai palīdzētu jums tikt galā ar savām enerģijām, nepieļautu pasaules karu vai milzīgus postījumus. Ir arī citi plāni – jaunu rasu radīšanā, un tas ir atļauts.

Praktiski katra valdība uz Zemes ir noslēgusi tādu līgumu. Tas ir savstarpēji izdevīgi: no vienas puses – tas pasargā no vispārēja kara, no otras puses – eksperimenti Zemes Vienotās Rases radīšanā.

Pateicības. Apsveikumi svētkos.

 

Pievienots 16.01.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/privet-ot-altaira

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Dzīvniekiem parasti vienā ķermeņa galā atrodas galva, bet pretējā – aste. Galvas galu anatomijā sauc par kraniālo, cranialis (cranium – galvaskauss), un astes galu – par kaudālo, caudalis (cauda – aste). Bet uz pašas galvas orientējas uz dzīvnieka degunu, un virzienu uz viņa galu sauc par rostrālo, rostralis (rostrum – knābis, deguns).

Dzīvnieka ķermeņa virsmu jeb pusi, kura vērsta uz augšu, pret smaguma spēku, sauc par dorsālo, dorsalis (dordum – mugura), bet ķermeņa pretējo pusi, kura izrādās vistuvāk zemei, kad dzīvnieks atrodas dabiskā stāvoklī, tas ir – iet, lido vai peld, – par ventrālo, ventralis (venter – vēders). Piemēram, delfīna muguras spura novietota dorsāli, bet govs tesmenis – ventrālajā pusē. Tulkots no http://dic.academic.ru/dic.nsf/ruwiki/23725 (Tulk. piezīme)