Daudz autoru - Sirds dzied un priecājas!

Vēstule no Marijas Komarovas:

Dārgā Natālija Nikolajevna!

Esmu jums pateicīga par mūsu tikšanos. Un, lūk, pateicoties tam, ka tikos ar jums un Saules Brāļiem, man sanāca, lūk, tāda glezna. Nosaucu to „Galaktiskā ģimene”. Man tā gribas, lai caur manis radītājām gleznām ietu brīnišķīgās enerģijas plūsma, kura iet caur mani pēc piedalīšanās skolas nodarbībās. Priecāšos, ja jūs man nedaudz uzrakstīsiet, kāda jums šī glezna likās.

Jā, neslēpšu, mana dzīve ir pilnīgi pārvērtusies.

16 01 15 01

(nospiediet uz attēla, lai aplūkotu pilno versiju)

Ar cieņu, Marija Komarova, Odesa.

Natālija Koteļņikova: Dārgā Marija! Jūsu gleznas ir lieliskas, apbrīnojamas un piepildītas ar neparastu skaistumu, kurš nāk no satrauktas sirds. Radošums, ja tas ir atvēries radītājam, sāks izpausties, izspurgt un mirdzēt no cilvēka dvēseles kā visādi brīnišķīgi radījumi.

Esmu pateicīga jums par dāvanām, kuras pasniedzāt mums visiem, mūsu Skolai. Un man radās vēlēšanās padalīties tajos ar visiem mūsu lasītājiem. Mēs jau stāstījām par Mariju vienā no publikācijām.

Vēršos pie lasītājiem: domāju, ka visi, kuriem patika tādas neparastas oriģinālas gleznas, uzrakstīs Marijai uz adresi „Marija Komarova This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Atbalstiet mākslinieci ar saviem siltajiem vārdiem! Bet, iespējams, kāds arī pasūtīs sev priecīgu panno sev vai dāvanai tuviniekiem.

Dārgie draugi! Dalieties ar mums, ar ko kurš bagāts, sūtiet savu jaunradi uz mūsu vietni. Un mēs papriecāsimies kopā ar jums, un varbūt kāds padomās: bet man arī tā var izdoties!

Padomājiet, cik priecīgāk kļuva dzīvot Marijai, kad viņas dzīvē ienāca jaunrade, cik brīvāk un svinīgāk kļuva sirdī! Nav svarīgi, KĀ jūs sāksiet izpausties, vienkārši atrodiet PRIEKU tur, kur citi to vienkārši nepamana.

Marija savas gleznas rada no jūras akmentiņiem. Ir arī daudz citu lielisku iespēju radīt un izdaiļot mūsu mājas, bērnu iestādes, skolas un dažādu ofisu skumīgos koridorus.

Iedomājieties, ka tādus „jūras akmentiņus” jūs piekārsiet pie sienas savu mazbērnu bērnudārzā, kaimiņu mājā vai pat uz ielas pie ieejas mājā kā apsveikumu viesiem un visiem ienākošajiem.

Lai turpinām ceļu pie dvēseles caur mīlestību un skaistumu!

16 01 15 02

(nospiediet uz attēla, lai aplūkotu pilno versiju)

1. „SVĒTĀ TRĪSVIENĪBA: TICĪBA, MĪLESTĪBA, CERĪBA” – tās enerģijas, kuras dzīvo mūsu sirdī, kuras mūs atbalsta jebkuros dzīves apstākļos.

Ilgi prātoju, kā radīt šīs enerģijas, kāds tām ir izskats, krāsa, kāpēc tā tiek sauktas, vai viņas ir tik spēcīgas patiesībā, kāpēc tās pielūdz, slavina? Mēs taču mehāniski, gandrīz tās neapzinoties, piesaucam savā dzīvē. Un tās mūs patiešām glābj. Bet, ja tās piesauktu pastāvīgi, sadraudzētos ar tām un izzinātu to spēku un visvarenību, kas notiks?

Lūk, tā prātojot, es sāku ar tām sazināties, un, patiešām, palīdzība nāk, un kaut kas sirdī atsaucas aicinājumam. Lūk, tā arī tika radīta šī glezna četros mēnešos.

Domāju, ka akmentiņi ļoti priecājas atrasties labestīgas sirds enerģijās. Un es viņus ievietoju ZELTA SIRDĪ ar zelta enerģiju. Šo gleznu es veltu „Sanata Kumaras Skolai” un tās vadītājai Natālijai Koteļņikovai.

 

– Tatjana Maksimenko uzrakstīja atsauksmi:

Man sirds uzreiz atsaucās, kad sāku aplūkot gleznu, kaut kāds mierīgums nāk. „Ņurd” iekšienē – ir tik labi!!!

16 01 15 03

(nospiediet uz attēla, lai aplūkotu pilno versiju)

2. „DVĒSELE UN VIRSDVĒSELE”. Kā izskatās mūsu dvēsele? Vai viņa vispār ir? Izrādās, Dvēsele eksistē – tā, kura cilvēkā ir. Virsdvēsele – tā, kura izaudzē dvēseles un sūta viņas uz Visuma, Galaktikas dažādām dimensijām un mēriem. Lūk, iznāca tāda glezna. Tās radīšanā piedalījās mana DVĒSELE.

 

Vera Sokura – atsauksme

Marija, dzimtā Dvēselīte, milzīgs paldies par sūtījumiem un tieši par šo Jūsu radījumu. Es viņā ieraudzīju tik daudz visa kā burvīga. Lai arī Jums radīšanas Telpa nekad neizsīkst un piepildās ar brīnumiem!

16 01 15 04

(nospiediet uz attēla, lai aplūkotu pilno versiju)

3. „DZIMTAS SERDENIS” akrils, 603 akmentiņi.

Bija ideja, bet kā to iemiesot akmenī, kā izskatās dzimtas serdenis?

Mēs zinām par „Dzimtas Koku”, un mums pat ir priekšstats, kā viņš izskatās. Bet „Dzimtas Serdenis”, izrādās, spēlē ļoti svarīgu lomu cilvēka, ģimenes un viņa Dzimtas dzīvē.

Mēnesi liku akmeņus, un joprojām nebija harmonijas, visu laiku kaut kas traucēja, un, lūk, beidzot, izdevās šī glezna, ar piekto mēģinājumu. Un, kad līmēju akmentiņus, bija tik smagi, it kā pudu ogļu izkrautu.

 

Helēna – atsauksme.

Jā, vīriešu un sieviešu dzimtas (Dzimtas Glabātāju) sākotnes ir apakšā, bet pats koks – tas ir, serdenis – Viņš DEJO. Viņam ir kustība, it kā ūdens stihijā šūpotos aļģes. Skaista, maiga gracioza kustība – dzīva deja. DZIMTAS SPĒKS un VARENĪBA, un GĀDĪBA, neaprakstāma enerģijas sajūta. Redzams Cildenums katrā akmentiņā, katrā brīnišķīgās un enerģētiskās gleznas fragmentā.

16 01 15 05

(nospiediet uz attēla, lai aplūkotu pilno versiju)

4. „VISVARENAIS, DIŽENAIS LIELAIS DZIMTAS SERDENIS”

Glezna tika radīta 220 stundās, tās augstums 120 cm, platums 90 cm, svars 21 kg, akmentiņu skaits – 1120 gab., krāsas – akrils.

Šajā „DZIMTAS SERDENĪ” ir savienota ZEME un VISUMS.

Dzimtas Serdenis ir izlaidis 5 saknes un pamatīgi iezemējies.

Dzimtas Dvēseles, iemiesojoties uz Zemes, tiks šī Serdeņa pievilktas un būs aizsargātas ar viņa SPĒKU un VARENĪBU.

Divos augšējos stūros var ieraudzīt dziedošus Eņģeļus, kuri pavēsta par jaunas DVĒSELES dzimšanu uz Zemes un par šo DVĒSEĻU lielumu un visvarenību.

Apakšējā stūrī ir neliels akmentiņš – LAIMES PUTNS, nu kā gan bez viņa, kurš no rīta nodziedās „Uzvarošās Mīlestības” dziesmu iemiesotajām DVĒSELĒM?

 

Nadežda Pantjuhina – atsauksme

DZIMŠANA, DZIMŠANA, DZIMŠANA!!! pulsē visā manā būtībā. Mašeņka, kas tad tomēr ir PIEDZIMIS??!

16 01 15 06

5. „DZIEDOŠIE EŅĢEĻI”. Un akmentiņi tāpat dzied un sarunājas.

16 01 15 07

(nospiediet uz attēla, lai aplūkotu pilno versiju)

6. „MĀTES SVĒTĪBA SAVIEM BĒRNIEM”. Tas ir viens akmens, un viņš stāsta arī par saviem vecākiem, uz akmens ir uznesti tādi tēli, kuri ir tuvi cilvēka garam. Ja uzmanīgi ieskatās, tad augšā var ieraudzīt pašu akmens saimnieku, viņa seja bija ļoti labi redzama, es tikai iezīmēju krāsās.

16 01 15 08

(nospiediet uz attēla, lai aplūkotu pilno versiju)

7. „LAIMĪGU JAUNO GADU”. Lūk, tāda ideja iemiesojās šajā gleznā. Glezna tika radīta kā transformers. Tas ir, sākumā bija akmens-mājas un divi Eņģeļi, kuri tās apsargā, pēc tam it kā no nekurienes parādījās pulkstenis, pēc tam pievienojās burvīgs personāžs – pārģērbtais ar laimes putnu, pēc tam parādījās eglīte, augšējā stūrī – Sala tēvs ar laimes dāvanu maisiņu. Parādījās divi akmentiņi, dziedoši Prieka dziesmu un pasludinoši, ka beidzot uz Zemes iestāsies MIERS un Labklājība. Un kompozīcijās nobeigumā gadu skaitļi, pareģojoši, cik ilgi šī glezna dzīvos un priecēs.

 

Antoņina Šapovalova – atsauksme.

Skatos, un tāds paplašinājums nāk krūtīs, ļoti augstās vibrācijās. Radīšana ar Gaismu!

Pateicos! Katrs akmentiņš staro Pārpilnības Labumus! Tieši ienāk priekam Iekšienē!

16 01 15 01

(nospiediet uz attēla, lai aplūkotu pilno versiju)

8. „GALAKTISKĀ ĢIMENE”

 

Nadežda Pantjuhija – atsauksme

Mašeņka, mīļā, daudz prieka (РАдости) atklājas, skatoties uz gleznu, ĢIMENE ir pulkā!! Tas ir kā vecāku mājās, kad visi bērni sapulcējas pēc ilgas neredzēšanās, jūtas pārpilda, emocijas sit augstu vilni, smiekli, prieks visur, un centrā –bezgalīgi mīlošie vecāki (РОДители). Visi bērni ir dažādi un apbrīnojami līdzīgi, visā ir centrs! Mīlestību un prieku tev tavā LĪDZ-RADĪŠANĀ!!!

***

Lūk, tik daudz ir sanācis gleznu, radītu, sākot ar 2015. gada oktobra mēnesi. Es šeit pievienoju arī kāda cilvēka atsauksmes, bet to ir daudz vairāk, ļoti daudz cilvēku kontaktā dvēseliski atsaucas uz šīm gleznām. Ir pat tādas vēstules, ka šīs gleznas palīdz dzīvē un pat tās dziedina.

Dārgā Natālija, man ļoti gribētos uzzināt viedokli no jums kā speciālistam enerģētikas jomā un kā cilvēkam, kurš redz to, kas citiem nav dots. Es noteikti sev vietnē nopublicēšu jūsu komentāru. Es pašlaik gandrīz esmu pabeigusi grāmatu, un arī šajā grāmatā jūsu komentārs tiks ievietots. Taču, kad šī grāmata ieraudzīs dienasgaismu, nezinu, pašlaik meklēju sponsoru. Man gribas, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu par jums un jūsu misiju, un par Sanata Kumaras Skolu.

Glezna „Galaktiskā ģimene” gluži kā atver durvis uz dievišķajām pasaulēm, vismaz man tas jau notiek.

Ar cieņu, Marija, Odesa.

 

Pievienots 15.01.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/serdtse-poet-i-raduetsya

Tulkoja Jānis Oppe