Pārliecības formē realitāti

16 12 26

16.12.21.

Dārgā Diženā Dieviete, man gribētos sīkāk pakavēties pie tā, kā un kādā veidā mēs varam atrast tās pārliecības, par kurām nenojaušam? Mēs gribam atrast un izmainīt mūsu priekšstatus par realitāti, par saviem ieradumiem, taču tas paliek ārpus mūsu kritikas. Domāt visu laiku par to, ar kuru kāju tu sper soli, ir grūti.

Tu vari domāt, kā tu gribētu rīkoties vienā vai otrā gadījumā, kas tev nepatika un kāpēc. Analizējot savu rīcību, tu vari izmainīt uzvedību un saprast, kāpēc ne viss iznāk tā, kā vēlējies, un ko var izdarīt nākamajā reizē.

Vai var sniegt piemēru?

Katram cilvēkam ir pārliecību loks, kurš formē viņa realitāti. Pārliecību loks katram ir dažāds, un realitātes nav līdzīgas cita citai. Mazam bērnam realitāte bija no viņa priekšstatiem, bet, kad jūs pieaugušā vecumā atgriežaties bērnības vietā, saprotat, cik lielā mērā tā ir kļuvusi citāda. Jūs atpūtāties kādā burvīgā vietā, bet kad atgriezāties tur dzīvot un strādāt, tā ir kļuvusi jums pilnīgi citāda. Jums par savu partneri bija viens priekšstats, bet, kad apprecējāties, viss izrādījās citādi. Izmainījās priekšstati, izmainījās realitāte.

Realitāte sastāv no enerģijas, kuru piepilda tā būtne, kura viņā mīt – cilvēks, dzīvnieks, spoks… Būtne savas mītnes telpu iekrāso ar savu emociju, rada uztveres fokusu citām smalkām būtnēm, kuras pievelkas, radot telpas kopīgo enerģētiku. Negatīvas domas un darbības rada negatīvus fokusus, un otrādi.

Ir arī dabas negatīvi fokusi, tumšas vietas, cik es saprotu?

Planēta ir radīta ne tikai cilvēkiem. Eksistē daudz būtņu, kuras izmanto vienu vai otru dabas enerģētiku. Cilvēkam būtu laiks to saprast. Dažreiz dabas enerģētika iedarbojas uz cilvēku, rada viņā viņu graujošus procesus un pastiprina viņa negatīvu, ja tāds ir, vai ved pie ķermeņa programmas un noskaņojuma līdzsvara izjaukšanas. Tad cilvēks dabas neitrālās enerģijas uztver kā negatīvas, tāpēc ka tās slikti ietekmē ķermeni un domas.

Samērā ar jūtu un domu vibrāciju pacelšanos cilvēks rada tīrākas telpas ap sevi. Viņš kā rezonators skan citādi, un viņa domas vibrē, rada skaistumu un tīrību. Tā tad arī ir tā realitāte, kura rodas no vienām vai otrām domām un pārliecībām.

Pašlaik valsts un visi cilvēki finansiāli ir iesēdušies ļoti stipri. Vai tiešām visu cilvēku domas ir radījušas tādu situāciju? Un, kad gadās trūcīgi neražas gadi, vai tiešām to rada cilvēce?

Planēta arī rada savu vēstures daļu, un planēta tiešā veidā ir atkarīga no tiem procesiem, kuri aiziet kosmosā. Jūsu cilvēciskā planētas daļa ir atkarīga no veselā, taču katrs pārdzīvo savu personīgo vēstures daļu šajos procesos. Kāds ir atradis labāku likteni, un tas notiek viņa izdzīvošanas spējas un mobilitātes dēļ, kāds krīt vai pat mirst. Pat kataklizmās visiem ir sava realitāte, un tā ir atkarīga no pārliecībām.

Kā tu gribētu izmainīties? Kas tev traucē? Kurš ir piemērs tam, ko tu gribētu? Kā viņš rīkojas?

Pēc mana ieskata, arī tu vari izmainīties, veltot sev vairāk uzmanības. Sāc dzīvot sev. Iemācies vairāk rūpēties par sevi. Kļūsti uzmanīgāka pret savām vajadzībām. Domā par sevi. Mīli sevi.

Tavas domas par sevi mainīsies, un arī tava realitāte mainīsies.

Pateicos Tev, Diženā Dieviete!

 

Pievienots 26.12.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/ubezhdeniya-formiruiut-realnost

Tulkoja Jānis Oppe