Pāriešana uz kolektīviem mērķiem...

Pāriešana uz kolektīviem mērķiem palīdzēs paplašināt cilvēka apziņu

16 12 23

16.12.20.

Man gribētos atrast paņēmienu, kā konstatēt savas neapzinātās un apzinātās pārliecības dažādās savas dzīves jomās. Sets paskaidro, ka, atrodot neapzinātas pārliecības un izmainot tās, mēs spēsim pārvaldīt savu apzināto dzīvi. Viens no paņēmieniem – vēršanās pie bērnības atmiņām. Vai ir vēl kāds paņēmiens parādīt sev vai kādam negatīvas pārliecības?

DD: Ir jābūt cilvēka vēlmei iekļūt viņa zemapziņā. Turklāt var vērsties pie Skolotājiem, lai viņi palīdzētu atklāt to, kas traucē būt veselīgam un labākas dzīves cienīgam. Taču izmaiņas, kuras izpaužas fiziskajā līmenī (zoba izraušana, rokas amputēšana) praktiski nav iespējams izmanīt tikai ar garīgiem paņēmieniem. Orgānus var atjaunot daļēji, uz laiku nododot funkcijas citām ķermeņa nodaļām jeb orgāniem.

Kas man traucē atrast jaunus Diženās Dievietes sekotājus? Ko es daru ne tā? Kāpēc lasītāju un mācekļu ar katru dienu kļūst arvien mazāk? Mēs atraujamies no dzīves?

Tu esi pacēlusies zināšanu piramīdas virsotnē, kamēr vairākums atrodas pie pamata. Viņus vairāk interesē FIZISKAS IZMAIŅAS NEKĀ IZMAIŅAS DVĒSELES LĪMENĪ.

Ar katru dienu arvien vairāk cilvēku sāks interesēties par savu dvēseli. Viņi izies garīgo zināšanu fiziskos intervālus un sāks pacelties augstāk. Viņiem jau ir sagatavoti turpmākie soļi caur mūsu rakstiem un grāmatām. Viņiem jau ir dotas uzvednes uz sevis izmainīšanas praksēm.

Man gribētos šodien atrast negatīvu pārliecību atrašanas un izmainīšanas ceļu.

Viens no ceļiem dvēseles līmenī – tas, kuru mēs jau iztaisījām (seansā ar DD). Tas ir ceļš, kā atbrīvoties no tā, kas tevī rada negatīvu, no visu dzīvju visām smagajām atmiņām. Dvēsele, kura atnāk uz Augstākā Mentālā slāņa līmeni, neietver negatīvu. Tas tiek novākts ar iesvētījumiem. Kas šajā gadījumā notika manā seansā? Atbrīvošanās no apakšējiem emocionālajiem sakopojumiem, kuri bieži tad arī ir negatīvu spriedumu un pārliecību avots. Piemēram, ja dvēsele cilvēka tēlā ir badojusies vai pat nomirusi no bada, tad viņa būs pārliecināta, ka cilvēkam ir jārada rezerve negaidīta bada gadījumam.

Bet pašlaik arvien vairāk cilvēku kļūst resni nevis no bada, bet no barošanās pieejamības un pārtikas piedevu viltībām, kuras pieradina cilvēku pie noteiktas kaitīgas barības un izmaina ķermeņa hormonālo noskaņojumu. Vai tiešām visi resnuļi mira badā reiz citās dzīvēs?

Tajā paša laikā blakus eksistē daudz cilvēku, kuri atrodas tajā pašā vidē kā resnuļi, taču neizjūt bada sajūtu tādā mērā.

Kādēļ viņi izvēlas tādu ķermeni, kādiem saviem mērķiem?

Cilvēks-dvēsele, kurš miris fiziskajā plānā no bada, grib “saēsties no sirds (от души)”, lai turpmāk neciestu no badošanās. Viņam ir jāiziet fiziskā dzīve, piepildīta ar garšīgu un bagātīgu ēdienu, lai apmierinātu savu visuma mēroga badu. Cita lieta, ka tas nav jāveicina hormonālām novirzēm, kuras notiek ķermenī, pateicoties saldumu un daudzu miltu izstrādājumu ēšanai.

Pašlaik norit nācijas barošanās kalibrēšana jeb pārbīde, un mēs nepaliekam malā, palīdzot izlabot visu barošanās ķēdīti, atgriežot cilvēkus pie sākotnes – barošanas ar krūti, atteikšanās no dažādiem dopingiem. Cilvēki ir sākuši mazāk smēķēt, mazāk lietot alkoholiskos dzērienus, mazāk dzert tabletes.

Ekoloģiskā zemkopība kļūst par modes lietu.

Pagaidām gan nevar teikt, ka tā ir iegājusies saimniecību līmenī. Un vairums fermeru pagaidām ir par darba samazināšanu un ķīmijas uz laukiem palielināšanu, tas ir lētāk.

Man gribētos vēl parunāt par veselības tēmu. No kurienes ir vēzis, no kurienes asinsvadu slimības tādā lielā mērā? Kādas iekšējas pārliecības ved pie tā?

Dzīves tempa palielināšanās, finanšu nodrošinājuma latiņas pacelšanās, tiekšanās ņemt piemēru no sekmīgajiem un bagātajiem, neapmierinātība ar sevi dažādu iemeslu dēļ, nemierīga dzīve, daudz pārvietojumu pa planētu un ceļojumu, eiropiešu dzīvesveida uzspiešana, tiekšanās gūt panākumus visās dzīves jomās, mierīga un vienmērīga dzīvesveida nosodījums par nesekmīgu un veltīgu, milzīgi daudz zinātnisku atklājumu, informācijas lavīna, pretruna starp to, ko iekšienē negrib, un to, ko “vajag” (starp iekšējo un ārējo)...

Vai tā vispārējās dzīves uzlabošanās vai pasliktināšanās?

Tas ir pārejas moments cilvēces vēsturē. Iekšienē ir aizmetušās sekmīgākas dzīves programmas, bet pārliecības ir palikušas iepriekšējās – panākumi par katru cenu, sasniegumi par katru cenu, es esmu priekšgalā, bet kas tur un kā iet aiz manis, nav svarīgi. Kā mani “sasniegumi” ietekmēs citus – nevienam neļaušu saprast, nepieļaušu, kamēr esmu dzīvs (ja sekas ir kaitīgas).

Skaidri redzama pretruna apziņas iekšienē. “Es visus esmu apsteidzis, bet cik tas ir noderīgi citiem, nav svarīgi.” Individuālisms, dualitāte nonāk pretrunā ar vispārējās dzīves virzienu. Notiek pāriešana uz to apziņu, kura nokoriģēs mērķus – padarīs tos noderīgus visiem, kopienai.

Pāriešana uz kolektīviem mērķiem palīdzēs paplašināt cilvēka apziņu un padarīs cilvēku apzinošāku. Palīdzēs arī samazināt resursu patēriņus vienādu ražošanu apvienošanas pa visu planētu procesā. Padarīs par racionālu un samazinās pārtikas produktu un apģērbu patēriņu. Samazinās izdevumus datortehnikai, palīdzēs atbrīvoties no milzīgi daudziem sīkrīkiem (gadžetiem) uz to funkciju apvienošanas rēķina. Nomierinās prātu un ķermeņu sacensību, samazinās sacensību nozīmi, vērsīs cilvēku apziņu uz iekšējo iespēju, pārliecību un cēloņu pētīšanu. Tas viss labāk vedīs cilvēci pie veselības un labklājības, nekā bagātīga barošanās un liels daudzums dažādu tablešu un dažādas ķīmijas.

 

Pievienots 23.11.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/perechod-v-kollektivnie-tseli

Tulkoja Jānis Oppe