Saules Brālība un mūsu dvēseles. Savstarpējās attiecības

16 12 09 05

16.11.27.

Mēs sveicam Saules Brāļus! Mēs ar viņiem esam sakaros.

Dārgie Saules Brāļi, es klausos Jūs.

SB: Šodien ir mūsu lieliskie svētki, mēs atkal esam ar jums! Ilgojamies pēc jūsu auditorijas un gribam biežāk tikties ar jums.

Par godu tādai ievērojamai mūsu tikšanās dienai (ar humoru) lūdzam jums katram pastāstīt mums tagad par saviem sapņiem.

Mēs klausāmies jūs pa jūsu kanālu, un gribētu izdarīt cilvēka sapņu un mērķu šķērsgriezumu pašreizējā momentā. Mēs saprotam ka jūs esat neparasti cilvēki, bet tā mēs jūs arī uztveram.

Kādēļ mums jātaisa tāds šķērsgriezums? Mēs gribam salīdzināt vairākuma uz planētas sapņus un jūsu sapņus. Vai tie atšķiras, kādā mērā ir izpausti un apzināti, kā mēs varam jums palīdzēt iemiesot tos jūsu dzīvē. Bet mēs pastāstīsim jums par saviem sapņiem. Un paskatīsimies, cik dažādi mēs esam.

Tagad mēs pastāstīsim par mūsu mērķiem. Mums gribētos, lai katrs cilvēks nomierinātos un dzīvotu maigu un mierīgu dzīvi mīlestībā. Mēs tā dzīvojam. Aizies lielākā daļa slimību un problēmu. Otrkārt – jums visiem vajadzētu saprast, ka dzīve jūs nodrošina ar visu nepieciešamo, tādā apjomā, kāds jums ir vajadzīgs. Jums ir tāds jēdziens – „dienišķā maize”…

Mēs gribētu, lai jūs ar mums vēl tuvāk sadraudzētos. Nē, mēs netaisāmies paņemt jūs uz kuģiem vai atnākt pie jums uz mājām. Mēs gribam mūsu ciešu saikni pa sakaru kanāliem. Mēs ar jums esam pabijuši visur, kur cilvēks kāju nav spēris. Pat izgājām aiz Visuma robežām. Nu ne pārāk mums droši izdevās, taču lielākā daļa to, kuri pēdējo reizi bija pie Mihaēla, saņēma speciālas iesvētījuma lentas. Taču runa nav ne par iesvētījumiem, ne par atvieglojumiem, kā jūs varat uzreiz padomāt. Jūsu ķermeņi kļūst arvien pārvadošāki, jutīgāki un runājošāki. Jūsu saikne ir uzlabojusies ar mums, ar citām Visuma būtnēm. Ir svarīgi izmantot šos sakarus, aktivizēt tos un atrast laiku saiknei ar jauniem draugiem, kuri pie jums sāks arvien aktīvāk nākt.

Esmu sajutusi to pēdējā laikā. Man ir kļuvis vieglāk visu redzēt, un es esmu kļuvusi viengabalaināka, tas ir, ieraudzīju, ka mans kanāls, mani sakari ir paplašinājušies un nostiprinājušies.

SB: Mēs redzam un priecājamies, ka mūsu pūliņi nav bijuši velti. Šodien mēs vēlreiz „sasukāsim” jūs visus un iesim pie jūsu sapņiem.

Atslābināšanās…

Un tagad katrs no mums padomās un uzrakstīs savus sapņus.

- Lai mani izdzirdētu visa pasaule, lai uz planētas būtu saglabāta dzīvība, lai pastiprinātu sakarus ar saviem draugiem, lai mēs ar Vladimiru dzīvotu laimīgi mūsu mājiņā līdz pēdējam elpas vilcienam, lai mums būtu skaists dārzs un pie mums brauktu viesi. (Nat.)

Lūk, tādi vienkārši cilvēka sapņi no vienas puses, no otras – cilvēka kosmiskie sapņi.

- Pilnīga izdziedināšanās un slimības cēloņu apzināšanās. (Nikolajs)

- Cilvēki dzīvo pie dabas komfortablās mājās, izmantojot dabas enerģiju un negraujot planētu, neņemot nekā lieka un neradot savus kapitālus uz citu cilvēku rēķina. Mīlestība apkārtnē un manī! Cilvēki mostas arvien vairāk un vairāk, un mēs palīdzam viņiem tajā. Izlemt par nākamo uzdevumu. (Irīna)

- Miers uz planētas, harmonija attiecībās, veselīgs ķermenis. Nodibināt ciešu saikni ar AEs. (Nadežda)

- Komanda no domubiedriem, kurus apvieno kopīga ideja. Sev saikni ar saviem Augstākajiem aspektiem, ar SB, ar Dvēseli. (Vasīlijs)

- Biežāk savienoties ar Dvēseli, būt viņai uz Zemes, būt vienotībā ar savu kosmisko ģimeni. Iemācīties mīlēt sevi tā, kā mūs mīl AEs. Mierīga dzīve uz Zemes, labklājība un paša labākā attīstība. (Tatjana)

- Pastiprināt savu saikni ar savu AEs, savas mīlestības atvēršana pret cilvēkiem un pasauli pilnā mērā, būt veselīgiem, dzīvot komfortablos apstākļos, veselību un laimi bērniem un mazbērniem, sekotāju grupas parādīšanās. (Nikolajs un Tatjana)

- Būt noderīgam cilvēkiem, vairāk harmonijas dzīvē, būt tuvāk dabai. (Romāns)

- Organizēt netradicionālās medicīnas centru, izmantojot ārstēšanu ar Eņģeļu sistēmu (Namas Ba Hala metodikas) un ar Diženās Dievietes Ercenģeļu sistēmu. Pēdējā laikā pie centra organizēšanas ir pievienojies sapnis organizēt jūsu seminārus Tulā. Būt miermīlīgai Dvēselei. (Ludmila)

- Iemācīties dzīvot priekā, laimē un mīlestībā. Mācīt to draugiem, bērniem. Miers mīlestībā. (Natālija)

- Mīlestība un prieks mājās, miers uz Zemes, lielāka ietekme uz cilvēkiem ar mērķi nodot viņiem gaismu un mīlestību. (Olga)

- Iemācīties pašsavaldīšanos jebkurā situācijā, tad arī to mācīt cilvēkiem. (Svetlana)

 

Un pašlaik mūsu kanāls pastiprinās, mēs paceļamies uz Augstāko Mentālu pie SB. Es to sauktu par budhiālo plānu, mūsu Dvēseles vietu, bet tikai tās ir cilvēku inkarnācijas, savāktas vienotībā.

Mani palabo.

SB: Ne tikai cilvēku. Šeit ir daudz būtņu no citām planētām, vienkārši jūs strādājat klasteri, kurā ir dvēseles, kas pabijušas uz zemes un labāk par jums stādās priekšā (redz) arī tās, ar kurām jūs bijāt saistīti ar reliģisku pielūgšanu un ceremonijām (priesteri).

Un, lūk, no turienes nāk prieks, Gaisma, maigas enerģijas plūsmas, kuras izlīdzina un harmonizē, attīra.

Jūtu, ka pašlaik norit enerģiju ņemšana uz augšu – informācija par mums, to attin un skatās visas mūsu šķautnes (enerģētiskās, informāciju, dzīves sapņus utt.)

SB: Jūs varat vēl translēt savus sapņus!

Es sapratu, ka šodien būs ceļojums uz to pasauli, kur mūsu sapņus ņem vērā. Pēc mūsu sapņiem, pēc priekšstatiem, kuri ir mūsu iekšienē, SB testē mūsu gatavību dzīvot uz citas Zemes. Reiz man rādīja, ka eksistē vairākas hologrāfiskas planētas-Zeme. Viena ir pavisam tumša, kurp tika nolaistas visas tumšās būtības – tā ir apakšējā pasaule, ir nākamā pasaule, kur iemiesojas visi mūsu sapņi un vēlēšanās, ir vēl viena planēta, kura ir tikai iedīglī, projektā, vēl augstāks plāns.

Un, lūk, tagad katram atveras torsionu lauks, daļa auras no sirds centra atveras kā lotoss. Šis mentālā plāna informācijas lauks (projekcija cilvēkā – 6., 5. un 4. čakra) pašlaik ir atvēries. Un mēs novērojam.

Iztēlojieties, ka no jūsu sirds centra ir izaudzis lotosa zieds, un jūs viņu atverat. Un, lūk, tagad šī lotosa serdenis ir atdalījies un sācis celties uz augšu. Ko tādu es vēl neesmu redzējusi! Mūsu sirds centrs ir patstāvīgi atdalījies. Daļa serdenīšu ir ne pārāk gaiši, viņi ir tādi materiāli, blīvi. Kāpēc?

SB: Jums ir kaut kāds dīvains priekšstats, ka viņiem ir jāsastāv tikai no Gaismas un uguns. Jūs dzīvojat matērijā un savienojat Gaismu un tumsu, Garu un matēriju, vīrišķo un sievišķo, jūs bieži atrodaties duālās apziņas pretnostatījumā. Un nevar būt vienīga Ercenģeļu Gaisma jūsu iekšienē, jo ir jūsu garīgās daļas materiālā daļa.

Lūk, tagad kaut kas ir aizvākts uz augšu.

SB: Mēs notīrījām jūs.

Bet mūsu lotosa serdenītis sāk iedegties. Mēs pazīstam Dvēseles trīslapu liesmu, bet pašlaik iedegas cita liesma, vairāk līdzīga lavai. Tas ir kaut kas jauns, kas parādās mūsu acu priekšā.

SB: Norit sakrālās sirds telpas transformācija.

- Tīrīšanās laikā es ieraudzīju ugunīgu lotosu. (Irīna)

- Parādījās savienoti divi riņķi. Iekšienē atveras kaut kas jauns un augsts Templis. (Olga)

Pašlaik man tur radās caurspīdīgs kristālisks Templis.

Mūs aicina ieiet Templī. Šeit atrodas Dvēseles vēlēšanās. Man ir daudz Gaismas, komfortabli un harmoniski, taču ļoti mierīgi. Jūtas ir neitrālas.

- Templis radās ugunīgas celtnes veidā. (Irīna)

SB: Kādam var būt ugunīgs Templis, kādam var būt ūdens Templis. Ir ūdens Dvēseles, ir ugunīgas, ir kristāliskas. Katrs to var ieraudzīt savā veidā.

Iekšienē ir Dvēsele. Tā ir Būtība, kura dzīvo pēc citiem principiem. Viņa vāc un glabā visu pieredzi, kuru sastrādājuši viņas aspekti. Šeit nav emociju, analīzes, plānu un nav prāta un saprāta.

Izjūtiet šajā Templī savu Dvēseli. Ko viņa grib?

- Ledus vai kristāla Templis. (Vasīlijs)

- Staigāju pa stāviem un apskatu Dvēseles Templi. (Tatjana)

- Tas man ir kaut kas jauns. Iekšienē ugunīgs kristālisks krāšņums. (Irīna)

SB liek mums priekšā kļūt par šo Templi. Paplašināties līdz visiem tā ietvariem un enerģētiski savienoties ar to, tas ir, kļūt par Templi. Pagaidām mēs esam mazas daļiņas un staigājam Tempļa iekšienē, mēs atdalām sevi no Dvēseles.

Jūs pašlaik esat kļuvuši par Būtību, kuras iekšienē attīstās visi notikumi un visas jūsu inkarnācijas. Jūs pašlaik varat ieraudzīt, kā no jums iziet sutratmas jūsu ķermeņa iekšienē. Jūs esat šīs Būtības apvalks.

- Kļuvu Templis, un man parādījās doma Gaisma Izejošā. (Irīna)

- Dvēsele gluži kā iesūc mani, viņai ļoti ir vajadzīgs jauns atjaunojums. (Tatjana).

- Templis pašlaik atrodas manā iekšienē. (Ludmila)

- Dvēseles stāvoklī uzmanība pārslēdzas uz āru, ir jūtama vēlēšanās atrast un savienoties ar citiem. (Olga)

Bet man Dvēsele grib izzināt. Viņa grib savienoties ar visām savām inkarnācijām un izjust viņas. Viņa aiztraucas sevis iekšienē un pēta.

Un tagad mums liek priekšā salīdzināt savus sapņus un Dvēseles vēlēšanās.

- Šī Gaisma palīdz apgaismot pagājušās dzīves, palīdz ienest Gaismu pašos attālākajos Dvēseles stūrīšos. Un tādā veidā palīdz tai Virs Dvēselei, kurp mēs visi tiecamies. (Irīna)

Tagad mēs savām acīm redzam, ka daudzas inkarnācijas norit vienlaicīgi. Es savā iekšienē redzu aktīvas, degošas, un ir tumšas, it kā nodzisušas vai aizmigušas daļiņas. Un es lūdzu paskaidrot man.

SB: Iedegšanās notiek visu laiku, kaut kas mirst, kaut kas dzimst, kāds atpūšas pēc iemiesojuma, citi tikai vēl dzimst.

Un mūs atgriež pie Dvēseles vēlmēm.

- Dvēsele vēlas gaišu mīlestību, bet cilvēks domā, kā izdzīvot šajā pasaulē un ar ko konkrēti nodarboties. (Svetlana)

- Personīgās vēlmes pēdējā laikā ir aizgājušas, bet rūpes par cilvēci iznāk priekšplānā. (Ludmila)

- Rāda inkarnāciju pavedieniņus, grib savākt augļus, notīrīt saknes, pacelties kā lēcienā un pāriet jaunā stāvoklī. (Tatjana)

- Dvēsele ir tīra, caurspīdīga, mierīgs līdzsvars, stabilitāte, droši vien arī man viņa novēl to pašu, bet man gribas ko citu. (Vasīlijs)

Mana dvēsele ir nedaudz bērnišķīga, zefīriski ēteriska, saldena, priecīga, silta, maiga. Viņa grib, lai viss būtu tāpat arī pārējos plānos, kā paradīzes dārzā. (Nat.)

SB: Kā jūs uzskatāt, kas ir stratēģiski svarīgāks – cilvēka sapņi vai Dvēseles vēlēšanās?

Protams, Dvēseles vēlēšanās. Eksistēšana vienotībā, uzdevuma vienotība. Dvēsele sapņoja par klusu prieku, maigu gaismu, harmoniju.

- Es jūtu un domāju aktīvāk nekā Dvēsele. Pašlaik, šajā momentā, mēs labāk jūtam viena otru un vienojamies. (Olga)

- Un lai mazie putniņi vienmēr jautri čivinātu, grib Dvēsele un es šeit ķermenī. (Svetlana).

- Dvēsele pabeidz savas inkarnācijas uz planētas un gatavojas ceļam… (Ludmila)

Pamēģināsim atrast savu aspektu. Jūs vienkārši varat meklēt pašu gaišāko sutratmu, iedegušos. Es savu redzu kā lielu Gaismas kristālu.

Kādēļ Dvēselei vajadzīga mūsu apskaidrošanās? Kas tālāk?

Mana Dvēsele man atbild: visas sutratmas kļūst tādas ar laiku. Šī pieredze Dvēselei dod zināšanas, programmu, vienā vārdā, ceļu.

Un, lūk, viņa rāda, ka visas viņas sutratmas kļūst tādas. Viņa tās pievelk pie sevis, sutratmas atgrūžas no zemes realitātes un patiešām pāriet augstākā apziņā. Dvēsele ar šīm sutratmām peld debesīs, iziet no zemes gūsta un pāriet pilnīgi visa uz tādu pašu dvēseļu kā viņa, klasteri.

- Dvēsele vāc savu pieredzi uz šīs planētas, un es atrodos gatavā grozā.

- Kā Gaismas stabs. Dvēsele caur šo stabu izved citas sutratmas. (Olga)

- Tāpēc ka dvēselei ar mani ir nemierīgi, kad es sāku nervozēt. (Svetlana)

- Man ir gaišāks stars nekā mans, bet parādīja, ka es uz šo staru tiecos. (Irīna)

- Uz mana rēķina viņai paaugstinās attīstības iespējas. (Tatjana)

Un man atkal saka: kāds ir sapnis?

Manā dvēselē ir sapnis. Viņa ir ļoti gaiša, viņa jau izteicās – lai dzīvotu tādā pašā telpā, kā bija viņas bērnībā, un viņa sapņo atgriezties tādās pašās vietās kā Paradīzes Dārzi pie DD. Taču dzīve diemžēl ir citāda. Un visos plānos tā ir citāda.

- Un pēdējā etapā ir sapnis organizēt gan centru, gan seminārus. (Ludmila)

- Mana zemes dzīve papildina Dvēseli ar jaunām krāsām, un, ja īstenošu savu zemes sapni, viņa tad iemirdzēsies jaunā veidā. (Vasīlijs)

Lūk, Ludmila un Vasīljis raksta par vienu un to pašu, ka arī fiziskais cilvēks ietekmē Dvēseli.

Mēs bijām Dvēselē un uzzinājām viņas vēlmes un mērķus. Un, lūk, tagad interesants ekskurss. Mēs atgriežamies savā fiziskajā ķermeņi un paceļamies pie SB, uz savu Saules aspektu.

Un tagad mēs nodarbosimies ar Saules aspekta sapņiem.

- Sapnis ķermenim izrauties apžilbinošā Gaismā, kura ietverta maigā mīlestībā. Ķermenis kļūs par skaistu ziedu uz zemes. (Svetlana).

- Mans Templis kā kosmiskā raķete aiziet uz SB apgabalu. (Irīna)

- Pacēlos, un kļuva gaiši, jautri un priecīgi. (Olga)

Te ir pilnīgi citādas enerģijas – lietišķas, aktīvas, civilizētas. Tā ir Radītāju vieta.

- Sapnis-vēlēšanās novest visu, kas radīts, harmonijā un visaugstākajā labumā visiem. Jā, Saules aspekts ir mundrāks, aktīvāks un priecīgāks. (Tatjana)

- Mans Saules aspekts nes prieku un virza mani uz priekšu pie sava sapņa. (Ludmila)

- Kā Būtība es jutu aizejošas skumjas, bet Saules aspektā ir vēlēšanās radīt.

 

Šajā līmenī mēs atrodamies Vienotībā, un mūsu domas nav par sevi. Ja Būtība Dvēsele kaut ko sev gribēja, tad šeit mums ir nedaudz citādas īpašības, jūtas un nodomi. Tieši par kopienu, tieši par Vienotību, tieši par ceļu visiem. Es esmu viņas daļa, bet tomēr es kaut kā esmu pakļauta šiem kopīgajiem mērķiem.

- Šeit sadarbošanās vēlēšanās, izdarīt kopā. (Olga)

Lūk, ar to tad arī atšķiras Būtības eksistence no SB sociālā plāna. Būtība sadalījās, viņa deva katram savu fragmentu, viņa deva iespējas katram savākt pieredzi. Bet kad mēs savienojāmies, tad kļuvām pavisam citas būtnes. Šeit vispār nav „eksistēšanas”. Vēlēšanās klusi atpūsties un just svētlaimi. Katrs rada, un no katra ir atkarīgi visi.

SB: Mēs ļoti priecājamies, ka jūs sapratāt, ka Dvēsele – tas ir dārznieks, kurš iestādīja sēklas, bet šīs sēklas jau ir izaugušas par mežu.

Un Dvēselē viņas vairs neietilpst, šis mežs sāk attīstīties patstāvīgi.

Mežs – tā ir simbioze ar visu, kas viņa iekšienē ir dzimis, izveidojies. Tā ir kolektīva apziņa.

Bet vai jums vajag Saules Aspektā realizēt Dvēseles vēlmes? – tas ir, klusi šūpoties, mierīgi eksistēt, priecāties par dzīvi, spīdēt, sēt sēklas. Ir vēlēšanās, lai Saules Vienotība kļūtu tāda, kāda bija Dvēsele?

Nu protams, ka atbilde ir nē. Dvēsele – tas Priekštecis, bet SB – tās ir sekas visa attīstībai uz planētas: saprāta, apziņas, informācijas, enerģētikas utt. Mums likās, ka Dvēsele vada mūs, bet droši vien tomēr mentālais aspekts mūs vada.

SB pilnīgi atšķiras no Dvēseles līmeņa tieši ar savu apziņu, mērķiem un sapņiem. Kaut gan vibrācijas principā ir vienādas. Un tagad lūgums – labāk izjust sava Saules Aspekta vēlēšanās.

- Rīkoties. (Svetlana)

- Dvēsele vāc augļus, bet Saules aspekts piepilda un dod vēlēšanos radīt. Īsteno savas vēlēšanās! Īsteno! (Ludmila)

- Aktīvi piedalīties sabiedrības dzīvē, radošu pašizteiksmi. (Nikolajs un Tatjana)

Katrs vārds ir ļoti svarīgs. Mēs radām, un mēs gribam to izpaust!

Mums ir dots talants briljantu kopienā. Un visi kopā mēs darām maksimāli priekš visiem, un tādejādi mūsu kopiena attīstās daudz ātrāk, kad mēs saprotam savu uzdevumu. Un uzdevums – tās ir mūsu intereses, un mēs vienmēr darbojamies ar interesēm. Tas sniedz mums labpatiku, un tajā pašā laikā tas nes labumu citiem.

- Bet, lūk, man ir kaut kas tāds, kā man agrāk nebija, aiziet no kņadas un klusumā padomāt par augsto. Un pēc tam jau darboties metodiski un organizēti, saskaņā ar plānu. (Irīna)

- Pārlūko atsevišķus sutratmas pavedienus, nosaka, cik enerģijas atbilst attīstības virzienam, notiek atlase, transformācija, darbs pētnieku un radītāju komandā vienlaicīgi. (Tatjana)

Un, lūk, jautājums: vai saules aspekti ietekmē mūsu zemes aspektu attīstību?

Nešķiet, ka dvēsele vadītu mūsu attīstību, viņa ir pavisam citāda…

Bet varbūt tie ir saules aspekti, kuri vada mūs un kalpo mums kā Skolotāji? Viņi kaut kā labi spēj mūs saprast. Paskatīsimies.

- Saules aspekts saka: īsteno savu sapni, un tev pievienošos. (Vasīlijs)

- Protams, domāju, ietekmē. (Svetlana)

Tagad nav jādomā, ir jāskatās. Mēs esam novērotāji.

Lūk, tagad es redzu, ka no SN atdalās zināms skaits Skolotāju (daļa s. aspektu), un viņi taisa atgriešanos uz budhiālo plānu pie mūsu Dvēselēm. Ne visa SB, bet tie, kuri ir izvēlējušies tādu darbību.

Un viņi ir dvēseles spēki, kuri vērtē un vada mūsu aspektus saskaņā ar cilvēka interesēm. Un pats interesantākais, kāpēc šī palīdzība nāk – Dvēsele piegādā atjauninājumu priekš SB. Cikls ir noslēdzies.

Viņas audzina un vada savus sekotājus, kuri papildina SB un izspiež uz augstākajiem plāniem tos, kas iekš SB jau ir nobrieduši. Maiņa, kuru viņas ir sagatavojušas, it kā „spiež” viņus no apakšas, un viņi ies tālāk.

- Bet plāns, izrādās, gandrīz par 2/3 jau ir gatavs, nāksies atkal ķerties pie darba. (Irīna)

- Jā. Ļoti ir jūtama tieši vadošā enerģija. (Ludmila)

SB: Mēs priecājamies, ka jūs beidzot sapratāt, kā viss ir atkarīgs no visa.

Skolotāji, kuri ir izauguši no zemes plāna, kļūst par cilvēku skolotājiem, palīdz viņu dvēselei apzināties un sajust Visu, lai sagatavotu maiņai citus tādus pašus mācekļus, kuri tālāk turpinās viņu ceļu, bet viņi paši spēs jau iet tālāk.

Saules Brāļi aplaudē un saka, ka jūs visu pareizi sapratāt, ko mēs jums šodien gribējām parādīt.

- Viņi mūs pastiprina, atbalsta un vada, un mēs viņus nomainām. (Olga)

SB pašlaik izdala mums savu enerģiju, mīkstu, barojošu, mīlošu, jutīgu, harmonizējošu, to, kura vajadzīga cilvēkam.

Mēs atslābināmies un pieņemam enerģijas…

Atnāca informācija, ka Dvēseles vēlmes ir dabas vēlmes, bet SB sapņi ir radoši, jau ir civilizācijas produkts.

Un, lūk, mēs ieraudzījām dabas un civilizācijas savienojumu – zināmu simbiozi.

Un šīs simbiozes rezultātā Dvēsele kļūs vairāk kolektīva, tas ir, arī viņa tieksies savienoties savā līmenī savos klasteros un pēc tam strādās Vienotībā.

Bet cilvēce, humanoīdi, civilizācija tieksies savienoties ar dabas priekšstatiem, resursiem, jūtām, sajūtām, mērķiem. Šīs divas plūsmas bagātina viena otru.

Un mūs tagad paceļ turp, kur šīs plūsmas vienlaikus tiek apgādātas ar vienu enerģiju. Gan Dvēsele, gan SB enerģijas saņem no viena Avota. Izmanto tās dažādi, bet Avots ir viens. Un mēs pašlaik uztveram tieši šo Avotu. Viņš ir vēl smalkāks nekā pirmais stars.

Mēs esam nedaudz pacēlušies pa vibrācijām, un ir iespaids, ka mēs šajā starā vibrējam, lidojam, atrodamies, neko nedarām, neko neradām un neko nedomājam, vienkārši Eksistējam. Un tā tieši ir dabas Eksistence bez vēlēšanās kaut ko transformēt, pārtaisīt, novākt, attīstīties. Lūk, šeit parāda Sensenās enerģijas.

Bet cilvēku civilizācija vai humanoīdu civilizācija tiks arī līdz šejienei. Pakāpeniski virzoties pa vibrācijām, mēs atradīsimies tādos pašos ķermeņos kā šie un arī mainīsim, atjaunosim, transformēsim. Un tas ir progress. Tā ir attīstība.

- Mana Dvēsele ir vērsta uz rūpēm par cilvēci, bet Saules aspekts vada un iedvesmo. Viss ir Vienots. (Ludmila)

- Lūk, viņu saplūšanu es tad arī redzēju sirdī. (Olga)

- Mūs visus atkal apvieno vienā veselā, un katrs no mums ienes savu krāsu un Gaismu. (Irīna)

- Tāda tīrība un izsmalcinātība. (Olga)

Un es vēl varētu piebilst – kaut kāds noslēpums! Un cilvēkam vēl nav lemts saprast šo noslēpumu, mēs varam tikai to just, ka ir tas, ko mēs nezinām. Kaut kas augsti Dievišķīgs! Bet, tajā pašā laikā šis potenciāls jau sāk iemiesoties, un mēs to jūtam.

- Viss, mēs esam izšķīduši Visā, Kas Ir.

Lūk, no šejienes, no Visa, Kas Ir, ir pilnīgi citāds skats uz dvēseli un civilizācijas principu. Tas viss liekas tik „mikro”.

Un mēs redzam milzīgi daudz dvēseles citu variantu, citu attīstības, būtņu, apziņu variantu, milzīgi daudz informācijas.

Lūk, šis noslēpums, kuru mēs vēl neesam apjēguši. Un pats galvenais, ka savu apziņas stariņu, no pašas apakšas no šī „mikrona”, mēs varam atvilkt šurp, uz VISU, KAS IR, savienoties un būt vienotam. Mēs esam tur un šeit vienlaicīgi. Un tas ir lieliski.

- Mēs esam iemācījušies mācīties! (Olga)

Un mēs varam tagad, no Visa, Kas Ir apziņas augstuma, pastiept savu roku tiem cilvēkiem, kuri ir tur, šo evolūcijas kāpņu apakšā fiziskajā ķermenī (visas šīs Olgas, Irīnas un Natālijas), savu apziņas staru. Un ko mēs varam sajust?

Es Tevi pazīstu! Tu esi viena no manām daudzajām inkarnācijām. Tu esi mans enkurs fiziskajā ķermenī matērijā. Taču apziņa mums ar tevi ir Vienota, mums nav robežu starp tevi un mani! Tu esi manī, es esmu tevī! Vienkārši apziņas apgabalu, kurš ir atklāts tev mazajam, ierobežo tavi maņu orgāni, bet tu dzirdi un redzi Mani. Es to zinu. Šeit ļoti labi ir jūtama Vienotība.

- No šī augstuma es redzu VISA, KAS IR Vienotību! (Ludmila)

- Es skatos uz sevi caur Lielo Būtību uz savu mentālo atspulgu, cauri visām pasaulēm. Mēs esam viens! (Tatjana)

- Neiespējami to visu iemācīties, kamēr tu dzīvo. Tas nu gan ir darbs, vismaz man. (Irīna)

Mani iepriecina, ka es mazā tur, esmu VISĀ, KAS IR, un spēju to saprast, izjust un pat vest reportāžu no turienes.

SB: Mēs ceram, ka jums šodien viss patika. Un ceram, ka katrs no jums vēl padomās, ka katrs no jums vēl atgriezīsies uz šiem plāniem un kaut ko pats priekš sevis atstrādās, izdzīvos līdz galam, un tas būs jūsu personīgais atklājums un darbs. Un tas ies jums krājkasītē.

Pateicība Jums, Dvēselē Lielie…

 

Pievienots 09.12.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/solnechnoe-bratstvo-i-nashi-dushi-vzaimootnosheniya

Tulkoja Jānis Oppe