Print

Vēlreiz par aktivizāciju

10.06.17.

Pirms brauciena uz Kroeglitsu (Круглица) vēl reiz gribas atcerēties, ko mēs darām aktivizācijā, kādēļ tā ir vajadzīga, ko mēs aktivizējam, lai brauktu uz kalniem un saprastu, ka tā nav vienkārši ezotēriķu grupu ballīte, bet pilnīgi apzinošos gaismas būtību – mūsu ar jums – apzinīgs darbs.Es atceros grāmatas „Lielā Kosmiskā iniciācija” („Великая Космическая Инициация”[1]) fināla tekstu, kur dota mūsu aktivizācijas darbu apzināšanās.

Tajos mēs ražojam tās enerģijas, kuru pagaidām ir ļoti maz Zemes augstākajā astrāla slānī. Šīs enerģijas, kuras grieķiski var saukties „katarsis”, attīra un paceļ mūs. Tādā jūtu nozīmē, kuras dzimušas aktivizācijā. Caur mākslu mēs mācāmies just jaunā veidā, cildeni un vienkārši, bez mākslīgiem pārspīlējumiem, dabiski.

Augstākās jūtas, vēl nepilnīgi attīstītas uz planētas, bagātina katru no mums un ved mūs pie savas Patiesības aktivizācijas punkta. Šīs jūtas – tīra cildena mīlestība, pateicība, vienlīdzība, harmonija, tīrība un skaistums, cieņa, miers un svētlaime, aktīva solidaritāte, vienotība. Šīs jūtas dzimst no vispārējās noskaņas, no tām domām, kuras vada mūs aktivizācijā. Tāpēc ir svarīgas dzejas, aicinājumi, lūgšanas vai prakses, kuras mūs noskaņo uz augstu garīgu toni.

Mēs dzemdinām jūtas uz savienošanos, kura mūs gatavo vienotības apziņai.

Un vēl gribas, lai būtu vairāk smaidu, prieka, humora, smieklu, viegluma, neapturamas fantāzijas. Jo mēs taču būvējam pasauli, kurā mums lemts dzīvot. Lai uzbūvējam Jaunās Zemes pasauli fantastiski skaistu, neparasti priecīgu un apskaidrotu.

Jūsu fantāzijas modināšanai nosūtu dažus Žana Luka Bozzoli (Jean-Luc Bozzoli) attēlus. Viņš zīmē eksotisku astrālu gaismas pasauli, to pasauli, uz kuri mēs pāriesim. Šeit jūs atradīsiet kostīmu dizainu un idejas Jaunās Zemes aktivizācijai.

Atbalstu jaunas aktivizācijas formas – spēles, ainiņas, skeču, skatītāju aktīvu iesaistīšanu savās darbībās, mīklas, sakāmvārdus, ceremonijas u.c. Neaizmirstiet par dejām. Ķermeņu kustības rada jūtu pārraidīšanu senajā žestu valodā.

Atgādinu, ka pirmās dienas vakarā jūs gaida staigāšana pa uguni kā attīrīšanās un ugunīgo enerģiju aktivizācija.

Tātad nodaļa no grāmatas „Lielā Kosmiskā iniciācija”.

Kā mēs strādājam aktivizācijā?

„Kad jūs atverat savu sirdi, tas rada tādu neizsakāmu enerģiju, kādu jūs nekad nevarētu radīt vienatnē, un tomēr tas izskatās kā atsevišķa Cilvēka lēmums. Tas ir ielūgums uz kvantu realitāti.”

Krajons.

09.08.17.

 

Aktivizācija kļūst par pašu augstāko vibrāciju astrālās un mentālās enerģijas „ražošanu”. Savienojot šīs augstu vibrāciju enerģijas, kuras ir unikāls produkts, Amrita mūsu augstākajiem aspektiem, mēs aktivizējam savus daudzdimensionālos aspektus. Šīs emocionāli-mentālās enerģijas var iegūt tikai caur augstu vibrāciju mākslu cilvēka sirdī, kura peldas šajā mākslā. Tas ir augstākais produkts uz Zemes. Šis līmenis bija sasniegts Atlantīdā elites ģimenēs. Taču viņas atradās viņos vienmēr. Arī jūs centieties visu laiku stiepties līdz tam augstajam sirds atvēršanās līmenim, kurš tika sasniegts aktivizācijas Zyuratkul-ā (Зюраткуль) laikā. Pateicoties šai sirds augstu vibrāciju enerģijai, jūs spējāt pārvarēt Galaktikas kontūru un pacelties ar savu apziņu augstāk.

Protams, ne visi, kuri piedalījās aktivizācijā, atklājās šajā kontūrā. Taču ievērojama daļa. Un tas ir jūsu jauns sasniegums. Individuālajās un grupveida meditācijās jūs turpināt reizi pēc reizes iziet uz šo Gaismas līmeni. Tas jums palīdzēs pacelties augstāk pēc vibrācijām. Vienmēr salīdziniet savu ikdienas līmeni un to, Zyuratkul-ā sasniegto. Un celiet sevi, velciet sevi „aiz matiem no purva”, stiepieties uz augšu un uz savas Dvēseles Gaismu.

Šis „produkts” ir vērtīgs ar to, ka tikai šeit, uz Zemes, ceturtajā dimensijā jūs sasniedzat šo unikālo enerģiju. Atcerieties Urāna enerģijas, par kurām mēs stāstījām agrāk. Šo unikālo enerģiju izmanto, lai gaismas nesējiem apziņu uzturētu augstākajā vibrāciju līmenī.

Jūsu enerģija ir tikpat unikāla. Tas ir sava veida dārgums, un viņa tiek izmantota piektās dimensijas cilvēku piļu izdaiļošanai. Tāpat kā briljants un smaragds – minerālās valstības augstākā vibrāciju līmeņa enerģijas – tiek izmantotas cilvēku izdaiļošanai jūsu pasaulē.

Jums ir svarīgi saprast sekojošo: reiz kļuvuši par tādas enerģijas avotu, jūs kļūstat par tās ģeneratoru nākotnē, apzināti izmantojot šo aktivizētās sirds līmeni. Atgriezieties tajā Šeit un Tagad momentā, atjaunojot šīs visaugstākās kvēles jūtas, izmantojot tās apziņas un sirds vibrāciju paaugstināšanai. Jūs ar savu praksi izveidojāt smalku vibrāciju instrumentu, izmantojiet to paredzētajam nolūkam.

Mēs saprotam, ka pakāpeniski jūs to aizmirsīsiet, ja neizmantosiet. Tāpēc ir ļoti svarīgi pa svaigām pēdām atjaunot šīs augstās jūtas savā dvēselē un pacelties līdz šim Budhi līmenim, savienojoties ar Augstāko Es. Pēc būtības, tās ir jūsu dvēseles jūtas, izteiktas fiziskā cilvēkā ar fizisko sajūtu orgānu un fizisko ķermeņu palīdzību. Cilvēka saprāts atkāpjas, un jūs kļūstat eņģeļi miesā. Un tas ir pats svarīgākais aktivizācijas moments. Tā ir aktivizācijas būtība. Ar jums tajā momentā strādā pasaules-ēkas Augstākie Spēki. Jūs nostājaties ar viņiem vienā līmenī, ticiet. Vienkārši aizsega dēļ jūs to nevarat zināt. Nu, tāpēc mēs jums sakām – tas, kas šajās darbībās notiek – ir svarīgi cilvēkam un visam visumam.

Tas ir jauns jūtu līmenis, agrāk nepazīstams. Jūs es tā pirmatklājēji. Bez pasaules skatuves zvaigznēm, bez simfoniskā orķestra un lieliem dziedoņiem jūsu gaišajā sirdī dzimst eņģeļu zvaniņu zvanīšana.

Ieklausieties – tie tā vien skan jūsu sirdī! Tie ir tur!

Sirds atvēršana ir Augšupcelšanās pamata faktors. Ja sirdi atver pretim savam Augstākajam Es, tad viņš saskaņos jūs ar Garu, ar Debesu Tēvu un visiem jūsu augstākajiem aspektiem. Kā atvērtu sirdi atšķirt no slēgtas? Atvērta sirds apkampj visu pasauli un ietver viņu sevis iekšienē pastāvīgās rūpēs un mīlestībā. Mēs necīnāmies ar tumšajām pusēm, mēs mīlam, – un ar to transformējam Zemi. Mēs radīšanas dievišķo enerģiju tērējam nevis pretnostatījumam, bet Jaunā – Jaunās Zemes, Jaunās apziņas, piektās dimensijas jaunas augstu vibrāciju enerģijas radīšanai. Tieši šī enerģija arī izskanēja Zyuratkul-a kalnā sestdien, 14. augustā. Un tieši viņa – jaunā, burvīgā Savienošanās un Radīšanas enerģija, bija atslēga, ar kuru tika atdarītas Galaktikas Durvis svētdien, 15. augustā.

Jūs visi esat dalībnieki šajā burvīgajā darbībā, kura rada jaunu apziņu. Jaunas apziņas radīšana – tas ir pats svarīgākais Augšupcelšanā. Skolotāja klasifikācija ir augta tad, kad viņš kopā ar cilvēkiem rada jaunas Visuma apziņas enerģijas.

 

Pievienots 17.06.2010

http://sanatkumara.ru/stati/esche-raz-ob-aktivatsii

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Книга А5. Санат Кумара. Великая Космическая Инициация http://sanatkumara.ru/obyavleniya/diski-natali-kotelnikovoy (Tulk. piezīme)