Kas ir augšupcelšanās?

10.06.19.

Kā Sanats Kumara un Ercenģelis Mihaēls saprot augšupcelšanās procesu?

Tā ir visu ķermeņu pāriešana uz nākamo apziņas un esības līmeni, tas ir, uz jaunu formu. Cilvēka apiņa šajā pāriešanā kļūst jauna, kvantiska. Saikne ar Eņģeļiem nostiprinās. Tā ir pāriešana uz citu, smalko ķermeni.

Tu redzēji sevi saules ķermeni 8 m garumā. Bet tas nav vienīgais variants. Var būt dažādi formu variantu astrālajā pasaulē, piemēram, ķermenis, kurš atgādina dzīvnieku, taču ar augstām vibrācijām un saprātīgu (delfīni, vaļi utt.)

Vai tad mēs nepaliksim humanoīda formā?

Tu taču jau esi redzējusi vairākus humanoīdu formu variantus.

(Es redzēju sevi uz Sīriusa garā sudrabotā ķermenī. Es rakstīju arī par kosmiskajiem policistiem, kuriem astrālā ir milzīgs ķermenis, kurš noslēdz saikni ar A.Es utt.)

Lai kā tas nebūtu, astrālajā plānā ķermeņiem būs lielāka daudzveidība nekā fiziskajā plānā. Astrālais plāns ir daudz vairāk izstrādāts nekā fiziskais.

Tātad tas, ko Mēs saucam par augšupcelšanos, NOZĪMĒ PILNĪGI KONKRĒTU LIETU – PĀRIEŠANU UZ PIEKTO BLĪVUMU, SAGLABĀJOT APZIŅU.

Kāpēc mūs savienoja pārī, ar ko šī pāriešana ir labāka nekā individuāla augšupcelšanās?

Jūs aktivizējat viens otru un neļaujat viens otram aizmigt. Jūs pēc vibrācijā esat piemēroti viens otram, vai tā nav brīnišķīgā dzīve, par kuru tu sapņoji?

Man ir labi, bet gribētos to paskaidrot citiem.

Enerģijas apzināta izmantošana ar mērķi harmonizēt vienam otru izraisīs neuzticēšanās nomešanu un katra enerģiju galīgo sadalīšanu uz diviem. Tā arī ir tumsas un gaismas harmonizēšana un vienam otra telpas galīgā apgūšana ar mērķi apvienoties visos līmeņos un harmoniski ieiet vienam otrā.

Pāra apvienošanās vienā ir jūsu mērķis. Tā nenotiks fiziskajā plānā, bet jau tagad ir svarīgi iestaigāt taku uz tādu jūsu misijas pabeigšanu.

Mīlestība – tās nav tās jūtas, kuras cilvēks izjūt, izejot zināmo punktu (orgasmu). Paliek augsta saplūšanas un tīrības sajūta. Celt vienam otra enerģijas jūs varat dažādos veidos, taču ir svarīgi apgūt seksuālās prakses apzinātību.

Mēs vienmēr jums sakām: mīliet viens otru.

Vai ir iespējama masveida augšupcelšanās manas dzīves laikā, jeb šis process ilgs 200 – 1000 gadu?

Pāriešana būs absolūti visiem. Tas arī ir saprotams, ir jāizaug pēc vibrācijām, un apziņai ir jābūt vērstai uz pāriešanu, bet tā notiek atbilstoši cilvēka vēlmēm. Tas ir, nebūs vienlaicīga un masveida visu zemiešu pāriešana un jaunu blīvumu. Saprotams, ka tie, kuri izvēlējās blīvumu, tiks atalgoti, jo viņi izvirzīja uzdevumu, atklāja augšupcelšanās mērķi un iet uz to ar visu dvēseli. Augšupcelšanās ir iespējama šajā dzīvē, kopā ar Zemi, paralēli. Šī dzīve ir unikāls notikums jūsu nemirstīgajā Dzīvē. Šeit ir svarīgs sinhronisms ar planētu: ieiet viņas ritmā un sekot viņai soli solī, mazlietiņ apsteidzot.

Kā tam var sekot?

Ir jājūt, kā tu ej...

Var konkrētāk?

Savienojumi ar A.Es ir pirmais augšupcelšanās etaps. Tālāk A.Es konkrēti ved uz augšupcelšanos. Iespējams, no rīta tu pamodīsies jaunā ķermenī, jeb tu augšupcelsies savas Skolas priekšā, jeb tu...

Mēs nesāksim nevienu programmēt. Pārejas ķermenis pašlaik vairumam no tiem, kas augšupceļas, aktivizējas. Tā ir Maitreijas, Sanata Kumaras, Kristus, Gabriēla, Solāras utt. apziņas ienākšana cilvēka apziņā.

Cilvēkam ir jābūt gatavam ar apziņu, viņam ir jāizvāc no atmiņas viss, kas tur uz Zemes. Mēs runājam par astēm – nepiedošanu, aizvainojumus, īpašumu, piesaistēm, maģiskām saiknēm, karmu. No tā visa ir jāatbrīvojas, lai nekas uz Zemes neturētu. Ja saikne ar Zemi ir stipra, tad ir pāragri augšupcelties.

Jums nav visu laiku jāgaida un jāprognozē, jāmin un jāpareģo. Vienkārši ir jābūt gataviem samērā ar apskaidrošanos, lai mirklis jūsu dzīvē iestātos, un jūs nenobītos un noietu līdz finiša punktam.

(Bifurkācija – tas ir sistēmas galējā līdzsvara punkts, pēc kura pāriešanas sistēma pāries citā stāvoklī. Bifurkācijas punkts – tas ir sistēmas stāvoklis, kad ļoti maza iedarbība ved pie globālām izmaiņām.

Bifurkācijas punktos sistēma atrodas it kā divos stāvokļos, un pareģot tās determinētu uzvedību nav iespējams.)

Augšupcelšanās ir process, taču tam katram savā laikā būs kristalizācijas punkts. Tas ir ļoti līdzīgi sāls šķīdumam, kad šķidrums pāriet kristāliskā stāvoklī. Ķermenis, uzkrājis gaismu, tieksies uz kristalizāciju.

Eņģeļi ir kristāliskas būtības?

Protams! Mums ir cits pamats – gaisma un ugunīgās vibrācijas, veidojošas smalkā plāna ķermeņus jums. Reiz jūs uzkrājāt blīvumu, ietināties apvalkos, bet tagad ir pretējais process – „izģērbšanās”, aizsegu noņemšana un izvēršanās pretim gaismai. Pats galvenais šajā procesā – neapstāties, negaidīt, turpināt dzīvo parasto dzīvi, gaismot un mīlēt, atdot zināšanas un apskaidroties, lai process iegūtu neatgriezenisku raksturu.

Paātrinājums ir skaidri redzams. Viss ir gatavs. Tālākais atkarīgs no jums. Pateikušiem A, pateikt B. Un tikai.

 

Pievienots 19.06.2010

http://sanatkumara.ru/stati/chto-takoe-voznesenie

Tulkoja Jānis Oppe