Ciemos pie Guaņ-Iņ

10 07 07 01Es palūdzu manai mīļotajam Skolotājam Guaņ-Iņ, Žēlsirdības un Dievišķās Mīlestības Dievietei, paņemt mani pie sevis ciemos. Pašlaik Guaņ-Iņ ir Galaktiskā Būtība. Viņa ir izpildījusi savu uzdevumu uz Zemes un Augšupcēlusies uz telpu 0.

Kādreiz Es biju vienkāršs skolotājs uz Zemes, dzīvoju Mongolijas – Tibetas rajonā. Es devu Bodhisatvas Solījumu un negāju projām no Zemes miljoniem gadu. Bodhisatvu klase pieder cilvēku apziņu augstākajai klasei. Tāpat kā jebkurš Skolotājs, es iemācījos strādāt ar jebkurām enerģijām, tajā skaitā arī ar augu un dzīvnieku enerģijām, pirms mani pielaida pie cilvēka apziņas formēšanas.

Man teica, ka tu uz Zemes strādāji ar augu enerģiju, vai tā ir taisnība?

Nē, tā ir citu būtņu prerogatīva[1]. Mans uzdevums – cilvēka apziņas formēšana un viņas piesūcināšana ar līdzcietības, cieņas, žēlsirdības un dievišķās mīlestības jūtām. Es arī vedu cilvēkus uz kļūšanu par Bodhisatvām – tas ir, pie gaismas būtības pamata, kuras prerogatīvā atrodas augstākā jušana, vērsta uz dievišķās apziņas formēšanu no cilvēciskās. Neviens nekad man nav saucis par augu Dievieti.

Agrāk Es strādāju ar fejām un rūķiem, pēc tam pārgāju cilvēka apziņas klasē, par aizbildni un pavadoni. Mēs priecājamies palīdzēt cilvēkiem apspalvoties un izlidot no dzimtās ligzdas.

Pašlaik es esmu uz Sīriusa. Izeju reabilitācijas periodu un drīzumā izspurgšu arī no šīs ligzdas. Pildīšu skolotāja darbu augstākajā astrālajā pasaulē, visdrīzāk ne uz Zemes. Pārāk smagi man šeit bija, atmiņas ir palikušas gan gaišas, gan bēdīgas.

Tur, kur Es esmu pašlaik, ir mirdzoša dimanta gaisma, un visa pasaule šeit zaigo dažādās mirdzošās krāsās. Es labprāt paņemšu tevi pie sevis mājoklī. Mans mājoklis stāv augstāk par pašu augstāko kalnu, augstāk par Zemes ozona slāni, augstāk par Saules sistēmu un Galaktiku. Šeit, mūsu Pasaules-ēkas centrā es pašlaik atpūšos no darbiem uz Zemes.

Paskaties, kā Es izskatos! Uz manis ir mirdzoša zvaigžņu šleife, uz galvas – zvaigžņu kronis, manā iekšienē ir daudz nelielu apziņu. Tās ir zvaigžņu kopas ar planētām. Tajās dzīvojat jūs – cilvēki, humanoīdi, dzīvnieki un daudz astrālā un mentālā plāna iedzīvotāju. Jūs visi tagad veidojat manu saprātu. Bet Es šo Lielo Saprātu iekrāsoju ar manu melodiju, manu aromātu, un katrs, kurš satiks šo brīnišķīgo skanējumu un aromātu šleifi , teiks: „Tā ir Guaņ-Iņ, mūsu skaistule!”

10 07 07 02Zīmējumā – Enerģija Ba

Interesanti, ja Tu sastāvi no zvaigžņu kopām, kā gan Tu esi uz Sīriusa?

Uz Sīriusa ir tā Dieviete, kura atstāja Zemi ar savu Augstāko Es, sastāvošu no zvaigznēm. Katra cilvēka būtība ir zvaigzne. Nekā apbrīnojama, ka mana Būtība, apvienojoša daudz apziņu, sastāv no zvaigznēm. Es ar savu apziņu saplūdu ar savu Augstāko Aspektu, bet vēl neesmu pazaudējusi saikni ar Zemi un saviem mīļotajiem mācekļiem. Visu, visu, ko varu, Es daru jūsu labā.

Vai tu vari parādīt savu mitekli?

Laipni lūdzu. Lūk, tas.

Es neieraudzīju kaut kādas formas, jo es taču neesmu blīvajā pasaulē. Es sajutu vara enerģijas, enerģijas, gluži kā sastāvošas no vara (vai bronzas?) atomiem. Uzreiz atcerējos veclaicīgu bronzas skulptūru, vara monētu krāsu, pat mutē parādījās vara garša.

Tas ir viens no maniem aspektiem. Ir arī cits – skaties!

Tās ir pienbaltas enerģijas, staipīgas, biezas, mazliet saldenas, atgādina maigu sutinātu pienu (ряженку). Noskaņa priecīga, krāšņa. Balta metāla garša, skābena, smalka, baltās hiacintes aromāts.

Vēl gribi?

Jā!

Uzplauka maigi, maigi rozā orhideja, sastāvoša no tūkstoš apziņām, viņas enerģijas garša ar savu svaigumu drusciņ atgādina arbūzu, aromāts ļoti maigs, smalks, līdzīgs vieglam ziedu aromātam, no kuriem Bali taisa kaklarotu kaklam.

Tu visu pareizi noteici. Tās ir manas metamorfozes. Mums te nav pastāvīgas formas. Mūsu forma atbilst tam, kas mēs esam katru mirkli. Es atvēros , un forma, krāsa un garša, aromāts un skaņa – viss uzreiz atbilst manām domām. Es sevi katrā līmenī radu savā veidā. Tu pašlaik redzēji Budhi Aspektu. Augstākā līmenī Es sastāvu tieši no zvaigzņu kopām.

Bet tagad man gribas tev parādīt manus apartamentus. Savu apziņu es tagad savācu īpašā formā, kuru pati arī radu.

Es ieraudzīju strūklaku, līdzīgu tam, kā es uzzīmēju enerģiju Ba.

Man ir grūti tev parādīt manu transformējošos formu, kura sastāv no enerģijām un apziņām, izpaustām visur pasaulē. Tie ir gluži kā āķīši, pie kuriem Es esmu pieāķēta dažādās realitātēs un telpās. Vienlaicīgi un visur plūst mana dzīve, tā, kā plūst tava dzīve tev aknās, sirdī, galvā utt. Es visa sastāvu no dažādām formām, no kurām katra nes man savus dzīves paraugus, uz kuru rēķina kopīgā apziņa attīstās un kļūst labāka, jaunāka.

Viņas enerģijas ir kļuvušas tuvāk bronzas zeltainām. Viņa (jeb Viņš, pēdējā laikā par Guaņ-Iņ es domāju – Viņš) ir Būtība, kuras apziņā tagad esmu iegājusi arī es.

10 07 07 03Es pastāvīgi esmu savienota ar Tevi, Tu – mana augstākā apziņa?

Nē, Es esmu tava skolotāja, aizbildnis un draudzene, ja tu atļausi. Caur tevi Es uztveru tavu pasauli, skatos uz viņu ar tavām acīm un sarunājos caur tavām lūpām. Es esmu skaista, tīra un saprātīga. Uz Zemes es tiku dzīvojusi savā apakšējā aspektā kā Guaņ-Iņ vai Kannons. Es centos atvērt jūsu sirdis un piepildīt viņas ar mīkstumu, maigumu, līdzcietību un žēlsirdību. Dievišķā Mīlestība parasti ir sveša cilvēkiem, taču viss, ko es darīju cilvēku labā, pakāpeniski viņus veda pie Zvaigžņu Mīlestības sapratnes.

Paskaties, kā Es mirdzu un cik brīva Es esmu! No vienas puses – Es esmu pilnīgi brīva, no otras – mūsu Tēva nosacīta, tāpēc ka Viņš rada planētu un sistēmu saziņas un savstarpējo attiecību savā starpā noteikumus.

Mēs visi esam milzīgas Būtības – vienotas sistēmas – mūsu Radītāja organisma – daļas. Visi Mēs un jūs tajā skaitā sastādāt viņa izpausto ķermeni, izpaustu dažādos aspektos un formās, sistēmās, ķermeņos, blīvumos.

Mēs visi esam Viņš. Bez mums Viņš nezinātu, ka ir Viņš un ka Viņš var. Viņa potenciāls paliktu nerealizēts. Kad Viņš nolēma Būt, Viņš sāka radīt Esības Spēju – Dzīvi. Dzīve sastāv no dažādiem eksistences veidiem.

Novēlu tev tavas Skolas plaukšanu. Piesauc mani biežāk. Mēs ar tevi vēl parunāsim ne reizi vien.

Panāc mani ātrāk, manu meitenīt!

10.06.06

 

Pievienots 07.07.2010, atjaunots 09.07.2010

http://sanatkumara.ru/stati/v-gostyach-u-guan-in

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Prerogatīva – izņēmuma tiesības.