Kristalizācijas process

10 07 08„Tā kā jūs pieņēmāt blīvu dualitāti, kristāliskā matrica tika nomainīta ar elektromagnētisku polaritāti, un saskaņotā gaisma sabruka un fragmentējās. Pacēlums, kas tuvojas, atgriež cilvēci pie kristāliskās saskaņotās gaismas.”

„pateicoties Kristāliskās pamošanās Kosmiskajai Iniciācijai, ir atvērts unikāls portāls no 12. dimensijas. Tas patiešām ir obligāts priekšnoteikums Jaunās Zemes radīšanai.”

Ercenģelis Metatrons. Kosmiskā Iniciācija Fāze II

Caur Džeimsu Tiberonu

10.07.07

Gaismas ķermeņu kristalizācijas process, kas pašlaik pieņemas pilnā spēkā, ir pats mīklainākais un satraucošākais mūsu transformācijas process. Tikai nedaudz informācijas mēs saņemam šajā sakarā! Tomēr mūs ved Audzinātāji, un kā vēl! Prieka pilns man bija Metatrona (caur Džeimsu Tiberonu) jauno vēstījumu tulkojums, kurš apstiprināja mūsu darbību pareizību Urālu kalnos. Piezīmēšu, ka viņš atkārtoti kā Kosmiskās Iniciācijas jauno kristālisko enerģiju aktivizēšanas vietu nosauc tieši Urālu kalnus, vienīgo vietu Krievijā.

Kā var uztvert kristalizācijas procesu, kā to var sajust vai izsekot?

Pirmām kārtām tā ir papildus gaismas ķermeņu aktivizēšana kopā ar audzinātājiem, par ko es rakstīju savās grāmatās. Arī jaunu torsionu lauku veidošanās ap mani, arvien pieaugot jaunām un jaunām asīm. Kā pirmā tika izpausta jauna horizontāla ass, šīs ass torsinonu lauks aptver saules sistēmu un atgriežas, ieejot saules čakrā aiz muguras. Pēc tam aizgāja aktivizēties asis slīpi caur sirds centru, kamēr es nepārstāju novērot. Pašlaik mans Gaismas lauks ir daudzdimensionāls un atbilst zvaigznei ar ļoti daudziem stariem.

Pa šo laiku visi centri – čakras ir apvienojušās Vienotajā čakrā.

Atbilstoši, apziņa ir pacēlusies un kļuvusi par Visu, Kas Ir. Protams, es vēl arvien dzīvoju materiālā pasaulē, un man reti nākas izmantot šo apziņas aspektu, bet tomēr viņš arvien biežāk liek par sevi zināt ar jaunu sapratni par tām lietām, kuras mūsos ir iedrukātas kā sociālās pasaules trīsdimensiju paradigma.

Mūsu aktivizācijas Urālu kalnos veicina virzību uz gaismu katram dalību ņēmušajam pašā netradicionālākajā veidā. Dalībnieku apziņas līmenis, enerģijas un kristalizācijas līmenis strauji pieaug. Grupas spēks to veicina. Taču, tā kā procesi norit smalkajos ķermeņos un ķermenī Ka, tad ne katrs var ieraudzīt savas izmaiņas.

Mans rezultāts mūsu pēdējā aktivizācijā Taganajā (Таганай) bija negaidīts pat man. Otrdienas rītā es ilgi nevarēju atraut savu galvu no spilvena. Visa mana enerģija bija nomainīta uz kristālisko miega laikā. Beidzot es sajutu, kā gluži jaunas kristāliskas asinis sāk izplatīties pa visu ķermeni, rokās un kājās. Gluži kā mazi kristāliņi pa artērijām un kapilāriem ir sākuši ienākt visās ķermeņa daļās. Pagāja divas stundas, un viss normalizējās. Tagad es jūtos kā vienmēr.

Otrs rezultāts arī man ir jauns sasniegums. Iezemējusies kā parasti, es nonācu tādā vietā Zemes iekšienē, kur vēl nekad nebiju iekļuvusi – Iekšējās Saules, kura apgaismo Iekšējo Zemi, pašā centrā. Savienojoties ar Tēvu, augšup, es spēju noiet vēl vienu pakāpi jeb dimensiju augstāk nekā parasti. Un pienākt tuvu nākamajai pakāpei (trešais „stāvs” pēc Mihaēla).

Katra kopīga meditācija, nemaz nerunājot par aktivizāciju, kur mēs varam, lūk, tā savienoties, virza gan mūs, gan Zemi. Tagad mēs saprotam – piesūcinot Urālu kalnus ar mīlestību un prieku, mēs šo vietu kristāliskajā enerģijā ienesam mīkstinošas enerģijas, kuras neļauj iekšējam Kundalini plosīties. Mēs esam noturošs faktors, kurš ar savu nodomu, apzināšanos un Mīlestības spēku strādā ar Urāla kristālisko enerģiju elektromagnētiskajiem kodiem.

Strādājot ar kristāliskajām enerģijām, mēs arī paši sākam savu kristalizāciju. Protams, daudziem ir grūti spriest, cik viņi ir attīstīti un kā labāk virzīties uz priekšu. Viss, ko mēs rakstījām par attīrīšanos, svarīguma ziņā iznāk pirmajā vietā. Kristālskaidri godīgi, kristālskaidri tīri – tie ir mūsu jēdzieni, kuros mēs ieejam ar pilnu apzināšanos. Viss, kas tam neatbilst, mums ir jāpakļauj analīzei un jātīra, un, jo sekmīgāk mēs to izdarīsim, jo ātrāk pavirzīsimies augšupcelšanās procesā.

Savienošanās ar Garu, Radītāju, Dievu ir otrs galvenais nosacījums virzībai uz gaismu.

Mums ir iespēja ar pilnīgu uzticību parādīt mūsu Audzinātājiem un Palīgiem visas virzības mūsu smalkajos ķermeņos un visu jauno izaugsmes pakāpju aktivizācijas. Pietiek tikai piesaukt Palīgus un izteikt nodomu. Jūs droši vien esat pievērsuši uzmanību, ka visas prakses balstās uz divām, trijām lietām, un, konkrēti, uz zināšanām, kas un kā mums ir jāizdara, un nodoma to izdarīt izteikšanas. Strādājam tieši ar nodomu, izteiktu balsī, un ar sapratni, ko un kā mēs lūdzam.

Virzoties pa kristalizācijas pakāpēm, mēs ejam, pilnīgi atbilstot Dievišķajai paradigmai – Dieva Plānam, ļaujot mūsu Dabai savu darbu izdarīt vistaisnākajā – intuitīvajā ceļā.

 

Pievienots 08.07.2010, atjaunots 09.07.2010

http://sanatkumara.ru/stati/protsess-kristallizatsii

Tulkoja Jānis Oppe