Aplamu nervu ceļu attīrīšana

„Aplamu nervu ceļu attīrīšana” – tas ir Amoras Guaņ-Iņ prakses nosaukums no grāmatas „Plejāžu mantojums[1]”. Lūk, ko raksta autors.

„Nervu ceļi – tās ir mazas elektriskās shēmas smadzenēs, ar kuru palīdzību notiek ienākošās sensorās informācijas saņemšana un interpretācija, bet pēc tam tiek veikta atbilstoša darbība. Šie ceļi dalās trijās galvenajās nodaļās.

(1) pieņemošais segments smadzeņu augšdaļā; (2) segments smadzeņu vidusdaļā, kurš pilda interpretējošo funkciju un nosaka reakciju uz ienākošo informāciju, saņemtu no pirmās nodaļas; un (3) smadzeņu apakšējais segments, kurš ierosina ķermeni, balsi vai citu „Es” aspektu uzsākt darbību. Lai jūsu gars „pilnasinīgi” dzīvotu ķermenī, nervu ceļiem ir jābūt brīviem, atvērtiem un pieejamiem tiešām reakcijām, balstītām uz patiesību. Citiem vārdiem, ja jūs visdabiskāk un visgodīgāk nereaģējat uz jebkuru konkrētu situāciju, tad gars to sajūt kā enerģijas palēnināšanos un saspiešanos; rezultātā rodas zemu vibrāciju frekvence, kurā gars dzīvot nevar.”

10 07 09 01„starp pirmo un otro segmentu ir noslēgs, saukts par „nervu plāksnīti”. Tieši šeit, uz pirmās plāksnītes, tiek „kodēta” nolasītā negodīgā atbilde. Kad elektriskais kairinātājs iet cauri nervu ceļa pirmajam segmentam un sasniedz nervu plāksnīti, elektriskā strāva apstājas un skenē šo plāksnīti no augšas līdz apakšai, „nolasot instrukcijas”, pirms varēs iegūt pieeju pārējai ceļa daļai. Bet uz nervu plāksnītes ir „rakstīts” apmēram sekojošais: „Nekad nestrīdieties ar vecākiem, skolotājiem un darba devējiem, citādi tiksiet sodīti.” Kad elektriskais impulss nolasa šo paziņojumu uz plāksnītes, viņš ķermenī rada brīdinājumu par bailēm, kas izraisa saspiešanu, kaut arī grūti pamanāmu. Rezultātā jūs melojat.”

„Garīgā mācība par nervu punktiem saka sekojošo: visi cilvēki ir atbildīgi par to, lai vienmēr būtu pilnīgi, nevainojami godīgi un tieši; tikai šis īstenas garīgās attīstības ceļš ved pie apskaidrošanās un augšupcelšanās.”

 

 

10 07 09 02

Šī prakse ļauj attīrīt divpusību mūsu saprātā – vienu domāju, otru runāju, trešo daru, ceturto domāju patiesībā. Kā es saprotu, šī divpusība mums ir attīstījusies tādēļ, ka mūsu domas kļuva sarunu biedram nepieejamas. Mēs sākām slēpt savas domas un iemācījāmies liekulību un nepatiesumu. Apstākļos, kad mēs gatavojamies kļūt caurspīdīgi, kristālskaidri, pieejami, mūsu domām un darbībām ir jākļūst skaidrām, tiešām un viennozīmīgām, ar vienu jēgu.

Kaut kādā nozīmē mēs domās turpinām melot. Piemēram, daži ar grūtībām iztur ārēju pieklājību un aiz sliekšņa nopūšas: nu, paldies Dievam, beidzām! Neskatoties uz to, ka dažas mūsu domas, ja pārbauda „rentgenā”, neatbilst pilnīgai taisnībai, mēs tās neatzīmējām kā melus, jo tik pierastas mums ir šīs divpusīgās savstarpējās attiecības. Nu un, kas: ja es viņu nemīlu (man nav laika, man nav interesanti, es negribu), jo man taču nākas(!) būt pieklājīgai, izdabīgai, jāsmaida, jāizliekas, ka ir interesanti, es gribu, es apsolu utt. Citādi es savu nepanākšu (neviens manā labā neko neizdarīs, es būšu nepatīkama, man neparādīs labvēlību utt.)

Lūk, to tad arī nāksies tīrīt ārā, jo tā taču ir liekulība. Kā mūziķis tīra netīras notis un nekad nepagurst? Kāpēc viņš to dara burtiski katru dienu? Tāpēc ka šo nepareizo skaņu dzird jebkurš. Un uzreiz kļūst skaidrs – gan šeit netīri nospēlēja, gan te sameloja...

Bet, ja neviens nedzird vai neredz, tad var? Neviens nepieķers tevi aiz rokas, neviens nepasmiesies par tevi. Bērnu loģika, smieklīgi, vai nav tiesa? Nav nemaz tas tik smieklīgi, ja aiz tā ieraudzīsi savas, gan arī mūsu kopējās dzīves noteikumu...

 

 

 

 

 

 

10 07 09 03Ne tik sen es atkal ķēros pie prakses „Aplamo ceļu attīrīšana”.

Kā Amora Guaņ-Iņ rekomendē ar sevi strādāt?

„Radošās vizualizācijas (nākamajā vērstajā procesā) būtība ir ieiet dziļā meditatīvā stāvoklī, un pēc tam uz auras ārējās robežas iztēloties kinoekrānu. Uz šī ekrāna uzprojicēsiet jūsu paša galvas attēlu. Pēc tam palūgsiet ieraudzīt vai sajust tās vietas smadzenēs, kur radītas nervu plāksnītes, kuras uzbrūk jūsu tiešumam un godīgai atbildes reakcijai. Nereti jūs atradīsiet no viena līdz četriem aplamiem nervu ceļiem ar nervu plāksnītēm, kuras attiecas uz vienu un to pašu jautājumu. Jums var būt daudzi aplamu ceļu komplekti, kuri aptver plašu personisko problēmu loku. Tāpēc ar komplektiem, kuri attiecas uz vienu tēmu, es rekomendēju strādāt pēc kārtas, izvēloties tos pa vienam.”

Es šo nodaļu pilnībā sniegšu vietnē, lai varētu pastrādāt arī tie, kam šīs grāmatas nav[2].

Sākumā pastāstīšu, ka šī prakse man atklāja to, ko es sev nebiju pamanījusi. Cik daudz es ar sevi biju strādājusi, pielietojot dažādas prakses, cik daudz es esmu piedevusi, tīrījusies! Taču ne visu var, lūk, tā iztīrīt uzreiz. Sākumā es lūdzu man parādīt aplamu nervu mezglu, vizualizējot tā, kā iesaka autors. Pēc tam saņēmu informāciju, kāds te ir cēlonis, un vienlaicīgi vēroju, kādā apziņas informācijas centrā tas atrodas. Pēc tam dziedināju tā, kā rekomendē Amora. Tātad, lūk, ko es no sevis „izvilku”:

 

10 07 09 041. Sirdsapziņas pārmetumi attiecībā pret māmiņu (saules pinumā).

2. Bailes apskaidroties – nolaižu sevi līdz visu pārējo līmenim (saules pinums).

3. Nolaišanās līdz astrālo skolotāju līmenim. Daudzas zināšanas, astrālo skolotāju dotas, nestrādā kā vajadzīgās informācijas avoti (sirds centrs).

4. Bailes no nākotnes (finanses) (sirds centrs).

5. Lepnība par savām augstajām vibrācijām (kakla centrs). Kad es izārstēju sevi šajā ziņā, es sajutu patiesu pateicību no Eņģeļiem!

6. Skaudība pret Vladimiru (tad nu atradusi gan, ko apskaust!).

7. Šaubas par Sanata Kumaras grāmatās dotās informācijas pareizību (dvēseles līmenī, sirds dziļumā). Es vēl joprojām sev neuzticos dziļajā līmenī.

8. Nožēla, ka N pilsētā maz cilvēku pamodās un atnāca uz manu semināru (tas bija pēc semināra vilcienā). Tas ir radniecīgi bailēm, ka maz cilvēku interesējas par augšupcelšanās tēmu (sirds centrs).

9. Neizārstēta un aizmirsta bērnības emocionāla trauma (otrajā čakrā).

10. Pārmetums sev par pienācīga sievišķīguma trūkumu, par pārliecīgu tiešumu un spēku. Neatbilstu svešiem priekšstatiem (mūsu sabiedrības paraugiem) par sievieti (saules pinums).

Un kā tad Vladimirs? Mēs pastrādājām arī ar viņu. Lūk, viņa rezultāti.

1. Sevis nosodījums, ka devis dzīvību nevēlamam bērnam (otrā čakra).

2. Skepticisms, neuzticēšanās manai informācijai.

(Patiesībā Vladimirs vienmēr mani atbalsta manas informācijas ziņā un palīdz man apzināties tās pareizību. Lūk, redzat, nomodā mēs esam vieni, un tādus mēs sevi gan jūtam, gan pazīstam, bet dvēseles dziļumā – citi.)

3. Aizvainojums uz likteni, uz smago bērnību.

4. Lepnība par savu augsto stāvokli Hierarhijā (Kristus čakrā!).

5. Pārmetums sev par radošu spēju trūkumu (otrā čakra).

6. Sevis nosodījums par to, ka nekur nestrādā (starp saules pinumu un sirds centru).

7. Pazemojuma sajūta, salīdzinot sevi ar mani (nagla sirdī).

8. Dieva(!) kā Augstākā Hierarha nosodījums par to, ka Viņš Vladimiru nolaida tik zemu, par nodarītajām sāpēm, (dzeltena margrietiņa sirdī).

9. Sevis nosodījums, salīdzinot ar citiem dažādu iemeslu dēļ.

10. Bailes no nākotnes (sirds, saules, sakrālais centrs).

10 07 09 05Kā redzat, šeit ir par ko aizdomāties. Kāpēc es par mums rakstu tik atklāti? Nu vairs nav ko baidīties, mēs to visu iztīrījām, aizvācām. Bet katram taču ir kādas slēptas domas, ja ne vienas, tad otras, par ko jūs pat nenojaušat. Tāpēc katram ir noderīgi padarboties ar sevi, lai saprastu, ka ne viss vēl ir iznests virspusē, ir kur izvērsties. Kāpēc tieši tas uzpeldēja, jo Amora taču it kā rakstīja par citu – par melīgumu. Bet tās tad arī ir tās zemapziņas programmas, kuras mūs vada sociālajā dzīvē. Neaizmirstiet, ka prakšu laikā jūs pieslēdzaties savam Augstākajam Es, un Viņš mums palīdz apzināties zemapziņu.

Reiz es šo praksi turpināju, sēžot lidostā (kur likt laiku? – nodarboties!). Es ieguvu jaunu lielisku rezultātu, par kuru nerakstīju vairākus mēnešus. Pirmkārt, gribēju paskatīties, kas ir noticis un kā tas ietekmēs mani. Otrkārt, šaubījos, vai šīs zināšanas vēl kādam ir vajadzīgas? Tomēr izšķiros pastāstīt, tāpēc ka no manis aizgāja lielākā daļa no tā, ko es saucu par divkosību, kuru mēs bieži saucam par taktiskumu – padomāji, bet nepateici (kaut arī es no bērnības izceļos ar tiešumu, kādēļ daudz arī pati cietu), nolamāji pie sevis, bet ārēji viss ir kārtībā, faktiski padomāji vēl kaut ko (piemēram, es priekš tevis izdarīšu, bet tu man par to būsi pateicīgs, bet kā gan citādi?).

Eņģeļi visu saprot burtiski, tāpēc ar viņiem vajag runāt bez tēla pārnešanas un tiešā tekstā. Tā arī domas manī ieguva viennozīmīgu raksturu. Kad es saku, es tā domāju un tā jūtu. Šīs viennozīmīgums kvantu apziņā ir vienkārši nepieciešama lieta.

 

 

 

10 07 09 06Tātad toreiz es sāku strādāt un iztēlojos savu galvu no aizmugures, un man parādīja, ka starp diviem apziņas informācijas centriem, galvas un sirds, vienkāršāk sakot, starp cilvēka galvenajām smadzenēm – sirds centru, un cilvēka duālajām smadzenēm – galvā eksistē informācijas saikne zelta spirāļu veidā pa kreisi un pa labi aizmugurē. Cilvēks, kā zināms, informāciju pieņem ar sirdi, dvēseles centru, bet pārstrādā un dod komandu, stūrē mūsu realitātē mūsu smadzenes, duālās apziņas centrs. Pa kreisi tādai spirālei ir divi kvantu pārveidotāji – transformatori, bet pa labi – viens (lūk, viņa, smadzeņu labās un kreisās puslodes starpība!). Un pa labi vēl ir mīklaina sfēra.

Es izšķīdināju visus pārslēdzējus, un pa kreisi man palika zelta spirāle ar dažiem vijumiem, bet pa labi – ar trim vijumiem. Pēc tam es turpināju nodarboties ar aplamo ceļu praksi, bet, kā izrādījās, vairs nevajag, es visu izdarīju vienā rāvienā.

Dalos ar jums katram gadījumam, pēkšņi kādam noderēs?

10.07.08

 

Pievienots 09.07.2010

http://www.sanatkumara.ru/stati/ochischenie-lozhnich-nervnich-putey

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Наследие Плеяд. Пробуждение энергии Ка http://www.koob.ru/guan_ing/pleadian_heritage (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Amora Guaņ-Iņ - No Amoras Guaņ-Iņ grāmatas „Plejāžu Mantojums” http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/903-amora-guan-in-no-amoras-guan-in-gramatas-plejazu-mantojums (Tulk. piezīme)