Attīrīšanās prakse no Guaņ-Iņ

Katra no mums pasaule ir saskarē ar citu cilvēku pasauli. Kā konjugēt savas enerģijas, kā savienot savas frekvences ar citu cilvēku frekvencēm? Jums pilnībā ar tām jāsakrīt, jāder kā atslēgai slēdzenei. Ko tas nozīmē? Ka jūsu reljefumiem ir jāsakrīt ar citu iegriezumiem jeb bedrītēm. Kur viņiem ir trūkums, tur jums ir pārpalikums, kur viņiem ir pārpalikums, tur jums ir trūkums. Tad veselais būs pilns.

Konkrēti salīdzināsim jūsu daļas ar tuvo cilvēku daļām. Piemēram, jūs dzīvojat ar kaprīzu cilvēku. Paši jūs nekādā gadījumā nedrīkstat būt kaprīzi, tad jūs viegli piedosiet visas kaprīzes otram. Viņš jūs neatspoguļos. Bet tagad iedomāsimies cilvēku, kurš jums ir nepatīkams. Pacentīsimies sev noskaidrot, kas jums šajā cilvēkā nepatīk. Mēs neņemam galējus gadījumus, kad jūs vienkārši esat nesavietojami. Tādos gadījumos jūs vienkārši nedrīkstat būt blakus. Mēs ņemam gadījumus, kad iespējama savietošana, vienkārši ir jāatstrādā atsevišķas pozīcijas.

Tagad jūs atšķirat, ar kādu īpašību jūs strādājat, teiksim, kaprīzes vai izlutinātība. Ko jūs varat pasākt? Šo rakstura īpašību jūs izvelkat no sevis enerģētiski. Vienkārši to enerģijas daļu, kura atbild par kaprīzumu, izdalīt no sava apjoma, nošķirt visu apjomu. Jūs dabūjat kaut kādu enerģijas daļu, kura ir specifiska. Jūs iedzināt viņu vienā lodītē vai kādā tilpumā. Aptveriet šo savas enerģijas daļu ar zelta sietu, lai tā neieklīstu atpakaļ jūsu apjomā. Un atdodiet šo „eglītes bumbiņu” saviem eņģeļiem-palīgiem pārstrādāšanai. Viņi zina, ko ar to izdarīt.

Tā var pārstrādāt visas savas nepatikšanas, attīrīties un kļūt vieglākam. Radiet sīku tīklu un dzeniet savas enerģijas cauri tam, katru reizi ieliekot negatīvu programmu, kuru vācat prom.

 

Pievienots 01.10.2010

http://sanatkumara.ru/stati/praktika-ochischeniya-ot-guan-in

Tulkoja Jānis Oppe