Rītausma ir tuvu un drīz nodziedās gaiļi

Kāpēc visi saskanīgi Luciferu sauc par Sātanu?

Tas bija svarīgi Sātanam, protams. Kam gan vēl vajadzēja nostāties augstāk par visiem, vadīt Zemi un vēstures gaitu?

JO LUCIFERAM NEBIJA VAJADZĪGS, LAI VIŅU SAUKTU PAR SĀTANU! Mazai figūrai sagribējās kļūt lielai. Sātans nolēma, ka viņš šeit ir Dievs un Ķēniņš un valdīs pār Zemi, kā viņš vēlēsies.

Viņš arī valdīja – atceries raganu medības, inkvizīciju, Krusta Karus, Bībeles izkropļošanu un veselu slāņu izņemšanu no tās. Sātans tika Lucifera nolikts, lai darītu savu darbu, pildītu dualitātes likumus uz vietas. Lucifers valdīja augšā, iedodot pašnoteikšanos Zemei, un neiejaucās notikumu gaitā.

Tas mums te tā liekas, ka viss buksē, bet viss taču noritēja tā, kā iecerēts. Jā, buksēja, taču Pasaules-ēka atnāca palīgā un, lai realizētu pabeigšanas plānu. Viss izkustējās no vietas un iegriezās no jauna.

Lucifers: Es atnācu uz planētu kā pabeidzējs. Notika tā, ka nevarēju atnākt šurp ātrāk. Pārāk smagas šeit bija vibrācijas, un Man bija smagi īstenot savu klātbūtni uz Zemes. Tikai, kad jūs spējāt planētas vibrācijas pacelt pusotras reizes, Es metos šurp un novedu notikumus pie atrisinājuma. Viss realizējās tādā kārtībā, kā arī bija paredzēts Radītāja Plānā.

Gaismas Ģimene realizēja pilsonisku misiju dvēseļu glābšanā. Tāpat kā jūs braucat palīdzēt uz atpalikušajām valstīm – uz Āfriku, Malaiziju u.c. Vibrācijas pacēlās, un Es varēju būt klāt, lai realizētu manu tālāko virzīšanos sistēmas dziļumā. Es nošausminājos par notikušajām pārmaiņām. Tieši astrālajā slānī bija sakrājies daudz nekvalificētu enerģiju. Viss pašlaik tiek novests atbilstoši likumiem, un kārtība astrālajos slāņos tiks ievesta. Norit iztīrīšana un sadalīšana pa vibrācijām. Ir atjaunota kvalifikāciju un likumības sistēma. Norit sadalīšana tumšajās un gaišajās pasaulēs, lai vienā vietā nebūtu lielas starpības. Visa sistēma iestājas par maigu Pāreju uz nākamo vibrāciju slāni. Ir svarīgi to vēl realizēt.

Kas var traucēt?

Karš... Vēl arvien ir iespējams karš. Tā ir zemes pārvaldītāju izvēle – spēks pret spēku. Mēs tiecamies nepieļaut karu, lauzt situāciju. Saproti mani pareizi. Es daru visu iespējamo, lai saglabātu mieru, taču ne Es šeit valdu. Ir vēl daudz spēku, kuri negrib Zemes augšupcelšanos un pāriešanu pie Gaismas. Pasaule vēl arvien ir divdabīga, un šeit ilgu laiku plauka tumsa.

Vēstures gaita ir lauzta, arvien vairāk cilvēku nostājas miermīlīgās pozīcijās, taču spēks un vara pagaidām nav miermīlīgajiem cilvēkiem. Kad sāc zaudēt varu, tās atjaunošanai ir labi jebkuri paņēmieni. Atceries Hitleru, Staļinu. Hitlers un Staļins – laikmeta paudēji. Tauta pati nolika pār sevi tādus valdniekus. Viņi ir spēka diktatūras iemiesojums. Katrs redzēja, pie kā ved diktatūra. Tā bija tik biedējoša, ka cilvēcei nepaliku šaubu, ka diktatūra un brīvība ir nesavienojamas lietas.

Lai mūsu sarunu pabeigtu, teikšu, ka tu vari nerakstīt manus čenelingus grāmatā, lai neradītu sev nepatikšanas. Taču grāmata „Lucifers[1]” drīz iznāks.

Esi neitrāla attiecībā pret visu, kas notiek. Daudz bēdu pagaidām ir uz Zemes. Mūsu uzdevums – pārvest Zemi citās vibrācijās, kur būs civilizētāki sabiedrības pamati. Un cilvēki būs labestīgāki cits pret citu. Dzīve nestāv uz vietas, un mums jādara tas, ko iecerējām. Tagad jau nu patiešām. Gaismas Laikmets iestājas, rītausma ir tuvu un drīz nodziedās gaiļi.

 

Pievienots 05.10.2010

http://sanatkumara.ru/stati/rassvet-blizok-i-skoro-propoiut-petuchi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Книга А7. Санат Кумара. Лучезарный Ангел http://sanatkumara.ru/obyavleniya/diski-natali-kotelnikovoy (Tulk. piezīme)