S. Tumanova un N. Koteļņikova - Liela atkāpšanās vai Jauns uzbrukums

N. K.: Šodien man privātu vēstuli atsūtīja Svetlana Tumanova. Es zinu, ka viņa sen sirgst. Viņai gribētos jau pavisam un uz visiem laikiem lēkāt un skriet, taču slimība pagaidām ne gluži atlaiž, un mēdz būt pelēkas, skumīgas dienas, taču ir arī daudz baltu! Sanats Kumara mani salīdzināja ar vardi pienā. „Ej līdz galam” – viņš man teica, – „atkāpšanās ir neiespējama.”

Viss ir galvā un domās, mēs taču zinām. Bet kā tās mainīt? „Izmaini domas, un kļūsi Dievs,” – saka Sanats Kumara saviem mācekļiem.

Lūk, arī apziņas transmutācijas konkrēts piemērs – šī atklātā vēstule. Viss, KAS IR PERSONĪGS, DAUDZ VAIRĀK IEDARBOJAS UZ APZIŅU, NEKĀ VISPĀRĪGAS VIETAS – KĀ TEIKT, MAINI APZIŅU, UN VISS! Bet kā? Tātad Svetlanas vēstule.

Sveika, Natašeņķa! Tu rakstīji pāriem, bet es uz sevi skatos kā uz pāri… Tādēļ arī man tas viss ir tuvs… Un tāpēc es attīstu savu variantu, kaut gan es pašlaik neesmu labākajā formā. Ko padarīsi.

Reiz Vladimirs teica tā, kā es šodien sev teicu – ja man būtu izvēle, es dotu priekšroku aiziet no šejienes… Viss ir kļuvis tik sarežģīts…

„Man dzīvē nav intereses, man tas viss ir sarežģīti… ”(Vladimirs)

Mihaēls: “Mēs to zinām. Tas viss ir tikai sātana līmenī. Celies augstāk apziņā, tur viss ir. Ej ārā no šī līmeņa, nenolaidies tajā pastāvīgi. Tev ir cits apziņas līmenis, kurā ir gan mērķis dzīvē, gan prieks.”

ES ESMU NOGURUSI kaut kā nez kāpēc... Es domāju, domāju, ko es gribu? Kur man labāk atrast darbu? Mani interesētu tikai pakot dāvanas laikam... Tā neko sakarīgu sev arī neuzzīmēju. Tā taču nevar.

...

Saka, ka man ir izglītība (jurists, N. K.). Es uzskatu, ka es to pārsvītroju vēl pirms diploma saņemšanas... Tāpēc ka 4. kursā smagi saslimu. Es zinu – kā es eju uz priekšu, tieši tāpat varu arī atpakaļ. Un šī diagnoze vienmēr karāsies kaut kur blakus, kā brīdinājums... Man negribas TĀ DZĪVOT...

“Kļūstiet viedāki, kļūstiet vecāki, kļūstiet dvēselē skaistāki, uzplaukstiet, nevis vīstiet, lai jūsu mīlestība atveras un veic tieši to darbību, kādu mēs no jums gaidām. Lai viņa uzņem pilnīgi jaunus vibrāciju apgriezienus, atveras jaunā līmenī un parāda visai pasaulei, kā var mīlēt... Piedot un mīlēt, atkal un atkal, augstāk un augstāk, lielākiem un liekākiem kļūstot ar katru dienu, uzplaukstot un paplašinoties, pieaugot spēkā un jaudā.

Nostājieties visā augumā un ķerieties pie darba. Jūsu darbs – nest gaismu citu cilvēku apziņā, pārvadīt caur sevi mūsu gaismu un nest viņu, paplašināt caur sevi, rādīt mīlestības piemēru, sadarbības, savstarpējās palīdzības, uzticības un mīlestības piemēru. Jūsu mīlestība nedrīkst būt dzīvnieciskas kaisles līmenī, viņai ir jābūt garīguma, apziņas tīrības līmenī, 5. dimensijas līmenī.

Visam, kas jūs satrauc, visām jūsu sīkajām ķildām, visai jūsu tumsai ir jātiek anulētai, izteiktai cits citam, iztīrītai, piedotai... Tas ir, visām jūsu lādēm ir jātiek iztīrītām. Nedrīkst jums būt sliktu domu citam par citu.

Savstarpēja piedošana, citam cita pieņemšana visaugstākajā apziņas līmenī ir vienīgais ceļš uz jūsu nākotni. Tikai tā.”

TU NEKO NERAKSTI, NEKO NESACERI, TU ESI IKDIENĪBAS LĪMENĪ, Svetlana, tāpēc tev pašlaik ir ļoti slikti.

IZRAUJIES NO VISA TĀ UN IZTAISNO SAVUS SPĀRNUS! NAV JĀSKATĀS UN JĀKLAUSĀS PA MALĀM, RADI NO IEKŠIENES UN NES TO CILVĒKIEM!

NESAPRATA, NEPIEŅĒMA, RADI NO JAUNA UN NES SAVU GAISMU! VIŅA IR VAJADZĪGA TIEM, KAS BEIDZOT SAPRATĪS. UN VIŅU VAIRS NAV MAZ...

TU VARI IZMANĪT VISU SAVU REALITĀTI, TIKAI DOMĀ KOPĀ AR MUMS, MEDITĒ, VIZUALIZĒ TO, KO TEV PATIEŠĀM GRIBAS, TO, KAS PIESAISTA.

UN HAOSS NO GALVAS PĒDĒJAIS AIZTRAUKSIES, KĀ VIRPULIS, IZKLIEDĒJOTIES MĪLESTĪBAS UN HARMONIJAS STAROS...

TEVĪ VISS IR, UN VISS ESI TU...

UZVARI KATRU MIRKLI SAVĀS DOMĀS!

UN NES SAVU GAISMU!

CITA UZDEVUMA NAV!

Ercenģelis Mihaēls.

UN TAS TĀ IR. ĀMEN.

AR MĪLESTĪBU, ES ESMU.

N. K.:

Un noslēgumā man gribas vērsties pie Svetlanas Tumanovas grāmatas IZDZIEDINĀŠANĀS AR REDZĒŠANAS GAISMU (ИСЦЕЛЕНИЕ СВЕТОМ ПРОЗРЕНИЯ[1])lasītājiem. Lasītāji mums nemīl pateikties autoriem, izlasīja – un labi. Bet autoriem reizēm ir ļoti svarīgi zināt, cik viņi ir vajadzīgi, un kā viņu darbs darbojas, vai viņi pareizi izdarīja, ka viņi uzrakstīja grāmatas?

Es, tiesa, nežēlojos, man ir pietiekami daudz tikšanos ar lasītājiem manos semināros.

Es neaicinu lielīt vai glaimot Svetlanai. Man gribas uzzināt, kā konkrēti grāmata palīdz slimiem cilvēkiem? Jau tad, kad Svetlana bija grāmatas rakstīšanas procesā, man rakstīja lasītāji, kad grāmata parādīsies? Tad, lūk, tā pagaidām ir parādījusies elektroniskā variantā. Vai ir burvīgi gadījumi izdziedināšanai ar redzēšanas gaismu?

Rakstiet man uz vietni, LŪDZU!

 

Pievienots 24.10.2010

http://www.sanatkumara.ru/stati/bolshoy-otchod-ili-novoe-nastuplenie

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Свет прозрения. Путь к вознесению http://www.ozon.ru/context/detail/id/7391559/ (Tulk. piezīme)