Gaismas nesēju misijas

10.11.06.

Seminārs Habarovskā kā vienmēr sākās ar tikšanos ar lasītājiem. Tikšanās laikā bija daudz dažādu jautājumu, un viens jautājums man patika visvairāk: kā var īstenot savu kalpošanu? Es atbildēju, ka eksistē daudz mūsu darba formu, piemēram, skolotāja, dziednieka, rakstnieka, rakstu autora vietnēm, laikrakstiem un žurnāliem darbība. Ir akūta nepieciešamība pēc skolotājiem darbam ar bērniem, bērnu literatūras rakstniekiem, kuri pasaku formā nodod zināšanas par pasaules uzbūvi, augšupcelšanos un jaunās realitātes būvēšanu. Bērni skolā „aizveras”, bet viņi taču tagad nāk pavisam citādi, jauni, un viņiem reizēm ir grūti ievietot sevi mūsu ikdienas dzīvē.

Beidzās tikšanās ar lasītājiem, un uzreiz pēc tās sākās ceremonija „Augšupcelšanās Krēsls”.

Pēc ievada meditācijas es sajutu Kuthumi enerģijas, kurš divreiz pajautāja: „Šeit visi iet uz augšupcelšanos?” Pēc otrās reizes visi pilnīgi pārliecināti paziņoja: „Visi.” (Vēlāk noskaidrojās, ka pirms šī jautājuma viens cilvēks bija šaubījies, vai vērts iet šo ceļu. Tieši uzdots jautājums viņa šaubas atrisināja.) „Tad šodien būs neparasta ceremonija.”

Šajā vakarā visi dalībnieki, kursi sēdās Krēslā, uzzināja savas misijas – konkrētu kalpošanas formu šajā dzīvē. Man gribas dalīties ar šīm zināšanām. Tātad gaismas darbinieku kalpošanas formas, kuras saņēma ceremonijas dalībnieki.

– Nest savā sirdī gaismu un mīlestību visiem satiktajiem cilvēkiem caur savu atvērto sirdi. Cilvēki pievilksies tieši mīlestības vibrācijām. Gaismas nesēja uzdevums – iemācīt viņiem būt tādiem pašiem.

– Darbs ar jaunākajiem bērniem. Dabas – minerālās, augu un dzīvnieku pasaules, elementāļu valstību – pētīšana. Rakstīt grāmatas bērniem un atrast gatavu tamlīdzīga veida literatūru, kurā ieliktas dziļas izglītojošas idejas jaunākajam vecumam. Mācīt bērniem mijiedarboties ar smalko pasauli.

– Darbs ar grūti audzināmiem pusaudžiem. Šeit mijiedarbība ar miliciju, bērnunamiem, sporta un tūrisma klubiem. Pusaudžu psiholoģijas pētīšana. Maiga un sirsnīga pieeja šim grūtajam bērnu vecumam. Atveseļojošs tūrisms, sports narkotiku un datoru vietā.

– Izglītojoša darbība, kura saistīta ar vispārpieejama garīgi izglītojoša centra organizēšana, kur būs bibliotēka – lasītava – klubs garīgo ceļu ejošiem. Šurp var savest izlasītās grāmatas un atdot tās lasīšanai visiem interesentiem. Šeit var organizēt arī radošus vakarus, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, seminārus un skolas.

– Darbs ar Zemi un magnētisku portālu radīšana ar gaismas darbinieku grupām spēka vietās. Darbs kristāliem un kristālu tīkla veidošana ar apvidus – ūdeņu un kalnu – attīrīšanas un atveseļošanas programmām. Jaunās Enerģijas noenkurošana spēka vietās.

– Darbs ar planētas ūdeni. Ūdeņu attīrīšana un aizsardzība dabā. Tīra ūdens kultūra pilsētā. Darbs ar debesu un zemes ūdeni.

– Darbs ar sievietēm grūtniecēm. Viņu izglītošana, lekciju lasīšana, stāsts par sliktu ieradumu kaitīgumu, kuri indē bērnu mātes dzemdē. Mācīt nākamajām māmiņām sargāt bērnu, priecāties par viņu, radīt viņam īpašus apstākļus dzīvei, dziedāt viņam, sarunāties ar viņu, mijiedarboties ar viņu, klausīties un dzirdēt bērnu, attiekties pret viņu kā pret debesu velti, redzēt viņa dievišķību. Palīdzēt klīniku ginekoloģisko konsultāciju darbā.

– Iemācīties būt laimīgai un iemācīt citiem cilvēkiem būt laimīgiem. Tā ir vispieprasītākā misija, jo nav cilvēka, kurš nevēlas kļūt laimīgs.

– Organizēt garīgi izglītojošu centru, kur būs gan bibliotēka, gan telpas dažādu skolotāju un dziednieku nodarbībām, gan klubs. Tā ir misija, lai apvienotu visus garīgos virzienus, sniegtu tiem iespēju izglītojošam darbam.

– Cilvēces kultūras un vēstures mantojuma – dabas, vēsturisku vietu saglabāšana, darbs ar valdību un sabiedrību.

– Veidot un radīt skaistumu. Ienest skaistumu cilvēka sadzīvē – mūzika, dizains un dekoratīvā māksla. Iemācīties radīt skaistumu savām rokām un iemācīt citiem.

– Apgūt dažādas visu ķermeņu attīrīšanas prakses, izjust, kā tās darbojas, un iemācīt citiem.

Gandrīz visi cilvēki saņēma savas prakses, kuras ir saistītas vai nu ar viņu darbu, vai ar sapni. Piemēram, vīrietis, kuram, pēc mana ieskata, tika uzdots pats grūtākais darbs – ar pusaudžiem, pats ir izgājis bērnunamu, narkotikas, taču nopietni ir aizrāvies ar budismu. Viņš arī pats bija domājis par psiholoģijas mācīšanos. Sieviete, kurai uzdeva radīt un glabāt skaistumu, ir mūziķe pēc profesijas.

Es nolēmu jums pastāstīt par dažādiem mūsu spēku un zināšanu pielietojumiem, tāpēc ka dažiem liekas, ka gaismas darbinieki – tie ir skolotāji un dziednieki. Ja mēs padomāsim, tad atradīsim arī citas, ne mazāk svarīgas misijas – miera saglabāšana un planētas, darbs ar armiju, grāmatu, žurnālu ar mūsu tematiku izdošana, lekciju un sarunu organizēšana.

 

Pievienots 09.11.2010

http://www.sanatkumara.ru/stati/missii-svetonostsev

Tulkoja Jānis Oppe