Atbildes uz sakrāliem jautājumiem

Mēs jau pāris gadus semināros praktizējam atbildes uz galvenajiem jautājumiem, kuri satrauc katru gaismas nesēju. Lūk, kā šī meditācija ir pierakstīta grāmatā „Lielā kosmiskā iniciācija[1]”.

Pirms meditācijas sagatavojiet papīru un pildspalvu un uzrakstiet piecus jautājumus, uz kuriem jūs saņemsiet atbildes meditācijas laikā:

1. Kas es esmu?

2. Kādēļ es esmu uz Zemes?

3. Kāda ir mana misija?

4. Ko es gribu?

5. Ko es tavā labā varu izdarīt, Radītāj?

Nolieciet malā papīru un pildspalvu, lai tos izmantotu, kad pienāks laiks.

 

Sāciet ar Vienotības, saiknes ar Zemi un Dievu, Meditāciju, pēc tam iztēlojieties sirdi kā nokaitētu plazmas sabiezējumu, mazu sauli, kura visu laiku pārklājas ar garoziņu no saskares ar aukstu gaisu. Atveriet garoziņas divas pusītes, kā valrieksta pusītes. Jūsu sirds paliek bez aizsardzības. Viņa sāk paplašināties.

Izdariet tā vēl divas reizes, kamēr sirds neieņems Visa, Kas Ir apjomu.

Pēc tam veiciet ceļojumu uz sirds telpas iekšieni, uz Esības serdeni. Izrādījušies iekšā, uzdodiet piecus jautājumus.

 

Jūs uz saviem jautājumiem saņemsiet atbildes no sava Augstākā Aspekta skatpunkta. Tās dažreiz ir tik skaistas... Tās ir vērtīgas ar to, ka klausītāji paši nosauc savas misijas, jo neatrodas manis vai apkārtnes ietekmē...

Es seminārā Habarovskā palūdzu man pierakstīt divu cilvēku atbildes. Iespējams, tās jau ir jums pazīstamas, bet cilvēks taču raksta sev pats sava Augstākā Aspekta vārdā...

 

Ņina, Habarovska, seminārs 2010.10.30.

1. Kas es esmu? ES ESMU Visums, bezgalība un bezgalīgums, gaisma un mīlestība. ES ESMU bezgalīgas pasaules, Galaktikas zvaigznāji. ES ESMU VISS, KAS ES ESMU.

2. No kurienes es atnācu? No Nibiru. Tur ir mana ģimene. Es esmu maza meitene uz rokām skaistai milzīgai Dievietei. Visa mana ģimene jūsmo par mani, un no viņiem nāk bezgalīga neierobežota mīlestība. Es zinu, ka man ir jāiziet savs dzīves ceļš uz planētas “Zeme”.

Man rāda Zemi, un es viņu mīlu.

3. Kāda ir mana misija? Nest gaismu, mīlestību, paplašināt apziņu.

Izzināt visu jūtu pasauli, iegremdēties dziļi lejup un pacelties pretim VISAM, KAS IR, izejot caur daudziem pārbaudījumiem, un kļūt par visu, kas ES ESMU, kļūt par sauli.

4. Ko es gribu? Izaugt par VISU, KAS ES ESMU. Izstarot gaismu, gaismas straumes, gaismas okeānus, nest mierīgumu, mieru, bezgalīgu mīlestību. Izaudzināt šo mīlestību sevī un atdot viņu VISAM, KAS IR.

5. Ko es tavā labā varu izdarīt, Radītāj? Kļūsti par Mani, vienā līmenī ar Mani.

 

 

Svetlana, Habarovska, seminārs 2010.10.30.

1. Kas es esmu?

– Milzīga organisma – manis – maza daļa. Tu – visas mūsu būtnes fokuss, gaismas plūsmas šaura koncentrācija, tāpēc arī efektīva. Uzdevums – paplašināt šo plūsmu. Speciāli aizvāca no tevis apziņu, lai nezaudētu šauro fokusu.

 

2. No kurienes es atnācu?

– No mums. Nolaišanās blīvumā. Tevis daļiņas ir Plejādēs, Betelgeizē un veļ daudz citās vietās. Viņas ir lielākas, tu – mazāka, taču svarīgums tas pats.

 

3. Kāda ir mana misija?

– Paplašināt savu šauro fokusu, kad paplašināsies šaurā plūsma un gaisma kļūs pietiekama, lai būtu pamanāms – nokārtosies atgriezeniskā saite ar savām lielākajām daļiņām.

Jūs vācaties vienkopus. Jūs būsiet dažādās vietās, taču būsiet apzināti saistītas cita ar citu. Tā savācas Veselais. Izaugsme un transformēšanās lielākā būtnē caur savienošanos.

 

4. Ko es gribu?

– Ne uz mirkli nepārtraukt izaugsmi – tas ir svarīgi, meklēt dažādas sevis daļas un dibināt kontaktu. Vācieties Veselajā un ejiet Augstāk. Tā būs milzīga apziņa ar daudzām šķautnēm, kura sapratīs un būs līdzjūtīga visās pasaulēs, ar plašu skatu un visu sistēmu pilnīgu pieņemšanu, pat tādu, kuras nav līdzīgas pierastajām. Viengabalainums!

 

5. Ko es tavā labā varu izdarīt, Radītāj?

Mirdzi un paplašinies, lai citas daļas tevi ieraudzītu, un tu spētu viņām dot gaismu un savienoties, apvienojot gaismu.

 

6. Kaut kādas citas daļas mani jau redz?

– Jā! Atver apziņu, un tu arī viņas ieraudzīsi – Viņas gaida Tevi! Tu – bibliotēka. Tu ilgi vāci informāciju savā sistēmā caur pieredzi – tas ir labs posms Veselajam.

 

Svetlana seminārā pieņēma vēl vienu svarīgu vēstījumu, kuru es palūdzu man pierakstīt. Lūk, tas.

Svetlana, Habarovska, seminārs 2010.10.29. Saruna ar Augstāko Es.

– Es gribu tevi labāk dzirdēt, dzirdēt vārdus un saņemt tavu tiešu vadību.

Augstākais Es:

– Tu sen tam esi gatava, bet tavas bailes neļauj tev to darīt. Tu sen saņem pilnu vadību, un būtība ir tikai uzticībā sev un savām domām. Nevajag no sevis bīties. Sev kaitējumu nenodarīsi. Tas vienkārši nekad nesanāks. Klausīties sevi un uzticēties. Cik var atkārtot – vienkārši uzticēties. Izlasi Uzticēšanās mācību, un tu sapratīsi. (tiek domātas Grupas un Stīva Rotera (Steve Rother) “Garīgās psiholoģijas[2]” 12 galvenie dzīves principi – parādīju vāku, izlasīju 2008. g.). Un Noteikšanas mācību: vienmēr atdali sevi, turi robežas apzinātas – apzināšanās tev palīdzēs turēt robežas. Uzticēšanās... Uzticēšanās... Paskaties, kas notiks pēc tam, un tu ieraudzīsi – tev nekas nedraud. Kad tu laidies lejā blīvumā, mēs visi (tiek domātas manas daudzās daļas, kuras veido A.Es) tevi pavadījām un zinājām, ka tu neiegāzīsi. Tu spēsi to labāk, nekā kāds no mums, mēs raugāmies uz tevi sajūsmu un apbrīnu. Ne no kā nebaidies! Mēs esam blakus vienmēr, un mūs nevajag saukt palīgā – mēs vienmēr esam ar tevi un vienmēr esam bijuši ar tevi. Mēs nekad neesam tevi atstājuši, un tu vienmēr palīdzību saņem laikā. Uzdod jautājumus. Tavs satraukums ir neuzticēšanās dēļ.

– Man ir vajadzīgs Augšupcelšanās Krēsls?

A.Es: – Jā, tev tas ies par labu, un tev ir jāsaprot, ka viss ir izmainījies, un vajag iet tālāk neapstājoties. Drīz ir jāatveras jaunai sapratnei. Tādēļ turi saprātu atvērtu, lai nepalaistu garām zīmes. Ja tu atļausi sev dzirdēt Mani, tad izdzirdēsi. Vienkārši atļauj un ne no kā nebīsties!

 

Seminārs klausītājus virza uz sevis apzināšanos par VISU, KAS IR praktiski. Jūs saņemat praksi, kā savienoties ar saviem aspektiem, tajā skaitā arī ar visumu. Kādreiz man tas likās kā brīnums, ka viss seminārs iziet uz čenelingu ar sevi-visumu. Tagad tā ir normāla prakse, tāpat kā čenelinga prakse, kura arī kļūst par normu. Mūsu vibrācijas paaugstinās ar katru stundu, un kūst mūsu aizsegs…

10.11.17.

 

Pievienots 17.11.2010

http://www.sanatkumara.ru/stati/otveti-na-sakralnie-voprosi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Книга А5. Санат Кумара. Великая Космическая Инициация http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/diski-natali-kotelnikovoy (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.koob.ru/roter/rother_psychology (Tulk. piezīme)