Sava pasaules atklāšana

Cilvēku mentālā plāna aktivizēšanās notiks lēni, bet pieaugošā tempā. Drīzumā cilvēki tiks „nosēdināti” pie mentālā ķermeņa papildus barošanās uz mentālā planetārā ķermeņa aktivizēšanās rēķina. Manasa attīstība cilvēka dabā izpaudīsies pēc gadiem desmit (ap 2020. g.)

Visticamāk uz to laiku cilvēce nonāks pie vienotas ticības, bet konfesijas apvienosies. Cilvēku ticība Baznīcai sagrīļosies. Cilvēki sāks dzīvot apzinātāk.

Apzināta dzīve ir sevis apzināšanās par Vienoto Dievu, par viņa sastāvdaļu, kura ir Zieds Koka vainagā, Koka labākā daļa, kura nes Augļus tad, kad Ziedi apputeksnēsies un aizmetīsies. Apputeksnēsies ar debesu putekšņiem, Dvēseles atnākšanu ķermenī. Auglis – tas ir tas Gaišais Saprāts, kurš cilvēkā attīstās, pateicoties pieredzei ķermenī. No neapzināšanās pie arvien lielākas apzināšanās – lūk, Saprāta attīstības visumā vēsture. Un to lielā mērā veicina matērijas pasaules. Šeit saprāts iziet piestrādi un attīrīšanos, šeit realitāte asina smaili, un saprāts sāk attīstīties līdz tādai pakāpei, ka beidzot var izlauzties cauri aizsegam un salauzt dualitātes pārliecības. Caur Dieva iemantošanu sevis iekšienē notiks iziešana no dualitātes. Caur savas Sirds iepazīšanu jūs kļūstat Visuma Cilvēks.

Jo vairāk jūs ticat, jo vieglāk kļūst dzīvot.

Dievs jeb Tēvs-Radītājs – jūsu balsts, jūsu magnēts un lāpa. Viņš nav augstumā, nav kaut kur augšā. Paceļoties augstāk, pa sutratmu, tu kļūsti plašāks, tu izlīsti un izplūsti, bet tavs Centrs stāv uz vietas. Tā ir vieta, kur piestiprināta Dieva Dzirksts. Tas ir Viņa Kanāls.

Smel informāciju ar sirdi. Tev negribas domāt – nedomā. Caur sirdi tu zini visu. Izdzirdēsi tu, iespējams, absurdu domu, bet tici sev, kļūsti par tādu un izdari to.

Bet tagad mēs gribam nodot: galvenā doma nedzimst viegli. Līdz viņai ir jānodzīvo, jāizaug un jāaizmīl.

Galvenā doma ir priekšā?

Jā, tava sava pasaules atklāšana. Tā ir priekšā. Tā ir tik vienkārša...

Kā mīlēt?

Tā arī ir mīlestība.

Vai es visu esmu izdarījusi, ko varēju?

Jā, tu esi malacis. Gribētos piebilst: neapstājies, visu laiku attīstīties un lido uz priekšu. Mēs tev palīdzam, bet tu ne vienmēr paspēj sarunāties ar mums. Mūsu uzdevums – palīdzēt cilvēkiem caur tevi. Strādā līdz pēdējai minūtītei dzīvē.

Tava apzināšanās ir mūsu panākums. Caur tevi mēs sekojam, kā virzās mūsu lietas jautājumā par Svētā Gara audzināšanu dvēselē katram, kas mūs lasa, cik lielā mērā mūsu vārdi aiziet, satrauc un attīsta.

Mēs negribam, lai mūsu mācības būtu izklāstītas sarežģītā valodā. Vienkāršībā ir ģenialitāte un dievišķība. Prāta pārspriedumi neved uz sirdi.

Vienkāršība nenozīmē nepatiesību. Vienkāršība vienmēr ir bijusi vieduma daļa. Nav vajadzīga sarežģītība, lai izjustu un iemīlētu pasauli. Sarežģītība ved prom no mīlestības un noved pie analīzes, sašķelšanas un vērtējuma. Vērtējums ved pie nesaskaņām. Nesaskaņas – pie kara vai cīņas, pie skaudības un sevis noniecināšanas.

Vienmēr centies pati saprast, ko raksti, klāstīt mūsu domas tik pieejami, cik vari. Mēs neaizklājam zināšanu jēgu, kā mēs to darījām agrāk, tagad ir pienācis Mahatmu vieduma pilnīgas atklāšanās laiks.

Katrs solis ceļā virza jūs pie apkārtējās pasaules savas apzināšanās savā paša veidā. Katrs pasauli atklāj pats. Un dara to nelīdzīgā veidā. Bet mēs blakus – atbalstām un priecājamies, pabikstām un ceram, satraucam un vedam katru.

Tavs Zieds jau ir uzplaucis. Gaidīsim augli...

201.11.21.

 

Pievienots 21.11.2010

http://sanatkumara.ru/stati/sobstvennoe-otkritie-mira

Tulkoja Jānis Oppe