Par meditāciju planētas palīdzībai 11.02.21 un tās kritiku

11.02.23

„Nesen vairāki cilvēki man uz e-pastu atsūtīja daudzus gaismas nesējus apstaigājusi satraucoša vēsts – sos no Metatrona par palīdzību planētai un lūgums par VIENOTU meditāciju, sūtot uz planētu gaismu un mīlestību. Mēs šo vēsti izsūtījām tālāk. Tajā bija teikts:

„negatīvās enerģijas izplūde pieaug ar katru dienu aritmētiskā progresijā… Dienu pēc dienas Zemei ir arvien smagāk pārveidošanas procesā un cilvēcei arī.

Brīdinām – ja arī turpmāk notiks negatīva pieaugšana planetārajā sistēmā „Zeme”, tad planētai no kolapsa neizbēgt! Turklāt vadošo valstu īpašie dienesti ar dažādu veidu tehnoloģijām pastiprināti iedarbojas un smalkajām un jau tā bojātajām Zemes lauku struktūrām, izjaucot sistēmas „Zeme” balansu kopumā.”

Daudzus šis vēstījums darīja piesardzīgus, un viņi pievērsa uzmanību tam, KA ATKAL MŪS BIEDĒ, UN PLANĒTA NEMAZ NEIET BOJĀ. Jā, es piekrītu, planēta IR ĻOTI SASPRINDZINĀTA, TAČU TURAS.

Lūk, arī Vera Maslova no Gaismas Tīkla ir uzrakstījusi savā vēstkopā:

„nesen pa internetu izskrējušais vēstījums – kārtējais biedēklis no „it kā Metatrona” un tam noticējušo cilvēku daudzums, – liecina, ka atšķiršanas mācību Gaismas Darbinieku vairākums iziet ar grūtībām, un eksāmens pagaidām NAV NOLIKTS! Un par attaisnojumu nevar būt piebilde, ka, sak’, pastrādāsim ar to tomēr, bet bez bailēm…

Pirmkārt, – pats tādu vēstījumu pārsūtīšanas fakts pārsūtītājam uzliek ATBILDĪBU par to, ka jūs tumšajam egregoram, to izteikušajam, pievienojat – visus, kam pārsūtāt šo biedēkli, – jo saņēmušais cilvēks taču sāks to lasīt, un tūlīt pat notiek egregora enerģētiska pieslēgšanās.

Otrkārt, – runa nav pat par Gaismas Darbinieku bailēm, kas arī nav mazsvarīgi!, bet par to, ka iztrūkst pārliecība par GAISMAS uzvaras neizbēgamību, un nav zināšanu par lietu īsto stāvokli…” (autora ortogrāfija)

Vera uzņemas atbildību nosodīt cilvēkus, kuri jūt līdzi planētai, un atkal visus dala gaišajos un tumšajos planētas pārstāvjos. Cik ilgi mēs dalīsimies plusā un mīnusā, vai nebūtu laiks saprast, ka mēs esam viens? Tumšo ir ap 50%, kā, viņi neskaitās? Nav cilvēki? Un mūsu „tumšā daļa” lūdz gaismu uz planētu… Kas gan šeit negatīvs? Tumšie lūdz gaismu un mīlestību…

Tad nu nepeldēsim saldā neziņas un pašapmāna sīrupā, jo īstenība visu laiku atgriež mūs pie sabiedrības problēmām: bruņošanās pieauguma, globālas manipulēšanas ar cilvēku apziņu, terorisma, sprādzieniem, slepkavībām, ūdens piesārņošanas, putnu un zivju bojāejas, HAARP aktivizācijas, bioloģisko ieroču izstrādāšanas un arvien biežākas pielietošanas, pat caur zālēm…

Kā, planēta ir labklājībā? Kā, cilvēki ir pilnīgi saprātīgi? Un ja dažiem cilvēkiem gribas planētai palīdzēt, tad viņi par to arī raksta, tā viņi JŪT…

Taču ne visi jūt, ne visi jūt līdzi planētai. Dažiem gaismas nesējiem, redzams, jau visas problēmas ir atrisinātas… Ir atlicis tikai „pāriet”?

Tālāk jau vienkārši putas nāk pa lūpām mūsu „vadošajam gaismas nesējam” Verai Maslovai:

„Es saprotu, ka mēs visi izejam savas mācības, bet es lūdzu uzmanīgi attiekties pret maniem vārdiem un pārtraukt barot šo zemu vibrāciju egregoru un kanālu – dezinformētāju izsalkušo baru, pārtraukt LASĪT un PĀRSŪTĪT Mikušinas un Samoiļenko murgus, Maslova misionāra sprediķus, viltus-Krajonu tukšās runas, Sefēru un Koteļņikovu, citplanētiešu un New Age viltus-Meistarus, “Augstākā Saprāta” neskaidrās pamācības, neizglītotu Cilvēk-Eņģeļu runas, kā arī informāciju no neeksistējošas “galaktiskās gaismas federācijas” un neskaidrajām “akašas hronikām”, Londonas viltus-Maitreijas...” (autora ortogrāfija)

Nelasiet, kurš gan jūs spiež? Un ko tad lūdza “ šis zemu vibrāciju egregoru un kanālu – dezinformētāju – izsalkušais bars” šajā konkrētajā vēstījumā, un kas tik ļoti nepatika Verai?

“Saprāta un Gaismas Spēku Hierarhija, kura ved cilvēci un planētu Zeme, aicina iedarbināt visus cilvēku mīlestības spēkus un vērst uz planētu un viņas laukiem, lai planētas balansu vestu pie planētas noturēšanas stabilā līdzsvarā noteiktiem parametriem. Tādēļ Hierarhija pavēsta, ka darbs planētas Zeme visu struktūru līdzsvarošanā notiks 2011.02.21. pulksten 12 pēc Maskavas laika (...) Šajā dienā augstāk noteiktajā laikā domās, lai kur jūs neatrastos, saplūstiet Mīlestības sūtījumā ar visu dzīvo uz planētas un ar pašu Zemi. Tas ir viss, kas no jums tiek prasīts.”

Cik nevajadzīgi un cik briesmīgi, vai nav tiesa?

Kurš Veru ir iecēlis par patiesības skolotāju un planētas? Kurš pazīst viņas mācības, kurš ir lasījis viņas personīgos materiālus? Ar tādiem pretīgiem vārdiem izpaužas ne gaiša personība, ne tuvu gaiša... Ļoti žēl, ka apstākļos, kad visiem spēkiem ir jāapvienojas planetārā vienotībā, mums parādās, lūk, tāds šķeltnieks, kurš piedevām sludina pa visu pasauli.

Bet mums ir laiks apvienot savus pūliņus. Augšupcelšanās Skola Maskavā pulcē Konferenci visu gaišo spēku apvienošanai 6.-8. martā, un mēs lūdzam visus, KAM PLANĒTA IR DĀRGA, atnākt un atbraukt pie mums uz Konferenci, lai apmainītos ar viedokļiem, dalītos apsvērumos par palīdzību planētai, par kopīgu darbību, semināriem, meditācijām, praksēm, svētkiem utt.

Kad jūs lasīsiet vienu vai otru vēstījumu, varu tikai ieteikt: skatieties, KO lūdz vēstījumos, neskatieties uz autoru. Jūtiet SIRDĪ, pa ko tas ir... Lai tas būtu pat apskaidrots skolnieks, KURAM IR NOSTRĀDĀJUSI SIRDS...

SVARĪGAS IR NEVIS AUTORITĀTES, BET VĒSTĪJUMU JĒGA...

Un vēl: Gara vēstījumi vienmēr ir cildeni, prasmīgi un izmanto augstu stilu.

Tad, lūk, eksāmens par atvērtu sirdi pagaidām nav nolikts!

 

Pievienots 23.02.2011

http://www.sanatkumara.ru/stati/o-meditatsii-pomoschi-planeti-21-02-11-i-ee-kritike

Tulkoja Jānis Oppe