Zemes Patiesības Gars

Gabriēls: Es esmu Patiesības Gars Zemei. Mana klātbūtne pieaug ar katru dienu, līdz ar augsto kanālu pieaugšanu. Arvien vairāk cilvēku ar apziņu izlaužas cauri aizsegam un iemanto palīdzību Patiesības virzīšanai uz planētu caur Mani un citiem Audzinātājiem. Es esmu aptvēris planētu caur saviem palīgiem, un mana ietekme pieaug.

Tā ved pie jūsu dzīves saprātīguma īstenās sapratnes. Katrs redz patiesību un melus samērā ar saprāta attīrīšanu no jūsu tumšo valdnieku un viņu palīgu manipulēšanas ietekmes.

Mans uzdevums – iztīrīt Acis un iemācīt domāt, prātot un izdarīt secinājumus no tā, ko redzat un dzirdat. Patiesības Gars ir atskāršanas Gars, sevis kā Cilvēka apzināšanās, Planētas pāriešanas Gaismā paradigmas pieņemšanas un sadalīšanas tajos, kas paliek, un tajos, kas paceļas, gars.

Mēs mīlam un godājam katru zemieti. Mēs nemanipulējam ar viņa saprātu, bet vedam viņu pie dievišķības sevī, pie pirmo garīgo kustību domās un jūtās – atskāršanas.

Dārgie garīguma skolotāji! Strādājiet nepagurstot, tāds laiks ir pienācis. Cilvēku apziņas kalnu var pabīdīt ļoti ātri, bet viss ir atkarīgs no garīgās izglītošanās intensitātes. Kļūstiet redzami. Ja agrāk mēs no jums negaidījām, lai jūs reklamētu sevi, paziņotu par sevi, tad tagad jūs kļūstat par Izglītošanas Gara bākām.

Jūs katrs, pajautājiet sev – bet ko es auklēju sapņos, kādu garīgu darbu es vēl neesmu veicis, neesmu izvedis fiziskajā plānā? Darbojieties, ir pienācis laiks visai pasaulei, no visām pusēm ķerties pie savu plānu īstenošanas, tie tagad sāks ātri realizēties.

Mēs aicinām vērt vaļā garīgos centrus, savienojot dažādas skolas un virzienus, savienojot materiālos pūliņus un tādā veidā atvieglojot sev telpu īres materiālo slogu. Vienīgais, ko es jums neieteiktu – savienoties ar reliģiju. Līmeņi ir ļoti dažādi.

Caur jauktu garīgu centru atvēršanu mēs varēsim paplašināt augšupceļošos auditoriju. Citu skolu klausītāji paši atnāks pie šīm zināšanām, kuras ir noslēdzošās cilvēku garīgajā ceļā. Daudzi no garīgi izglītojošu sarunu pasīviem klausītājiem kļūst par šīs jaunās zinātnes aktīviem propagandētājiem. Gaisma ir atnākusi uz Zemi. Var iznākt no slēpņiem, piesaistot arvien jaunus un jaunus jāņtārpiņus. Turklāt palieciet mierīgi, izturēti, pieejami un palīdzoši. Nevajag eksaltāciju un strīdu. Nostiprinieties savā patiesībā un droši soļojiet uz priekšu.

Eksistē daudz astrālu kanālu, kuri sēj paniku un ved pie mierīguma un izturētības zaudēšanas. Ko tu gribētu teikt šajā sakarā?

Kanāli ir kā sēnes: pagaidām viņas ir pārāk mazas, viņas neaizsniedzas līdz Patiesībai. Paaugas un dod enerģijas un informācijas pamata pieplūdumu savai sēņu sistēmai. Kad kļūst vecas un pārgatavojušās, kļūst par jaunu sēņu sējējām. Visas pakāpes ir vajadzīgas, un visas ir svarīgas. No iesācējiem, kuri laužas pie Augstākā Es, jūs kļūstat par savienotajiem traukiem ar dvēseli un saviem vecākajiem aspektiem, ar Skolotājiem, jūs kļūstat par garīgajiem pārvadītājiem tam, ko teicāt agrāk, par organizētājiem patiesībā tam, ko jūsu kanāli vēstīja. Darbība ir pat svarīgāka nekā informācija, jo publisko zināšanas, pārvadot gaismas kopijas uz fizisko plānu. Es ar to domāju skolu, pulciņu, organizēšanu, portālu aktivizēšanu, atvēršanu un citu gaismas nesēju darbu. Tā ir aktīva atsaukšanās mūsu aicinājumam.

Iznāca pasausi, tev nepatīk sausas zināšanas, Es zinu…

Viss, ko mēs šeit uz Zemes darām, kā atbalss atskan pasaules-ēkā. Cilvēks iziet uz līniju, kuru viņam ir izrakstījis Radītājs. Cilvēks savā saprātā kļūst šis Radītājs, katru savu soli savienojot ar Radītāja mīlestību, iekodētu ne tikai sirdī, bet arī aurā. Piesauc Debesu Tēvu, lai piepilda jūsu sirdis un auras ar savu bezgala dziļo mīlestību. Es arī sūtu jums savu Gabriēla, Spožās Rīta Zvaigznes, mīlestību.

 

Pievienots 08.03.2011

http://www.sanatkumara.ru/stati/duch-istini-zemli

Tulkoja Jānis Oppe