Prāniskā barošanās un motivācija

11.05.13

Nesen Maskavā notika Džasmuhinas[1] seminārs, kurā es biju klāt. Esmu ļoti pateicīga šai lieliskajai skolotājai par to, ko viņa dara pasaulē. Viņas visaugstākie mērķi – nodibināt mieru un labklājību visos planētas prātos, harmoniju dvēselēs un attiecībās starp cilvēkiem. Tas ir Miera Sūtnis, un viņas vēstījumu lomu visiem planētas cilvēkiem ir grūti pārvērtēt. Turklāt tā ir skaista Sieviete, kura pilnībā saprot tīrības un skaistuma lomu garīgajā ceļā.

Džasmuhinai ir tādi paši garīgā ceļa kritēriji un tādas pašas prakses, kādas man deva skolotāji. Tikai viņa tām vairāk ir piešķīrusi jēgu virzienā uz barošanos ar prānu, uz vistīrāko Tēva Mīlestību, uz visiem 4 apakšējiem ķermeņiem. Viņas ceļš ir brīnišķīgs un tīrs miera ceļš, kurš visus cilvēkus iedvesmo savienoties ar savu dvēseli.

Es zinu, ka daži cilvēki no mūsu skolas vēlējās nonākt pie tāda paša stāvokļa kā Džasmuhinai. Šis ceļš izliekas tik vienkāršs – pārstāt ēst cietu barību un baroties ar Dieva Kunga Mīlestību, kura bez jebkādiem ierobežojumiem ir visur. Tikai paņem!

Mēs nonākam pilnīgā autonomā neatkarībā no tik daudzām lietām! Mēs esam neatkarīgi no naudas un darba. Mēs esam neatkarīgi no lietām, kuras cilvēkam atņem tik daudz laika! Mēs barojamies ar vistīrāko produktu, kāds tik vien ir uz planētas…

Bet kā novērtēt mūsu gatavības pakāpi un tavas vibrāciju tīrības pakāpi, lai barotu organismu ar šo superproduktu? Lai pilnībā aizvietotu visus produktus ar prānu, taviem kanāliem un taviem ķermeņiem ir jābūt pilnībā attīrītiem misijai, kuru tu skaidri esi noteicis.

Mēs dažreiz nesaprotam tādu vārdu – pilnībā.

Tavām šūnām ir jābūt jaunām, no šūnu jaunās ģenerācijas, kura barojas vienīgi ar Beznosacījuma Mīlestību. Un šīs šūnas ienāk, kā jaunie bērni uz planētas, tavā ķermenī tajā momentā, kad tu esi tik piepildīts ar gaismu, kad esi gatavs pieņemt savā klēpī tādus „jaunos bērnus”. Tas tad arī ir apskaidrošanās ceļš un augšupcelšanās ceļš. Pāreja uz prānu apskaidrotiem cilvēkiem notiks automātiski.

Beznosacījuma Mīlestība, viens no apskaidrotības kritērijiem – nozīmē pilnīgi pieņemt visus cilvēkus un visu, kas tiek darīts mūsu pasaulē, tajā skaitā arī „negatīvos” procesus, kuri kalpo kaut kam Dievišķam. Tā ir atrašanās savā iekšienē, iekšējos plānos. Tā ir sevis atdošana Dieva Kunga, sava Augstākā Aspekta, žēlastībai. Tā ir miera nodibināšana savā dvēselē. Tu pilnībā pieņem un ne ar ko necīnies.

Nepilnīgi saprotot šos nosacījumus, mēs – GRIBAM pāriet uz prānu!

BET VAI MĒS ESAM APJĒGUŠI, CIK LIELĀ MĒRĀ UN KĀPĒC MĒS GRIBAM? UN CIK DARBA IR JĀPIELIEK LĪDZ ABSOLŪTAS TĪRĪBAS STĀVOLIM?

Un šeit sāk valdīt mūsu vēlēšanās nekavējoši un vienkārši būt īpašam, ko psiholoģijas valodā sauc par „maldīgo prestižu”. Esi gatavs – neesi – dod! Es, Vaņa, tādu pašu gribu!

Mans Vladimirs ir izgājis šo ceļu – 21 dienu ilgu procesu, divas reizes. Es pati arī gribētu pie tā nonākt. Tāpēc rakstu šo rakstu, lai pati skaidrāk apjēgtu organisma gatavību pāriet uz barošanos ar prānu.

Es pati tikai domās esmu gatava kaut tagad sākt baroties ar prānu. Es nekad neesmu veikusi pāriešanas uz prānu procesu, bet esmu gatava domās, nevis ķermenī. Taču esmu stingri pārliecināta, ka nekādi mākslīgi procesi nepadarīs tevi gatavu, kamēr tavas šūnas neteiks: dārgā, mēs vairs negribam ēst! Mums ir labi tāpat.

Un man Džasmuhinas semināra pēdējā dienā notika neparasts dialogs ar manu Augstāko Es. Viņš mani atveda pie manas motivācijas pāriet uz prānu skaidras apjēgšanas.

„– Pastāsti par barošanos ar prānu…

– Baroties ar prānu ir apbrīnojami viegli. Bet, lūk jautājums – kādēļ?

– Veselībai.

– Tu esi nevesela?

– Vesela.

– Tad kas?

– Visa barība ir piesārņota…

– Tu no tā ciet?

– Nē.

– Tad kas?

– Jūs meklējat motivāciju?

– Jā, noliekam tevi vietā.

– Džsamuhina kā skolotāja kļuva pazīstama, pateicoties pāriešanai uz prānisko barošanos.

– Tu esi nokavējusi… (tādā nozīmē, ka tāds ceļš vairs nevedīs pie popularitātes, tāpēc ka jau daudz cilvēku ir pārgājuši uz prānu, pateicoties tieši viņas mācībām).

– Kādēļ tev? Naudas tev pietiek?”

Un te es skaidri apzinājos, ka mana motivācija ir – kļūt īpašai, lai cilvēki mani cienītu un saprastu, ka tieši tas skolotājs, kurš neēd, kurš teleportējas, kurš levitē, kurš staigā pa ūdeni un taisa citus brīnumus – ir īstais, un manas izredzes uz popularitāti paaugstināsies.

Kļūt pazīstamai ir maldīga motivācija. Paldies, mans dārgais Augstākais Es!

Apjēgšana ir mūsu rokasgrāmata dzīvei. Katra rīcība, katrs solis prasa apjēgt tavu motivāciju – kādēļ?

Ja es tagad ķertos pie mākslīgas pāriešanas uz prānu, tad nodarbotos ar lietu, kura pati reiz vienkārši atnāks pie manis automātiski, es tagad nevarētu aiznest savu patiesību, savu misiju, kura ir planetārās apziņas maiņa ar manu skolotāju mācību palīdzību. Džasmuhina sper savus soļus tajā pašā virzienā, viņa arī maina mūsu apziņu ar savu unikālo ceļu. Un viņa mums rāda, ka tieši apziņa vada ķermeni, nevis otrādi. Būtībā mēs visi ejam lielā kopīgā plūsmā, katrs aiznesot savas šīs plūsmas daļas.

Es jau esmu gājusi cauri procesiem, kad ķermenis atsākās no ēšanas, pats, uz vairākām dienām. Es apzinos, ka barības lielākā daļa man nav vajadzīga. Es saprotu, ka noteikti nonākšu pie tā punkta, kad manas attīrīšanās process kļūs tik vienkāršs, un ķermeņi kļūs tik tīri, ka ķermenis teiks: „Viss! Kāds draņķis ir jūsu zivs galerts! Man vairs nav vajadzīga fiziska barošanās, un es elpoju Dievu šeit un tagad!”

Noslēgumā es gribu, lai jūs uzzinātu, par cik procentiem jūsu ķermenis barojas ar prānu pašreizējā momentā. Iedomājieties ciparnīcu (vai grafiku) un uzdodiet jautājumu savam Augstākajam Es: par cik procentiem es barojos ar prānu, jeb cik liela barības daļa jau ir aizstāta ar prānu manā organismā? Jūs ieraudzīsiet attiecību starp daļām, kuras barojas ar prānu, un daļām, kuras barojas ar fiziku. Kad jūsu ķermenis būs pilnīgi gatavs, jūs pāriesiet vienā dienā, tā, kā pārgāja Džasmuhina, Baranova, un tas nebūs jūsu galvenais sasniegums dzīvē, bet tika sekas visiem tiem procesiem, kuri jūsos notiek.

Labu apetīti!

 

Pievienots 13.05.2011

http://sanatkumara.ru/stati/pranicheskoe-pitanie-i-motivatsiya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Jasmuheen; Джасмухин (Tulk. piezīme)