Piezīmes par Saules Logosa transformāciju

Svētīts ir skolotāja liktenis! Manu aizbilstamo pamodinātājās sirdīs ir manas eksistences jēga, jaunrades prieks un dzīves prieks! Manas piezīmes no Kijevas semināra sāksies ar to, ka mani klausītāji ar katru dienu arvien vairāk iepriecina mani ar saviem čenelingiem. Šī pamošanās kļūst arvien vieglāka, ātrāka, acīmredzamāka visiem, tāpēc ka mūsu vibrācijas (visiem planētas cilvēkiem) ātri aug.

Mana nesenā rīta darba tēma bija Zemes un Saules Logosu izpēte. Rezultāti izrādījās negaidīti. Patiešām, 20. gadsimta beigās Zemes Logosa dzīvē ir notikusi Pralaija, kuru mēs nepamanījām. Tā lineārajā laikā ilga ļoti maz un slēpti no mums. To apstiprināja Sanata Kumaras vārdi, ka mēs esam aizsegti no Pralaijas, citādi mēs savām acīm ieraudzītu Zemes un Saules nomaiņu.

Šis mans darbs sākās ar parastu sarunu ar Augstāko Es.

Kvantu domāšana ir pavisam cita domāšana, tur nāk nevis apzinātas realitātes, bet tās radīšana arvien jaunos tēlos un arvien pilnīgākas.

Mēs ejam uz arvien lielāku daudzveidību jeb atkal atgriezīsimies pasaulēs, kur viss ir nemainīgs un pilnīgs?

Pasaules ir atkarīgas no Radītājiem, kuri tajās dzīvo. Viss ir atkarīgs no realitātes radītāja vajadzībām, ja jāmaina – maina, ja jāsaglabā – saglabā. Vienmēr klātesoša ir Radītāja mīlestība pret saviem aizbilstajiem, tāpēc ka viņi ir radīti mīlestībā un no mīlestības.

Jūsu pasaule mums patīk relatīvās vienkāršības un brīvības dēļ. Jūs esat unikāli ar to, ka neapzināties tās pasaules, kuras jūs radīja, Dēls neapzinās Tēvu. Tas ir amizanti.

Bet jūs apzināties?

Protams. Mēs tad arī esam Viņš, tikai mēs esam viņa daļas. Interesanti ir tas: kad katrs no mums izaugs, pāraugs Tēvu.

Kā daļa var pāraugt Visu?

Mēs augam lēni, taču reiz tas pienāks. Bet arī jūs pāraugat savus Tēvus. Mēs visi pakāpeniski apzināmies sevi kā tādus pašus pasauļu Radītājus, katrs arī rada savu pasauli un nosaka savus noteikumus. Bet tas vēl nebūs tik drīz. Tad mēs saplūdīsim ar Tēvu un kļūsim viņa vietnieki pa īstam. Katrs no mums rada savu pasauli, kura nav līdzīga tai, kurā ir dzimis. Pasauļu būs ļoti daudz. Pasaule tad arī ir Radītājs. Pati pasaule rada, pārrada un dzīvo viņā,

Būtībā, es jau esmu pasaule, jo manas šūnas ir manas sastāvdaļas, kuras evolucionē.

Jā. Bet tu neapzinies to un nepārkārto ķermeni, neevolucionē viņu. Augstākajā aspektā, iespējams – tas tā ir, bet ne šajā līmenī. Jūs vēl neesat gatavi pārradīt ķermeni un planētu.

Bet kurš pašlaik pārrada mūs un planētu?

Saules Logoss. Viņš tādā veidā evolucionē. Viņš zina, kurp un kāpēc iet, apzinās savus transformācijas ceļus. Viņa mērķis – atvērties un ielaist pēc iespējas vairāk jaunas vielas, izaugt apjomā un kļūt Lielam. Katrs no mums to intuitīvi saprot.

Un jaunas planētas ieņemt savā apjomā?

Jā, protams, arī jaunas planētas ietilpināt. Katra planēta ir kā Radītājam jauns Dēls vai jauna hierarhijas nodaļa, jauni uzdevumi un iespējas.

Kā cilvēks mūsu līmenī var būvēt pasaules un apzināties? Mainīt klimatu un iedarboties uz planētas kolektīvo saprātu?

Klimats mainās neatkarīgi no cilvēka. Tas ir Saules Logoss, kurš palielina telpai atdodamās enerģijas daudzumu. Viņš gatavo Zemi pārejai uz to vietu, kur enerģijas būs ļoti daudz.

Augi iet bojā, ūdenskrātuves izžūst, atmosfēra kļūst karsta...

Norit siltuma masu pārvietošana un siltuma vienmērīga sadalīšana atmosfērā. Tāds periods Zemes vēsturē jau ir bijis, un visi izdzīvoja.

Mēs visi, planētas cilvēki, tad arī esam Zemes Logoss, planēta ir mūsu kolektīvā apziņa. Saules Logoss ir mūsu pirmā līmeņa Tēvs, tas ir, mūsu ceļš uz Galaktiku sākas no Saules.

Dēls neapzinās Tēvu... Uznāca vēlēšanās izjust, apzināties, iegūt informāciju, kas pašlaik notiek uz Saules un uz Zemes. Es savienojos ar savu aspektu – Saules Logosu.

Mēs visu apzināmies salīdzinot, tāpēc procesu apzināšanai es sākumā iegāju pagātnē, pirms 20 gadiem. Tajā laikā Saules Logoss bija ļoti kluss, gaiši dzeltens, mierīgs. Tagad viņš ir palielinājies apjomā, iekšienē kļuvis spilgti oranži sarkans, viņā notiek spēcīgi procesi, kuri uzbudina viņu. Viņš viss ir pārsātināts ar Kundalini. Nav nekā stabila, visa forma gluži kā pārvietojas savā iekšienē, tāda kā veļasmašīna.

Atradu pagātnē neatgriezenisko punktu – 1996. g., pirms 15 gadiem. Tajā laikā Saules vietā es ieraudzīju tumšu, sarāvušos, nedzīvu, nodzisušu lodi. Nākamajā gadā sākās paplašināšanās, apgaismošanās, kā jaunas dzīves vai programmas sākums.

Tad es atgriezos un visu paskatījos pēc kārtas.

1997. g. Sfēras forma ir gaiši dzeltena, atdzīvojusies, forma ir stabila, vāja augšana bez krāsas izmainīšanās.

2000. g. Saules lode ir gluži kā atdzīvojusies, krāsa ir spilgtāka, dzeltena, gluži kā jaunas dzīvības pirmā ieelpa, jaunas ēras rīts.

2003. g. Krāsa ir spilgti dzeltena, apjoma palielināšanās ir pakāpeniska, stabilitāte.

2006. g. Uz Saules ir parādījies daļējs balts slānis pa virsmu.

2007. g. Slāņa vētraina palielināšanās, baltā slāņa apjoma augšana.

2008. g. Formas un krāsas zaudējums. Gluži kā baltums būtu sācis sajaukties ar dzeltenumu.

2011. g. Augšā arvien skaidrāk kļūst saredzams “mākoņu” slānis, kura iekšienē ir spilgti oranži sarkana sfēra, daudz protuberanču, forma ir vairāk vai mazāk stabila.

2014. g. Apjoma samazināšanās, aptumšošanās, stabilizēšanās.

2015. g. Saule iziet no redzesloka, it kā ieveļas bezdibenī, viņas vietā pie debesjuma parādās milzīga gaiši dzeltena jauna saule, pūkaina kā cālēns un tādā pašā krāsā, daudz reižu lielāka nekā vecajā apjomā. Tas ir tāpat, kā cilvēka astrālais ķermenis ir daudz reižu lielāks par veco fizisko. Ļoti priecīga, mierīga, maiga. Ja salīdzina ar 90. gadu, reizes 20 lielāka. Viņas vibrācijas ir ļoti augstas. Tas nav ne karstums, ne liesma, ne uguns. Tas ir jauns bērns ar augstām vibrācijām. Sākotnēji augsta gaisma.

Apkārt Saulei pēc 2005. g. sāk veidoties gluži kā “mākoņi”. Pakāpeniski šis mākoņu slānis izaug apjomā, blīvumā, uz 15. gadu tas stabilizējas, un tā iekšienē Saule gluži kā aptumšojas un kļūst par nedzīvu melnu akmeni. Bet apvalks kļūst par jauno sauli.

Bet kā tad ir ar Zemes Logosu?

Nolaižos pašā zemākajā aspektā – planetārajā.

1990. g. Saudzēta planēta, mīklaina un mierīga, aizmigusi.

2003. g. Parādās daudz enerģētisku plūsmu uz virsmas, kuras uzbudina Zemi smalkajā plānā. Enerģētisku slāņu vētraina pārvietošanās, Kundalini kustības un grūdieni, kuri darbojas no iekšienes (gluži kā klauvē no iekšienes).

2005. g. Enerģētiskas plūsmas prom no planētas, smalko plānu apjoma paplašināšanās, vielas plūsmas no atmosfēras augšup.

2009. g. Planētas apjoms ir palielinājies apmērā, un pats galvenais, smalkais plāns apmērā ir izaudzis divas reizes. Planētas atmosfēra ir kļuvusi blīva un mirdzoša, gluži kā ietīta plīvuros (autiņos) gaišā linu krāsā ar dzeltenīgu nokrāsu. Nav mierīguma Logosa noskaņojumā. Viņš ir uz starta, sakoncentrējies kā pirms lēciena.

2012. g. Vasara. Viela ir nosēdusies, apjoms ir sarāvies, un planēta fiziski ir pieņēmusi uz sevi šos plīvurus, iesūkusi tos, ietērpusies tajos gluži kā apvalkā. Grūti uztvert pašu noskaņu, gluži kā planētas iekšā nebūtu. Klusēšana.

2013. g. Vasara. Fiziskā planēta ir gluži kā sarāvusies, bet jaunais apvalks ir gluži kā kļuvis par apvalku jaunai lielai planētai no smalkākas vielas. Dziļumā vēl ir vecā lode, kā izžuvis ābols, bet Zemes virsma ir kļuvusi jauna, svaiga, kā “zefīrs” (“ēteri” un “zefīri”) («эфиры и зефиры»), mīksta, gaiši dzeltena, tajā pašā maigajā linu krāsā. Viņa gluži kā grimst šķidri gāzveidīgā vidē.

Pats planetārais Logoss līdz 2000. g. bija neliels un diezgan raupjš, pēc 2000. g. kļuva vairākas reizes lielāks, smalkāks pēc blīvuma, maigāks un mīkstāks.

Saules Logosa dzīve kardināli mainās. Viņš transformējas un pāriet augstākā realitātes nākamās nodaļas būtībā. Realitāšu reģistrā eksistē šī realitātes slāņa nosaukums – astrofiziskais slānis. Tātad tas ir pārejas moments starp astrālo un fizisko plānu. Šī pārejas forma turpināsies aptuveni līdz 2050. g. vai apmēram ap to laiku. Viss ir atkarīgs no dažiem apstākļiem. Taču kopumā Radītāja Plānos ir izrevidēt visas dvēseles un sarīkot grandiozus svētkus par godu pāriešanai Galaktiskajā Logosā. Visa planetārā sistēma pāriet Galaktiskā Logosa apakšnodaļā, un visām būtnēm, kuras apzinās savu saprātu, būs galaktiskā apziņa.

Tātad aizsegs sabruks?

Nē, aizsegs paliek, taču retinātāks. Paliek jūsu iespēja un spēja radīt un veidot pasaules, bez atskatīšanās uz iepriekšējo attīstību un vadību. Visi Mēs, Logoss, cīnāmies par to, lai eksperiments turpinātos jaunā līmenī, kad jūsu radīšanas iespējas pieaugs. Bet, lai neiekristu kodoltermiskajā karā, gaišie, smalkie plāni tiks atdalīti no zemu vibrāciju, blīvajiem slāņiem, un jūsu radītāju iespējas būs bez varas un kundzības vēlmes.

Jums nāks gluži kā atklāsme, un jūs kļūsiet par galvastiesu augstāk savā Saprāta Radītāju apziņā. Viss, viss ir pakļauts jaunā saprāta radīšanai, kurš ietilpinās visus apziņas līmeņus un radīs vienotu Saprātu, kurš apvieno Tēvu un viņa bērnus.

Piezīmēšu, ka ir Māmuļas-Zemes apziņa un ir Zemes Logoss. Logoss – tā ir planētas apvienotā apziņa. Māte-Zeme ir daudz mazāka, un Logoss ietver sevī viņas apziņu, viņas Būtību. Norit Logosa programmas nomaiņa Zemei – dzīves apstākļi uz planētas, dzīves uzdevumi, attīstības jēga u.c. Programma paredz mierīgu pāreju (kopumā), pakāpenisku nomaiņu un jaunās programmas augšanu eksistējošās iekšienē.

Mēs pārejam uz jaunu globusu?

Globuss ir tas pats, bet dimensija ir nākamā, jauns blīvums.

Noslēgumā sniegšu dažus Kijevas semināra klausītāju čenelingus par šo tēmu.

Valentīna: “Es Esmu Saules Logoss. Debesu Tēva Slava piepilda visu manu telpu. Patiesība iemīs taku, un atmirdzēs gaisma. Tā Kunga vārds būs izpausts katrā manā šūnā, un aizies viss, kas nomāc, uzbudina...

Neitralizēts tiks viss ļaunais, un klusums – Tēva Mīlestība savā maigumā aptvers visas pasaules. Mīlestības jūra plūst visur, glāsmaina jūra un debess ritmu skanēšana apaugļos Tēva Jauno Būtību. Un iemirdzēsies pasaule.

Es priecājos, jo tik mīlīgs ir Tēvs, es priecājos, jo dzīvoju un mīlu, es priecājos, jo dzīvo tie, kurus es mīlu. Un gaismas un mīlestības pasaule lai ir ar mums mūžīgi. Nebaidieties dzīvot, ka ne vienmēr laipnība piepilda jūs, bet smeliet spēkus mīlestībā, mīlestībā ir Tēva visa Būtība, un mēs esam viņa bērni.

Mēs visi esam vienoti. Lai miers ir ar visiem jums. (...)”

Tatjana: “...Visas planētas ir mūsos, un visa paplašināšanās ir atkarīga no mums. Tīkls sastāv no dažādām daudzdimensionālām sākotnēm, saņemamām no visurienes.

Esības prieks un Dzīve nepārtrauktā plūsmā plūst šeit un tagad. Mirklis, kurš jānodzīvo uz Zemes, ir saistīts ar laika zinātni un ir nepieciešams katram. Lai tev ir drosme apzināties to un iziet šo ceļu. Apzināšanās ceļu.

Drīz, ļoti drīz parādīsies Visa jaunā dzīve. Un nav nekā slepena, viss ir redzams. Saule tic katram, katram, kurš atnācis pie viņas. Nav cita esības momenta, un nav nekā kopīga ar viņu. Skaties, kā izmainās viss, kas noausts vakar...”

Aleksandra: “...Uz Zemes notiks spēcīgas pārmaiņas un izmaiņas, un daudziem cilvēkiem būs vajadzīga tava palīdzība. Skaties, priekšā gaida grandiozas izmaiņas, jūs visi to gaidījāt, visos iemiesojumos. Pieņemiet visas šīs izmaiņas ar mīlestību...

Bet tagad pacelies un paskaties no augšas uz mūsu planētu, viņa visa ir atjaunota, un viss mirdz kā zvaigzne, jā tieši tā.”

Ludmila: “Parādīts Logoss tora vai astoņnieka formā. Pārejas punktā (8-nieka centrā) dzimst enerģijas sabiezējums. Pēc tam notiek šīs gaismas enerģijas izšļāciens uz augšu. Šī enerģija ir izvērsusies uz āru no šī punkta, aptvērusi toru (astoņnieku) un pārveidojusies lodē. Un tāda arī palikusi.”

“Pašlaik nāk pilnīgi jaunas enerģijas, transformācija, veco ķermeņu saplacināšana, tajā skaitā arī Zemei un Saulei. Notiek piepildīšanās ar jaunām enerģijām, vibrācijām, jaunu centru radīšana. Mainās kanāli un čakras, saplūst vienā. Notiek Saules un Zemes Logosu savstarpēja iekļūšana, sevis kā citas būtnes apzināšanās, apvalku maiņa.

Uzliesmojumi pašlaik uz Saules – Jaunās Zemes, viņas jaunā apvalka uzbūvēšanai.

Zemes cilvēkiem tas nes ķermeņu pārkārtošanos, sapurināšanu, pārdzīvojumu un, galu galā, sevis jaunā pieņemšanu vai aiziešanu no zemes plāna.”

Jurijs: “Norit sistēmas augšupcelšanas – Logosu pārveidošanas darbs. Planētas “aizmigušo” enerģētisko centru un sistēmas kopumā aktivizācija. “Iedarbinot-modinot” savus aizmigušos centrus, tajā skaitā DNS, mēs modinām planētu, Saules Logosu. Tā ir iedarbināts sistēmas transformācijas un agšupcelšanas process kopumā.

Šis process ilgs nenoteiktu laiku. Pēc tā atklāsies jauni horizonti visuma tālākai attīstībai, tas ir, šis process pārveido, transformē, izmaina, augšupceļ visu visumu. Procesa katalizators šeit ir Cilvēks – Zeme. Turpmākie procesi ir unikāli, nekur pasaules-ēkā nav noritējuši un pilnīgi noprognozēti būt nevar. Eksperiments turpinās, pārspējot visas cerības.”

 

Pievienots 18.06.2011

http://sanatkumara.ru/stati/zametki-o-transformatsii-solnechnogo-logosa

Tulkoja Jānis Oppe