Darbs ar astrālo ķermeni norit

11.07.23.

11 07 29Darbs ar Zemes un cilvēka astrālo ķermeni norit pastāvīgi, viņš, šis ķermenis, redzams, nobriest bez fiziskā plāna zaudēšanas. Es varu spriest par to no sava redzes viedokļa, pastāstot par to, kas notiek ar mani. Katrs no mums ir planēta (vismaz), bet daudzi jau pāriet Saules sistēmā kontūrā.

Atgriezīšos pie tā, ka pirms gada mans ķermenis pats no sevis izvērsās uz āru pa horizontālo asi. Lūk, ko es tad par to rakstīju.

 

 

2010. gada 18. jūlijā bija vispasaules meditācija, kura tika nosaukta par Otro Harmonisko konverģenci. Tas patiešām bija ļoti stiprs enerģētisks datums.

Sapnī es iztaisīju izvērsumu uz priekšu pa horizontālo asi, ejošu caur čakru, kura atrodas ķermeņa priekšā starp sirds un saules centriem. Čakra atvērās gluži kā liela mute, un es izvērsos no iekšas uz āru lielā gaismā. Uz brītiņu pamodos, lai iegaumētu šo jauno un patīkamo sajūtu.

Vēlāk es nolēmu saprast, kas notika.

Notika visuma pirmatnējā kontūra paplašināšanās uz astrālo apgabalu.

Kas tas ir – visuma pirmatnējais kontūrs attiecībā pret mani?

Gaismas Ķermeni Mēs saucam par paša visumu. Tas pāriet jaunā fraktālī caur izvērsumu. Katrs jauns fraktālis ir vecāks par veco, jo ir izstrādāts un novests līdz pilnībai agrāk. Kad taisi izvērsumu uz pilnīgāku fraktāli jeb attīstības apgabalu, tad kļūsti mazdrusciņ pilnīgāka iekšējo stāvokļu organizētības nozīmē. (...)

Es tagad varu, skatoties uz sevi no iekšienes, labāk saprast starpību starp pasaulēm. Šeit pasaule – tā esmu es – Saule. Saules sistēma – tā esmu es. Planētas perifērijā riņķo ap manu centru. Apziņā es varu savienoties ar jebkuru daļu. (...)

Viss ved pie transformācijas uz jaunu līmeni, kura jau notiek mūsu acu priekšā šajā etapā. Faktiski mēs esam lēcienā.

Sāku vērot, kas būs tālāk. Laiku pa laikam es no rītiem pamostos ar jaunām ievirzēm, kuras saistītas ar darbu ar manu gaismas ķermeni. No tā es izdarīju secinājumu, ka tieši tāpat izpaužas un nobriest planētas ķermenis. (Baltums nobriest atsevišķi no dzeltenuma un pēc tam sajaucas, dzeltenums ieaug baltumā.)

Mans jaunais astrālais ķermenis (es viņu redzu kā mirdzošu ovālu) jau ir izmainījies, izaudzis, un es viņu tīru. Viņš aug un kļūst stiprāks, pieplūst ar gaismu. Viņš atrodas pa horizontālo asi. Gribu vērst uzmanību, ka mana pārpolēšanās jau ir notikusi, bet fiziskais ķermenis ir palicis uz vietas. Vai tā nenotiek arī ar planētu? Mēs zinām par planētas magnētiskā pola kustību, turklāt fiziskais pols paliek uz vietas. Iespējams, reiz mēs konstatēsim, ka magnētiskais pols arī izdarīs lielu virzību, bet tas nenozīmē, ka arī fiziskais pols pavirzīsies, un notiks katastrofa.

Es vairākas reizes no rītiem, kā tikko pamostos, esmu jutusi, kā mans ķermenis Ka gluži kā aug ārā no auras, it kā saknes no manas auras iznāktu ārpusē.

Pēc tam notika “kolektīvā izlīdzināšanās”, tagad manā jaunajā būtībā ir sabalansēti vairāki (ap 12-13) “cilvēki”. Tas ir mūsu kolektīvisma projekts, grupveida apziņa. Pagaidām man nav zināms, kas un kā ir sabalansēts, es biju klāt pie šī darba no rīta, apmēram pirms mēneša. Bija sajūta, ka viņi uzstādījās un aprima manā personīgajā jaunajā matricā. Tās nav kaut kādu cilvēku personības, tās it kā ir neaizņemtas vietas kolektīvajā ķermenī, bet visas dažādas, gluži kā matrica pagrieztos par dažiem grādiem kolektīva jauna locekļa pieņemšanai. Tieši tāpat es redzēju, kā Tēvs radīja savus Dēlus: katrs jauns Dēls tika radīts, pagriežot matricu par dažiem grādiem, lai nebūtu līdzīgs pārējiem.

Pirms dažām dienām mani eņģeļi veica pēdējo neizlīdzināto stihiju izlīdzināšanu manā jaunajā ķermenī – ūdens un zemes stihijas tika nokoriģētas rīta ceremonijā, kur, konkrēti, piedalījās pērļu kaklarota. Un patiešām, pērle ir ūdens un zemes auglis. Man pavēstīja, ka tagad visas četras stihijas manī ir izlīdzinātas. (Vai tas nav rezultāts manam nesenajam Melnās jūras apmeklējumam?) Rīta ceremoniju detaļas uzreiz aizmirstas, tikko kā es pieceļos no gultas.

Stāstot par pārvietojumu par 90 grādiem, pieminēšu, ka jau pašlaik mūsu redzējumam ir pieejama jaunā Saules sistēma, kura atrodas 90 grādu leņķī pret mūsu sistēmu. Viņa atrodas ap mūsu spīdekli “pa vertikāli” pret eksistējošo ekliptiku, bet ir daudz plašāka un mirdz daudz vairāk. Astrālajā sistēmā ir ļoti daudz planētu, atšķirībā no fiziskās sistēmas, tas drīzāk atgādina gredzenu apkārt Saturnam, tikai viņš mirdz ar spožu saules gaismu. (Piedāvāju veikt meditāciju “Saulespuķe”, kur jūs varēsiet vērot šo gredzenu.)

Un pēdējais novērojums attiecībā uz planētas polaritāti un “pagriezienu par 90 grādiem”. Grāmatā “Tota-Atlanta smaragda plātnes[1]” ir interesantas vietas, es tās vienkārši sniegšu šeit.

 

“Trīs dabas ir Astrālam, starpnieks viņš starp augšējo un apakšējo; ne no fiziskā, ne no garīgā, bet spēj viņš pārvietoties augšup un lejup. Atkal un atkal lai skan tas tavā prātā.

Trīs dabas ir Prātam, Lielā Gribas nesējam, Cēloņa un Seku Tiesnesim tavā dzīvē. Tā formējas trīs sastāvdaļu (трехсоставное) būtne, četru spēku no augšas vadīta. Aiz cilvēka dabas trīs sastāvdaļu ietvariem atrodas Garīgās Būtības īstenība. Četras tai ir īpašības, kuras mirdz katrā eksistences plānā, bet trīspadsmit vienotajā.”

“Aptverot katru planētu, vibrācijas vilnis piesaista cilvēku viņa atklāšanās plānam. Un tomēr atklāsmes Atslēga ir pašā cilvēkā, cilvēka iekšienē var atrast brīvību.”

“Uz saules laika pusi (sešām stundām) (vertikāle 90 grādu leņķī. N. K.) brīvi tu spēsi iziet cauri Zemes plāna barjerām, ieraudzīt un iepazīt tos, kas ir augstāk par tevi.”

“Zini, ka dzīvības noslēpums Amenti (в Аменти) – tas ir polu līdzsvara atjaunošanas noslēpums.

Visam esošajam piemīt forma un dzīvība, Pateicoties dzīvības Garam viņas polos.”

“Vai tad nezini tu, ka Zemes sirdī – līdzsvars visam, kas eksistē un kam piemīt esība uz viņas virsmas? Tava Gara avots sākas Zemes sirdī, jo savā formā tu esi vienots ar Zemi.

Kad tu iemācīsies saglabāt līdzsvaru, tad spēsi smelt no Zemes līdzsvara.

Eksistēsi līdz laikam, kamēr Zeme eksistē, izmainoties formā tikai, kad izmainīsies pati Zeme: nepazīstot nāvi, vienots ar planētu, atrodoties savā formā, kamēr viss neizzudīs.”

“Zini, Ak cilvēk, ka tava forma ir divējāda un nolīdzsvarota polaritātē, būdama ietērpta formā.

Zini, kad strauji tev tuvojas Nāve, tad vienīgi tāpēc, ka ir sašūpots līdzsvars.

Tikai vienīgi tāpēc, ka viens pols ir pazaudēts.

Zini, ka ķermenis tavs, būdams pilnīgā kārtībā, Nekad neiepazīs Nāves pieskārienus.

Patiesi, pat nejaušība tad vienīgi iespējama, kad zaudēts līdzsvars.

Kad līdzsvars tavs ir nevainojams, tava dzīve nepārtrūks, un nebaudīsi tu Nāvi.

Zini, ka tu – nolīdzsvarota pabeigtība, kurai par savu eksistenci Jāpateicas polu līdzsvaram.

Tā kā tevī viens pols vērsts uz leju, ātri aiziet no tevis dzīves līdzsvars.”

“Kad, esi pabeidzis darbu, tev nolikto, tu vari vēlēties aiziet no šīs dzīves, pāriet uz plānu, kur mīt Rīta Spīdekļi, kur dzīvo viņi kā Gaismas Bērni.”

Ienāca prātā nobeigums no grāmatas “Lucifers-Kristus” (“Starojošais Eņģelis”[2]):

Ir piepildījies tas, ko Es iecerēju.

Kļuvis.

Un laiki ir pienākuši, ko Mēs tik ilgi gaidījām –

Rīts.

Arvien vairāk virs Zemes Zvaigzne mana aust,

Debesu Velvi ar sevi piesātinot,

Rīta Ausmā sārtojoties.

 

Auseklis, Rītausmas Dēls, uzlec Nebadonā.

Nes viņš sev līdzi kristālskaidrumu, godīgumu

Un jūsu Brīvības rīta Gaismu

 

Pievienots 29.07.2011

http://www.sanatkumara.ru/stati/rabota-s-astralnim-telom-idet

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Тот Атлант — «Изумрудные скрижали Тота Атланта». http://www.klex.ru/e8y (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Санат Кумара. Лучезарный Ангел. http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/diski-natali-kotelnikovoy (Tulk. piezīme)