Pretnostatījums pastiprina konfliktu

„Sveicināti.

Esmu kustības „Vienotības atdzimšana” vadītājs. Mūsu kustība eksistē jau gadu. Šajā laikā mēs nodarbojamies ar pašpilnveidošanos un kalpošanu uz gara magnētiem. 2011. gada 29. augustā mēs atsaucāmies Jūsu aicinājumam veikt akciju „Miera griba”. Mūsu magnēts noritēja ļoti sekmīgi. Mēs redzējām, kā „pārveidotājs” uzsprāga un uzliesmoja kā milzīgs ugunskurs. Bijām ļoti priecīgi, ka mēs piedalījāmies akcijā un 2011. gada 21. septembrī atkārtojām mūsu kalpošanu. Enerģijas jau bija citas: maigākas un mīlestības piepildītas.”

Lūk, tādas rindas izraisa manī grūtsirdību. Jā, cilvēki vienalga tevi nepareizi sapratīs, pat, ja par to runā pietiekami skaidri... Čisholma likums...

 

Pēdējā mēneša laikā mana sirds saņēma divus sprādzienus savā iekšienē, divas sirdslēkmes. Ja jūs negribat mani nogalināt pavisam, tad, lūdzu, pārtrauciet pretnostatījumu. Daži no jums nesaprot, ka bombardē manu sirdi un paši turklāt pastiprina konfliktu savā dzīvē. Atcerēsimies, ko es rakstīju rakstā „Miera griba”.

„...viņas visas strādā caur mūsu sirdīm. Sirds, kā es saprotu, ir pats galvenais instruments, ar kuru mēs strādājam...”

Iedomāsimies, ka jūsu gribas viļņu ceļā stāv mana sirds... Jūs sūtāt savu gribu tieši Natālijas Koteļņikovas sirdī. Tas var būt tikai mīlestības un gribas vilnis, kas tad arī nozīmē mūsu varenību.

Ir starpība starp pretnostatījuma spēku un varenību, tā ir piektās dimensijas apziņā. Tieši tāpēc arī varenība netiek dota trešās dimensijas apziņas cilvēkiem – mēs visus pagalināsim un visu pagrausim savā „taisnajā” karā. Nē, mēs neesam modžahedi, neesam krustneši...

Mēs necīnāmies un neuzspridzinām televizoru, ja mēs gribam tikai pārslēgt tā kanālus. Kas gan šeit ir tik nesaprotams?„...iedarbojoties uz Pasaules Saprātu, jūs pārbīdīsiet bioregulatoru uz jaunu reģistru, kurš sāks strādāt citā režīmā, atbilstot Apziņas Režģa dominantei.”

 

Kādu uzdevumu mums deva? Mēs strādājam ar „trešās dimensijas apziņas viļņu ģeneratoru... Viņš ir radīts kā bioviļņu, kuri iedarbojas uz cilvēku dzīvesveidu, regulators, un tas programmē noteiktu planetārā saprāta apziņas līmeni caur iedarbību uz apziņas režģi, uz planētas mentālo plānu.

Šo ģeneratoru var apslāpēt vienīgi ar spēcīgu piektās un augtāku dimensiju apziņas gribas vilni. Tāds ir tā darbības noslēpums.”

Saprotiet, ģenerators pats pretnostatījumu nerada, tas ir duālās apziņas regulators, nevis konflikta radītājs. „Televizors” translē pārraidi, nevis rada to, tas vienkārši dara to, priekš kā mēs (planēta) to noskaņojām.

Mēs nestāvam pret pasaules saprātu un nemēģinām viņu uzspridzināt vai iznīcināt. Mēs strādājam ar piektās dimensijas apziņu, beznosacījuma mīlestībā un priekā. Lūk, rindiņas no raksta „Smalks darbs”:

„Mēs necīnāmies, nenīdējam tumsu, nedraudam, ne-neieredzam.

Jūs varat saņem nopietnu triecienu blīvajā plānā, jūsu dzīvē. Tas ir bīstams darbs un ļoti nopietns. Labāk neiet akcijā, ja jūs esat jebkurā dzīves konfliktā..”

Vēl un vēlreiz pārbaudu, vai esmu visiem piedevusi, vai visus mīlu bez nosacījumiem? Ja neesmu piedevusi savai vīramātei (kolēģim, direktoram, kaimiņienei, vīram, sev), es pagaidām nestrādāju! Ja reiz pagaidām neesmu pacēlusies apziņā, lai visus mīlētu bez nosacījumiem, tad vēl nederu piektās un augstāku dimensiju apziņas planetāram darbam.

Esiet apzināti, citādi jūs pastiprināsiet dualitāti un pretnostatījumu darba pasaules labā vietā, bet es saņemšu jūsu izlādi tieši sirdī.

Vēl un vēlreiz pārbaudu, vai es gribu iznīcināt eksistējošo režīmu (ne tagad, bet vispār?) Ja es to neieredzu, nepieņemu, tad es nestrādāju, neesmu pagaidām pacēlusies apziņā, pagaidāmnederu piektās un augstāku dimensiju apziņas planetāram darbam. Jo nostrādā taču nevis tas, kādas domas ir jūsu galvā pašlaik, bet kas ir jūsu sirdī kā jūsu apziņas attīstības programma uz šodienu. Ja iznīcināšanas programma, tad ar pašām labākajām domām jūs nepalīdzēsiet mīlēt un iemiesot Kristus uzdevumu.

Bet, lūk, ir pareiza darba piemērs.

Marina Dolguševa, 2011.09.14.

„Vakar pirms gulētiešanas, noskaitījusi lūgšanas, skatos pa logu: rudens zaļums pagalmā, apgaismots ar dzeltenu lukturi uz tumšas lietainas debess fona. Man atnāca doma par visu Persijas līča karu sakni un, it kā paralēli, es to visu sāku redzēt. Tā patiešām ir tur, acīmredzot vissenākajos laikos tur ir bijusi sauszeme un dzīvojuši cilvēki. Es padomāju – varbūt pamēģināt vēl iešūpot, lai tā vieglāk nāktu ārā, un viss aizgāja pats no sevis. Es tikko paguvu padomāt, ka jāuzliek aizsardzība – zeltains kokons, kad no šīs melnās saknes dažādos virzienos gabaliem sāka izklīst melnums, niknumu nesošs (es tā jutu). Padomāju, ka man vienai galā netikt, piesaucu savu Augstāko Es, Zemi, visas Zemes būtības, kuras vēlas mieru un gaismu, Eņģeļus un Ercenģeļus. Un izdomāju, lai tumsa neizklīstu juceklīgi – katru gabaliņu ietīt ceriņkrāsas mākonītī, lai vieglāk būtu vākt kopā. Ienāca prātā Natālijas zelta tīkls, un tīkls sāka tos pievilkt, bet tur jau parādījās spēki, kuri sāka tos vākt prom. Es sapratu, ka tas ir Ercenģelis Mihaēls.

Ienāca prātā, ka viss sākās dēļ nesaskaņām ģimenē, padomāju – bet kāpēc gan viņus nesamierināt? Režīmā „šeit un tagad” domās pārcēlos uz turieni un sāku izstarot mīlestības un visa piedošanas enerģiju. Sejas neredzēju, bet jutu izlīgšanu, un tas ir lieliski! Visa šī procesa laikā es jutu stipru enerģiju, ejošu caur mani.

Padomāju: cik vēl jāturpina? Un ieraudzīju, kā zibens uzliesmojums apgaismoja šo „sakni” ar zilu dimanta enerģiju. Es sajutu, ka viss beidzas. Pateicos visiem un jutu, ka pateicās man – dažādu enerģiju pieskārieni un mūzika. Dvēselē ir labi, pat tagad, kad rakstu. Uzreiz pajautāju Ercenģelim Mihaēlam, ko viņš par to domā.

Er. Mihaēls: Jā, mīļā, viss tev izdevās! Tev – tāpēc ka tu to radīji, mēs izpildījām tavus nodomus! Tu izdarīji visu, kas tajā momentā bija vajadzīgs, tāpēc arī tev arī atnāca šīs domas. Jūs visi kļūstat stiprāki ar katru reizi, varbūt pat jums nepamanāmi, bet tas tā arī ir. „Sakni” izkustinājāt, tumsu novācāt, būs vieglāk visiem kopā nākamajā akcijā vākt prom. Un neaizmirsti radīt „aizsardzību” un saukt mani uzreiz, tad nejutīsi diskomfortu pēc darba (dažreiz viss iznāk spontāni, un es aizmirstu). Tu jau esi izaugusi līdz Zemes Logosam, audz tālāk. Vēlu veiksmi!!!

Es sen lasu rakstus šajā vietnē, bet sūtīt pati neiedrošinājos. Ercenģelis Mihaēls vakar man to arī teica, lai es noteikti nosūtītu, un man tajā lietā palīdzēs. 08.29. mēs ar māsu apgaismojām oktaedrus, man ir perlamutra rožains, Taņai dimanta balts. Bet naktī es sapņoju, ka es strādāju ar birokrātisko varu, apgaismojot to oktaedrā. Un atnāca sapratne, ka tā var strādāt ar visām tumšajām izpausmēm, neaizmirstot aizsargāties.

Mani interesē jūsu darbi, bet jūsu grāmatas palīdzēja ieraudzīt ceļu – kurp iet un augt garīgi. Paldies!

Marina Dolguševa This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Es apzinos, ka mēs mācāmies, un mūsu darbs ir mums dots apziņas pacelšanai un sevis pareizai saprašanai. Būsim veseli un mīlēti, gaismosim un mīlēsim!

 

Pievienots 14.10.2011

http://sanatkumara.ru/stati/protivostoyanie-usilivaet-konfliktnost

Tulkoja Jānis Oppe