Miera griba

11.08.21.

Sveiks, dārgais Ozīris! Man gribas parunāt ar tevi un pastāstīt, ko es jūtu un zinu par tevi. Tik maz cilvēku zina par tevi, par tavām ļoti augstajām vibrācijām!

Sveika, mana dieviete! Es priecājos parunāt ar tevi.

Parunāsim sākumā par lietu. Tu sāc transnacionālu akciju miera izdziedināšanā uz planētas. Patiešām, tādas meditācijas ir ļoti svarīgas, jo ar katru dienu iesaista arvien vairāk un vairāk cilvēku, un viņi visi kā viens uzstāj uz miera nodibināšanu, dzīvi bez kariem. Tā strādā planētas apziņa, un tu esi vienkārši viņas vēlēšanās izteicēja. Šajā akcijā izpaužas jūsu gēni zemiešu tipa apziņā un visplanetārajā apziņā, kura attīstībā jau ir aizgājusi līdz karu sakņu izpratnei.

Saki, tas ir vadāms mehānisms, ar kuru mēs strādāsim?

Jā, tāpat kā daudzi citi „mehānismi”, kā tu tos sauc, labāk to saukt par trešās dimensijas apziņas viļņu ģeneratoru... Viņš ir radīts kā bioviļņu, kuri iedarbojas uz cilvēku dzīvesveidu, regulators, un tas programmē noteiktu planetārā saprāta apziņas līmeni caur iedarbību uz apziņas režģi, uz planētas mentālo plānu.

Tādu dažādu regulatoru smalkajā plānā ir radīts daudz, tie ir aicināti regulēt fiziskās, telpas-laika un klimatiskās normu veidojošās komponentes. Tie var mainīt darba apstākļus tikai, iedarbojoties tiem, kas viņus uzstādīja. Vai ar pieaugušu planētas saprātu, – kad viņš spēj apzināties savu varenību un spēku. Šķiet, ka planetārais saprāts jau stāv uz ļoti augsta pakāpiena un var atspēlēt savu banku no planētas Pārvaldītājiem.

Šo ģeneratoru var apslāpēt vienīgi ar spēcīgu piektās un augtāku dimensiju apziņas gribas vilni. Tāds ir tā darbības noslēpums. Pārbaudīsim ar loģiku (kā tev patīk), lai šī ideja neliktos fantastiska.

Ģenerators ir uzstādīts astrālajā plānā un rada duālo domāšanu, balstītu un sadalīšanu. Skaldi un valdi – pazīstams lozungs planētas vadītājiem. Pretnostatījums un sadalīšana – pamatpazīme tādam domāšanas tipam, kāds dominē uz planētas.

Pašlaik iestājas jaunas domāšanas un jauna apziņas līmeņa laiks – savienojies, un tu valdīsi uz planētas ar šo savienoto Vienotības apziņu. Vienota apziņa dzimst tādās akcijās un nes planetārajai apziņai planētas vadīšanas progresīvas idejas.

Tā nevar būt vienreizēja akcija. Protams, jūs esat brīvi to visu apspriest un piedalīties vai nepiedalīties šajā akcijā. Es saredzu, ka reizi pēc reizes tajā piedalīsies arvien jauni un jauni cilvēki, un jūs planetārajā vienotībā ienesīsiet mieru un pasludināsiet gribu apturēt cilvēka pretnostatījumu cilvēkam kā nekonstruktīvu atšķirtības ideju, kura aptur planētas attīstību un palēnina saprāta attīstību.

Kam ir izdevīga jūsu saprāta attīstības pieturēšana, palēnināšana? Tiem, kas viņa attīstību apspiež jebkurās akcijās, jebkurā līmenī – iedarbojoties uz zīdaiņiem, notrulinot bērnus skolās, iedarbojoties uz bioloģiskajiem ķermeņiem ar zālēm un manipulācijām izglītošanas un garīgas izskaidrošanas vietā, biedējot cilvēkus, lai uzturētu armiju un policiju, atņemot ģimenēm naudu visiem pieejamiem līdzekļiem, spiežot cilvēku vien izdzīvot un ciest trūkumu, bet pēc tam paust sašutumu sakarā ar smagiem dzīves apstākļiem un likt vēlēties beigt šo dzīvi, beigt zemās vibrācijās, bez iespējas paaugstināt tās evolucionārā virzienā.

Saprāta turēšana tumsā dod sagaidāmo rezultātu – zemiešu notrulināšanu un pārvēršanu vergu rasē. Jūsu atnākšana – gaismas viļņi uz planētu, ir akcija dvēseļu glābšanā no verdzības un nonākšanas pakļautībā. Lai nedomā tie, kas atrodas labvēlīgā stāvoklī, ka viņi uz mūžīgiem laikiem ir atkarojuši savu brīvību no planetārajiem bosiem, tas viss katastrofiski var izjukt vienā momentā.

Jūs pašlaik ar apskaidrotu prātu pieaugušu daudzumu varat iedarboties uz šo īpašību – apziņas duālismu un domāšanas ierobežotību. Atcerieties, ka katrs no jums var apslāpēt vienīgi šī iedarbības viļņa mazu daļu, katrs ir atbildīgs par savu ieguldījumu planetārajā vienotībā. Visi kopā, tikai visi kopā jūs spēsiet radīt jaunu progresīvu vilni, un reizi pēc reizes, iedarbojoties un Pasaules Saprātu, jūs pārbīdīsiet regulatoru uz jaunu reģistru, kurš strādās citā režīmā, atbilstot Apziņas Režģa dominantei.

Šī akcija, kura virza sabiedrībā jaunas attiecības, ir laba tādā ziņā, ka var iesaistīt ne tikai izglītotas apziņas, bet arī tikko mostošās, tas ir, ne tikai ezotēriski izglītoti cilvēki var tajā piedalīties, bet visi, kas grib mieru un ir noguruši no cīņas.

Kā es gribētu, kādā veidā lai jums tas noritētu? Izkliedz uzsaukumu, radi precedentu, un jūs varēsiet paziņot akciju laiku. Atgādināšu, ka tā ir laba karma visiem, kas grib slēgt savas karmiskās attiecības un pagaidām nevar lielas pagājušo dzīvju nastas dēļ. Bet tiem, kas jau ir izgājuši no karmiskajām attiecībām, tā būs darbība Sevis-Planētas labumam un pat Sevis-Saules sistēmas labumam, jo jūsu darbība ir svarīga un iedarbojas Saules sistēmas līmenī, iznīcinot zemiešiem uzspiestas svešas gribas paliekas.

Kā griba mums ir uzspiesta un kādēļ?

To, kas smalkajā plānā iedarbojas uz karmiskajām attiecībām planetārajā reģistrā, kas planētu izmanto saviem mērķiem, būtību no astrālā plāna.

Man Sanats Kumara teica, ka sirdīm ir jābūt ļoti tīrām un atvērtām, attīrītām un ticošām.

Jā, tas tā ir. Taču cik daudz tīru siržu ir tiem, kas pat nedomā par ezotēriku. Jūs varat aicināt darbam tos, kas patiesi grib mieru un mīl planētu. JŪS PALĪDZĒSIET VIŅIEM ATTĪRĪT SAVAS APZIŅAS NO PRETNOSTATĪJUMA UN KONFLIKTIEM SAVĀ IEKŠIENĒ.

Kas tas ir par „mehānismu”, un kā viņš strādā?

Atkārtoju, ka katrai planētai ir regulatori, kuri noskaņo planētu uz noteiktu ritmu un fiziskajiem apstākļiem labvēlīgai biodzīvības dzīvošanai. Katrā līmenī tādi bioregulatori rada ne tikai dzīvošanas fiziskos apstākļus, bet arī saprāta īpašības, radot vienreizējus apstākļus katram debesu ķermenim. Šis regulators sevi jau ir izdzīvojis kā zemu vibrāciju cīņas un pretnostatījuma provokators, taču rasei pašai ir viņš jāizskauž ar savu vibrāciju un apziņas paaugstināšanu. Un jūs kā pirmrindas apziņas varat šo procesu paātrināt, radot transnacionālas akcijas, izvirzot miera nosacījumus dzīvības attīstībai uz planētas kā nosacījumus jūsu rases turpmākai dzīvošanai.

No mūsu puses mēs sniegsim jums visāda veida palīdzību, un jūsu griba tiks aiznesta līdz Karmas padomei un Vadošajiem Galaktiskajiem Orgāniem.

Nemeklējiet vainīgos šo regulatoru uzstādīšanā. Tie atkal ir vainīgā meklējumi un krišana upura apziņā. Jums ir tas, ko ieplānojāt, un tagad ar tādu pašu stipras gribas lēmumu varat to atcelt.

Radīsim sarakstu, teiksim, lielos svētkos, kad jūs pulcējaties kopā. Neaizmirstiet šo iespēju – iedarboties uz pasaules saprātu ar savu labo gribu, kopā ar milzīgu vienotības vilni.

Atgādināšu, ka pirmais vilnis notiks pirmdien, 2011. g. 29. augustā.

Visus nākošos viļņus var veikt katra mēneša 21. datumā. Mums tas ir datums, kad mēs pulcējamies kopā biežāk nekā citos datumos. Labāk to veikt grupās, bet katrs var mājās šajā dienā iedarboties, sūtot savu gribu uz mieru, iekļaujoties vienotā cilvēces miera gribas sūtījumā. Tas ir gan jūsu karmiskais darbs, gan darbs ar planētas apziņu, gan griba uz mieru visā pasaulē. Atgādināšu nosacījumus – apziņai ir jābūt attīrītai no konfliktiem. Palīdziet saviem aizbilstamajiem to izdarīt.

Man palūdza uzrakstīt šī aicinājuma aptuvenu tekstu, es lūdzu Ozīrisam man tajā palīdzēt.

Tas var būt brīvprātīgs aicinājums planētas sargātājiem, un šajā laukā jūs pasludināt savu gribu uz planētāru vienotību un sadarbību, balstoties uz labu gribu. Pēc tam jūs šo sūtījumu nosūtāt uz vienu punktu, piemēram, uz Mātes-Dzimtenes skulptūras pakāji Volgogradā. Patiešām, miera simbols ir izvēlēts vislabākais, jo šis monuments iemieso uzvaru pār pasaules karu, simbolizē karu apturēšanu vispār uz planētas.

Aptuvens aicinājuma teksts

Mēs piesaucam Māmuļu-Zemi, Planetāro Logosu, visus Ercenģeļus un Eņģeļus, visus planētas Sargātājus, visus, kas pārrauga planetārās vienotības apziņas attīstību, palīdzēt mums savienot savas balsis, izsakot savu spēcīgo apzināto gribu uz mieru visā pasaulē.

Noskaņojamies uz Mātes-Dzimtenes skulptūru un iztēlojamies tās pakājē plakanu disku kā simbolu iedarbībai uz pārvaldošo aparātu planētas karu avota saknē, kurš atrodas Persijas līča reģionā.

Mēs no savas tīrās atklātās un Māmuļu-Zemi mīlošās sirds liekam skanēt mūsu balsīm miera sargāšanai uz planētas, mēs atklāti iestājamies par mūsu gribas apvienošanu vienā spēcīgā sūtījumā, kurš iznīcina dažādas manipulācijas ar mūsu planetāro gribu.

Lūdzam nosūtīt mūsu apvienoto sūtījumu kara saknes, cilvēku apziņas sadalījuma un pretnostatījuma avota, kurš iedarbojas uz mums jebkuros veidos, sagraušanai.

Mēs izsakām mūsu labo gribu mūsu siržu un mūsu saprātu apvienošanai vienotā mīlestības un gaismas sūtījumā piektās-septītās dimensijas augstajās vibrācijās, lai savienotos ar trešās dimensijas karu avotu, sakni, lai kur tā neatrastos.

Mēs aizveram visas karu un pretnostatījuma programmas!

Mēs ar savu labo gribu iedarbosimies, lai izmainītu mūsu rases dzīvošanas apstākļus un veicinātu Zemes pāriešanu uz miera un planētas sestās rases vispārējas mīlestības apstākļiem.

Vizuāli mēs radām kristālu – oktaedru, šīs problēmas gaismas formu. Šī kristāla apakša pagaidām ir piepildīta ar karu atgriešanas enerģiju. Mēs sūtām uz viņa sakni gaismu, mīlestību, gribu uz mieru un savienošanos planetārā līmenī. Katrs izpilda savu gribu. Katrs piedalās kā savas nākotnes radītājs un ir personīgi atbildīgs planetārajā vienotībā.

Es izsaku savu personīgo gribu un nosūtu to visu planētas apskaidroto cilvēku mīlestības-vieduma un gribas-varenības planetārājā plūsmā.

Es sūtu šo plūsmu karu uz planētas avota iznīcināšanai, lai kur tas neatrastos.

Es esmu personīgi atbildīgs par mīlestības un miera telpas radīšanu uz planētas.

Es pildu savu gribu cilvēku apvienošanai vienotā tieksmē uz mieru un visu cilvēku labklājību.

Mēs kopā radām to Šeit un Tagad!

Un tas tā arī ir!

***

 

Ozīriss:

Pasludināt gribu uz mieru reizi pēc reizes – kas var būt lieliskāks planetārajai vienotībai? Kas var būt vieglāk? Kas vēl var tik ātri pavirzīt jūsu idejas par planetārās rases apvienošanos vienotībā?

Griba uz mieru planētas līmenī – tas skan brīnišķīgi.

N.K. Es lūdzu tos, kuri lasa šo informāciju, izplatīt to internetā – forumos un blogos, vietnēs un kontaktos utt., nodot un izplatīt šo ideju pēc iespējās plašāk.

 

PLANETĀRĀS RĪTAUSMAS PRIEKS

Svetlana Tumanova

В мировом планетарном Единстве

Мы творим в Сердце Мира - Рассвет!

В мировом планетарном Единстве -

Никаких войн и бедствий нет!

 

Светом Радости Мир обновляем

И Любовью преобразим!

Пусть Дух Счастья по Миру гуляет,

Для всех жителей - неотразим!

 

Волны Света весь Мир наполняют,

Превращая в святой океан,

И все люди помнят и знают:

Нам порядок от Бога дан!

 

Мы творим Преображенье

Всей Земли у всех на глазах.

Нашей Радости отраженье

Заставляет забыть о годах!

 

В мировом планетарном Единстве

Занялся уж великий Рассвет!

В мировом планетарном Единстве

Утвердил наш Господь в Сердце - Свет!

 

И из Сердца Единого Мира

Любим мы всё в себе открывать,

И святую для Мира картину

Мы явились здесь чтоб ваять!

 

Свет Любви озаряет пространства,

Превращая войны слабый дух

В Дух Побед и Величия странствий,

Красотой насыщая слух!

 

Свет Любви озаряет планету,

Всех людей украшая внутри,

Путешествуем мы по Свету

И приветствуем Радость Зари!

Pasaules planetārajā Vienotībā

Mēs radām Pasaules Sirdī – Rītausmu!

Pasaules planetārajā Vienotībā –

Nekādu karu un nelaimju nav!

 

Ar Prieka Gaismu Pasauli atjaunojam

Un ar Mīlestību pārveidosim!

Lai Laimes gars pa Pasauli staigā,

Visiem iedzīvotājiem – neatvairāms!

 

Gaismas Viļņi visu Pasauli piepilda,

Pārvēršot gaismas okeānā,

Un visi cilvēki atceras un zina:

Mūsu kārtība ir Dieva dota!

 

Mēs radām visas Zemes

Pārvērtību visu acu priekšā.

Mūsu Prieka atspulgs

Liek aizmirst par gadiem!

 

Pasaules planetārajā Vienotībā

Jau sākusies lielā Rītausma!

Pasaules planetārajā Vienotībā

Apstiprinājis mūsu Tas Kungs Sirdī – Gaismu!

 

Un no Vienotās Pasaules Sirds

Mīlam mēs visu sevī atklāt,

Un Pasaulei svētu gleznu

Mēs ieradāmies šeit lai gleznotu!

 

Mīlestības Gaisma apmirdz telpas,

Pārvēršot kara vājo garu

Uzvaru un klejojumu Diženuma Garā,

Ar skaistumu piesātinot dzirdi!

 

Mīlestības Gaisma apmirdz planētu,

Visu cilvēkus rotājot iekšienē,

Ceļojam mēs pa Pasauli

Un sveicam Rītausmas Prieku!

 

11 08 22

 

Pievienots 22.08.2011

http://sanatkumara.ru/stati/volya-mira

Tulkoja Jānis Oppe