Atrodam pozitīvas izmaiņas

16 11 10

2016.10.28.

Dārgā Diženā Dieviete! Es atkal gribu parunāt par tēmu: ar ko atšķiras cilvēku dvēseles? Iespējams, viņām ir dažāda psiholoģija? Dažādas misijas? Dažādi paņēmieni atšķirt realitāti? Dažādas izmiesošanās?

Vakar es biju pie Tevis viesos un redzēju tavus Palīgus, kuri neiemiesojas uz planētām. Ar ko sākotnēji atšķiras tādas dvēseles no tām, kuras iemiesojas?

D.D.: Uz Zemes un vispār uz planētām ir dažādas cilvēku dvēseļu kategorijas. Ir tās, kuras nolaidās palīdzēt cilvēkiem, un ir tās, kuras to novēro un dod neatkarīgu vērtējumu.

Dvēseļu, kuras nolaižas uz planētu, plūsma palielinās samērā ar eksistēšanas komfortabluma paaugstināšanos – kad nav karu un bada, uzlabojas medicīna, paātrinās sakari un atvieglojas ceļojumi. It kā aug civilizētība, un dzīves ilgums palielinās.

Paskaties uz Zemi.

(Es cilvēci sajūtu kā kādu būtību ar tādām jūtām: neapmierinātību, nepatiku, prieka trūkumu, dvēseles un ķermeņa saspiestību, gaisa un brīvības trūkumu, zināmu pakļautību, depresivitāti un vāju cerību uz stāvokļa uzlabošanos ar skaidru ticības tam trūkumu.)

Kā tu domā, vai cilvēks var izlidot no savu priekšstatu būra labākā eksistencē, ja trūkst vēlēšanās kaut ko mainīt?

Kad cilvēkam ir ļoti slikti, viņš meklē izeju. Kad viņš dzīvo, kā dzīvo kopējā masa, viņš nomierinās. Mēs esam kā vistas, kuras ir zaudējušas prasmi lidot…

Bet tu un tādi, kā tu, nedrīkstat nomierināties, un jums ir jānes šajā pasaulē arvien lielāka apzināšanās par sevi un savām iespējām radīt šo pasauli daudz priecīgāku. Bērni atnāk priecīgi un brīvi. Noskaidro, kas dzēš viņu gaismu?

Vecāku nesaskaņas, trūkst māmiņas, kura ir spiesta strādāt, liela slodze uz sievieti kopumā, šķiršanās un skandāli daudzās ģimenēs, naudas trūkums un saspiestība miteklī, prasības skolā un bērnu cietsirdība, slimības… Turklāt neiespējamība kaut ko izmainīt, īpaši tālos ciemos. Alkoholisms kā iespēja to visu neredzēt, aizbēgt no dzīves.

Rodas iespaids, ka labi ir tur, kur mūsu nav – pilsētā, citā valstī, Debesīs… No dvēseles neaizbēgsi… Labi ir tiem, kuri neko nedara…

Un tagad paskaties, kā tam var palīdzēt?

Vienīgais veids – pacelt pieaugušu cilvēku apzinātību un apzināšanās līmeni. Mēs daudz ko varam kopīgi. Taču tieši cilvēku atšķirtība tad arī dod bezdarbības stāvokli. Un atšķirtība aug samērā ar to, kā paplašinās TV, internets, jaunas iespējas, neizejot no mājas, dabūt to, kas interesē. Agrāk šis brīvais laiks tika aizvietots ar iešanu ciemos un uz krāšņiem pasākumiem, bet tagad daudz interesantāk ir sēdēt mājās un gūt baudu, neatraujoties no dīvāna.

Ja TV ir sākusi pārvaldīt brīvo laiku, tad arī pa TV var dot noderīgus materiālus, audzināt cilvēkus.

Jā, bet ietekmēt cilvēkus ir vesela māksla, un visu pārvalda nauda. Ir pašlaik jauna forma, kā audzināt un palīdzēt cilvēkiem – semināri, treniņi, meistarklases, kuras ir sākušas dot dažādas attīstītas dvēseles. Bet tas ir piliens jūrā. Ir vajadzīgi TV kanāli, kuri sāks tādu apmācību mājās – kaut vai bērnu audzināšanā.

Tu dod priecīgu informāciju, un pati uzreiz nolaid to ar saviem priekšstatiem un neticību. Ir sākusi iekļūt tāda informācija TV un internetā, un tā ir brīvi pieejama! Lūk, kas ir jāsaskata. Vēl pirms paris desmitiem gadu tas viss bija gandrīz aizliegts, bet tagad gan psihologi, gan ārsti, gan dažādi dziednieku virzieni dod tādus padomus un palīdzību, kaut ko par brīvu, kaut ko par maksu. Un cilvēks vienmēr var pieskarties tēmai, un pēc tam arī mērķtiecīgāk tajā iedziļināties, kļūstot par profesionāli mīļotajā tēmā.

Mācieties redzēt pozitīvas pārmaiņas. No šejienes tās ir labāk redzamas, neskatoties uz pelēko masu ar brīvības trūkuma sajūtu.

Paskaties uz cilvēci 19. gadsimtā.

Viņa ir tumšāka, pakļauta, cieta, izdzīvojoša.

Paskaties uz tagadējo stāvokli.

Viņa ir pakāpi augstāk vibrāciju, gaismas, interešu ziņā, un ir kļuvusi mīkstāka. Ir parādījusies mīlestība.

Paskaties uz cilvēci pēc 100 gadiem.

Viņa ir palikusi gandrīz tajā pašā augstumā, bet gaismas ir kļuvis vairāk, sakari starp cilvēkiem ir palielinājušies, un cilvēku ir kļuvis ļoti daudz.

Bet kā viņi dzīvo? Vai viņi traucē cits citam?

Nē, viņi ir sākuši daudz vairāk sazināties, un ar prieku sazināties, gūstot labpatiku. Viņi ir kļuvuši savstarpēji atkarīgi.

Vai ir ienaids?

It kā cīņa starp atsevišķām valstīm ir. Tās paliek dažādos vibrāciju plānos, ir augstāk un ir zemāk. Skandināvija un Eiropas ziemeļi it kā no visiem ir atdalījušies, it kā aiz Ķīnas mūra. Un viņi atkal ir tumši un cieti. Es pareizi ieraudzīju?

Tu redzi lokāla kara sekas tajā teritorijā. Tas ir viens no nākotnes variantiem. Vēlreiz paskaties, vai ir ienaids?

Ja neņem vērā Eiropas ziemeļus, kur viss ir sagrauts, tad pārējā teritorijā ir miers un saskaņa. Un Āfrikā arī.

Tagad padomā, vai tiešām miermīlīgas un priecīgas dzīves sākšanai jums ir vajadzīgs tāds „stimuls” kā atomkarš? Bet vai var izvairīties no tādām sekām?

Nu, bet karu neviens negrib… Kā tas gadījās?

Mēs par to nedomāsim, tāpēc ka ir arī citi nākotnes varianti, miermīlīgi. Šo variantu dēļ mēs ar tevi strādājam katru dienu. Un miers ir tā vērts, lai strādātu un apzinātos, ka katrs miera lietā var ienest savu ieguldījumu – kurš praktiski, kurš informatīvi, kurš vienkārši izmanīs savus priekšstatus, ka no kara neizvairīties.

Ir iestājies miera nesēju laiks, viņiem pašlaik ir vajadzīgs aktīvs atbalsts, tas var būt jebkurā formā – audzinot bērnos pasaules savstarpējās sapratnes vērtības, aktīvi uzstājoties sabiedriskajā druvā – forumos, konferencēs, starptautiskajā darbībā. Nenovediet lietu līdz bēdīgam galam.

Mums ir vajadzīgi aktīvi cilvēki ar mieru nesošu programmu.

Es pašlaik apzinājos, ka es jautāju par dažādiem cilvēkiem, kuri vestu pie atdalītības, bet Tu mani pagriez uz kopību, uz savstarpēju palīdzību un visu pasaules spēku apvienošanos. Pateicos Tev par tādu palīdzību mums!

Ziņas, kuras jūs pieprasāt, pagaidām paliek slēgtas. Visiem cilvēkiem ir jābūt dažādiem, bez vēstures, bez pagātnes. Tas ir apvienošanās planētas kolektīvajā saprātā princips. Tāpēc ka dažāda vēsture arī var novest pie dalīšanās Kosmiskajās Ģimenēs un ienaidā starp Ģimenēm, ka Mēs „izgājām” uz citas planētas, kamēr nesagrāvām viņu pilnīgi.

Dzīvojiet miermīlīgi, centieties bērnos ieaudzināt mīlestību pret dabu, pret Dievu, tiekšanos uz skaistumu un laimi. Miers ir vienīgais jūsu laimes uz planētas nosacījums. Un tad jūs iemantosiet mieru un laimi dvēselē.

Un jums jebkurā vietā būs komfortabli un priecīgi dzīvot.

Pateicos Tev par viedumu un mīlestību!

 

Pievienots 10.11.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/beseda-s-ognennimi-angelami

Tulkoja Jānis Oppe