Irina Akulova - Atgriešanās pie sevis: 7 prakses, kuras plīdzēs iemācīties dzirdēt savu dvēseli

16 03 23 01

Cik bieži mēdz būt, ka dzīve kaut kur „ieplaisā”, un mums kaut kas nesanāk, vai apstākļi neiepriecina. Protams, mēs gribētu būt laimīgi, bet diemžēl tā ne vienmēr iznāk.

Pārpratumi vai konflikta situācijas attiecībās, problēmas darbā vai vispār nemīlams darbs, grūtības ar finansēm, visādi nepatīkami sīkumi, kuri bojā garastāvokli... kas tik vien dzīvē nenotiek!

Kā izmainīt savu dzīvi, lai tajā viss patiktu un iepriecinātu?

Tādēļ vajag iemācīties dzirdēt savu dvēseli un iet savu ceļu: darīt, ko patīk, un aizstāvēt savu patiesību – to, kura ir dvēselē.

Tad atveras vajadzīgās durvis, un parādās iespējas, un labestīgā, labā kļūst vairāk – lūk, tas ir tieši te, mūsu priekšā, bet mēs agrāk pat nepamanījām to.

Ko tad nozīmē dzirdēt dvēseli?

Rīkoties tā, kā patiešām gribas. Būt īstiem.

Nevienam nepieskaņoties, ne no viena nebaidīties, paust to, ko domā un jūti, kontaktēties ar tiem, kuri patīk, darīt to, kas iedvesmo.

Iet turp, kurp ved sirds un paši patiesākie centieni.

16 03 23 02

Eksistē milzīgi daudz veidu, ar kuru palīdzību dvēsele pie mums vēršas vai jau sauc.

Viņa dara visu iespējamo, lai mēs kaut ko izmainītu savā dzīvē, rīkotos jaunā veidā, pārkāptu pāri bailēm, šaubām un ciešanām, nomestu visus „mērķus”, kuri neļauj dzīvot sapņa dzīvi.

Sk. arī Kā mani pamodināja manas dvēseles balss

Bet diemžēl dzirdēt dvēseli mūs nemāca. Gluži otrādi, kopš bērnības mūs cenšas „pārtaisīt” tādā veidā, lai mēs tiektos uz svešiem mērķiem, ietu aiz autoritātēm, lai viss būtu „kā pie cilvēkiem”.

Taču nereti, dzīvojot normāla vidusmēra cilvēka dzīvi, kurš nepārkāpj likumu un rīkojas pareizi pēc sociuma domām, mēs sevi pazaudējam un iestrēgstam it kā svešas dzīves rutīnā.

Kāpēc tā notiek? Un kā to izmainīt?

Klausīties savu dvēseli, kura vēl pirms atnākšanas šajā iemiesojumā ieplānoja dzīves ideālo variantu, un tātad zina kā cilvēkam labāk rīkoties vienā vai otrā situācijā.

Lai izdzirdētu nemirstīgās dvēseles uzvednes, vajag trenēt uztveres kanālus, caur kuriem var ar viņu iziet uz sakariem un sazināties.

Informācijas uztveres kanāli

Taču sākumā atcerēsimies, kādi informācijas uztveres kanāli mēdz būt:

  • redzes – redzes tēlu uztvere;
  • audiālais – uztvere ar dzirdi;
  • kinētiskais – ķermeņa sajūtas, šeit var pieskaitīt arī smaržu un garšu uztveri;
  • jūtas un emocijas. Parasti tās ir sinhronizētas ar ķermeņa sajūtām – mēs bieži varam noteikt, kur ķermenī atrodas kāda emocija vai jūtas, bet ne vienmēr. Dažreiz emocijas un jūtas var „apšļākt” un „appludināt” visu apziņu un ķermeni.
  • Kanāls „es zinu”. Izpaužas kā spontāna zināšana nez no kurienes. Mēs varam zināt atbildi uz kaut kādu jautājumu vai būt pārliecināti, ka viss bija tieši tā, nevis citādāk, taču bieži nevaram paskaidrot, no kurienes mums šī informācija atnāca.

5 maņu orgāni mums palīdz mijiedarboties ar apkārtējo pasauli, saskaņoties ar pasauli, saņemt uzvednes.

16 03 23 03

Rakstā runa būs par praksēm, kuras šeit palīdzēs. Un jūs, ja vēlēsieties, varēsiet izvēlēties sev vienu vai vairākas, kuras jums liksies interesantas un noderīgas.

Kā iemācīties dzirdēt savu dvēseli: 7 noderīgas prakses

1. Lasiet grāmatas, paplašiniet apziņu

Tās var būt grāmatas kā par pasaules uzbūvi, tā arī par pagājušajām dzīvēm.

Lasīšana par kaut ko, kas liekas nereāls vai neticams, pakāpeniski maina fokusa punktu: palīdz noformulēt jau jaunus jautājumus.

Piemēram, ja agrāk jūs interesēja, vai tiešām dvēsele iet cauri reinkarnācijām un iemiesojas uz Zemes vai uz citām planētām vairākas reizes, vēlāk jūs varat „pārslēgties” jau pavisam uz citām lietām: vai jums ir bijušas pagājušās dzīves, un kā tās caurskatīt.

Par manu pirmo izlasīto grāmatu par reinkarnācijām kļuva Sandras Annas Teilores (Sandra Anne Taylor) „Jūsu pagājušo dzīvju slēptais spēks” („Скрытая сила ваших прошлых жизней”). Bet Reinkarnācionikas Institūtā (Институт Реинкарнационики) iesaka palasīt Maikla Ņūtona (Michael Newton) darbus.

Jebkurā gadījumā grāmata, kura vajadzīga tieši jums, noteikti trāpīsies jums acīs vai rokās, īpaši, ja jūs vēlēsieties to atrast.

Praktiskais labums: Noderīgi cilvēkiem, kuri šaubās, ka pagājušās dzīves un nemateriālā pasaule vispār eksistē – paplašina apziņu.

Kādi kanāli aktivizējas: Attīsta visus uztveres kanālus, jo lasīšanas laikā cilvēks taču „ieslēdz” fantāziju un iztēli.

Padoms: Salīdziniet izlasīto ar savu pieredzi, savām sajūtām. Kur jūs piekrītat autoram, kas sakrīt ar jūsu personīgo pieredzi, un kas nē?

Lasiet aktīvi – nevis vienkārši kā informācijas saņēmējs, bet kā autora sarunu biedrs. Tāda lasīšana jums turpmāk palīdzes noteikt, kas atbilst jūsu iekšējai patiesībai, un kas nē. Garīgiem meklētājiem tā ir ļoti svarīga iemaņa.

16 03 23 04

2. Kontaktējieties ar dabas akmeņiem

Dabas akmeņiem ir sava dvēsele, un tāpēc ar viņiem var kontaktēties.

No neatminamiem laikiem cilvēcei ir zināms, ka dažādi rotājumi vai suvenīri no pusdārgakmeņiem cilvēku dzīvē var ienest jaunas īpašības un atklāt raksturu no negaidītas puses.

Mūsu laikā pat horoskopos raksta, kāds akmens ir piemērots katrai zodiaka zīmei.

Dažreiz šīs ziņas patiešām sakrīt ar cilvēku personisko pasaules jušanu, bet tomēr, izvēloties dabas akmeņus, paļaujos uz intuīciju un savas dvēseles balsi.

Sk. arī Kā attīstīt un dzirdēt intuīciju. 6 vienkāršas tehnikas no meistara

Kaut kas jūsu iekšienē noteikti pateiks priekšā, kādu minerālu jūs vēlēsieties aiznest sev līdzi no veikala.

Rotājumi vai suvenīri no dabas akmeņiem parasti nemaksā maz, bet, ja akmentiņš jums ir iepaticies – pilnīgi var iegādāties, piemēram, breloku atslēgām no jums vajadzīgā minerāla – tas ir lētāk, bet efekts ir tāds pats.

Ja jūs pilnīgi neko nezināt par akmeņiem, informāciju par tiem var atrast tīmeklī: kā atšķirt īstus minerālus no mākslīgiem, kādas ir to īpašības un ko viņi var ienest jūsu dzīvē.

Praktiskais labums: Protams, minerāli jūsu vietā neizmainīs jūsu dzīvi. Cilvēks par sevi atbild pats.

Taču dažreiz atbalsts vajadzīgajā virzienā lieliski mobilizē, un iekšējais potenciāls sāk izpausties uz āru vienkāršāk un vieglāk.

Cilvēki ap jums ne vienmēr zina, ko jums patiešām vajag (un arī par sevi mēs ne vienmēr to zinām, ja esam līdz galam godīgi), bet jūsu izvēlētais dabas akmens var maigi pastumt vajadzīgajā virzienā – jūs taču viņu ne vienkārši tā izvēlējāties – kaut kur jūsu vibrācijas norezonēja.

Kādi kanāli aktivizējas: Jūtu un emociju kanāls, zināšanu, redzes kanāli – var aizvērt acis un domās ieraudzīt akmens enerģijas, dzirdes kanāls – caur šo kanālu uz sakariem var iziet jūsu Garīgie Palīgi vai akmens Gars, kinētiskais – fiziskā kontaktā ar minerālu.

Kā iemācīties: Kā tad var kontaktēties ar akmeņiem. Kā jums ir ērti.

Var jutīgajā līmenī vai mentāli – līmenī „es zinu”, vai arī taisīt meditāciju, piemēram, iztēlojoties, ka ieelpojat akmens enerģiju.

Mijiedarbības veidu var pameklēt Internetā, grāmatās par minerāliem vai izdomāt patstāvīgi.

Padoms: Neaizmirstiet savus minerālus attīrīt zem tekoša auksta ūdens, kad jūs ar viņu daudz strādājat. Vidēji, ja izmantojat akmeni, nomazgājiet no viņa liekas vibrācijas kaut reizi mēnesī.

16 03 23 05

3. Ievērojiet zīmes

Šeit atveras plašs darbības lauks – jo, ja ir vēlēšanās, var taču pamanīt milzīgu daudzumu zīmju!

Kad mums vajadzīgas zīmes?

Parasti, kad mūs nomoka kāds jautājumus, uz kuru atbildi mēs nezinām. Zīmes var nākt praktiski no visurienes.

Nodomājiet, lai nākamajā dziesmā, kuru jūs izdzirdēsiet pa radio, izskanētu atbilde uz jautājumu, kurš jūs satrauc.

Sk. arī Meditācija Visuma Zīmes. Kā iemācīties tās saprast.

Konkrētus jautājumus par savu dzīvi var uzdot arī pirms filmas pirmizrādes – sižets palīdzēs visu izskaidrot.

Ja jūs zīlējat ar kārtīm, rūnām vai eņģeļu orākuliem – jūs jau protat interpretēt zīmes.

Frāze, izdzirdēta uz ielas, vai kadrs no klipa var jums kaut ko noskaidrot, vienkārši esiet uzmanīgi.

Un neaizmirstiet pārbaudīt, cik lielā mērā jūsu saņemtās zīmes izrādījās patiesas. Tā jūs ar laiku sapratīsiet, kam savā dzīvē ir vērts uzticēties, un kam – nē.

Praktiskais labums: Tiek trenēts vērīgums, uzmanība un prasme ieklausīties paša dvēselē.

Kādi kanāli aktivizējas: Kanāls „es zinu”, jūtu un emociju kanāls, kinētiskais.

Kā iemācīties: Mēģiniet.

Padoms: Zīmes arī vajag pārbaudīt. Ja jūs tām akli uzticēsieties, īpaši pašā sākumā, tas var kaitēt.

Taču samērā ar treniņiem vajadzība pēc ārējām zīmēm atkritīs, un jums pietiks ieklausīties paša sirdī un sajūtās.

16 03 23 06

4. Meditējiet

a) Vienkāršas meditācijas

Meditēt nav tik sarežģīti, kā var likties nesagatavotam cilvēkam.

Pats vienkāršākais un katram pieejams paņēmiens: iekārtoties ērti un koncentrēties uz savu elpu.

Tā jūs varēsiet atslābināties un nomierināties. Mēdz būt arī sarežģītāki meditāciju varianti, un to ir neticami daudz – katrs, ja vēlēsies, varēs atrast to, kurš būs piemērots tieši viņam.

b) vadāmās meditācijas

Šīm meditācijām ir vajadzīgs speciālists, kurš vedīs jūs ceļojumā. Bet būs piemērots arī vadāmas meditācijas video- vai audioieraksts.

Vajag ērti iekārtoties, atslābināties un sekot eksperta balsij. Tādu meditāciju gaitā jūs redzēsiet attēlus un labāk iepazīsieties ar sevi, sajutīsiet enerģijas un ieraudzīsiet tēlus.

Ja jūs nekad neesat meditējuši, droši varat sākt ar vadāmajām meditācijām – tās ir izteiksmīgākas par parastajām, un tās būs pa spēkam pat iesācējam.

c) Pašvadāmās meditācijas

Bet, lūk, tāds meditāciju veids būs piemērotāks pieredzējušiem praktiķiem.

Pat drīzāk pats parādīsies, kad jūs iemācīsieties strādāt ar sevi.

Sajutuši kaut kur sažņaugumu fiziskajā ķermenī vai sapratuši, ka jūs vajā kaut kāda negatīva emocija, jūs spēsiet vērst savu uzmanību uz savu iekšieni un personīgi pajautāt daļai, kura jūs satrauc, ko viņa grib, no kā jūs sargā vai kādu funkciju pilda.

Bet pēc tam pat tiešā veidā uzzināt, kāda jūsu darbība spēj aizvākt nepatīkamo simptomu, un izdarīt to.

Praktiskais labums: Jūs sākat ieklausīties sevī, savas iekšējās pasaules patiesajās vajadzībās, vēlmēs, ierobežojumos un bailēs.

Mācieties veltīt laiku savai dvēselei un harmonizēt savu dzīvi, ievērojiet tās savas apziņas un ķermeņa daļas, kurām tas visvairāk vajadzīgs.

Kādi kanāli aktivizējas: Vizuālais, jūtu un emociju, zināšanas kanāls un pat audiālais un kinētiskais.

Kā iemācīties: Mēģiniet. Vienkāršas un efektīvas ir vadāmās meditācijas.

Padoms: Nekādā gadījumā nelamājiet sevi, ka kaut kas neiznāk. Vienkārši mēģiniet un uzticieties sev.

Meditācija arī māca attiekties pret sevi ar labestību, mīlestību un līdzjūtību (bet pēc tam arī pret citiem cilvēkiem).

Neatņemiet sev šo velti – labvēlīgu un iecietīgu attieksmi pret sevi, ne visiem mums to bērnībā iemācīja.

16 03 23 07

5. Pamēģiniet Hēlingera mediālo ģimenes izvietojumu metodi (системно-семейные расстановки по Хеллингеру)

Tā ir sistēmiski-fenomenoloģiskās terapijas metode. Zinātne līdz šim laikam to nav izskaidrojusi, tāpat kā reinkarnāciju, bet tie, kuri ir praktizējuši, pārliecina, ka tā strādā.

Metodes būtība ir tāda, ka cilvēks, kurš risina problēmas jebkurā sfērā, nozīmē cilvēkus no sapulcējušās grupas, lūdzot viņiem pabūt par kādu no saviem radiniekiem vai citām figūrām.

Teicams paņēmiens strādāt ar attiecībām – tā var saprast, ko kāds no tuvajiem cilvēkiem patiesībā jūt, un padarīt attiecības mazāk saspringtas vai pieņemt lēmumu par to pārtraukšanu.

Jebkurā gadījumā nozīmētais cilvēks – viņu sauc par aizvietotāju – jūt emocijas un izjūt jūtas, kuras ir arī cilvēkam, par kuru viņš ir nozīmēts.

Praktiskais labums: Cilvēki uz izvietojumiem parasti nenonāk nejauši. Un aizvietotājus izvēlas pats fenomenoloģiskais lauks, kaut arī nozīmēšanu izdara pats cilvēks.

Tas nozīmē, ka piedaloties grupā pat aizvietotāja lomā un skaļi neizsakot savas dzīves grūtības, cilvēks nonāk fenomenoloģiskā lauka rezonansē, un „mezgliņi atraisās”, grūtības atrisinās, apziņas apvāršņi paplašinās, un dzīve kļūst vieglāka un patīkamāka.

Tādi izvietojumi palīdz labāk saprast sevi un kļūt jutīgākam pret citiem cilvēkiem.

Kādi kanāli aktivizējas: Pirmkārt jūtu un emociju kanāls, var iesaistīties arī kanāli „es zinu”, vizuālais un kinētiskais.

Kā iemācīties: Vienkārši būt atklātam jaunai pieredzei un pastrādāt ar pieredzējušu izvietotāju.

16 03 23 08

6. Lūdziet atbalstu Eņģeļiem un Garīgajiem Palīgiem

Jūs varat neredzēt savus Garīgos Palīgus un par nejust pārliecību, ka viņi eksistē. Bet, ja jūs vērsīsieties pie viņiem pēc palīdzības – noteikti to saņemsiet.

Tā kā tās ir būtnes no garīgās pasaules, viņas mīl jūs un rūpējas par jums, bet saziņa ar viņām palīdzēs jums labāk saskaņoties ar paša dvēseli, īpaši, ja jūs bieži ieciklējaties materiālās pasaules problēmās.

Sk. arī Kā iemācīties sazināties ar Garīgajiem Audzinātājiem

Praktiskais labums: Tā jūs trenējaties ticēt un uzticēties, kā arī kontaktēties ar garīgo pasauli un ielaist savā dzīvē beznosacījuma mīlestību.

Pat ja sākumā nespēsiet to sajust, process vienalga tiks iedarbināts, un agri vai vēlu jūs iemācīsieties ieklausīties savās sajūtās.

Kādi kanāli aktivizējas: Visi, atkarībā no tā, kuri no viņiem jums bija labāk attīstīti līdz tam un caur kuriem jūs ērtāk ir pieņemt informāciju.

Kā iemācīties: Uzticieties savai intuīcijai un pieļaujiet iespēju, ka garīgā pasaule eksistē, ja jūs vēl par to neesat pārliecinājušies.

Agri vai vēlu, ja uzstādīsiet tādu mērķi, jūs pārdzīvosiet paša pieredzi, kura to apstiprina.

Padoms: Literatūras lasīšana par Eņģeļiem un Garīgajiem Palīgiem palīdz paplašināt apvāršņus: piemēram, Soņas Čoketas (Sonia Choquette, Соня Чокет) un Dorīnas Vjorčes (Doreen Virtue, Дорин Вёрче) grāmatas. Noderīgs būs arī kontakts ar cilvēkiem, kuri viņiem tic, un vadāmas meditācijas par šo tēmu.

16 03 23 09

7. Klausieties dvēseli un kontaktējieties ar „Augstāko Es”

Tas gan ir pats svarīgākais punkts no visiem. Visas iepriekšējās prakses sagatavo šai.

Taču jebkādas garīgas attīstības būtība, lai kādu ceļu un tehnikas jūs neizvēlētos, ir tāda, lai dzirdētu sevi patieso, uzticētos sev un sekotu savai sirdij.

Jo tikai tā taču var patiešām nodzīvot savu dzīvi – to pašu, kādu to gribētos redzēt pašā labākajā variantā, pašos drosmīgākajos sapņos.

Praktiskais labums: Jūsu dzīve mainās. Jūs jūtat, kāds jūs esat patiesībā, neskatoties uz sociālajām normām un vērtībām, un sākat dzīvot ar paša dvēseles vērtībām – tas var izraisīt dažādas grūtības, kad ilūzijas brūk.

Taču rezultātā jūs tuvojaties savai laimei, kā to saprot jūsu nemirstīgais gars, un dzīve piepildās ar prieku un pateicību.

Kādi kanāli aktivizējas: Visi, kurus jūs vēlēsieties aktivizēt. Jo tagad jūs taču esat savas dzīves Radītājs un nostājāties uz šī ceļa.

Kā iemācīties: Biežāk jautājiet sev, ko jūs patiesībā vēlaties un kas darītu jūs pa īstam laimīgu tādā mērā, ka jūsu dvēsele sāktu dziedāt. Un pēc tam neaizmirstiet savas dvēseles patiesās vēlmes iemiesot dzīvē.

Padoms: Mīliet sevi un uzticieties sev. Tā jūs papildināsiet laimīgo cilvēku skaitu uz planētas.

16 03 23 10

Ja jūs interesējaties par garīgajām praksēm, patiesi gribat būt laimīgs un, iespējams, pat palīdzēt cilvēkiem, neapstājieties ceļā!

Dot kaut ko pasaulei var, tikai esot pašam, kāds esi, dzīvojot savu dzīvi, pa īstam var realizēties, tikai sekojot paša sirds aicinājumam.

Neatņemiet pasaulei jūsu mirdzumu, ienesiet apkārtējā realitātē jūsu talantu, jūsu mīlestību, jūsu labestību un unikalitāti. Iemācieties klausīties savas dvēseles uzvednes un nodzīvojiet dzīvi laimīgi, kā viņa jums to arī vēl.

P.S. Bet jūs sazināties ar paša dvēseli? Pastāstiet pašu neparastāko vai spilgtāko gadījumu, kad jūs uzticējāties „sirds balsij”, un tas jums palīdzēja.

 

 16 03 23 11

Irina Akulova

Garīgā meklētāja un praktiķe, patīk pētīt pasauli un pilnveidoties. Jūtos kā “nirēja pēc vieduma pērles un rakstniece.

 

Pievienots 23.03.2016

http://journal.reincarnationics.com/nauchitsya-slyshat-dushu/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe