Olga Habarova - ES ESMU ATGRIEZIES!

16 02 06 01

16.01.16.

Natašeņka, Gaisma mīļā, labdien! Es izlasīju tavu atskaiti par 30. janvāra vebināru... Dvēsele dzied, gavilē kopējā korī un apsveic visus, arī sevi. Un gribas mazliet dalīties arī savā (arī mūsu).

Seminārs Minskā. Augšupcelšanās Krēsls 2015. gada 17. decembrī. Redzu, dzirdu visus dalībniekus, Natālijas balsi. Atveros un pieņemu mīlestības un gaismas plūsmu.

Natālija: “Nāk zelta lietus plūsma. Daudz, daudz mīlestības... Ir atnākusi Diženā Dieviete. Viņa ņem viņu sevī... (tie ir kā apkampieni, piespieda pie sirds, un es esmu Viņā). Darbā piedalās Ercenģeļi.

Pašlaik viņa ir aizvērta, nav redzams, kas iekšienē... (bet es izrādījos austoša Spīdekļa “rītausmas” enerģijās, kā šķidras uguns un gaismas okeānā).”

N: Lūk, tagad, Diženā Dieviete atvērās, izlaida viņu no sevis... Tas vairs nav cilvēks, kuru ieņēma, bet zvaigzne ar daudziem stariem. Ir atnākuši Serafimi. Aplenca. Darbs ir daudzdimensionāls, nopietns, ļoti nobriedušam cilvēkam. Paskaidro, dziedina Augstāko Mentālu, transformē atbilstoši jaunajam līmenim. Tā ir DVĒSELES PĀRVEIDOŠANĀS (es redzu “pārģērbšanos”, velku un velku nost vecos “apģērbus”, mainot enerģijas formu, krāsu. Gatavojos nostāties Viņa priekšā).

N: Gaismas uzliesmojums, starojums, kurš plūsmā iet uz Zemi. Visu, kas ir sastrādāts, viņa tagad atdod. Kalpošana šajā līmenī. Iedarbošanās uz Kristus-apziņas Režģi norit tieši no Saules Aspekta un augstāk. (Es gandrīz neelpoju, ķermenis ir milzīgi sasprindzis, laižot cauri “mutuļojošo zvaigžņu” enerģijas. Klātesošajiem zālē kļūst karsti. Nolaižas arvien zemāk: mentālais plāns, astrālais, apakšējais astrāls un pirmā dimensija.)...

Natālija: Mums vēl nekas tāds nav bijis!

Pēc Augšupcelšanās Krēsla Ceremonijas mans ķermenis dienu, divas atpūtās, atradās pusmeditatīvā stāvoklī (smadzenes arī). Tikai balss dziļi manī jautāja: KAS tas bija?

Un beidzot: ES ESMU ATGRIEZIES!

Mana dvēsele ietrīsējās un sāka raudāt no laimes un sajūsmas. “VIŅŠ apsolīja... Un VIŅŠ atgriezās!”...

(Atceries, kā divatā raudājām apkampušās, kad Mihaēls nāca mani apsveikt ar Iesvētījumu, kā lūdza: NE RAUDI, ES ATGRIEZĪŠOS)?

...Sirds telpā atvērās apaļa lapiņa (enerģijas krāsu un kvalitāti varu tikai aptuveni nosaukt “mutuļojoši zibeņi”), mazliet pakavējās un viegli nolaidās leju pa prānisko caurulīti Zemes centrā, kā zīmogs, kā Dieva “pirksta” pieskāriens.

Jau vēlāk, atgriezusies mājās pie parastajām lietām, kārtējo reizi jūtot īpašo Svētības un Labestības stāvokli, kurš lija uz Zemi pēc Jaunā gada, apzinājos, ka es esmu citā telpā: jauna jušana un jauna redzēšana, sapratne ir telpiska, daudzdimensionāla. Un disonanse ir īpaši “skaļa” no pagājušajām pieredzēm un apziņām, kuru nav iespējams nepamanīt un neaizvākt. Atkal vērsos pie Mihaēla, piesaucu. Bet pati vērīgi pieklausījos un “pārbaudījos”: ļoti VIŅŠ IR CITĀDS!...

– Atkal sev neuzticies? Es runāju, Es esmu šeit ar tevi. Tu dzirdi Manu Balsi. Un sirds zina, ka tas esmu Es. Par ko skumsti? Tu lūdz atbalstīt tevi. Es nepaguršu atkārtot: ES ESMU ŠEIT. AR TEVI. TEVĪ. Tu “vāc kopā” Jauno sevi, un ar ķermeni ved sarunu prasmīgi, saprotot, ka zemes apziņas diktē savus turpmākā Ceļa noteikumu un nākotni redz vienpusīgi. Labi, ka tu viņas mīli, lūdz, pārliecini... Tava uzdevuma būtība pašlaik arī ir, lai nomierinātu un pārliecinātu, un vestu Vienotībā daudzas apziņas.

Mums vajadzīgs MIERS.

Prasme dzirdēt un pieņemt saprātīgus lēmumus no dažādām apziņām un pasaulēm KOPĪGI.

Tā ir apskaidrība, kolektīvais saprāts, jauns pašpārvaldes un attīstības instruments.

Izvēles brīvībai ir jāpaliek.

Kā tavs apdegums? (pēc Augšupcelšanās Krēsla man uz astes kaula parādījās neliels un nedziļš, bet tomēr apdegums).

– Nekas, palicis plankumiņš.

– Būs par atmiņu no Manis!...

Savienojos trijās pasaulēs (blīvajā, mentālajā, ugunīgajā). Radītāja enerģijas un apziņu pieņēmu un aizvadīju līdz Zemes kodolam. Savu kalpošanu Zemei tā redzēju un vēlējos; būt par kanālu, tiltiņu, kurš savieno Radītāju un Cilvēku... Kristāliski režģi ir Zemes kodolā. Viņi ir jāpiepilda, jāatdzīvina, jāiededzina.

Mihaēl! Visuma un Galaktiskie Brāļi, Māsas! Skolotāji!... Es esmu laimīga būt ar JUMS TĀDU notikumu dalībniecei. DEBESU TĒVS – es visu TAVU sevī nesu, un viss manis sasniegtais ir TEV.

 

Pievienots 06.02.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/ya-vernulsya

Tulkoja Jānis Oppe