Sarunas ar Šri Juktešvaru. 2. saruna

Sarunas ar Šri Juktešvaru

2. saruna

15 08 11 01

Dārgais Šri Juktešvar, es piesaucu tevi! Sāksim mūsu mācību!

Šodien mēs parunāsim par mūsu savstarpējām attiecībām. Tu esi mana mācekle un mans partneris. Caur tevi es varu parunāt ar vairumu cilvēku, kuri uzticas čenelingam. Mūsu ar tevi uzdevums – satikt un iemīlēt pēc iespējas vairāk garīgi attīstošos cilvēku. Vebināri, kā mēs sapratām, nav mācība, kura pārāk plaši izplatās. Vislabāk strādā grāmatas. Un mēs ar tevi uzrakstīsim mūsu sarunu grāmatu.

Sākumā vienkārši saproti, ka mūsu mērķis ir viens: pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam aiznest mūsu jaunos nolikumus un prakses.

Sāksim ar to, ka prakse no prakses atšķiras, kā tu jau to saproti. Un mēs ķersim nepareizas un negatīvas iedarbības uz cilvēkiem caur praksēm un tiešā tekstā nosauksim to iedarbību. Mēs “krāsim” nepatikšanu un saslimšanu cēloņus un nosauksim tos.

Mūsu iedarbība būs neitrāla.

Pašlaik, kad Zeme pati iedarbojas uz cilvēkiem pozitīvi, mūsu uzdevums ir vienkārši sekot, kas neiet kopsolī, un ļaut Zemei-Māmuļai pašai rīkoties ar sevi un cilvēkiem, kurus viņa nēsā uz sevis.

Esi uzmanīga, dodot materiālu, materiāla galīgā apstrāde ir tavā atbildībā.

(Čenelers var nodot ne to vārda nokrāsu vai ielikt teikumā pretēju jēgu, pārraidot tekstu.)

Ko tu gribētu aplūkot šodien?

Mūsu iespējas no vebināriem aug. Kā tās var izmantot?

Pirmkārt, es atbildēšu pati, bet pēc tam tu uz visu to paskaties no sava redzes viedokļa.

***

Pirmkārt, esmu sākusi daudz vieglāk un labāk just cilvēkus. Kamēr neesmu aizmirsusi, ielikšu dziednieku vācelītē to, ko mēs vakar vakarā uzzinājām konsultācijā.

Jauns cilvēks, pats dziednieks, vērsās pēc profilaktiskas palīdzības. Viņa sirds ir slēgta, un viņš ir sācis strādāt pie viņas atvēršanas, bet visas viņa zināšanas pagaidām paliek galvā. Viņš lieliski jūt ķermeni un enerģētiku, daudz zina un caur ķermeni strādā ar pacientiem, atklājot blokus un bloku cēloņus.

Saprot un zina, ka sirds redz labāk, un tieši pie tā mēs arī strādājām. Viņa bloku cēloņi ir neordināri, tāpat kā mums visiem.

1. Vienā no pagājušajām dzīvēm viņš ir izdarījis nejaušu slepkavību kautiņā un nogalinājis viņam dārgu vai tuvu cilvēku. Līdz mūža beigām viņš klosterī ir nožēlojis grēku un ļoti cieši savā imprintā iespiedis riebumu pret rupja spēka izmantošanu. Šajā dzīvē šis ierobežojums viņam ir devis 11-12 gadu sevis nepieņemšanu, nosodījumu līdz izmisumam, nesapratni, kāpēc viņš ir tāds, un citas bērnības problēmas – viņš nav varējis kauties un sist pretī. Konflikti ir bijuši arī ar vecākiem. Visu to ir cieši aizmirsis.

2. Skolotāji ieteica mums visiem (četriem) pārbaudīt apakšējos aspektus (apakšējā astrālā). Kad katrs no mums sāka ar sevi strādāt, un mēs nolaidāmies uz apakšējā astrāla aspektu (klātbūtni), viņa ķermenis no bailēm sāka vibrēt trīs apakšējās čakrās, bet augstāk viņš teica: “Tu ko? Mums viss ir labi!”

3. Noskaidrojās, ka pēc vienas no pagājušām dzīvēm viņš pēc nāves ir ticis nevis “uz augšu”, bet “uz leju”, un tur tā sastrēbies, ka ķermeņa atmiņa nostrādāja arī šajā dzīvē. Tās ir bailes tumšo spēku priekšā – nepazinātas un vāji jūtamas dienas laikā no paša pacienta puses.

4. Pacients pats “tur ieveda kārtību”, ienesa apzināšanos apakšējos aspektos, un tur sākās revolūcija. Revolūcija ir vardarbības izpausme. Viņš savu redzējumu aiznesa uz to plānu, un viņam atvērās acis, ka viņi “slikti dzīvo”.

5. Pārtaisījām darbu tumšā spēka pieņemšanā, ka ir iespējams kauties, ja nepieciešams, pielietot rupju spēku, mūsu pasaules pieņemšanā, kurā ir vardarbība, netaisnība, viltus un citi mūsu pasaules “jaukumi”. Mēs diemžēl dzīvojam tādā pasaulē, un tā ir jāsaprot un jāpieņem dažāda. Tas nenozīmē, ka tagad mēs ar viņu iesim cīnīties. Taču neaizvērsim acis un neslēpsimies gliemežnīcā no pasaules, nepieņemot tās tumšo pusi.

6. Kā gan šeit vajadzēja rīkoties? Atslēga šeit it mīlestība. Viņš atgriezās un pabeidza citādi.

7. Mana mācība, analoģiska šai, lika saprast, kā šeit jāstrādā. Citam cilvēkam es atradu tipisku cēloni, vienu no populāriem darbā ar pacientiem – stipri izaugušu apakšējā astrāla būtību, kura iekļūst mūsu dimensijā caur mūsu apakšu (viņas augšu) un ievīsta kājas savos taustekļos, sūc enerģiju un pakāpeniski apēno cilvēku. Visbiežāk tas ir parazīts uz apakšējā astrāla aspekta, nevis pats aspekts. Tādā gadījumā es parasti viņu izdedzinu vai aizvācu. Bet pats cilvēka apakšējā astrāla aspekts turklāt izskatās vājš un nomocīts, taču ļoti mierīgs.

Šoreiz man viņu nācās iesēdināt būrī un pacensties kaut kur “nogrūst”. Neviens neņēma, par paši tumšo pārstāvji... Tad es viņu nolaidu uz Zemes tumšo dubultnieku mūsu planētas ēnā. Viņš tur sāka mirdzēt, kā pie mums mirdzētu eņģelis. Skolotāji lika man atgriezties un pārtaisīt darbu.

Es arī mēģināju strādāt ar spēku.

Pārtaisīju. Mana būtība no sirds sāka rūpēties un aplaistīt viņu ar mīlestību. Kas ar viņu notiku? Viņš sāka kust un sablīvēties, un pārvērtās par tumšu būtni no cita, ZEMĀKA blīvuma. Tādā veidā uz planētas tumšā dubultnieka VIŅAM KĻUVA KOMFORTABLĀK.

“Utilizācijas” darbs notika pareizāk, ņemot vērā tā intereses, kuru es aizvācu (humanitārs skats uz dzīvi).

Lūk, tādas mācības mēs saņemam. Izplatīsim tās cilvēkiem, ar kuriem mēs mēģinām cīnīties.

***

Bet tagad vārds Šri Juktešvaram.

Š.J.: Nu ko, mācība ir dabūta, un ir jāizdara pareizi secinājumi. Spēks ir vajadzīgs tad, kad citi līdzekļi nepalīdz. Bet pirms tam visas pūles ir jāvērš uz to, lai problēmu izmainītu no mīlestības skata punkta. Visi to zina, bet vai atceras?

Otrkārt: Jūs visi esat apmācīti lietot spēku, bet neesat apmācīti lietot mīlestību. Sāciet viņu pielietot tur, kur jūs vienmēr esat iztikuši ar spēku – savstarpējās attiecībās, sarunā ar bērniem, darbā un atpūtā. Nostājieties mīlestības sardzē un viņas aizsardzībā pielietojiet tikai mīlestību. Ar spēku mīlestību nenosargāsi, jo spēks ir daudz vājāks par mīlestību.

Tad kādos gadījumos mīlestība ir bezspēcīga un vajag pāriet pie spēka?

Kad būtne ir tik aizvērta, ka nav spējīga pieņemt mīlestību.

Bet gribu iepriecināt – cilvēce iet uz to, lai sāktu saprast mīlestības nozīmi un pieņemt mīlestību atvērtās sirdīs, tiekties uz mīlestību un iemantot mīlestību savā sirdī.

Atkārošu savu jautājumu. Mūsu iespējas no vebināriem aug. Kā tās var izmantot?

Pirmkārt, jūs mīkstināties. Dzīvē jūs kļūstat pieņemošāka būtne, cildenāka un veselīgāka. Jums ir pa spēkam atrast kaišu CĒLOŅUS un tik ar tiem galā ar kvantu dziedināšanas netradicionāliem paņēmieniem. Jums ir pa spēkam atrast CĒLOŅUS enerģētiskiem blokiem, kuri atrodas citos aspektos, pagājušās dzīvēs, sirdī un aknās.

Pastāsti par aknām, šeit es neesmu strādājusi.

Aknas priecājas par dzīvi, un viņas ir grūti sabojāt. Taču bieži cilvēks noņem atbildību savās problēmās un pārliek to uz citiem. Šeit aknas sāk spēlēt ne savu lomu – upuri, pārslēdzoties uz negatīvām emocijām un tās atbalstošām enerģijām. Uzreiz gribas dot triecienu pa aknām – iedzert, piespiest viņas apklust, atslēgt iekšējā miera traucējuma signālus. Tieši aknas, kā likums, dod sirdsapziņas signālus, liekot cilvēkam mocīties vai meklēt cēloņus apkārtnē vai vidē, lai noņemtu iekšējo pašapsūdzību, vainu un sirdsapziņas mokas.

Jūs ar katru dienu kļūstat smalkāki pēc vibrācijām, un drīz tādas zināšanas jums kļūs parastas. Jūs sāksiet labi just sevi un citus, paužot rūpes par apkārtējiem un sevi.

 

Nu, ko, ar to šodien beigsim.

Es pateicos tev par interesanto mācību!

 

Pievienots 11.08.2015

h1ttp://www.sanatkumara.ru/stati-2015/besedi-so-shri-ukteshvarom-beseda-2

Tulkoja Jānis Oppe