Svetlana Tumanova - Kā es sevi audzinātu, ja būtu pati sava māmiņa

Ja es būtu pati sava māmiņa, es sava bērna audzināšanu sāktu tieši tajā brīdī, kad tikko uzzinātu, ka esmu stāvoklī. Es sāktu sarunāties ar savu mazuli, pirmkārt apsveiktu viņa drosmīgo lēmumu atnāk iemiesojumā ŠEIT un TAGAD uz Zemes. Un runātos ar manu gaidāmo bērniņu jebkurā brīvā laikā, lasītu viņam pasakas par Vinniju Pūku un Karlsonu, par Smaragda pilsētas Burvi un dažādas citas krietnas, taisnīgas un iztēles lidojumu attīstošas, labas pasakas. Es klausītos skaistu mūziku, galvenokārt klasisko. Es klausītos skaistu dziedāšanu, piemēram, Dmitriju Hvorostovski. Es palasītu arī Svēto Dzīves (Житие Святых[1]), īpaši par Sarovas Serafimu, Rodoņežas Sergiju, Māti Terēzi un dažiem citiem svētajiem, kuri man ir īpaši patikuši. Es viņam izlasītu arī visas Aurēlijas Džonsas “Telos”[2] grāmatas. No jauna pārlasītu arī Jauno Derību. Sarunātos ar Jēzu Kristu, Ercenģeli Mihaēlu, kā arī ar citiem Gaismas Skolotājiem, un saistītu viņus ar manu mazuli, viņu pilnībā nodot Viņu gudrajā Apziņā un Visgaišākajā Garā.

Es izietu jogu elpošanas apmācības kursu, relaksācijas kursu, hipnozes un pašhipnozes kursu un katru dienu meditētu kaut vai pusstundu. Kā arī es ietu uz grūtnieču nodarbībām vingrošanā un baseinā.

Protams, es lasītu arī pieaugušo grāmatas, kuras mani interesētu, bet censtos manam mazulim paskaidrot, ko es lasu un kādēļ. Es ar viņu bieži risinātu uzticības pilnas sarunas, paskaidrojot viņam visu, kas notiek apkārt. Jo tas taču ir man mazais Dievišķais draugs, kurš izvēlējies tieši mani un manu ģimeni savam iemiesojumam.

Kad mans mazulis būtu piedzimis, viņš arī klausītos skaistu mūziku, klasiku un citas nomierinošas mūsdienu melodijas un dziedāšanu. Es viņam būtu krietna draudzene un aizbildne visu dzīvi un nekad uz viņu nespiestu, liekot darīt tieši tā, kā es teicu. Es viņam visu censtos paskaidrot, sakot, kas pie kā ved, un vestu viņu pie paša izvēles. Es domāju, ka mans bērniņš piedzims ļoti mierīgs, pateicoties visām manām nodarbībām ar viņu, un nekādu dzimšanas šoku gandrīz neizjutīs vai pavisam neizjutīs, mainot dzīvošanas vidi. Bet viss notiks ļoti dabiski un harmoniski.

Bet, kad viņš iemācīsies staigāt, es viņu atdošu attīstības grupā priekš maziem radītājiem, kur viņš iemācīsies veidot un zīmēt, dejot un skaitīt dzejoļus, kā arī citu derīgu laika pavadīšanu. Protams, es viņam sastādīšu precīzu horoskopu, lai noskaidrotu, kādi talanti viņam jau piemīt, un kas tieši vēl ir jāattīsta. Un viņa Ceļš pa dzīvi kļūs daudz vieglāks nekā, ja to vispār nedarītu.

Bet, kā tālāk es audzinātu viņu, manu bērnu, kad viņš vai viņa pieaugtu un jau ar savu viedokli par visu? Nu tieši tāpat, būtu viņa labākais draugs, kurš vienmēr ieteiks un noskaidros situāciju, iemācīs, ja bērns vēl kaut ko nezina, taču lēmumu katru reizi pieņemtu viņš pats. Bet es vērstos pie viņa Augstākā Es un lūgtu vienmēr uzturēties kopā ar manu bērnu, sargāt un palīdzēt atrast vislabākos iespējamos risinājumus jebkurās situācijās. Un vairs pilnīgi nebažītos, nododot Dievam mana pieaugušā bērna visus iespējamos ceļus. Es noteikti viņam iemācītu meditēt no 3-5 gadu vecuma, lai visus svarīgākos lēmumus viņš atrastu Sevī ar Dievu pats vēl bērnībā! Mani audzināja pavisam ne tā, bet es domāju, ka mana audzināšana novāktu daudz stresu no mana bērna ceļa, saglabātu viņa nervus veselīgus un attīstītu viņā daudz talantu. Tāpēc ka mazais Dievs, protams, ir jāaudzina, aicinot viņu uz pašām derīgākajām Dievišķajām nodarbēm, un mazais Dievs kļūs Dievs-Dieviete par Prieku visiem uz Zemes dzīvojošiem! Un tā arī ir! Arī es pati gribētu piedzimt tādai māmiņai, kādu es šeit aprakstīju, atrodoties klusā svētlaimē katru zemes dienu un nakti. Un priecātos par katru savas dzīves mirkli, zinot, ka Dievs ir Manī, un nekad nepametīs Mani. Bet, ja es tagad šajā dzīvē dzimu un tiku audzināta citādi, tad tas bija citādai, grūtākai dzīvei, taču es vienalga mīlu un Svētu sevi un manu māmiņu, un visus manus radiniekus, un priecājos, ka ES ESMU. Dieva bērns nekad nenāk pasaulē it kā nejauši, VIŅŠ VIENMĒR ZINA, KĀDĒĻ IR ATNĀCIS, kaut arī sākumā var arī nesaprast. Tajā ir arī savas grūtības, bet dzīvē vienmēr ir tik daudz poēzijas, ka tai arī nevienam nav jābūt kaut kādai citādai, ne tādai, kāda ir gadījusies ar tevi. UN VISS IR DIEVIŠĶS!

 

Pievienots 11.11.2011

http://sanatkumara.ru/stati/kak-bi-ya-vospitivala-sebya-buduchi-svoey-sobstvennoy-mamoy

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Жития святых” (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Aurelia Louise Jones; Аурелия Луиза Джоунс; Aurēlija Luīze Džonsa; “Telos”; http://naturalworld.ru/kniga_telos-kniga-1-otkroveniya-novoy-lemurii.htm (Tulk. piezīme)