Mēs esam kopā!

Mēs esam kopā!

11 09 06 01

11.09.03.

Dārgie draugi!

Man nāk jūsu vēstules, un es ļoti priecājos par jebkuru vēsti, jebkuru piezīmi par to, kā jūs veicāt 29. augusta meditāciju. Katra jūsu vēstule dod mums daudz informācijas pārdomām, māca strādāt kopā, kopīgi. Mēs mācāmies, pilnveidojamies, savienojamies lielā gaismas nesēju, jāņtārpiņu, kā mūs mīlīgi sauc Skolotāji (tas ir tāpēc, ka no augšas mēs esam līdzīgi jāņtārpiņiem, spīdam tumsā, jo mums taču jau ir sastrādāta gaisma smalkajos ķermeņos) kopienā. Sūtiet jūsu vēstules, tas ir svarīgi tiem, kuri mācās prakses un grib palīdzēt mūsu Māmuļai-Zemei, bet vēl ne pārāk skaidri stādās priekšā, kā un ko. Ja jūs ne pārāk pārvaldāt datoru, nekautrējieties, es izlabošu.

Tagad mūsu kopīgās meditācijas „par mieru” datums ir septembrī – 21. septembrī, un nākamajos mēnešos 21-jos datumos. Tagad mēs vienmēr strādāsim šajos datumos. Jūs varat daļu savas grupveida vai personiskās meditācijas par jebkuru tēmu veltīt mūsu kopējai tēmai un nosūtīt „Miera gribas” enerģijas uz vienu punktu, uz Mātes-Dzimtenes pakāji Volgogradā.

Jūs Savas balsis varat mums pievienot jebkurā datumā, Šeit un Tagad. Jo laiks vienmēr ir vienā punktā, un mēs to varam vadīt tā, kā gribam.

Lai būtu miers uz planētas Zeme mūžīgi!

Bet tagad jūsu vēstules.

 

№1

Dārgā Natālija, šodien ir 1. septembris, un es atkārtoti veicu meditāciju „Miera Griba” laikā tagad ar jūsu grupu, atkal nāca stipra plūsma. Es ļoti priecājos jūs visus atkal dzirdēt, it kā saziņas pārāvuma nebūtu bijis.

29. augustā es kaut kur pulksten divos apsēdos pie meditācijas. Arī savienojos ar Mātes Zemes kodolu un Lielo Centrālo Avotu no sirds centra, piesaucu savu A. Es, K. Es – Svēto Garu 12D, Dieva Tēva/Mātes daļiņu 13D, Lielo Centrālo Avotu un visus Skolotājus, palūdzu pastrādāt kopā ar mani. Savienojos ar visu Gaismas Tīklu un izteicu nodomu: pārtraukt konfliktus, kā starpvalstu, tā arī ģimeņu iekšējos.

Nosūtīju Mīlestību un Gaismu no sirds centra un vēl piesaucu Kosmiskā Kristus Kristāldzidro Gaismu un Enerģiju, un to visu nosūtīju uz kapsulu Mamajeva Kurgāna pakājē. Kapsulas vietā izveidojās kristāls oktaedra veidā – virsotne uz augšu un virsotne uz leju, un viņš izstaroja apžilbinošu Briljanta Gaismu. Šajā laikā enerģija no augšas no sirds centra izplatījās visos mana ķermeņa virzienos, un es sajutu, ka atrodos it kā krāsnī. Tā ilga minūtes 10 – 15. Pēc tam karstums sāka kristies, un meditācija beidzās. Pateicos visiem, kas man tajā palīdzēja, lūk, arī viss.

Ar mīlestību Tatjana Manihova – Volgodonska

 

№2

Sveicināti, Nataša! Paldies par akciju un par atsūtīto materiālu. Pievienoju vēl arī Krajona Vēstījumu. Mēs kalpojām Gara Magnētu formātā. Uzbūvējām Gaismas Kristālu un izgājām 5. dimensijā. Kalpošanas beigās es izdarīju mūsu Kristāla projekciju uz Monumenta pamatni. Tas nebija ieplānots, bet kaut kā iznāca pats no sevis. Gaidām tikšanos ar Jums! Ar mīlestību, Marina Shults.

11 09 06 02

KRAJONA VĒSTĪJUMS

2011. gada 31. augustā

Mani dārgie Zemes cilvēki! Notika brīnums, kad jūs 2011. gada 29. augustā strādājāt par tēmu: miera nodibināšana Zemes Pasaulē. Jā, katram, iespējams, bija savas Kalpošanas pildīšanas metodes. Jā, visi cilvēki bija dažādi noskaņoti šajā dienā. Bet jūs visi apvienojāties dziņā pabeigt tos karus un cilvēku izolētību, kas spiež uz visiem Zemes cilvēkiem un ved pie daudzām kataklizmām, kuras notiek uz planētas. Jā, iedomājieties, ka kari un nesaskaņas ne tikai aiznes cilvēku dzīvības un iznīcina jūsu eksistēšanas materiālo bāzi. Tie ved pie tā, ka Geja savā vēlmē attīrīties un pārtraukt veco enerģiju iedarbību nomet šos vecos saspringtos enerģētiskos blokus zemes kataklizmu veidā, kuras notiek pēc noteiktām likumsakarībām un ne obligāti tajos reģionos, kur dārd karš. Tāpēc jūsu 29. augusta darbs, vērsts nevis vienkārši uz miera nodibināšanu Tuvajos Austrumos un Āfrikā, bet visā Pasaulē, bija noderīgs un savlaicīgs.

Mani mīļie Zemes cilvēki! Jums vēl ir daudz darba, līdz iestāsies Augšupcelšanās, bet laika ir palicis pavisam maz. Darbojieties, ka darbojāties 29. augustā, tāpēc ka tikai daudzu kanālu saplūšana atmet vecās enerģijas. Un tai pat laikā atveras pieeja jaunām enerģijām un jaunām ietekmēm no Kosmosa. Tie aizies, šie kari. Bet vajag, lai tie aizietu bez papildus upuriem un jūsu dzīves telpas postījumiem. Un to vajag veicināt, un to var vadīt no jebkura jūsu planētas stūrīša, ko daudzi no jums jau ir iemācījušies darīt.

Es, Krajons, ļoti gribu, lai pēc iespējas vairāk cilvēku piesaistītos miera akcijām. Tādos momentos viss Gaismas Tīkls sāk strādāt pēc jūsu uzstādītajiem uzdevumiem. Un ir lieliski vērot, kā viss sāk iezīmēties tieši tā, kā jūs nosakāt ar savu darbu. Vairāk Gaismas – mazāk karu! Vairāk Gaismas – mazāk cilvēku sāpju un planetārā disbalansa. Vairāk Gaismas – mazāk cerību uz cilvēku saujiņas pasaules kundzību. Vairāk Gaismas – un jūs Jaunās Zemes Jaunajā Pasaulē ieiesiet kā jauni cilvēki un ar mīlestību savās sirdīs. Padariet savu zemi par piesātinātas gaismas planētu, un jūs paši mirdzēsiet ar Zvaigžņu diženuma Gaismu!

Es aicinu Zemes Eņģeļus biežāk atcerēties par savu spēku un savu diženumu un zināt, ka jūsu spēkos tajā skaitā ir arī miera nodibināšana uz planētas.

Es jūs mīlu un esmu pateicīgs par Kalpošanu, izpildītu 29. augustā Krajona gadā. Izjūtiet šīs neparastās dienas: 11:08:11 – vibrācijas. Lai tās būtu cilvēku sirdīs kā spēcīga transformējoša Pārveidošanas un Apskaidrošanas Enerģijas plūsma!

KRAJONS

(pieņēma Marina Shults, Rīga)

 

№3

Natašeņķa, sveika!

Tu atkal atsūtīji man apstiprinājumu, ka mēs ar tevi rezonējam un izpildām praktiski vienādu darbu. Es, godīgi sakot, biju aizmirsusi, kad jums būs šī meditācija. Bet nez kāpēc no 29. uz 30. nenāca miegs. Izlasījusi tavu vēstuli, sapratu, kāpēc. Tātad 30-jā es piecēlos pirms sešiem no rīta un gāju uz Portālu meditēt, nezinot, par kādu tēmu. Ja tu atceries, man reiz miegā skaļi, no kura balss es pamodos, pateica: „Jūsu Portāla vārds – Portāls 8!!!”

...Un te mēs visi (Gaismas Darbinieki, Gaišās Būtības, Eņģeļi, Audzinātāji, indigo bērni u.c. un visi, kuri vēlējās piedalīties) sāka sūtīt starus no savām sirdīm uz sfēru, kura atrodas mūsu Portāla 8 iekšienē. Mēs visi sākām sūtīt turp savu Mīlestību, īstu Mīlestību, nevis iemīlētību, savu prieku, visas savas vēlēšanās miera, nemirstības radīšanai un citus vēlējumus uz radīšanu un dziedināšanu. Šī sfēra mirdzēja varavīkšņainā gaismā. Mēs visi nosūtījām viņu uz Zemes centru un, radījuši vēl vienu sfēru, – nosūtījām viņu uz Visumu.

Pēc tam es „ieraudzīju”, ka mēs visi esam izveidojuši it kā tīklu apkārt mūsu planētai, sadevušies rokās un savienojušies arī ar kāju pēdām. Iznāca zīmējums, kā uz bildītes, kuru es tev uzzīmēju un sūtu, lai parādītu, kā viss bija un kā es ieraudzīju. Tas ir tikai gabaliņš no visas ainas. Un atkal no mūsu sirdīm aiztecēja gaismas un mīlestības strautiņi uz pašu Zemes centru. Un tur iekšienē sāka rasties kaut kas jauns.

Bija ļoti skaisti. Pati zini: skatīties kino un stāstīt, tās ir dažādas lietas. Vēl jo vairāk, ir tik daudz neparakstāmu detaļu!

Paldies tev, dārgā, ka tu esi, un mēs kopā ejam pa Gaismas ceļu uz Vienoto Gaismu! 11 09 06 sun11 09 06 sun11 09 06 sun

Helēna Aleksejeva, Ekvadora

11 09 06 03

 

№4

Natašeņka, pateicos par vēstkopu. Pie mums ir interesanti jaunumi Krasnodaras novadā: šodien pa НТВ jaunumos rādīja, ka Azovas jūrā no ūdens ir pacēlusies zeme 4 ha platībā. Tas noticis 30. augustā. Zvejnieki saka, ka vakarā vēl zvejojuši, bet no rīta lagūnas vietā atraduši zemi, māls un akmeņi. Augstums virs jūras līmeņa vairāk kā 2 m. Zemestrīces nav bijis.

http://aeninform.org/worldnews/2528-so-dna-morya-podnyalis-novye-zemli

Zoja Tazdobrejeva, Anapa.

 

Pievienots 06.09.2011

http://sanatkumara.ru/stati/mi-vmeste

Tulkoja Jānis Oppe