Следуя знакам

Sekojot zīmēm

14 08 06 01

 

14 08 06 02

Reinkarnacionikas komanda sveic Māri un Aļonu

kāzu gadadienā!

Научи меня жить, по дыханью, по нотам,

без суждений и боли, падений и взлетов.

И в густой суете прошепчи мое имя,

чтоб на сердце усталом расплавился иней…

 

Научи меня жить, губ касаясь губами,

чтобы стало прочней всё, что есть между нами.

Разжигая огонь, не бояться пожара –

мы с тобою вдвоем, мы с тобою недаром…

 

Научи меня жить, обними еще крепче –

и забудется все, и дышать станет легче…

Я не знаю, что там, за завесою буден,

но я буду любить…

как бы путь ни был труден.

Борис Пастернак

Iemāci mani dzīvot, pēc elpas, pēc notīm,

bez spriedumiem un sāpēm, kritumiem un pacēlumiem.

Un biezajā kņadā izčuksti manu vārdu,

lai nogurusī sirds izkausētu sarmu…

 

Iemāci mani dzīvot, ar lūpām skarot lūpas,

lai ciešāks viss, kas ir starp mums.

Iededzot uguni, nebīties no ugunsgrēka –

mēs ar tevi divatā, mēs ar tevi ne velti…

 

Iemāci mani dzīvot, apkamp vēl ciešāk –

gan aizmirsīsies viss, gan elpot kļūs vieglāk…

Es nezinu, kas ir tur, aiz ikdienas aizsega,

taču es mīlēšu…

lai cik grūts nebūtu ceļš.

Boriss Pasternaks

 

Aļona Starovoitova un Māris Drešmanis iepazinās Krajona konferencē Rīgā 2011. gada aprīlī. Nedēļu pirms šī pasākuma Mārim piezvanīja paziņa un pastāstīja, ka sapnī viņai atnākusi informācija, ka viņam vajag būt seminārā.

Viņa kā viena no organizatoriem uzaicināja mazliet piedalīties tajā un lika priekšā sabiedriski derīgu slodzi – biļešu pārbaudi. Pēc tam pirtī tuva draudzene, uzzinājusi, ka viņš būs seminārā, teica, ka viņam ir jāiepazīstas ar Aļonu Starovoitovu.

Starpbrīdī viņš piegāja pie Aļonas un teica, ka viņam ir ieteikts noteikti iepazīties ar Aļonu…

– Starovoitovu?

– Nezinu, neiegaumēju uzvārdu. 🙂

Vēl vienu zīmi nesen bija devusi sieviete konsultācijā, iegremdējumā sakot Mārim par liktenīgu tikšanos, kura notiks pavisam drīz.

Konferencē viņi sēdēja blakus pirmajā rindā, un starpbrīdī viņš iedeva viņai savu vizītkarti, kuru viņa sekmīgi aizmirsa.

Taču Visums piešķīra vēl vienu iespēju, un šī lappuse vēsturē ir saglabājusies kā videomateriāls. Īsa intervija ar pāris nepieciešamiem jautājumiem, kompliments, samulsums – to visu fiksēja videokamera.

Pēc šīs intervijas, pēc Māra teiktā, Krajons aizgāja otrā plānā, un domas pilnībā bija aizņemtas ar Aļonu.

Visas zīmes, kuras deva Visums, sasējās kamolā, ignorēt tās vairs nebija iespējams. Bet zīmes – tikai uzvednes, galvenais ir tas, kas notika IEKŠIENĒ.

Māris: “Novēliet sev to, kas ir labāk jums. Pievērsiet uzmanību Visuma zīmēm. Reaģējiet uz tām. Rezultāts var pārsniegt jūsu vēlmes un gaidas.”

Nākamajā dienā Rīgā Aļonai notika tikšanās ar vietnes “Meistarības Atslēgas (Ключи Мастерства)” abonentiem, un Māris tajā nonāca. Viņš sēdēja blakus, neatraujot acis, skatījās uz Aļonu un uzdeva jautājumus. Arī šī tikšanās ir fiksēta video.

Vīrišķais huligāniskais sākums pieprasīja izlēmīgas darbības, un nākamajā aprīļa rītā viņš sēdās uz velosipēda un brauca uz tās sievietes māju, kura viņam negāja ārā no galvas.

Viņam bija radusies vēlēšanās parādīt Aļonai, kā aust saule Rīgā, viņš meta akmentiņus logā un pa ūdens notekcauruli pat uzlīda līdz otrajam stāvam.

Grāmatā “Dvēseļu ceļojums” Maikls Ņūtons[1] apraksta trīs identifikācijas zīmes, kuras palīdzēja viņam atrast savu sievu. Tās ir kā grāmatzīmes pirms dzimšanas, lai mēs pievērstu tām uzmanību.

“Palīdzēt pacientiem atpazīt cilvēkus, kam jāatstāj ietekme viņu dzīvē, ir manas prakses fascinējošākais aspekts.”

Mārim izšķirošajā tikšanās reizē viņš uzķēra tādu zīmi, “dežavu”[2], un saprata, ka scenārijs jau ir uzrakstīts un viss jau ir noticis, un tieši tā būs. Šaubu nebija nekādu.

Divu nedēļu laikā viņš izvācās no dzīvokļa, izvadāja visas mantas un, tiklīdz vīza bija gatava, aizbrauca uz Orlu pie Aļonas. Viņa domāja, ka viņš ciemos atbrauca, bet viņš atbrauca uz visiem laikiem.

 

14 08 06 03

14 08 06 04

14 08 06 05

 

Aļona: “Māris mani “paņēma” ar vienu vienīgu frāzi: “Es vienmēr būšu blakus. Kur tu, tur arī es.”

Grūti izskaidrot, bet līdz tam brīdim es pati vienmēr visiem palīdzēju, atbalstīju, spārdīju, palīdzēju pārvarēt krīzes… biju brīnumnūjiņa visiem dzīves gadījumiem.

Un tikai nedaudzi cilvēki tieši tāpat ar savu rīcību atbildēja. Tuvi draugi – jā, bet ne partneri. Par 100% saplēsts šablons.

Neteikšu, ka Māris – ideāls vīrietis/vīrs, mēs vairākus mēnešus pieslīpējāmies viens otram, dažreiz diezgan cieti… Taču savu solījumu viņš turēja!

Ticiet, ka uz mūsu zemeslodītes noteikti ir kāds, kurš pa īstam novērtēs jūs! Nekrītiet izmisumā, dzīvojiet, izbaudiet katru mirkli, bet Visums pats parūpēsies par jūsu tikšanās vietu un laiku."

 

 

P.S. Šī stāsta pasakas versiju var lasīt šeit: Kā atrast ilgoto atslēdziņu pie laimes?[3]

 

Sagatavoja žurnāla darbiniece
Nadežda Batalova

 

P.P.S. Jūs pamanāt Visuma zīmes? Dalieties komentāros!

Varat arī apsveikt Māri un Aļonu kāzu gadadienā!

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 06.08.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/sleduya-znakam/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4002-maikla-nutona-atklajums-apgaza-ar-kajam-gaisa-prieksstatu-par-dzivi-pec-naves (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/3999-dezavu-un-reinkarnacija (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4023-ka-atrast-ilgoto-atsledzinu-pie-laimes (Tulk. piezīme)