Jaunatne reformēs planētu

14.09.12.

14 09 18Dārgā Valdniece Marija, es klausos tevi!

Šodien man gribētos parunāt par jaunatni. Jaunatne savu dzīvi sāk pēc vecajiem kanoniem, tā, kā iemācīja vecāki un vectēvi. Tai pat laikā viss izmainās, un pirmās izmaiņas mēs gribētu pasniegt jaunatnei, kura ir visspējīgākā uztvert un apgūt tās. Ko gribētos teikt?

Pirmkārt un pats galvenais, jūs varat sākt darboties netradicionāli – radīt, balstoties uz sakariem ar Augstāko Es, piemēram.

Otrkārt, jums jāiemācās pieslēgt visuma resursus saviem projektiem.

Treškārt, savos projektos orientēties uz saviem bērniem un mazbērniem – cik lielā mērā viņi būs jums pateicīgi?

Ceturtkārt, atkal un atkal pieņemt jauno no Augstākā Saprāta un dalīties ar viņu visā. Tās ir gan idejas, gan paņēmieni un metodes, gan veseli jaunrades virzieni.

Jūs esat rases un reformācijas dzinēji. Jūs esat tie, uz kuriem atbalstās visi, kuri līdzdarbojas pie planētas izmaiņām. Jūs esat cilvēces pirmrindas pārstāvji pārejas periodā uz cilvēku jauno rasi.

Kādus mērķus sev uzstādīt, uz ko tiekties? Uz jaunrades paplašināšanu, uz risinājumu, balstītu uz zināšanām un skaidru prātu, drosmīgumu.

Nestādiet sev mērķus būt bagātiem, labāk uzstādiet sev mērķi dzīvot interesanti. Jūsu uzdevums – izteikt, realizēt savu potenciālu. Es piekrītu, ka ne vienmēr jūsu potenciāls nesīs jums lielu naudu, bet priekš paša galvenā tā parādīsies.

Glabājiet savu veselību no jaunības. Ir ļoti viegli traumēt ķermeni vai izjaukt dzīves balansu nepareiza dzīvesveida dēļ. Ņemiet vērā, ka jūsu personīgie uzdevumi ir paredzēti veselīgam ķermenim, aktīvam dzīvesveidam un pareizai domāšanai. Pareiza domāšana – tā ir pāridarījumu, salīdzinājumu, konkurences neesamība, tas ir kurss uz sadarbību un savstarpēju palīdzību.

Jūs pakāpeniski atiesiet no vecās domāšanas egoistiskajiem priekšstatiem – „viss ir mans” un „kurš kuru”. Tā vedīs jūs strupceļā, tā kā ir paredzēta ekspluatācijai, nevis sadarbībai, krāpšanai, nevis godīgumam, veltīgiem zemes resursu tēriņiem (automobiļiem, piemēram).

Jūsu uzdevums, iespējams, neatrisināsies vienā dienā, bet, ja atrisinās, tad esiet pārliecināti, ka šis risinājums nav uz ilgu laiku. Vienalga jūsu dvēselei būs jāiziet grūtais ceļš ar domāšanas transformāciju, veco raušanas un bagātības par katru cenu uzstādījumu laušanu un pāriešanu pie visu cilvēku labklājības uzstādījumiem.

Tas ir Cilvēces Zelta Gadsimta sākums, un jūsu – drosmīgu un netradicionālu risinājumu gadsimts, vecu grabažu salaušana un pāriešana uz jaunām attiecībām bez kara un cīņas. Tas ir sadarbības gadsimts. Tas ir Dvēseles gadsimts. Tas ir tiešu sakaru ar Mums, jūsu Skolotājiem sākuma gadsimts.

Tas ir mīlestības gadsimts, laiks, kad jūs apzināti sāksiet veltīt laiku un sevi saviem bērniem, kad jūs sāksiet saprast, ka nevis darbs izkrāso dzīvi, bet ģimene un bērni. Ja jūs sāksiet veltīt uzmanību un mīlestību saviem bērniem apzināti, jūs izaudzināsiet jaunu cilvēku paaudzi. Un jūsu bērni pēc tam teiks – es savā ģimenē saņēmu visu, kas man bija vajadzīgs, tajā skaitā arī mīlestību.

No kurienes ņemt mīlestību, ja jūs, iespējams, pilnā mērā nesaņēmāt viņu no vecākiem? Viņi bija aizņemti darbā, biznesā, uz lauka vai slimoja, vai viņu nebija pavisam... Jūsu mīlestība nav iztērēta, viņa vienmēr ir pie jums, iekšienē, sirdī. Un jūs vienmēr varēsiet viņu pieprasīt pēc pirmā sauciena. Un jūs varēsiet dot šo mīlestību ne tikai jūsu izredzētajam, bērniem, bet arī saviem vecākiem, jo viņas taču ir, cik vien vēlies, viņa ir jūsu iekšienē.

Ceru, ka ir pienākusi ēra, kurā beidzas ekspluatācija, kad jums bija liegta vecāku mīlestība par labu korporācijām caur vecāku pilnīgu paverdzināšanu. Vēl sevi liek manīt cilvēku nepareiza audzināšana, kad viņi tiecas kļūt pazīstami, populāri, bagāti... Tie ir tukši mērķi... Klīšana pa „slavas astoņkāja” koridoriem-līkločiem dvēselei nes vilšanos cilvēkos, neveselību, augstsirdības un godīguma jēdzienu izkropļošanu – dvēseles kropļošanu. Tātad dvēselei nāksies atkal atnākt, lai izlabotu kropļojumus, izdziedinātos un kļūtu par pilntiesīgu humānistisku Galaktikas apziņu.

Parunājam sīkāk par nenobrieduša cilvēka kļūdām.

Pirmā un galvenā kļūda – uzskatīt, ka jums kāds ir parādā – jūsu vecāki, valsts, līgava vai līgavainis, vīrs/sieva. Liekēdiskums nav kosmiska īpašība. Tas dzima no tā, ka cilvēks nevēlējās uzņemties atbildību par visu notiekošo savas realitātes iekšienē. Tas uzreiz deva iespēju uzķert vadības grožus un vest cilvēkus turp, kurp viņi vedās. Jūsu pasaule ir nobarojusi parazītus visās nozīmēs.

Bet arī rase taču tika radīta padevīga, pārvaldāma, un viņa, kad tika radīta, bija paredzēta verdzībai...

Patiešām, kā rase jūs bijāt radīti ekspluatācijai. Tā izrādījās vislabākā izeja, par cik veda pie rases saglabāšanas kā tādas caur darbu, domāšanu un sacensību, caur tiekšanos uz grūtību pārvarēšanu un cīņu.

Kāda ir cīņas loma?

Cīņa modina apziņu. Tā ir sapurināšana un aktivizēšana, pirmajā etapā cīņa izrādījās derīgs fenomens, tāpēc ka neļāva aizmigt apziņai un attīstīja viņu pilnā spēkā – gan loģiku, gan intuīciju. Kā rezultāts – jūsu rase sāka attīstīties ne pa dienām, bet pa stundām. Un tagad viņa ir gatava reformācijai. Tagad laiki ir izmainījušies, un jūsu uzdevums ir apzināties ekspluatāciju, izvilkt dienas gaismā krāpšanu un šmaukšanos, noskaidrot sabiedrības sāpīgās tēmas un neatlaidīgi un konsekventi sākt miermīlīgi tās dziedināt. Tā ir pasaules tendence, un tie, kuri šajā plūsmā sāks attīstīties, sāks ātri augt – gan kā zinātnieki, gan kā biznesmeņi, gan kā politiķi.

Ļoti svarīga tēma – dvēseles attīstība caur mīlestību. Jūs pat nestādāties priekšā, cik sevišķi svarīga ir šī tēma. Jo dvēsele caur konfliktu „žņaudzas nost”, apēnojas, brūk kopā, dziest viņas gaisma. Bet, kad viņa mīl, viņa savu mirdzēšanu atjauno un „ņemt” vietā sāk „atdot”. Tumšais paņem, iesūc, ievelk, baidās; gaišais atdod, izstaro, mīl.

Mīlestība pati par sevi ir darbību, rīcības, drosmīgu risinājumu un novatorisma katalizators. Neviens cilvēks nesāks domāt par citiem labā nešanas nozīmē, ja viņš atrodas naidā un konfliktā. Neviens nespēj pestīt cilvēkus kā cilvēci, ja viņš ir sakoncentrējies uz to, kā viņam apmānīt, kur viņam noblēdīties, kā viņam ar varu izspiest vēl naudu.

Beidzas tumsas ēra, pasaule iznāk prožektoru gaismā, kur katra kustība, katra doma un vārds ir redzami un svarīgi. Viņi ir svarīgi Tagad, jo no tā tiešā veidā ir atkarīga jūsu dzīve un viņas kvalitāte. Jūsu nākotne, kopīgā nākotne ir atkarīga no jums katra, mani dārgie jaunie draugi.

Un noslēgumā gribu izteikt cerību, ka mūsu saruna tiks aiznesta līdz jaunatnes auditorijai. Lai jaunatne izdzird par savu garīgo misiju un mūsu nākotnes sadarbību.

Pateicos tev, Zemes Valdniece Marija, mūsu Dievmāte!

 

Pievienots 17.09.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/liubit-cheloveka

Tulkoja Jānis Oppe