Helēna Maistrenko - Gaismas darbinieku ceļi – ved vai aizved?

22.04.2014.

14 05 01

Kāpēc “ceļi”?

Kad iet uz Gaismu, vai tad Ceļš nav viens, bet daudz un dažādi?

Kad iet uz Gaismu, tad redzam Viņu – Gaismu, pēc Viņas orientējamies, pārbaudām maršrutu, atzīmējam intensitātes palielināšanos vai samazināšanos – aptumšošanos.

Bet kad Gaismu neredzam, tad kā orientēties, pēc kādām zīmēm iet, pēc kādiem likumiem vadīties? Lūk, šeit mēs bieži atdodam vadības grožus tam, kurš “redz, zina, var”. Un ceļu izklājas – ne gala, ne malas. Tiek domāts, ka visi tie pēc definīcijas ved pie Gaismas.

...
Kad dzīve jebkurās tās izpausmēs tiek pieņemta kā vislielākā dievišķā Velte, mēs virzāmies uz Gaismu. Ja vairāmies no svētkiem, bet ikdiena kļūst nepanesama, vai mēs ejam uz Gaismu?

Bieži saka: Lasu daudz garīgās literatūras, eju uz semināriem.

Lieliski!

Cilvēki, kuri lasa garīgas grāmatas, – mostas, nostājas uz Ceļa Pirmās Pakāpes. To ir grūti nosaukt par savu, tā kā lasīts tiek praktiski viss, kas gadās pie rokas. Un cik grūti mēdz būt tikt skaidrībā, cik ticama, tīra, augsta ir informācija! Un galvenais – cik lielā mērā tā ir mana? Vai tā atbilst manai izvēlei, manai jušanai, manam ceļam?

Cik negaidīti. Jo mēs taču visi ejam uz Gaismu, vai tad vajag sevi kaut kā izcelt un definēt savas priekšrokas uz lielā kopējā gaišā Ceļa?

Bet kā tad var sākt nest Gaismu un kļūt par Gaismas Darbinieku, nevis vienkārši saukties par viņu, ja sevi nezini, nesaproti, nemīli?!

Kā likums, šī līmeņa lasītājs ar pūlēm orientējas vētrainajā publikāciju okeānā. Un, par cik sevi nezina, neapzinās, nejūt, tad identificē sevi ar visu cilvēci vai lielu cilvēku grupu, bet visu literatūru uzskata par absolūtu patiesību.

Bet kā tad var tikt skaidrībā? Jo taču tādi cilvēki raksta un tik gudri! Bet kas es esmu? Es taču neredzu, nedzirdu, nejūtu, nezinu...

Nu, tad tiekam skaidrībā.

Pirms gadiem 20-30 ezotēriska rakstura literatūras bija ārkārtīgi maz. Sāka parādīties garīgo klasiķu grāmatas, kuras lasījās diezgan grūti. Bet pirmie čenelingi bija tulkojumi. Galvenais uzdevums tika stādīts viennozīmīgi: pamosties un atmosties. Šis uzdevums ir sekmīgi izpildīts: nepieciešamais gaismas nesēju skaits ir iekļāvies apzinātā esamībā! Planetārā, vispārcilvēciskā apziņa ir veikusi lēcienu! Jau daudzi saprot, ka ne viss, kas tiek teikts masām ir patiesība. Ne viss, ko mācīja no bērnības, ir taisnība. Ir laiks domāt pašam, redzēt, dzirdēt, just, meklēt!

Kāds ir lietu stāvoklis tagad?

Mēs nevis vienkārši esam iekļāvušies informācijas straumē, mēs aizrijamies informācijas plūdos! Pie kam visos virzienos un dzīves sfērās. Tiek rakstīts, drukāts, teikts tik daudz un tādā daudzveidībā, ka praktiski jebkurā jautājumā var atrast nevis vienkārši savstarpēji izslēdzošus faktus. Var reāli noslīkt skaidrā fantāzijā, melos un puspatiesībā (kas faktiski maz atšķiras cits no cita), pasniegtos tādā formā, ka pieņem to kā patiesību un ticamu informāciju.

Kāds tad mērķis stāv šodien un kā neiekrist maldu slazdos?

Gribi būt apmānīts? Esi tāds.

Baidies būt apmānīts vai vilties? Tieši maldus pievilksi sev.

Un ko tad darīt?

Meklēt.

Meklēt sevi, savu jušanu, redzēšanu, formēt/atjaunot savu atšķiršanas prasmi. Patiesību, Gaismu, Mīlestību mēs protam atpazīt, tāpat kā melus, tumsu, naidu.

Atteicies no sevis izvēles, noslīksi, piemēram, informācijas plūdos, aizrauts līdzi sašutuma emocijām, aizrijies ar mentāliem netīrumiem.

Tagad vērsīsim savu skatu un uzmanību uz tiem, kuri modināja mūs nesen un kuri šodien aktīvi potē mums savas patiesības.

Un tā, kas tad mūs modināja? – Rietumi un Austrumi!

Apbrīnojami, tiesa?!

Rietumi un Austrumi mūs kaut kādēļ modināja?!

Bet mēs paši, kā gan tādā spēkavīra nepamodināmā miegā guļam?!

Vai tas neatgādina senas un ne pārāk pagātnes lappuses?

Ko tad mums grib iemācīt un ko mums iepotēt?

Uzreiz uzpeld neskaitāms daudzums jautājumu.

Kāpēc par visu valstu – tautu senatni ir daudz zināms, bet par rusu – slāvu senatni – apslēpts?

Kāpēc par Atlantīdu daudz ir dzirdējuši visi un pamatā lieliski sajūsminātā stilā, bet par Hiperboreju – apslēpts?

Kāpēc Zemi – Māmuļu, barotāju – aizstāvi dzimto ir sākuši dēvēt visur: Lēdija Gaija? Pat grieķu “Geja” vairs netiek lietota, bet tieši Lēdija Gaija? Kā ar mums Amerika un Eiropa manipulē politikā (svaigs piemērs – notikumi Ukrainā), tā bieži notiek arī garīgumā. Aizved vai novērš uzmanību no tā, ko grib nodzēst no planētas sejas.

Kādēļ mēs visi esam pārliecināti, ka cilvēkam var būt 7 ķermeņi, nevis 13, ko zināja mūsu senči? Tagad arī matrioškas ir sākuši taisīt pa 7. Kādēļ 13? Tāpat būs labi!..

Cik daudz var uzdot “kādēļ” un “kapēc”!

Kā izskaidrot, ka Tartarijas kartes glabājas Eiropas bibliotēkās un glabātavās, bet pie mums par to pat pa ausu galam nav dzirdējuši un nezina?! Kāpēc visi Krievzemes vēstures dokumenti ir eiropiešu iznīcināti? Kam tas ir izdevīgi? Un vai mēs gribam atcerēties savu vēsturi jeb “Kā Dievs Dos?”

Mūsu garīgās intereses pēdējā laikā manipulatīvi ir apgrieztas materiālās. Visi aktivizē “naudas kanālus”, “Pārticības straumes”, it kā mēs kaut kad nebūtu gribējuši dzīvot pārticībā. It kā mēs no dzimšanas atrastos verdzībā un trūkumā. Jeb tā ir taisnība? Un mēs esam vergi? Bet kā vergi? Un kas mūs ir atslēdzis no dievišķās pārpilnības, jūs kaut kad esat aizdomājušies? Ne taču pats Radītājs?

Kādās vibrācijās atrodas naudas plūsma? Vai tas ir garīgums vai materiālisms? Kā var sev ar Augstāko Es vai Ercenģeļu palīdzību papildināt naudu kontā? Nauda un pārpilnība no savas misijas pildīšanas. No kalpošanas, kura tiek atalgota.

Vai tad kaut kad cilvēkam ir bijusi atņemta dievišķā pārticība? Dienišķā maize?

Kad tad mēs pārvērtāmies Ivanos, kuri neatceras savu radniecību, un kāpēc?!

Kādēļ izvēlamies svešu, savu aizmirstot?

Kādēļ pārņemam citu ceļu, no sava atkāpjoties?

Dzimto valodu, gaismu un mīlestību nodevuši?

 

Vārds šodien skan modinošs. Pie Gaismas izvedošs.

Atrodi Gaismu, seko tai, nes to, esi Gaisma!

Tā ir milzīgās brīnišķīgās, viedās, varenās un mīlošās Cilvēku Dzimtas, pēc tēla un līdzības Augstā Tēva radītas – misija.

Tā ir misija, ar kuru pienācis laiks pamosties, pieņemt to un nest.

Mēs – meklētāji un radītāji!

Mēs nesam Dieva Gaismu!

Kam nesam? – Sev, cilvēkiem, pasaulei, planētai, kosmosam!

Kad varam gaismu nest? Kad viņa deg sirdī! Ne plēnē un ne dziest, bet brīvi un karsti deg ar liesmu skanīgu, mīlestības barotu!

Pa priekšu – sev spīdam, ar sevi, caur sevi!

Nav ko darīt kosmosā, ja sevi neesi sasildījis, neesi iztīrījis, neesi apgaismojis, neesi pieņēmis, neesi iemīlējis, neesi sācis izzināt!

Ko vari dot zvaigznēm, kad savā valstībā – ķermenī un apziņā – par valdnieku, caru-tētiņu, tēvu neesi kļuvis.

Savus ķermeņus pārvaldīt esi iemācījies? Jūtas vadīt, ar domām rīkoties?

Ar sevi un caur sevi iegūstam gaismu, svēto Garu iemantojam!

“Pestī sevi, un tūkstoši apkārt pestīsies!” – laiks sev pievērst šos vienkāršos un viedos mūsu svētā vīrā slavenā Serafima Sarovska vārdus.

Tā jau ir uzkāpšanas Garā Otrā Pakāpe.

Radīt sevi!

Tieši šajā etapā aiziet: Neko neredzu, nejūtu, nezinu.

Neķeroties pie sirsnīgas sevis rādīšanas, neapjēgsi savu patiesību un nesasniegsi Debesu Patiesību.

Pretējā gadījumā var cik vēlies saukt sevi par gaismas darbinieku, lasīt “gudras” grāmatiņas un “iespringt” uz visdažādākajiem murgiem, piemēram, “trīs tumsas dienas” vai “pārnovas sprādziens”. Paskaidrojiet, lūdzu, kā var ekranēt, atstarot pārnovas enerģijas no Zemes, ja jūs nezināt un neprotat to darīt?!

Tā ir rakstīts.

Kas to ir rakstījis un ar kādu mērķi?

Ja pats vēl arvien nezini sevi: neredzi, nedzirdi, nesaproti, kā tad tu strādā lielajā kosmosā un kādēļ? Kuru tu piesedz ar sevi kā ar dzīvu vairogu? Kurš slēpjas aiz tavas muguras kā aiz aizslietņa? Jo viss taču ir acīmredzams: vajag priekšā izlaist cilvēkus kā lielgabalu gaļu, kā teikt, tā ir cilvēces izvēle un griba – nolikt ekrānu, uzstādīt spoguli. Kurp pie tam iet tava enerģija? Kādam egregoram? Kādiem spēkiem? Kā pēc tam atbildēt par savām darbībām? Netiekot skaidrībā kaut vai drusku ar sevi, kādēļ nodarboties ar to, ko nezini?

Vēl viena tēma, par kuru maz un reti raksta.

 

Cik bieži, regulāri, tīšām mūs aizved, noved no Ceļa; bet mēs – aizvedamies, novedamies, pieņemam noteikumus un nosacījumus spēlē, kuru nezinām, kura nav mūsu un nevar tāda būt pēc definīcijas, pēc sākotnes.

Te iesaistāmies darbā ar astrāliem kristāliem, aizraušanās ar kuriem savā laikā noveda Atlantīdu līdz pilnīgai iznīcināšanai līdz ar strauju visa planetārā fona vibrāciju pazemināšanos.

Te praktizējam kaut ko, nesaprotot ko, ar galvaskausiem.

Te iekrītam spēlēs ar šamaniskiem un maģiskiem rituāliem.

Viegli vai ne pārāk iesaistāmies citā ticībā, svešā reliģijā. Un jau pēc divām – trijām paaudzēm saucot to par savu dzimto.

Vienkārši, neaizdomājoties, pieņemam svešu valodu, aizmirstot un noniecinot dzimto.

Pārņemam citu valstu – tautu svētkus, noraidot senču novēlētos.

Atdodam, nododam spēku, viedumu, pat mīlestību nezin kam. Kādēļ?

Kāpēc esam pārlikuši atbildību par sevi uz kādu? Var – uz valdību, var – uz varu, var – uz vecākiem vai uz dievu. Kāda starpība? Ka tikai no sevis noņemt šo pašu atbildību un apsūdzēt kādu!

Kad cilvēku var aizvest no viņa Ceļa? – Kad viņš pats ir gatavs no tā noiet, kad neuzņemas atbildību par sevi, kad izvēlas, atsakoties no izvēlēs (kā būs, būs, vai – kā dievam labpatiksies).

Kāpēc par radītāju dzimušais izvēlas būt vergs?!

Par meklētāju dzimušais – izvēlas kļūt glabātājs?!

Gaismu nest dzimušais – izvēlas peldēt pa straumi?!

Un pie tam cienīgi sauc sevi par gaismas darbinieku.

Bet kur tad ir gaisma? Aū!

Lai būtu glabātājs, vajag piedzimt Austrumos, Indijā, piemēram. Bet mūsu dvēsele taču izvēlējās būt piedzimusi šeit! Un Ceļu dvēsele izvēlējās – Gaismas Ceļu, nevis Apceres vai Iznīcības Ceļu. Kādēļ kāpt uz kakla paša dvēselei? Izkropļot Prieka Dziesmu ar ciešanu un žēluma dziesmu?

Kur dzima, tur arī noderēja![1]

 

Судьба моя! - Красавица – девица

Дарована и богом, и душой!

С какою радостью мне довелось сродниться!

Себя благодарю и вольный выбор свой!

 

Душа мой путь любовно выбирала:

События слагала за стежком – узор,

Людей и Человеков с заботой приглашала,

Чтоб с ними, через них мне свой услышать зов,

 

Свое узнать дыханье, знанье, мудрость.

В свой тон войти, в особенный тот слог,

Которым вновь с душой беседую привольно,

Так, как дышу, как слышу, вбирая жизни ток.

 

Красавица – девица, судьбы моей царица!

Искусно как ведешь по жизни виражам!

Тебя легко признаю, загадок мастерица,

И с радостью шагаю намеченным путем!

 

Ты прежде в отдаленье за мною наблюдала.

Незримое участье привычно мне сейчас.

Наставницей и спутницей, сестрицей старшей стала.

Твой выбор одобряю, ведь выбор этот мой.

Mans liktenis! – Skaistule – Jaunava

Gan dieva, gan dvēseles dāvāta!

Ar kādu prieku man nācies saradoties!

Sev pateicos un savai brīvajai izvēlei!

 

Mana dvēsele ceļu ar mīlestību izvēlējās:

Notikumus kārtoja – pēc dūriena – raksts,

Tautu un Cilvēkus ar gādību aicināja,

Lai ar viņiem, caur viņiem man savu aicinājumu izdzirdēt,

 

Uzzināt savu elpu, zināšanu, viedumu.

Savā tonī ieiet, tajā īpašajā stilā,

Kurā atkal ar dvēseli brīvi sarunājos,

Tā, kā elpoju, kā dzirdu, iesūcot dzīvības strāvu.

 

Skaistule – jaunava, mana likteņa cariene!

Cik izveicīgi ved pa dzīves virāžām!

Tevi viegli atpazīstu, mīklu meistare,

Un ar prieku soļoju pa iecerēto ceļu!

 

Tu agrāk mani no attāluma vēroji.

Neredzamā dalība man pierasta tagad.

Audzinātāja un pavadone, vecākā māsa kļuvusi.

Tavu izvēlei piekrītu, jo izvēle šī ir mana.

 

Dārgie gaismas darbinieki! Vai tiešām iepriekšējās paaudzes un mūsu pašu pieredze tā neko mums arī nav iemācījušas?

Cilvēks, aizgriezies no savas misijas un pārgājis uz citu, nodot pirmkārt sevi. Savu Ceļu. Savu izvēli. Savu dvēseli.

Vienkārši tur ir paslēpta Ceļa nodevība, nekur citur.

Mēs zinām, iziet uz Ceļu, uz saviem uzdevumiem mēdz būt nevienkārši. Dažreiz vajag kļūdīties, lai sataustītu tieši savu ceļu, savu taku. Meklējumi dos rezultātus, vedīs pie apzināšanās. Meklējumi. Radošums.

Agri vai vēlu visi nonāks pie Dieva!

Protams, Jā!

Agri nesanāca.

Bet vēlu vairs nesanāks!

Kā tā – nesanāks?

Pats vārds “vēlu” liecina par to. Vēlu, – tātad atgriezties pie Tēva izjauktā, izformētā stāvoklī, pilnībā atbrīvots no personības un individualitātes, kā materiāls jaunām dvēselēm.

Cik var atlikt un novilcināt, cik ilgi pieņemt svešu spēli, ticību, noteikumus, tradīcijas un pat domāšanu?!

Elpo cilvēks pats? Bet domā?!

Paradīzi var radīt dzimtenē, uz dzimtās zemes Gaismas un Mīlestības ceļā!

No tumsas un krēslas iznākt vajag pašam. Ir pienācis laiks iznākt no ilūzijas apburtā meža. Tūkstošgadēm klīdām tajā, pienācis laiks pret Gaismu pagriezties!

Kurš var Gaismu atrast un iziet pie viņas, un kļūt par Gaismu, un būt par viņu? Iznīcinātāji? – Viņiem ir cita misija. Apcerētāji arī ir citādāk radīti.

Kurš izvedīs sevi, bet aiz sevis gan apcerētājus, gan visus, visus pie Gaismas? Bez mums viņiem neatrast ceļu, tāpēc jau viņi – Austrumi un Rietumi – arī modina mūs!

Kurš gan, ja ne mēs?

Ja ne mēs, tad – kurš gan?

Mums ir tāda misija – radīt, meklēt un Gaismu nest!

Gan atkāpties vairs nav kurp, gan gaidīšanas laiks ir beidzies!

Laikmets ir nomainījies!

Jauns cikls ir dzemdināts!

Ņem savu Gaismu un nes!

Dzemdini savu gaismu dievišķi un dāvā!

Apgaismo savu dzīvi papriekš; kad spēkā un varenībā ieiesi, cel augšā ar piemēru, ceļu rādot!

 

Ты просто - свети!

Сердцем вольно люби!

Будь мудрым в пути!

Правду словом неси!

 

Ты просто – свети!

Волей Жизнь утверди!

Ищи Правды искры!

С Пути – не сходи!

 

Твори любованьем,

Любовью твори!

Живи Светом ранним,

Ра Светом живи!

Tu vienkārši – spīdi!

Ar sirdi brīvi mīli!

Esi vieds ceļā!

Patiesību ar vārdu nes!

 

Tu vienkārši – spīdi!

Ar gribu Dzīvi apstiprini!

Meklē Patiesības dzirksti!

No Ceļa – nenoej!

 

Radi ar tīksmi,

Ar mīlestību radi!

Dzīvo ar Gaismu agru,

Ar Ra Gaismu dzīvo!

 

Helēna Maistrenko

 

Pievienots 01.05.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/puti-rabotnikov-sveta-vedut-ili-uvodyat

Tulkoja Jānis Oppe[1] Krieviski “Где родился, там и пригодился!” (Tulk. piezīme)