Helēna Maistrenko - Kādēļ jānodarbojas ar čenelingu

21.03.2014.

14 03 28 H.M Kadelj janodarbojas ar chenelingu

Saki, Tēvs!

Kādēļ cilvēkam jānodarbojas ar čenelingu?

Bet kādēļ jāelpo?

Lai dzīvotu!

Tu gribi teikt, ka arī čenelings vajadzīgs dzīvei?

Ņem vērā, ka tu to teici.

Bet ne visi cilvēki taču pieņem informāciju, enerģiju un pārtulko to, piemēram, vārdos.

Pirmkārt, – visi.

Ne visi cilvēki – čeneleri, bet visi Cilvēki – Jā!

Jautājums ir, kādā līmenī pieņemam, jeb no kāda līmeņa noņemam enerģētisko informāciju, un ar kādu ticamības pakāpi nododam to pasaulē.

Otrkārt, visi dzīvo dažādi.

Tas ir, jebkura mūsu enerģētiskas informācijas nolasīšana – tas viss ir čenelings?

Jūs esat pieraduši dēvēt par čenelingu tieši informācijas enerģētisku plūsmu, pārtulkotu vārdos, tekstos vai audioversijā, bet vienalga – vārdos.

Jebkura jaunrade – tā ir savstarpējās apmaiņas ar enerģētisko informāciju materializācija. Pievēršu uzmanību – savstarpējās apmaiņas, daudzplānu apmaiņas, dažādas funkcionālas iedarbības materializācija.

Atrašanās augstfrekvences dievišķajā plūsmā svētīgi ietekmē veselību, attīrīšanos, harmonizāciju, daudzu cilvēka ķermeņu atjaunošanos un, pirmkārt, – fiziskā, emocionālā, mentālā – atjaunošanos.

Bet aktīva, nomodā esoša apziņa pie tam vēl ir arī radīšanā esoša. Čenelingā caur transu, automātiskajā pierakstā un tamlīdzīgos ieslēgšanās veidos radīšana negadās. Šeit ir tieši translācija, informācijas nodošana, bieži ar ierobežotu enerģētisko komponenti.

Apzināti ieejot dievišķajā plūsmā un aktīvi pieņemot – pārraidot enerģētiskās informācijas Velti, īstenojas kā paša kontaktējošā, tā arī sarunas dalībnieku pārveidošanās, transformēšanās un apgarošanās sakraments, kaut arī dažādā pakāpē.

Mēs uzsvērām aktīvu dalību, apzinātību. Ir svarīgi arī būt gatavam pieņemt visu bez noliegšanas, bez vērtējuma, izslēdzot atgrūšanu, taču vienmēr ar pateicību, saprotot, ka viss, kas notiek, – viss tiek dots labumam!

Un tā, – aktīva dalība, apzinātība, gatavība pieņemt, pateicība.

Tīrība un augstums, telpiskums un veselums, ticamība un kropļojumu minimizēšana tiek sasniegti pašuzkāpšanas, pašaugšupcelšanās, pašizdziedināšanās procesā. Ceļot sevi, attīrot, pilnveidojot, paplašini iespējas kā Gaismas – Mīlestības pieņemšanai – nodošanai, tā arī dzimšanai – atklāsmei – radīšanai!

Daudzdimensionalitāte jeb augsts garīgums kā dabisku procesu, kā parastu, pierastu stāvokli paredz – ieiešanu un atrašanos Gaismas – Mīlestības plūsmā, Radīšanas aktivizācijā, viedumā un atbildīgā iekšējā un ārējā (un kā sekas – materiālā un garīgā) savienošanā.

Atrašanos Gaismas – Mīlestības plūsmā mēs nosaucām par apgarojošu. Kāpēc?

Gars, sazinoties ar dvēseli, ieplūst ķermenī, apklāj, apgaismo, iedvesmo Cilvēku, un no viņa, caur viņu patiesi sāk starot mirdzums. Dievišķā Gaisma kļūst saskanīga ar iekšējo sirds gaismu, un notiek parasts jaunas Gaismas dzimšanas sakraments!

Priekš Cilvēkiem atrašanās Gaismas – Mīlestības plūsmā ir parasts un dabisks stāvoklis, kā elpošana!

Ne visi pieņems traktātus vai poēmas, ne katrs kļūs komponists vai mākslinieks – kaut arī daudzveidīga jaunrade izdaiļo un bagātina dzīvi! Telpas – laika – apziņas stāvokļa nolasīšana no augstā plāna ir Cilvēkam derīga, vērtīga. Tas ir viņa ieguvums un viņa visums, viņa brīvības un atbildības pakāpe! Viņa daudzdimensionālais ķermenis ir izaudzis, paplašinājies un iedziļinājies līdz atrašanās dievišķajā Gaismas – Mīlestības – Varenības stāvoklī.

 

Helēna Maistrenko

 

Pievienots 28.03.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/zachem-zanimatsya-chennelingom

Tulkoja Jānis Oppe