Metta (Galina Vetrova)

2012. gada decembra priekšvakarā

http://metta.ucoz.com/

 

Tuvojas 2012. gada decembris, un tagad jau, šķiet, tikai slinkais neapspriež pasaules galu jeb tā saucamo Pāreju.

Iepriecina, ka pētot noskaņojumus cilvēkiem, kuri ir tālu no ezotērikas, tiek konstatēts, ka vairums no viņiem netic pasaules galam. Neskatoties ne uz kādām šausmoņiem, kuri jau sen līst uz viņiem no ekrāniem un drukātajām lapām. Cilvēki vienkārši atceras, ka tādi “pasaules gali” ir solīti jau vairāki, piemēram, 2000-jā, nu, bet pēc tam ar apskaužamu regularitāti gandrīz katru gadu. Jau šajā gadā ir solīti daži pasaules gali, un pat pavisam nesen – septembrī un novembrī. Ļaudīm jau ir izstrādājusies imunitāte pret tāda veida informāciju, un tas ir lieliski. Kaut arī, protams, zināma spriedze Zemes mentālajā plānā ir jūtama, baiļu domas un emocijas (bet tās ir klātesošas vienmēr) tagad ir pastiprinājušās.

Visdrīzāk uz decembra beigām tās sāks pieaugt. Un šajos apstākļos mūsu ar jums līdzsvarotībai un harmonijai ir jānospēlē sava loma, tāpēc ka, kā mēs zinām, katrs no mums tur, kur viņš atrodas, izplata ap sevi gaismas, mīlestības, harmonijas, augstu vibrāciju laukus.

Ļoti gribētos, lai tie, kuri sauc savi par Gaismas Darbiniekiem, paši nekristu šausmeņu par trīs tumsas dienām un pārējo slazdos, bet būtu harmonijas piemērs un izplatītu ap sevi patiešām gaismu, nevis haosu un bailes.

Es domāju, ka visi mēs jau sen esam sapratuši, ka nekādas acumirklīgas pāriešanas nebūs. Pāriešana norit sen, jau vairākus gadus, un tā turpināsies vēl pietiekami ilgi, gadus un desmitgades. Tas būs EVOLŪCIJAS, nevis REVOLŪCIJAS ceļš, kā gribētos tiem, kuri ir noguruši no šīs “pretīgās trešās dimensijas”, kuriem gribas, lai kaut kāds “burvis gaišzilā zvaigžņu kuģī” pasniegtu viņiem uz šķīvīša laimīgu, vieglu, bezrūpīgu dzīvi.

Nekā tāda nebūs, visi pārveidojumi notiks pakāpeniski un pietiekami ilgi, un katrs pats būvēs sev to dzīvi, par kādu viņš sapņo un kādu viņš ir pelnījis. Un visa eiforija sakarā ar momentānām pārmaiņām un visas vēlmes saņemt kaut kādus bonusus un spējas, nepieliekot nekādas pūles – viss tas paies, ja, protams, cilvēki būs pietiekoši apzinošies un neuzķersies uz kaut kāda jauna “burkāna”, piemēram, “Pāreja ir pārcelta uz 2013 (2030, 2064) utt.”

Pārmaiņas notiks, un mēs paši būsim to dzinēji, ja būsim pietiekami apzinošies, viedi, un sapratīsim, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no mums, un necerēsim, ka kāds mūsu vietā izmainīs mūsu dzīvi.

Mēs dzīvojam diženos laikos, un tagad katram ir iespēja veikt lēcienu savā attīstībā, ja tam pieliks pūles, ja vēlēsies materiālajā plānā izpaust savu Dievišķo Es, ja kļūs par Jaunās Apziņas nesēju uz Zemes.

Vēlu jums harmoniju, viedumu, apzinātību šajos lieliskajos laikos!

 

Pievienots 24.11.2012

http://metta.ucoz.com/publ/v_preddverii_dekabrja_2012_goda/v_preddverii_dekabrja_2012_goda/95-1-0-687

Tulkoja Jānis Oppe