Kosmiskās Dzimtas Spēka pieņemšana

14 05 31

Lejupielādēt audioversiju

Piesaucam savas Kosmiskās Dzimtas un lūdzam, lai mums būtu tik daudz Spēku, cik mums var būt uz šo brīdi. Mēs nelūdzam vairāk vai mazāk. Ko katrs no mums var pieņemt, to mēs tagad arī pieprasīsim kā savu paša, kā savus Spēkus, kuri palīdz mums dzīvē dziedināties, dziedināt citus, veidot, radīt, domāt, iespējams, uzvesties pareizi, bez kļūdām...

Tagad pie katra ir atnācis viņa Kosmiskās Dzimtas Galva Kristus-apziņas līmenī.

Mēs esam gatavi, Mēs zinām, ka šī meditācija jums ir ieplānota.

Lai pieņemtu Spēkus, jums jāatveras no augšas, ar atbalstu trešajā centrā (kā lotoss, ar kausiņu 3-jā centrā). Var izdarīt auras (sutratmas) atvēršanu – Sanata Kumaras vingrinājumu – vairākas reizes.

Mums jāapzinās, kas ir Dzimtas Spēks un kādēļ viņš tie dots cilvēkam. Dzimtas Spēks – tās ir Būtnes, Dzimtas sakrātas visā viņas eksistēšanas laikā. Un viņš tiek dots tiem, kuri var viņu nest/vest uz sevis. Tas ir, no vienas puses tā ir nasta, no otras – tas ir spēks.

Un tagad jums domās ir jāpierāda/jāargumentē, kādēļ jums šis Spēks vajadzīgs. Tā vienkārši, kā dāvana, viņš nevienam dots netiek, ja jūs nezināt, kur viņu pielietot. Ja jūs argumentēti nepierādīsiet, ka esat gatavi viņu pieņemt, tad jūs viņu nesaņemsiet. Tiek prasīts jūsu saprātīgums. Sarunājieties ar saviem Augstākajiem Es, pierādiet, lūdziet.

(pauze)

Jūs varat pierakstīt savus vēstījumus, lai neaizmirstu, ko jūs apsolījāt.

(pauze)

Un jūs jutīsiet, kādi Spēki jums tiks doti, un kādi nē.

(pauze)

Varu padalīties: es palūdzu jaunus spēkus darbam ar planētu. Man pateica – tev jau ir pietiekoši, bet tu maz strādā ar planētu.

Tu palūdzi Spēku darbam ar augiem un dzīvniekiem, tam, lai viņus saprastu un justu. To Mēs tev dosim. Pēc šī piemēra skatieties, ko jums dos, un ko nē.

Neprasiet spēkus pretnostatījumam un cīņai.

Varat palūgt Spēkus aizsardzībai vai dziedināšanai, bet ja jums neviens neuzbrūk, tad nevajag prasīt, tā kā jūs esat aizsargāti pietiekami. Nekā lieka nedod.

(pauze)

Tagad mēs lūdzam savai Dzimtai Spēkus kļūt jaunākiem. Mums nevienam nepatīk novecot, zaudēt savus spēkus, enerģijas, tāpēc lūdzam šajā jomā izdarīt kaut ko jaunu, lai mēs saglabātu savus spēkus un varbūt pat kļūtu jaunāki, pēc iespējas nenovecotu vairs.

Iespējas ir. Jūs tās piesaucāt, un Mēs jums tagad sūtām šīs iespējas. Pieņemiet tās mentālajā ķermenī – programmu ķermenī.

Novecošanu veicina jūsu negatīvs – niknums, tumsa, nosodījums, neapmierinātība utt. Jaunības atgūšanu veicina pozitīvas prieka enerģijas, sajūta, ka esi vesels, pozitīvs noskaņojums, pozitīvas domas, domu tīrība, saikne ar Debesu Tēvu. Tas viss ir apskaidrības momenti, kuri tad arī padara cilvēku veselāku, saglabā viņa fizisko ķermeni, astrālo un mentālo. Cilvēks pārstāj novecot, viņa hormonālā sistēma kļūst harmoniskāka, saglabājot jūsu veselību.

Ja jums ir iztīrīts mentāls un izdziedināti iekšējās sekrēcijas dziedzeri, tad ķermenis pārstāj novecot. Un ja jūs nodarbojaties ar fiziskām praksēm, tad sāk arī kļūt jaunāks.

Mēs sapratām, ka vajag būt pozitīvam, priecīgam, laimīgam, gaišam, tīram, un tad augstās vibrācijās norit novecošanās palēnināšanās. Visi apskaidrotie cilvēki dzīvoja ilgi.

Tas ir tieši saistīts ar to, kā jūs reaģējat uz realitāti ap jums. Ja jūs esat priecīgi un laimīgi, tad tā arī ir apskaidrība.

Novecošanas hormons – agrāk viņu sauca par indi imperilu. Jo vairāk gaismas un mīlestības ir cilvēkā, jo lēnāk notiek novecošanās. Vajag ar fizisko slodzi uzturēt fizisko ķermeni, ar prāta slodzi – mentālo.

Mēs liekam priekšā jums tagad padomāt un pierakstīt, kā jūs izmantosiet savus spēkus tuvākajā nedēļā. Jūs saņemat Spēkus un, tāpat kā Reiki, vajag viņus izmatot tam, lai viņi attīstītos, nevis izsīktu. Un neaizmirstiet izskatīt, pārbaudīt to, kas nedēļas laikā ir noticis.

Mēs beidzam mūsu iniciāciju. Mēs pateicamies visiem, kuri pieņēma mūsu Spēkus. Mēs jūs mīlam. Mēs esam jūsu Ģimene. Mēs priecājamies, ka jūs pieņemat savus Spēkus.

Neaizmirstiet, ka viņi jums vajadzīgi izmantošanai, nevis kolekcijai.

Mēs pateicamies visām mūsu Dzimtām, visiem, kuri ar mums šodien pastrādāja.

 

Pievienots 31.05.2014, atjaunots 22.06.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/prinyatie-sili-kosmicheskogo-roda

Tulkoja Jānis Oppe