Sanats Kumara un Mihaēls

Sanats Kumara: Tikai mīlestība var atnest tavai dvēselei visas pasaules vērtības

***

Mihaēla Apziņas aktivizācija

(Smoļenska)

 

Lejupielādēt audioversiju

14 03 08 04Mēs piesaucam Sanatu Kumaru, piesaucam Mihaēlu un Debesu Tēvu. Mēs lūdzam dot mums šodienas semināram kaut kādus skaidrojumus, jaunas zināšanas vai pastrādāt ar mums: ko jūs paši izvēlēsieties.

SK. Es gribu sasveicināties ar semināru, gribu paziņot, ka es esmu šeit un ļoti priecājos būt klāt šajā tikšanās reizē. Es redzu, ka planētas pasaule augšupceļas, aug pēc vibrācijām, ka planētas enerģijas apskaidrojas un jūs kā planētas pirmrindas apziņas ejat visas planētas priekšgalā savā apskaidrošanās ceļā.

Jums ļoti gribētos jau būt tur, vienkārši pārlēkt pāri visām grūtībām un jau būt finālā. Atcerēsimies tagad Olimpiādi, kura pie jums notiek. Jūs esat tie sportisti, kuri tikko sāk savu distanci. Jums gribētos jau būt finālā, visus uzvarēt un beigt smagās sacīkstes. Bet jūs esat tikai uz starta.

– SK, kas tās par sacīkstēm, par kurām tu runā? Vai tad mūsu dzīve līdzinās šīm sacīkstēm?

– Pie jums tagad notiek Olimpiāde uz Zemes, jūs saprotat, cik viesu uz to ir ieradušies? Kā jūs vēro, kādu interesi izraisa jūsu dzīve, jūsu uzstāšanās? Burtiski jums katram ir piekalta visuma uzmanība, tāpēc ka mūsu acu priekšā dzimst daudzdimensionālā cilvēces rase. Mēs zinām, ka ar cilvēci tika izdarīti vairāki eksperimenti. Lūk, beidzot, ir tas eksperiments, kurš deva rezultātu, kad sēkla uzdīga. Maz ar to, ka viņa uzdīga, viņa izsitās cauri pelēkuma asfaltam un izgāja uz gaismu. Šis augs sāk vārpoties, dot jaunas sēklas. Un mūs ļoti interesē, kas būs tālāk. Mēs taču zinām, ka mēs neko neieplānojām. Protams, tagad tiek būvēti dažādi plāni, daudz komandu strādā cilvēces tālākajā attīstīšanā. Un būs pat visdrīzāk vairākas iespējas cilvēcei attīstīties tā un tā, un tā. Tas viss būs nākotnē, pagaidām līdz galam tas nav izdarīts. Un, lūk, tas moments, kad jūs jau esat palaisti, kad ir iestājusies pilnīga cilvēce brīvība, kad viņa var vadīt sevi par visiem 100% un nesaprot to, interesē mūs visus.

Jūs katrs tagad labprāt izrādījāties uz planētas, lai parādītu, ko viņš var izdarīt. Bet mēs lieliski saprotam, ka, ja mēs ieiesim fiziskajā ķermenī un izrādīsimies jūsu vietā, mēs it nemaz neatšķirsimies no jums. Būsim tikpat neapzinošies, stāvēsim līdz krūtīm purvā un lūgsimies izvilkt mūs.

Kā mums gribētos iedvest, nodot jums, izstāstīt par brīvību, iespēju radīt, manifestēšanu, varenību. Jūsu varenība ir jūsu rokās. Diemžēl jūs nepareizi tagad esat sapratuši savu varenību. Jūs esat sapratuši to finansu jomā. Finansu joma jums nav vajadzīga, tā drīz sabruks. Domājiet par savu dvēseli. Nabadzīgs cilvēks ar brīnišķīgu dvēseli ir daudz laimīgāks nekā bagātnieks, kuram pieder mašīnas, kalpi un pilis, ieslēgts savās palātās vientulībā, niknumā, skaudībā. Domājiet par savu dvēseli, apskaidrību, harmoniju, tīrību. Un saprotiet, ka fiziskajā plānā cilvēkam nevajag daudz, lai dzīvotu mierā ar sevi.

Jā, pēdējā laikā ļoti stipri ir attīstījusies cilvēka alkatība. Nemiers sakarā ar to, ka kāds dzīvo labāk, rietumos dzīvo labāk, viņiem ir tas, tas...

Viņiem ir grūtāk tikt laukā, viņi ir dziļāk iestiguši. Jūs viņus glābsiet, nevis viņi jūs. Es tagad vienkārši gribu jums pastiept roku. Natālija ir stāstījusi par to sapni, kuru es viņai notranslēju. Es arī stiepju jums roku no augšas un saku: es palīdzēšu tev, nāc man līdzi, notici man. Es esmu tavs glābējs, tavs skolotājs. Un es mīlu tevi un gribu, lai tu būtu laimīgs šeit, uz Zemes, nevis kaut kur nākotnē, lai tava dvēsele tavā iekšienē būtu laimīga, mierīga, harmoniska. Tava dvēsele no fiziskā plāna nekur neaiziet, viņai ir jābūt šeit, šajā vietā, uz šī krēsla laimīgai. Tu vari to izdarīt, tas ir tavos spēkos! Tas viss tev ir dots, un tu pat esi sapratis, kā to izdarīt. Tagad seminārā tu to sajuti! Apbruņojies ar to un kļūsti jauns! Tajā arī ir tava varenība: līdz ar apziņas izmanīšanos tu vari būt pilnīgi laimīgs. Un apziņas izmanīšanās nekādi nav atkarīga no tava finansu stāvokļa. Lai būtu laimīgs, vajag, lai sirds būtu atvērta.

Ja tava sirds ir aizcirtusies – dvēsele nevar atrasties būrī, viņa nevar būt laimīga. Lai šis būris pat būtu no zelta! Dvēsele bez mīlestības nīkuļo. Viņa sāk ar visiem cīnīties, viņa visus nemīl, nevērtē augstu. Tikai mīlestība var atnest tavai dvēselei visas pasaules vērtības. Visas. Tiecies uz mīlestību, barojies ar viņu, baro citus, iemāci citiem to pašu, jo augšupcelšanās notiek tikai caur mīlestību. Spēks augstākajos plānos nav vajadzīgs.

Tagad SK apklust, un man gribas paklausīties, ko teiks Mihaēls. Es nedaudz paceļos līdz viņam. Mihaēls ir mans mīļotais Skolotājs. Man ir tik labi blakus viņam. Tas ir dvēseles Tēvs, un viņš zina, ko vajag mūsu dvēselēm, lai viņas būtu laimīgas, lai viņām būtu labi blakus viņam. Un es gribu teikt, ka viņš lutina mūs, viņš ļoti mīl mūs un lutina. Un kaut gan mēs uzskatām, ka bērnus lutināt nav labi, Mihaēls uzskata savādāk.

Sajūtiet, ka viņš ir atnācis... un just var tikai ar sirdi, sirds centru. Galva absolūti neko nejūt, bet sirdī ir Mihaēla uguns, viņa mīlestība, viņa maigums. Un viņš ļoti cenšas jums tagad parādīt jūsu sirds centru, lai jūs pacenstos to atvērt. Viņš saka: Iztēlojieties, ka jūs esat lodīte (un astrālajā plānā jūs esat lodīte), bet jūsu sirds centrs ir lodītes centrs, tās vienīgās smadzenes, kuras aplūko šo lodīti, jūt, saprot, kas viņā ir. Lūk, tas ir jūsu sirds centrs. Un kad es runāju, sazinos ar šo lodīti, sūtu šurp mīlestības enerģijas.

Nu, tu, Natālija, protams, gribi par Pasaules-ēku, kā minimums, par Saules sistēmu, nu, galu galā, par Zemes sistēmu, nu, bet mēs visi gribam parunāt par dvēseli.

Mihaēls paskaidro, kāpēc mani tas tā interesē: tāpēc ka manos plānos ir kļūt Logosam un, protams, mani viss, kas attiecas uz Logosu, ļoti interesē: kā tas, kas tas, es cenšos pēc iespējas vairāk to apzināties, ieraudzīt.

Bet jums plānos ir būt dvēselei, tāpēc biežāk jūs uzdodat jautājumus dvēseles sakarā. Tad, lūk, jūsu dvēseles, mazās dvēseles, kuras jums ir, es radīju, jā. Es devu savu sēklu, un tie, kuri strādāja ar šo sēklu...

(Sēkla – tas ir kaut kas līdzīgs DNS.) Tad, lūk, tie, kuri strādāja ar šo sēklu, it kā ieslēdza to apvalkos... apvalkos... un radīja dzīvu dvēseles telpu. Maziņa lodīte apkārt sēklai. Šī lodīte arī ir sēkla, bet, lūk, gars... viņu neiepūtu es. Es devu tikai sēklu. Dvēseli apgaroja...

Līdzīga Diženajai Dievietei... Kaut kāda būtība, lielāka par Mihaēlu. Bet varbūt tā ir Atma – pasaules dvēsele. Saki, Mihaēl, kurš tas ir, kurš apgaroja dvēseli?

Viņš smejas: tu vienalga nesapratīsi. Tev ir ļoti primitīvi priekšstati, un mēs par to parunāsim vēlāk, pēc gadiņiem diviem, kad tu jau kaut ko sapratīsi.

Cilvēkam savā evolūcijā ir jāizaug līdz to lietu apzināšanai, kuras viņš pagaidām nesaprot. Un tas nebūs drīz. Labāk nodarbojieties ar to, ko jūs labi apzināties, jūtat. Jums vēl ir daudz darba. Nedomājiet, ka šeit seminārā visu esat izdarījuši un vairāk neko darīt nevajag. Jums tikai pavēra niecīgu daļu no tā, kas jūs esat, iedeva nedaudz prakses, iedeva labu grūdienu.

Man ir tāds izteiciens: dod spērienu, lai lidotu tālu un augstu. Tie ir mūsu semināri ar SK, mēs netaisāmies vest jūs pie rociņas tieši pa šo ceļu, mēs vienkārši dodam jums informāciju, apmācām praksēs un tālāk atlaižam jūs jūsu gribai. Un diemžēl, cilvēku, kuri iet šo ceļu, procents nav tik liels, pat starp tiem, kuri klausās seminārus.

Mihaēls saka: es mīlu visus absolūti: ceļu ejošos, ceļu neejošos, karojošos, saniknotos, pazemotos, gan carus, gan jūsu brīnišķīgos māksliniekus, gan pašas mazākās apmaldījušās dvēseles. Viņi visi ir mani bērni, es zinu katru no viņiem vārdā, tāpēc ka esmu viņu Radītājs, Tēvs. Man nav vienalga, ko viņi dara. Un, protams, es sekoju viņiem, mani interesē, kā jūs attīstāties. Kādi šķēršļi un grūtības ir jūsu ceļā. Cenšos, lai nākošajās pasaulēs šo šķēršļu un grūtību vairs nebūtu. Mēs obligāti pārskatām visu jūsu pieredzi, un, kā jūs sakāt, liekam aiz auss un izdarām secinājumu. Jūs nedomājiet, ka neviens nezina, kā jūs dzīvojat. Jums ir tik daudz novērotāju!

Maz ar to, ka astrālajā plānā, ļoti daudz mentālajā, budhiālajā un ercenģeliskajā ir novērotāju. Jūs esat ļoti aprūpējama planēta, bet mēs cenšamies par jums tā rūpēties, lai jūs to nepamanītu, lai jūs domātu, ka jūs ejat paši, un visu, ko jūs radāt, jūs izdarāt paši, ka tā ir jūsu izvēle. Mēs bīdām jūs uz jūsu izvēli, ievirzām jūs, un jo ātrāk jūs dzirdat mūsu ievirzīšanu un bīdīšanu, jo rezultatīvāka ir jūsu dzīve uz Zemes, tāpēc ka mēs zinām, kādi ir jūsu dvēseles plāni, kādēļ jūs atnācāt, un mēs kalpojam tam. Jūs taču zināt, ka Ercenģeļi – tās ir kalpojošas Būtības. Mēs kalpojam. Un, protams, mēs saprotam, ka salīdzinājumā ar jums mēs esam ļoti augstu attīstīti, mums visas zināšanas ir sākotnēji, bet jums nākas šis zināšanas iegūt ar savu paša pieredzi, bet tā ir vērtība, neatkārtojamība, individualitāte. Un tieši individualitāte arī ir vērtīga. Atkārtot var katrs, bet, lūk, radīt jauno ir cilvēciskās apziņas prerogatīva.

Es gribu teikt, ka daži Ercenģeļi ne gluži nolaidās uz Zemes, lai nodzīvotu kā cilvēks, bet ļoti tuvu tam piegāja. Viņi saprot, ka cilvēka dzīve viņiem pagaidām ir ļoti nepatīkama, smaga, bet viņi visiem spēkiem cenšas cilvēkiem palīdzēt, saprotot Jūsu grūtības, mīl jūs vairāk kā jebkuru citu, ļoti labi jums palīdz un cenšas glābt no sevis pašiem. Es tagad gribu jums parādīt, ka jums iekšienē arī ir Mihaēla smalkais ķermenis, aktivizēt jums to slāni sirds centra iekšienē Mihaēla zvaigznes veidā. Es tagad vienkārši pievēršu jūsu uzmanību jūsu sirds centram un izpaužos tur, pacentieties mani izjust un ieraudzīt.

Apzinieties, ka nogurums aiziet, ka atnācis ļoti daudz gaismas, manu palīgu, kuri aizvāc jums nogurumu. Man gribas, lai jūs no semināra aizietu atsvaidzināti, skaidri, tīri, lai jūs vēl spētu kaut ko darīt mājās, nevis vienkārši tik līdz gultai. Gribas dot jums pēc iespējas vairāk enerģijas caur to centru, kuru es jums nodemonstrēju, es aizpildu jums to, ko jūs pazaudējāt seminārā, atsvaidzinu. Atcerēsimies, ka tas ir tas pats gaišzilais kanāls, ar kuru mēs vakar sākām iezemēties. Tās ir tās pašas gaišzilās enerģijas, kuras atsvaidzina jūs, tīra jūs, atver jums actiņas, apskaidro. Un piepildāmies ar Mihaēla enerģiju pilnībā, piepildām sevi visu, mēs redzam, ka starojuma centrs kā zvaigzne izstaro mūsu šūniņās, mūsu aurā, arī telpā, kurā mēs atrodamies.

Un man ir bērnišķīgs jautājums, uz kuru es jau zinu atbildi. Kāpēc mēs tagad neko nedarām?

Mihaēls saka: Jums noteikti vajag visu “darīt”, bet “būt”? Kad jūs iemācīsieties Būt? Mācieties Būt. Kad jūs Esat, jūsu vietā visu dara jūsu palīgi. Viss notiek bez jūsu iejaukšanās. Lūk, izjūtiet Esamības momentu, kuru es tagad translēju jūsu apziņā. Viņš nav saistīts ar “darīšanu”. “Darīšana” ir tikai fiziskajā plānā un nedaudz astrālajā. Izbaudiet to, ka jūs Esat, izjūtiet sevi pilnībā.

ES ESMU...

Bet kas tas ir – Es Esmu, teiks Mihaēls. Uzdodiet sev šo jautājumu. Es Esmu? Nevis būšu, nevis biju, bet esmu. Lūk, tagad es Esmu, un es sevi tādu mīlu. Jūs taču visi atnācāt šurp mīlestības pret sevi dēļ, piekritīsiet? Tas nebija vajadzīgs jūsu radiniekiem vai darbā. Neviens jūs šurp nesūtīja. Jūs visi atnācāt mīlestības pret sevi dēļ. Tikai neesat to apzinājušies. Un vairumu no jums atvedu šurp es, nu, vēl SK.

ES ESMU enerģija – tā ir Esamības enerģija, paceļ jūsu apziņu. Tas ir Būtības stāvoklis.

Bet vai jūs varētu tādu enerģiju nodot savai ģimenei? Saviem bērniem? Lūk, tādu, kādu jūs tagad izjūtat... jeb viņa beigsies jūsos, kad jūs atvērsiet acis?

Bet kāpēc jūs negribat dzīvē dažreiz būt Mihaēls, jums taču ir šī apziņa un ķermenis jūsu iekšienē, es jums tagad parādīju. Paši priekš sevis saprotiet, kas tas ir par stāvokli, tieciet skaidrībā ar viņu. Ko jūs jūtat? Kas tas ir – Mihaēla apziņa jūsu iekšienē? Esamības stāvoklis jūsu iekšienē... Bet jums jau gribas skriet un kaut ko darīt?

(Smaida.) Jūs jau spiež laiks, jums gribas piecelties un iet kaut kam ķerties klāt. Izbaudiet vēl, es speciāli jūs neatlaižu. Izbaudiet šo Esamības stāvokli. Maigumu, klusumu jūsu iekšienē, harmoniju. Neko nevajag darīt. Neko.

Jūs jau esat.

Un es jūs pacēlu uz Zemes Logosa stāvokli. Paskatieties. Planētas ir jūsu priekšā. Jūsu smalkie ķermeņi griežas apkārt Zemei. Fiziskā planēta ir jūsu priekšā. Un es gribu pajautāt, kā jūs attiecaties pret savu planētu. Ko jūs jūtat, kad jūs sajūtat viņu, redzat viņu tā?

Jā, es jūtu, jūs esat planētas saimnieks. Parādījās saimnieka motīvs. Saimnieks – tas, kurš saudzē. Kurš mīl, rūpējas. Cenšas dot visam tam, kas ir viņa iekšienē, visu, ko viņi grib, lai tas viss iekšienē uzplauktu, dotu augļus, vairotos, palielinātos un mīlētu cits citu, un dzīvotu mierā, nevis pretnostatījumā.

Lūk, sevis iekšienē jau ir pretnostatījums. Lūk, tagad pamaniet, lūdzu, šajā enerģijā pat es, Natālija, jūtu, ka ir kaut kādi iekšēji pretnostatījumi, vai nu iekšējas ambīcijas, vai arī nepiekrišana Mihaēlam!

Nu, lūk, miers ir nodibinājies. Atrodiet uz planētas sevi fiziskajā ķermenī. Kur ir Smoļenskas pilsēta? Paskatieties. Kur jūs sēžat? Ko jūs gribat teikt šim cilvēkam? No Mihaēla augstuma. Pasakiet tagad. Un apzinieties, cik augstu jūs vērtējat šo cilvēku.

Es dzirdu domas, kuras ir nodrukātas dažādos žurnālos, laikrakstos. Bet ko saka jūsu dvēsele?

Jūsu patiesība ir klātesoša pie tā? Iekšienē sajūtiet savu netradicionālo pieeju, nevis pieeju no laikrakstiem, datoriem, bet personīgo. Jūsu dvēsele, personība, ko viņa saka?

Lūk, pavisam cita lieta. Jūs sajutāt? Ka tā ir pavisam cita lieta.

Lūk, tagad jūs kļuvāt bērni. Jūsu dvēsele taču ir bērns. Nolaidusies uz Zemes, viņa pieaug, bet pēc tam, pacēlusies, viņa atkal kļūst par tīru, maigu, paļāvīgu, rāmu būtni, kurai piemīt milzīgs mīlestības un gaismas spēks. Un raugoties uz to pieredzi, kuru jūs izgājāt uz planētas: karu, sacensību, kļūdu, nelaimju un ciešanu pieredzi, vai jūs nožēlojat, ka jūs izgājāt šo pieredzi? Raugoties no dvēseles augstuma... Jeb pateicaties? Bet tas taču biju es, kurš nosūtīju jūs šurp. To nedarīja Lucifers. Tas biju es, kurš nosūtīju jūs šurp, tāpēc arī esmu ar jums tagad. Bet Lucifers aizgāja. Viņš ir izpildītājs. Viņš ir labs puisis, viņam ir savi uzdevumi, viņš aug tālāk, bet es paliku ar jums, jo es taču esmu jūsu Tēvs. Es ceru, ka savienoju jūs ar jūsu dvēseli, un jūs viņu izjutāt manā vadībā un uzzinājāt, ka ir sabiedriskie priekšstati un personīgie. Kas jums tuvāks?

Kad jūs savienojāties ar dvēseli, jūs uzreiz kļuvāt maigāki, jūs tuvojāties eņģeļiem, bet visi šie lozungi, šaušana, kaut kā iekarošana ir bērnudārzs. Un no šejienes jūs redzat, ka tas ir bērnudārzs. Kļūstiet Ercenģeļi, mani bērni. Lai jūsu dvēsele paceļas un paceļas, kamēr nepacelsies pie manis un nekļūs par manu bērnu, manu karavīru, Ercenģeli. Es zinu, ka tas nav drīz, bet mans uzdevums ir jūs stimulēt, rādīt jums jūsu nākotni, kā pirmklasniekiem rāda desmitklasnieku, un tikai no jums ir atkarīgs, cik drīz tas būs.

Nav noteiktu termiņu. Jūsu dvēsele var izaugt ļoti ātri, bet var slinkot un palikt uz 2-ro, 3-šo, 4-to gadu. Dvēselei ir jāstrādā. Un jūs tieši esat no tām dvēselēm, kuras grib strādāt.

Ir ļoti daudz dvēseļu, kurām ir pienākums, bet negrib. Es vienkārši šeit redzu cilvēkus, kuri strādā un grib to, un viņiem tas patīk. Tā ir viņu izvēle, nevis tas, ka kāds viņus skubina. Un viņi noliek un noliek sev priekšā jaunus un jaunus uzdevumus, lūk, arī es noliku uzdevumu – atnākt pie manis apziņas līmenī, sarunājoties ar mani kā Natālija un pat labāk. Bet tagad es atvados no jums, mani bērni, pateicos jums, sūtu jums vēlreiz mīlestības vilni jūsu sirdīs. Uz jaunu tikšanos.

Arī mēs pateicamies tev, dārgais un mīļotais Skolotāj!

 

Pievienots 08.03.2014, atjaunots 22.06.2014

http://sanatkumara.ru/stati-3/sanat-kumara-i-michail

Tulkoja Jānis Oppe