Divas meditācijas

Atnākusi Diženā Dieviete

14 03 08 02

Lejupielādēt audioversiju

Ir atnākusi Diženā Dieviete. Tā ir eņģeļu augstākā būtne, apvienojoša visas Ercenģeļu apziņas.

Viņa ir atnākusi, lai notīrītu mūs un mazlietiņ augšupceltu, savienotu mūs grupā. Enerģija, gluži kā tīrs meža avots, kurš sitas ārā no zemes dzīlēm, tikai viņš sitas ārā no debesu dzīlēm, un viņš mēģina mūs attīrīt, novākt liekās programmas, izvilkt mūs pa vibrācijām uz augstāku kanālu.

Es lūdzu jūs visus atvērt sirdis, tāpēc ka ar galvu mēs viņu nevaram uztvert. Atveriet jūsu lotosa sirdis un pieņemiet paša centrā, pašā sirds serdenī, sakrālajā telpā šīs smalkākās mīlestības, maiguma, brīvības enerģijas, kā arī dogmu, uzstādījumu neesamību, vienkāršību un maigumu, un pilnīgu veselību, visu problēmu neesamību, vienā vārdā, šīs enerģijas var nosaukt par debešķīgām. Uzsūcam šīs enerģijas ar visu savu ķermeni, tāpēc ka parasti Dieviete dod dziedināšanas seansu.

Mēs ieelpojam un sūtām šīs enerģijas Māmuļai Zemei, dziedinot viņu. Un atspērušies pret Zemi, pret planētas centru, kurā mēs esam iezemējušies, sākam augt. Mēs pieaugam garumā. Paceļamies virs planētas, ieejam Kristus apziņā. Sūtām planētai gaismu un mīlestību, attīrām planētu ar sevi, ar savu atvērto sirdi, novācam visas nelaimes, izšķīdinām nedienas, noslaukām degunus un asaras, izjūtam līdzcietību pret cilvēkiem un piedāvājam viņiem pašu vienkāršāko attīrīšanās un augšupcelšanās ceļu – veselības ceļu uz harmoniju, uz gaismu un mīlestību. Mēs piedāvājam un piedāvājam viņiem. Viņi var atteikties, nesaprast, bet mēs vienalga turpinām savu darbu. Rādot šo ceļu ar sevi, rādot mīlestību, kura plūst no sirds.

Jūs varat arī, sekojot Kristum, teikt: “Es esmu ceļš.”

Mūsu astrālie un mentālie, budhiālie, atmiskie ķermeņi ir saņēmuši lielu piebarošanu, mēs esam izauguši, un domās savienojamies caur kakla centru cits ar citu Kristus Režģī, un jūs varat sajust visa Režģa apziņu, un jūs varat sajust, ka jūs arī esat šis Režģis, visi cilvēki, kuri ir savienojušies ar jums, varat sajust savu individualitāti.

Ar to mūsu meditācija beidzas. Mēs pateicamies Diženajai Dievietei.

 

Es – planēta

14 03 08 03

Lejupielādēt audioversiju (Audioieraksts nav līdz meditācijas beigām)

...Šodien ir atnācis Jēzus. Viņš grib pastāstīt mums par mūsu siržu enerģiju. Cilvēks – tā ir milzīga būtne, un viņa sirds ir daudzdimensionāla un ietver sevī visus apziņas līmeņus, kādi cilvēkam piemīt, līdz pat Tēvam, no paša pirmā pamata, pat zemāk par minerālo plānu (mēs varam turp aiziet), un beidzot ar monādēm.

Tāpēc jums sirdī ir vibrāciju plāni, un katrā plānā ir savas enerģijas, smalkākas – blīvākas. Un mēs tagad ar jums vēlreiz veiksim ceļojumu pa šiem vibrāciju plāniem Jēzus vadībā.

Pats pirmais plāns, pats tumšākais – Zemes minerālais plāns. Tā daļa, kuru jūs saucat – Māte Zeme. Un jūs varat sakoncentrēties, noejot pa savu sutratmu lejup zem kājām, nolaižoties dziļāk Zemē, pat ieejot Zemes kodolā. Domās aizvilksim uz turieni iezemējošu kanālu un paši turp ienirsim kā caurulē. Kurš ir bijis akvaparkā, saprot šo “caurules” stāvokli. Ienirstam tajā, joņojam lejup un ieejam planētas sirdī, tur, kur mēs iezemējamies. Tur ir ļoti daudz gaismas, augstu vibrāciju telpa. Katrs sajutīs to savā veidā.

Un tagad mēs no šejienes paceļamies no centra, nostiprinājušies šeit, paceļamies pie planētas garozas, izplatoties uz visām pusēm, paplašinoties, un mēs kļūstam Māmuļa Zeme.

Lūk, viņa, Dzimtene, kura mūs dzemdina. Tā ir jūsu lielā planetārā Dzimtene, saulainā, kura dzemdina jūs kā cilvēku, tā, kura jūs radīja, no kuras enerģijām jūs sastāvat, viss jūsu fiziskais ķermenis ir dzimis no šejienes.

Un jūs esat Zemes minerālā daļa, ūdens un gaisa daļa. Jūsos ir gan gaiss, gan šķidrumi, gan akmens. Akmens – tie ir jūsu kauli. Ir arī ēters un uguns. Visi planētas elementi ir jūsu ķermenī, bet jūs esat šī planēta. Jūs varat tagad paspēlēties ar apzināšanos.

Neizejiet no šī planētas stāvokļa, esiet nedaud viņa un apzinieties savu minerālo daļu, tas ir, akmeni.

Jūs varat apzināties sevi kā akmeni. Kur viņš atrodas? Viņš atrodas tikai garozā kā blīva, sastingusi viela, bet iekšienē ir kausējums, tur kūsā šķidra liesma un arī notiek kodoltermiskajām līdzīgas reakcijas.

Sajūtiet, kā jūs kūsājat iekšienē un kā nomierinājāties virspusē.

Un tagad vērsieties pie savas šķidrās daļas – ūdens.

Jūs varat paskatīties, vai ūdens ir jūsu iekšienē, vai tikai virspusē. Un pievērsiet uzmanību, kādu lomu spēlē ūdens Zemes iekšienē un ārpusē. Kas ir ūdens? Ūdens ir apziņas nesējs. Mākoņi arī ir ūdens. Un ir ļoti daudz mākoņu slāņu, un tie faktiski ir astrāla slāņi. Un mēs zinām, ka astrālā ir pilsētas virs planētas, uz kurām mēs uzkāpjam, pakāpeniski šīs pilsētas nolaidīsies, mēs pacelsimies un savienosimies ar tām.

Tagad mēs vēršamies pie planētas gaisa daļas. Vai gaiss ir iekšienē, ārpusē? Izjutīsim šo plānu. Un mēs piekritīsim, ka gaiss – tas ir enerģijas nesējs. Ar gaisa palīdzību mēs ieelpojam sevī enerģijas, absorbējam un izelpojam gaisu bez enerģijām no sevis, izstrādātu. Mēs, protams, ieelpojam arī vielas, bet tagad īpaši labi ir sajūtams, ka gaiss – tas ir daudzu enerģiju, tai skaitā arī prānas, astrālo enerģiju, mentālo, nesējs.

Un tagad paskatīsimies planētas ēteriskās enerģijas. Vai tās ir iekšienē, ārpusē?

Un visdrīzāk ēteriskās enerģijas – tas arī ir apziņas nesējs. Lai labāk apzinātos, mēs no ēteriskajām pārejam uz gaisa enerģijām, sajutām tās, pārejam uz ūdens enerģijām. Sajutām starpību. Mēs salīdzinām šīs enerģijas. Un tagad uz liesmu.

Bet tagad mēs savienojām visas 4 vai 5 enerģijas vienā kopībā, pacēlāmies virs planētas un paskatījāmies uz planētu no šejienes. Nevis kā mazais cilvēks, bet kā planetārā Būtība. Mēs esam Lielā planetārā Būtība, tas ir, planēta ir kļuvusi maza.

Lūk, jūs tagad skatāties uz mazo planētu. Bet kas esat jūs, tas, kurš skatās, kā izskatās?

Vai jums ir kājas, rokas, galva?

Vai jums ir jūtas? Nu, teiksim, vai jūs varat kaut ko nožēlot vai papriecāties? Vai jūs varat mīlēt un neieredzēt?

Kādā veidā jūs domājat?

Vai jūs kaut ko zināt par Jēzu Kristu no šī plāna?

Vai jūs zināt par Krišnu?

Bet kas ir Allahs?

Kāda ir jūsu attieksme pret visām šīm Būtībām?

Kurš ir vislabākais?

Jūs jūtat, ka nav labāko un nav nemīlēto.

Jūs pazīstat visus cilvēkus un varat savienoties ar katru no viņiem.

Savienojieties ar sevi mazo. Ko jūs jūtat? Ko viņš grib?

Vai šim cilvēkam ir vajadzīga jūsu palīdzība?

Kā jūs viņam varat palīdzēt?

Vai jūs varat kaut ko izdarīt viņa labā vai viņa vietā?

Bet ko viņš var izdarīt priekš jums, Māmuļas-Zemes?

Kas jūs tagad interesē? Politika? Robežas? Ainavas? Cilvēki?

Apzinieties, ka viss, ko jūs redzat un ko jūtat, ir jums vienādi dārgs. Nav nemīlētu. Māmuļa-Zeme ir mīloša būtne.

Ar to es atvados no jums, mani dārgie! Mīliet Zemi tā, kā viņa mīl jūs, kā es jūs mīlu.

Mēs pateicamies tev, Jēzu, par mūsu burvīgo ceļojumu un apzināšanos.

 

Pievienots 08.03.2014, atjaunots 22.06.2014

http://sanatkumara.ru/stati-3/dve-meditatsii

Tulkoja Jānis Oppe