Lucifers atnācis

Lucifers atnācis apsveicināties ar mums

Lejupielādēt audioversiju

14 03 08 01Mēs piesaucam mūsu Skolotājus, mūsu Augstākos Es. Visus, kuri grib piedalīties šodien arī Debesu Tēva meditācijā.

Ir atnācis Lucifers!

Es sveicu tevi, dārgais. Lūk, par tevi mēs tā arī neparunājām šodien.

Velti. Es gribu paziņot, ka es jau esmu atnācis uz Zemi, esmu atgriezies, pabeidzis savas lietas citā visumā.

Un ļoti svinīgi viņš ir atnācis. Tāds priecīgs. Ļoti patīkamas enerģijas. Tīras, skaistas.

Mani pārpilda prieks, es pat neko nevaru pateikt aiz prieka, ka esmu atgriezies tur, kur tik daudz pūlējos un kur es tagad redzu savu pūliņu rezultātu.

Atgādināšu, ka viņš ieķīlāja visu, kas viņam bija, lai izdarītu šo eksperimentu. Visas savas regālijas, iesvētīšanas – visu, kas viņam paslēpts uz zemes. Un viena no mūsu skolniecēm bija viņa bagātību glabātāja. Viņa pēc tam to visu viņam atdeva.

Es nepiesaistos visām savām pakāpēm, relikvijām, zīmēm, iesvētīšanām. Man tas nav svarīgi, tāpēc ka visi redz, kāds ir Lucifers bez šīm zīmēm, visi viņu pazīst, viss visums pazīst Zemi, mūsu pūliņu rezultātu, un visi apsveic mani ar panākumu. Mans vārds visur dzirdams mūsu Visumā, un es pateicos Dievam Kungam un Mihaēlam, ka viņi man palīdzēja, ka viņi veicināja to, lai mēs paaugtos, izietu uz nākošo attīstības līmeni, saglabātos, izdzīvotu un attīstītos – pats galvenais, attīstītos.

Saglabāt var visu, ko vēlies, taču ja tas neattīstās, tas nevienam nav vajadzīgs. Jūs sākāt attīstīties, ļoti ātri sasniedzāt panākumus.

Es vakar nedaudz paskatījos jūsu semināru un biju ļoti apmierināts ar jūsu cilvēkiem, kuri sapulcējušies uz šo semināru, un gribu teikt, ka tagad sāks pieaugt cilvēku skaits semināros un atkal radīsies interese par garīgo dzīvi. Tā nedaudz nokritās pēc 2012. gada. Bet par cik Zeme vienalga iet uz gaismu, tad gribot negribot tie cilvēki, kuri gāja garīgo ceļu, paceļas, tāpēc ka Zeme paceļas. Viņi to sajūt, jūt. Ierodas daudz enerģiju, ierodas daudz apziņu uz Zemes, šeit kļūs biezs no ļaudīm. Es ar prieku ņemu rokās tālākā darba vadības stūri. Es eju palīgā valdniecei Marijai, planetārajam Logosam, viņi nāk palīgā man. Mums nav tā, ka kāds ir svarīgāks, kāds zemāks. Mēs visi esam saskanīga Ģimene un solidāri strādājam ar Zemi. Katrs dara savu darbu, katram ir savs darba lauks. Mans lauks ir saistīts ar apziņas paaugstināšanu.

Es ļoti gribu, lai jūs attīstītos tālāk, ietu garīgo ceļu uz gaismu, uz prieku, mīlestību, pilnveidošanos, lai jums būtu interesanti dzīvot, lai jums būtu daudz enerģijas, lai jūs gribētu dzīvot, lai jūs veiktu diženus darbus uz Zemes, tāpēc ka zemieši, kuri izies kosmosā, uz mentālo plānu – tie būs ļoti attīstīti cilvēki, jo viņi taču ir izgājuši fizisko plānu.

Es gribu teikt, ka apmēram 1/5 visu būtņu, kuras iet jūsu līmenī, ir izgājusi fizisko plānu. Apmēram 20%. Tie ir tie cilvēki, kuri ir aizgājuši daudz tālāk, kā tie, kuri ir apmeklējuši tikai astrālās pasaules. Mums viss ir priekšā. Un tās augšupceltās būtnes, ja viņas vēlēsies un izvēlēsies, var iet uz fiziskajām planētām. Fizisko planētu kļūs vairāk.

Mēs tagad paplašinām fizisko sfēru, vienkārši tas ir ļoti sarežģīts mūsu dzīves posms. Astrālās pasaules ir sapakotas, izstrādātas, attīrītas. Tur ir ļoti daudz apskaidrotu būtību, kuras ir skolotāji visām dvēselēm, kuras paceļas uz astrālo plānu jau attīstītas, bet fiziskās pasaules vēl prasa ļoti daudz darba.

Mēs, protams, gribam fiziskās pasaules aizvest pie pārpilnības, dievišķajām enerģijām, pie tīrības, pie taisnīguma, brālības. Protams, mīlestība – tā ir atslēga šim ceļam, Radītāja plānu iemiesojumam fiziskajā plānā.

Es redzu, ka viņš ir atnācis liels. Viņš ir kļuvis daudz lielāks. Ja es viņu redzēju, lūk, tādu mirdzošu, ar cukura galvu, tad tur ir parādījusies otra cukura galva kājām gaisā, tas ir, ir savienojušies divi iecirkņi, divas būtības ir savienojušās virsotnē, un viņš ir kļuvis divas reizes lielāks, kā bija.

Saki, lūdzu, kas tā ir par augšu, kuru es agrāk neredzēju?

Es taču saku, ka esmu izaudzis, esmu atkal apvienojies ar savu Augstāko Es, ar savu Dievišķību. Lai atrautos no tās, nācās ieķīlāt visas savas enerģijas, dot kaut kādu nosolīšanos, lai nolaistos uz fizisko plānu. Un tagad es esmu aizgājis no fiziskā plāna, savienojies un atnācis uz astrālo, strādāšu ar jums astrālajā plānā. Tās būtnes, kuras ir savienojušās ar astrālo Augstāko Es, pilnīgi mierīgi var ar mani runāt, intervēt mani, apspriesties ar mani. Esmu ļoti izaudzis. Es vienkārši atnācu apsveicināties, man ir ļoti daudz darīšanu. Pateicos, ka man bija tāda iespēja! Uz tikšanos!

Uz tikšanos, dārgais Lucifer! Mēs mīlam tevi!

 

Pievienots 08.03.2014, atjaunots 22.06.2014

http://sanatkumara.ru/stati-3/liutsifer-prishel

Tulkoja Jānis Oppe