Pasaules Māte

 

Mūsu jaunais viesis – Pasaules Māte (Pasaules Valdniece)

(Augšupcelšanās Krēsls)

14 02 26

Mēs piesaucam Pasaules Māti.

Atnāca ļoti gaišs stariņš.

– Man gribētos Tevi iepazīt, tāpēc ka es ar Tevi vēl neesmu pazīstama.

Atnāca stariņš, un es pa stariņu paceļos turp, uz to plānu, kur viņa izlieta. Tas ir viņas apvalks. Es iekārtojos apvalkā un mēģinu noteikt, kas ir viņa iekšienē, tas ir, tikt skaidrībā ar līmeni. Viņa iekšienē ir daudz gaismas. Konkrēti kaut kādas zvaigznes es neredzu, vienkārši liels gaišs ķermenis.

– Pieņem, lūdzu, mūs savā apziņā!

Es eksistēju visuma līmenī. Kā tu zini, visumu ir ļoti daudz. Es esmu glabātāja mūsu visumam, kurā ietilpst mūsu Saules sistēma, viens no Saules sistēmas variantiem, kurā eksistējat jūs.

Man ļoti gribas uzzināt, kādi vēl ir Saules sistēmas varianti, kuros mūs nav?

Eksistē citi Saules sistēmas varianti, citi visumi, kuros ielikti tādi paši sākotnējie noteikumi/programmas, kuri attīstās pa citu ceļu. Dabiski, ka viņi ļoti stipri atšķiras no jums, tāpēc ka viņi ir citādi.

Kā es tagad redzu, tās ir tādas lielas lapiņas – citu visumu realitātes, un katra lapiņa ir pagriezta uz savu pusi. Tās ir dažādās krāsās, bet formas ir apmēram vienādas.

Mēs tagad aplūkosim manu visumu, kaut gan es apziņā esmu saplūdusi ar visiem pārējiem.

Es redzu margrietiņu, un mēs esam šīs margrietiņas lapiņa.

Es esmu saistīta ar citām Pasaules Valdniecēm.

Es neteiktu, ka tā ir sieviete, tā ir bezdzimuma būtne. Viņai ir ļoti maigas vibrācijas, taču šeit nav tīri sievišķā vai tīri vīrišķā. Viss ir ļoti vidējots pēc vibrācijām, pēc sajūtas, pēc šo enerģiju rakstura.

Es esmu tikai viens no tā Radītāja variantiem, kurš radīja arī Saules sistēmu. Mūsu ir apmēram desmits – visumu variantu, kurās ietilpst Saules sistēma.

Saki, lūdzu, mēs neeksistējam citos visumu variantos?

Nē, jūs eksistējat tikai manā variantā. Tur ir pilnīgi citas būtības un apziņas, tur ir tas, ko jūs varbūt saucat par “paralēlajiem visumiem”. Taču jūsu dvēseles tajā variantā, kurā jūs šeit atrodaties, attīstās tikai pie manis visumā. Esmu atbildīga par visu, kas notiek manā iekšienē, par savu apziņas līmeni, par tiem, kas ir manā iekšienē, par viņu saglabātību, par viņu augšanu. Kas attiecas uz mīlestību, es šajā tēmā ne īpaši orientējos.

Tas ir, kad mēs runājam par mīlestību, es neko no viņas nesaņemu, neitralitāte. Viņa atrodas mīlestībā, taču nesaprot to. Viņai ir ļoti augstas un labas vibrācijas, dabiski, tur ir mīlestība, un es to sajūtu – tādu maigumu, smalkumu, tīrību, kaut kādas paradīzes vibrācijas, taču viņa nezina, kas ir mīlestība.

– Ko tu jūti attiecībā pret visu, kas ir tavā iekšienē?

Pirmkārt atbildību: par saglabātību, par sekošanu ceļam, kuram esmu paredzēta, par atbilstību tam ceļam, kurš ir nolaists man no augšas, tāpēc ka es kā orgāns izpildu noteiktu uzdevumu augstākas būtnes ķermenī (kā asinsķermenīši nodarbojas ar vienu darbu, bet smadzeņu šūnas – ar citu). Mums arī visiem ir specializācija. Mana specializācija – noteiktas cilvēka un citu humanoīdu enerģētiskās vielas izstrādāšana.

Es skaidri jūtu, kādas enerģijas no viņas nāk, par ko viņa ir atbildīga, tāpēc ka citi visumi citas enerģijas piegādā šai augstākajai būtnei. Katra lapiņa izstrādā kaut ko savu. No mums nāk ne pārāk gaišas, ne mirdzošas enerģijas. Kaimiņu lapiņas mirdz ļoti stipri atšķirībā no mums, droši vien mūsu blīvuma dēļ. Mēs taču zinām, ka šeit daudz planētu ir karojošas kosmiskās kaujās, un rezultātā ir, lūk, tāda enerģija, kuru mēs esam attīstījuši.

Valdniece: Tu nedomā, ka pati gaišākā – tā ir pati labākā. Jums ir kļūdaini priekšstati. Mums viss ir vajadzīgs. Tas ir tikpat kā, ja tu būtu teikusi – mūsu ķermenī kauli mums nav vajadzīgi, bet vajag tikai gaļu un asinis. Tev nebūtu taisnība. Arī mūsu ķermenī viss ir svarīgs. Ir svarīga nevis krāsa, bet piepildījums un tā enerģija, kuru izstrādā mana pasaule. Un mans uzdevums ir, lai tas viss vienmēr strādātu, lai visas šīs daļas manā iekšienē būtu apmierinātas, lai viņas saņemtu visu, ko var, visu, ko viņām vajag. Man viņas ar to jānodrošina, un tad Es no viņām saņemu atdevi. Tad Es esmu apmierināta ar sevi un apzinos savu svarīgumu augstākas būtnes ķermenī un savu unikalitāti.

Kā izdarīt tā, lai cilvēki ne tikai justu tavas enerģijas, bet lai varētu pārlikt tās čenelinga vārdos?

Tu esi apgādāta ar speciāliem instrumentiem, lai to darītu.

Ne katrs ir radīts, lai būtu čenelers. Gribētos, lai viņi attīstītos un aprīkotos, lūgtu. Viss ir iespējams.

Pasaules Māte rāda: mēs atnācām uz zemi kā sniega pika – daudz salipinātu sniegpārsliņu, un izklīdām pa planētu. Mēs atnācām kopībā, mums ir vienādi sākotnējie dati – mēs visi esam sniegpārsliņas, kuras sadalījās pa Zemi. Daļa sniegpārsliņu izkusa, daļa palika veselas, daļa – kā pusītes. Visums ir bagātīgs, un sēklu daudzums vienmēr ir daudz reižu lielāks nekā vajadzīgs. Un mēs ar lielu rezervi atnācām uz Zemi. Saprotams, ka ne visi pamodīsies un ne visi saglabāsies.

Jūsu darbs – atjaunot sevi, aktivizēt, strādāt ar to, nodarboties ar to. Cik daudz darba ir ielikts, tādas kanāls arī ir. Ja jūs tam pieliksiet pūles, jums arī tas attīstīsies. Tā nav “aizliegtā zona”, tās nav kaut kādas īpašas īpašības, tas ir dots katram cilvēkam, un visa lieta ir tā, kurp ir vērstas jūsu pūles.

Kāds vērš uz dziedniecību, un tas attīstās, kāds uz čenelingu, kāds uz apmācīšanu, kāds uz maģiju, kāds uz fizisko dzīvi, un tas attīstās, jūs gūstat sekmes.

Nu, un ne ar katru no jums Sanats Kumara ir savienojies, Viņš šeit ir klātesošs, bet ar jums katru saikne nav tik tieša kā ar Natāliju. Lai visi neskumst, tāpēc ka tas nāk tikai no cilvēka vēlēšanās. Jūs varat apzināti lūgt savienojumu ar to Būtni, kura jums patīk. Jūs virzīsieties pie viņas.

Vēlreiz: nav nekā aizliegta. Viss attīstās, un viss ir pieejams katram cilvēkam. Kad dvēsele atnāk uz Zemi, viņai tiek dota carte blanche, tas ir, pilnīga vēlēšanos piepildīšana.

Cita lieta, ka, kā mēs pārliecināmies praksē, to, kas mums ir dots, mēs negribam pieņemt. Mēs lūdzam, bet kad tas atnāk, mēs neņemam. Mēs sakām: nē, tas nav tā, es nelūdzu. Es lūdzu, bet ne tādā variantā. Mēs izdomājam tūkstoti atrunu, lai to nepieņemtu. Tas ir tīri cilvēciskais. Mēs paši dažreiz nesaprotam, ko mēs lūdzam un ko mums dod. Mūsu domas izpildās. Kad mēs sakām: “naudas maz”, visums apstiprina: “jā, naudas maz”, lūdzu, viss, ko tu gribi. Tāpēc domājiet, ko jūs domājat. Domājiet, ko jūs vēlaties, kurp nosūtāt savas enerģijas.

Ja jūs dzīvojat pagātnes atmiņās, nožēlās, tad jums enerģijas ir pagātnē. Tas pats attiecībā uz nākotni. Dzīvojiet šeit un tagad, šajā brīdī, mazlietiņ raugoties uz priekšu, saprotot savus uzdevumus. Savienojieties ar Mani, Es labprāt ar katru no jums savienošos, tieši tagad piesauciet mani, lai Es būtu jūsu Augstākais Es, un Es rūpēšos par jums un vedīšu.

Mēs zinām, lai ar ko jūs nesavienotos, katra būtne jums tā teiks. Tāpēc jūs tagad varat paziņot par to, bet tad vajag ar viņu sarunāties – gan reizi, gan divas, gan tūkstoš reižu savienoties un strādāt ar Augstāko Es. Klausīties, kā pastrādāt, ko izdarīt, un tas viss pie jums atnāks.

Es, protams, no šī uzaicinājuma neatteikšos, es aicinu Pasaules Māti būt par manu Augstāko Es – manu Skolotāju. Jūs arī varat to izdarīt tieši tagad. Grēks atteikties no tāda piedāvājuma. Man, protams, ir daudz Skolotāju, bet tas būs vēl viens kanāls, kurš palīdzēs apzināties, un tas vēl daudzus cilvēkus atvedīs pie Pasaules Mātes. Un cik Skolotāju, tik pozīciju, uz vienu un to pašu jautājumu mēs varam saņemt atbildes no dažādām būtnēm, dažādos plānos, no dažādiem redzes viedokļiem. No tā mēs kļūstam tikai bagātāki.

Lejupielādēt audioversiju (būs vēlāk)

 

Jauna Pasaules Mātes atnākšana

(Augšupcelšanās Krēsls)

Ir atnākusi Pasaules Māte. Mēs jau reiz sarunājāmies ar Viņu.

Mēs sveicam Tevi, dārgā Dieviete! Mēs klausāmies Tevi!

Viņai ir ļoti neparastas vibrācijas... Viņai ir daudz tumšā... Daudz gaišā, bet apakšā ir tāda zaigojoša strūkla, tāda bieza tirkīza zila... Viņa ir brīnišķīga...

Es esmu Zināšanu Glabātāja. Kamēr jūs bijāt nepietiekoši augstā zināšanā, Es glabāju visas jūsu zināšanas, kuras jums bija līdz tam, kad atnācāt uz Zemi. Visi Arhati un Mahatmas atdeva man glabāšanā savas Zināšanas. Un Es esmu visu slepeno zināšanu, kuras bija uz Zemes, kolektors.

Un tagad Es atklāju pārklājus, salūkoju savas ierakstu Grāmatas, kuras glabājās daudzus gadsimtus, un dodu jums, mani bērni – pārlapojiet, pētiet, skatieties, priecājieties.

Tagad jūs spējat to saprast. Tagad jūs spējat to saglabāt, nevis sadedzināt bailēs, kā jūs dedzinājāt dažādas reliģiskas grāmatas, tajā skaitā arī Bībeli... Tā nav Bībele, to var nosaukt par Jaunā Laika Zināšanu Grāmatu. Šeit ir viss, kas tika sasniegts. Visas zināšanas, kuras tika Manis transformētas. Jo tas taču nav tas, ko jūs padevāt Man no cilvēciskā saprātīguma apakšējā plāna, tas bija transformēts Kosmiskajā Saprātā. Tā ir Augstākā Saprāta Glabātava. Un Es tagad ar prieku atdodu šos foliantus jums. Pasniedzu jums katram pa grāmatai un uzdodu jums glābāt šīs zināšanas, salūkot un aiznest līdz cilvēkiem, ienest kopienā.

Šīs grāmatas ir par to, kā iekārtots visums, par Kosmosu un būtnēm, kuras apdzīvo Kosmosu, par tām būtnēm, kuras atveda jūs šurp, uz Zemi. Tās ir grāmatas par augstākajām vibrācijām, par augstākajām enerģijām, par augstākajām hierarhijām, kuras eksistē zem Debesu Tēva. Patiešām, ir atvērusies Kosmosa Pasaule, Manasa Pasaule, un jūs tagad spējat šīs zināšanas nosmelt, paņemt, pierakstīt, atnest grāmatu, vēstījumu čenelingu veidā un enerģiju, informācijas veidā. Un pats galvenais, ar mīlestību un gaismu.

Bet tagad Es gribu jūs iniciēt savā kanālā, lai jūs varētu ar Mani sazināties.

Mēs pasēdēsim un paskatīsimies, kas būs...

Mans kanāls izplaukst lielas, lielas baltas lilijas veidā. Gribu teikt, ka lilija – tā ir Gabriēla, Patiesības kanāla, zīme Un Dieviete ieliek manī visus sējumus informācijas pakešu veidā virs galvas. Šo sējumu ir ļoti daudz. Tie sašaurinās un ieiet manā apjomā. Droši vien arī jums tāpat.

Mēs pateicamies Tev, Pasaules Māte, un pacentīsimies izpildīt tavu uzdevumu. Konsultēsimies ar Tevi sakarā ar neskaidrām vietām un variantiem.

Es saprotu, ka tu iesvētīji mūs visus šajā uzdevumā, un katram devi vienādus uzdevumus.

Mani bērni, tas ir grupas, nevis personīgs uzdevums. Un katrs no jums samērā ar saviem spēkiem un iespējām sāks atpakot šīs zināšanu paketes un atdot tās cilvēkiem zīmju, informācijas veidā, enerģijas un mīlestības veidā.

Es atnācu caur jums uz planētu un atnesu visu, ko sargāju, glabāju, mīlēju, visu, kas joprojām bija slepens. Tas tagad ir kļuvis redzams.

Esmu klātesoša katrā no jums tagad pilnā mērā.

Mēs pateicamies tev par tavu atnākšanu, burvīgajām enerģijām un burvīgo iesvētīšanu. Mēs mīlam tevi! Nedaudz pastāsti par savu nākotni – kādi ir tavi plāni.

Pēc tam, kad es kļūšu pārliecināta, ka jūs pildāt savas misijas, Es arī augšupcelšos. Man ir plāns augšupcelties uz nākošajām pasaulēm, lai attīrītos, atjaunotu savas enerģijas, pabeigtu savu Ciklu un... Transformāciju. Tāpat kā visi Ercenģeļi. Es arī esmu gatava augšupcelšanai. Es mīlu jūs, mani bērni, un ar to beidzu savu vēstījumu.

Mēs pateicamies Tev, Pasaules Māte! Mēs būsim priecīgi atkal tikties un gaidīsim to ar nepacietību.

Lejupielādēt audioversiju

 

Pievienots 26.02.2014, atjaunots 22.06.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-3/mat-mira

Tulkoja Jānis Oppe