Visam ir vietā būt

Noslēdzošais seminārs Sanata Kumaras Skolā Jekaterinburgā 22.04.13.

Augšupielādēt audioversiju

13 04 27Mēs piesaucam Debesu Tēvu, mūsu Augstākos Es un mūsu Skolotājus...

No Debesīm ieskanējās mūzika, tik svinīga, teatrāla, ļoti priecīga. Notiek mūsu apsveikšana. Tie ir mūsu Skolotāji, kuri ir apvienojušies un apsveic mūs ar Skolas pabeigšanu un saka, ka Jaunajās Enerģijās jūs labi esat palēkušies šajā periodā... Viņi saka: arī Mēs esam palēkušies līdz ar jums.

Mūsu Skolotāji, izrādās, ir nepastarpināti saistīti ar mums.

Virzot uz priekšu planētu Zeme, jūs virzāt uz priekšu arī visu Saules sistēmu. Jūsu Augstākie Es, virzot uz priekšu Saules sistēmu, virza uz priekšu arī Galaktikas reģionus. Uztverot šos regulējumus, arī šie reģioni atjaunojas. Ir zināms, ka visa sistēma izmainās, ja mainās tās daļas.

Mēs jau esam izmainījušies, Mēs jau esam izdarījuši lēcienu, aiztraukušies pāri Galaktikai un skatāmies uz jūsu pusi, un gaidām, kad jūs nobriedīsiet līdz tam, lai jūsu apziņa uzliesmotu.

(Es redzu to kā spēcīgu planētas gaismas sprādzienu.)

Sakiet, vai tā nebūs kataklizma? Kā tas tiks sajusts uz Zemes?

Nekādā gadījumā. Tas ir planetārās apziņas sprādziens bezlaikā. Jūs uztverat to lineārajā laikā. Bet Mēs redzam to kvantu bezlaikā. Tas ir planetārās apziņas sprādziens, kad planetārā apziņa uzliesmos un sāks uztvert smalkās pasaules. Kad uz planētas savāksies pietiekama gaisma, notiks kvantu lēciens.

(Man rāda kaut ko it kā izvērsumu.)

Tas nav planētas sprādziens, bet planetārās apziņas sprādziens. Protams, tas notiks gadiem. Tas priekš mums ir kā pārnovas uzliesmojums, bet uz planētas tas būs lineārajā laikā, un tas būs noteikti.

Cik drīz tas būs priekš mums?

Viss ir atkarīgs no jums.

(Tā ir standarta atbilde.)

Viss ir atkarīgs no jums, kā jūs nostrādāsiet, kā jūs nesīsiet šīs zināšanas un savu gaismu pa planētu.

Mēs apsveicam jūs! Tas, ko Mēs redzam uz planētas Zeme, ir lieliski. Un Mēs priecājamies kopā ar jums, tāpēc ka tas ir arī mūsu prieks. Jo mēs taču tik ilgu laiku nodarbojāmies ar to, tas ir mūsu darbs, mūsu uzdevums, un, kad mēs redzam lieliskus sava darba rezultātus, kuri pat pārsniedz mūsu gaidas, Mēs priecājamies. Mēs redzam katru no jums, Mēs strādājām ar jums visu šo laiku, un mēs nepametam jūs. Piesauciet Mūs, Mēs vienmēr priecājamies pēc pirmā aicinājuma ierasties un izdarīt visu iespējamo no mūsu puses priekš tā, lai jūs zeltu, lai jums viss izdotos dzīvē, lai jūs būtu laimīgi.

Jūsu laime ir mūsu laime, tieši tāpat jūs tagad jūtat mūsu laimi un mūsu prieku savos emocionālajos ķermeņos – mūsu prieks piepilda jūs. Tāpat arī mēs jūtam jūs – kā mūsu darba noslēgumu un kā visa tā kvantu lēcienu, kas Mēs esam, uz Jauno Pasauli.

Man gribas parunāt ar Debesu Tēvu.

Esmu šeit, mana dārgā!

Vai Tu vari mums kaut ko pateikt uz atvadām? Protams, mēs šķiramies tikai fiziski, bet garīgi un dvēseliski mēs vienmēr esam kopā...

Man gribētos, lai katrs no jums atrastu Mani savā sirdī. Lai katrs no jums noskaidrotu, no kurienes nāk... mana balss... no kurienes Es skanu jūsos – kā pati smalkākā un pati maigākā enerģija, mīlestība un pateicība, atzinība, Debesu tīrība. Es skanu jūsos priekš tā, lai atbalstītu jūs jūsu darbā, jūsu dzīvē. Jūs – tie esam Mēs, tas esmu Es un Mēs visi...

Tēvs, tagad ļoti aktuāla ir tēma – kā nekļūt par pelēko būtību guvumu, kā aizvākt viņu pieslēgumus. Vai Tu vari kaut kā apgaismot šo tēmu?

Mana dārgā, Es mīlu visus. Un Es esmu iekārtojis tā, ka viena jūsu daļa ir atkarīga no otras jūsu daļas un no trešās, no ceturtās daļas... Jūs sevi tagad redzat diskrēti, kā visas sistēmas gabaliņu, kā vienu alfabēta burtu, teiksim, “a”, bet ir “b” un “c” utt. Un ļoti daudz citu komponenšu, kas ir SIS-TĒ-MA.

Tev ir ļoti sarežģīti saprast, ka tu esi atkarīga no pelēkajiem, bet pelēkie ir atkarīgi no tevis. Jūs visi esat vienas Sistēmas daļas. Jūs visi spēlējat savas Man vajadzīgās lomas jūsu Sistēmā.

Kādu lomu spēlē pelēkie, kādēļ viņi ir vajadzīgi Tavā Sistēmā? Un kāpēc mēs no viņiem sākam ciest, kā agrāk cietām no tumšajiem? Mēs sākam just, ka viņi pieslēdzas mums, viņi mēģina izsūknēt enerģiju, aizklāt no gaišās informācijas utt. Ar kādu mērķi tas notiek, jo Tu taču zini visus mērķus un avotus?

(Tēvs atbildot rāda divas ainas, viena – kad cilvēki peldas jūrā un sauļojas kūrortos, bet otra aina – kad, teiksim, brīvprātīgie būvēja dzelzceļu, un cik viņiem bija grūti, viņiem bija liegti gan atpūta, gan siltums, gan pat barība reizēm. Viņu veselība bojājās šajā darbā.)

Saki, lūdzu, vai tu varētu atpūsties, ja nebūtu uzbūvēti dzelzceļi, nebūtu izgudrotas lidmašīnas, ja nebūtu zāļu, ja nebūtu uzceltas mājas, tas ir, nebūtu izdarīts pats smagākais darbs? Vai tu pie tam varētu mierīgi gulēt un atpūsties, un vai tu pie tam būtu laimīga? Vai tavi bērni pie tam varētu būt apmācīti, apģērbti un veseli? Skaties, tumšā sistēma ierīkoja dzelzceļus, uzbūvēja transporta sakarus, ieslēdza televizorus, radio, datorus, ievilka elektrību. Tas ir tas, ar ko jūs cīnāties?

Gaišā sistēma uzbūvēja ceļu pie mīlestības caur poēziju, mūziku, caur izdziedināšanos, rakstniecību, reliģijām, garīgumu. Grūti pateikt, kas bija svarīgāks cilvēkam. Sākumā droši vien svarīgāka bija izdzīvošana. Pēc tam civilizācija izauga, un viņai atkal vajag izdzīvošanu, taču jau citā kvalitatīvā līmenī. Es mēģinu parādīt jūsu mijiedarbību. Tai pat laikā, ja būtu vienīgi mehānika, vienīgi datori – bez mākslas, bez dziesmām, bez poēzijas, bez prieka un bez mīlestības, cik drūma būtu bijusi pasaule?

Lieta tā, ka iegrimuši šajā gaismas un tumsas sistēmā un, izzinot tās mijiedarbību un cīņu, jūs ļoti stipri attīstāties šajā jūsu dzīves etapā. To jums neaizstās ne Paradīzes Dārzi, ne pašas tumšākās vibrācijas, kad jūs izdzīvojāt minerālajā pasaulē, tas ir, jūs tagad atrodaties Vajadzīgajā Vietā, Es teiktu. Un tas, ka jūs sākat ciest no pelēkajiem, tā, kā jūs cietāt no tumšajiem, tā vienkārši ir manas citas daļas aktivizācija, kad viena daļa aiziet, kļūst nespēcīgāka, cita stājas viņas vietā, un viņa patīra jūsos to, ko nespēja patīrīt jūsos tumšie. Tumšie spieda uz jūsu sāpīgajām pogām un palīdzēja saprast, kas jūsos nav iztīrīts. Pelēkie pabeidz šo darbu priekš tā, lai jūs ieraudzītu savas vājās puses un pievilktu tās. Jā, no vienas puses, tā ir tāda... orda, anarhija, kura nepakļaujas dievišķajiem likumiem. No otras puses, jūs cenšaties iziet no šīs vides augstāk pēc vibrācijām, viņi grūž jūs iziet “uz augšu”, lai vairāk nesaskartos ar viņiem. Jums gribas iziet gaismā, un viņi jums pareizi norāda ceļu. Tie ir tie paši dakteri, kuri saka, ka jums ir vēzis un jums vajag ārstēties. Jā, tas ir sāpīgi, tas nav labi, bet viņi taču rāda jums, ko vajag izārstēt, un tādā veidā spēlē savu lomu uz planētas.

Tēvs, es redzu, ka viņi reizēm aizsedz cilvēka apziņu, pārņem cilvēku un kļūst par cilvēka Saimnieku. Cik tas ir likumīgi, pieļaujami un kāpēc tas notiek?

Visam ir vietā būt. Bet kā tad jūs taisāties iziet galaktiskajā asociācijā, astrālajā pasaulē, kad viss, kas tur ir, sāks jums uzbrukt, ja jūs neiemācīsieties šeit gaismu? Tas ir, jūs izejat ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas mācības. Kā fizikas stundās, kad jūs taisījāt mēģinājumus un tie reizēm beidzās ar sprādzienu. Tā arī bija jums vajadzīga pieredze.

Nebaidieties ne no kā, jūs iziesiet cauri šai joslai, nedomājiet, ka jūs iestigsiet tajā. Nekādā gadījumā nekad nedomājiet par to! Tās vienkārši ir kā putas, kuras parādās, kad jūra bango. Arī planēta tagad bango, tāpēc ka norit spēcīga pāreja. Protams, ir arī putas, ar kurām jums stāv priekšā iemācīties tikt galā.

Jums stāv priekšā iemācīties atšķirt vibrāciju plānus, pelēko viltības, viņu mēģinājumus dabūt savā pusē nedrošus un lētticīgus, neko neatšķirošus Gaismas Darbiniekus priekš tā, lai iemācītu visiem pārējiem to, kas var notikt, mijiedarbojoties ar pelēkajiem un viņu praksēm, kuras viņi dod. Drīz jūs arī paši visu atšķirsiet. Jūs vēl nedaudz pacelsieties pa vibrācijām, un jums sāks kļūt skumji un pelēcīgi, lasot šos tekstus. Un jūs paši visu atšķirsiet, un ar izvēles metodi jūs atteiksieties no šiem tekstiem un praksēm. Daudzi no jums jau izvēlas, ko lasīt, tas ir, ne visu pēc kārtas pa visām vietnēm un visām grāmatām, bet jūs jau sākat atšķirt: tas ir mans, bet tas laikam nav mans.

Un Man pietiek ar to, Man vairāk neko nevajag no jums. Jūs iemācīsieties atšķirt vibrācijas. Putas drīzumā aizies, un sāksies vispārēja pāreja uz gaišo telpu: uzkāpšana, augšupcelšanās, pāreja. Jūs pārdzīvojat pārejas brīdi, kādam sarežģītu, bet kādam vienkāršu. Kāds sāk ļoti ātri iet, it kā viss, kas turēja viņu uz planētas, pārstāj būt un turēt. Bet kāds sāk nonākt pelēko ķepās un iziet šo nopietno skolu, kā saka, uz savas ādas, priekš tā, lai, kad viņš izies no tā, saprastu, par ko ir runa un pārzinātu šīs vibrācijas.

Viss, kas eksistē uz planētas, ir manas daļas. Viss, kas eksistē Saules sistēmā, reizēm ir daudz bīstamāks nekā uz planētas, apgalvoju jums, – un tas arī esmu Es. Arī izejot Galaktikā, jūs nesaskarsieties tikai ar tortēm un sīrupiem, saprotiet to! Mēs gatavojam jūs nākošajai dzīvei, kur eksistē dažādi vibrāciju plāni un tajos dzīvo dažādas būtības ar dažādām nosliecēm un vēlmēm. Un jūsu uzdevums ir kļūt Lieliem un stipriem, lai nepievērstu uzmanību šīm sīkajām sadursmēm un dūrieniem, lai priekš jums tā būtu normāla un dabiska parādība. Es jau esmu teicis, ka jūsos arī dzīvo dažādas baktērijas, viņu ir apmēram 7 kg cilvēka organismā, un jūs viņas nenogalināt tāpēc, ka viņas ir vajadzīgas jums jūsu barības sagremošanai. Tā arī manā Lielajā organismā ir viss. Pierodiet pie tā un nedomājiet, ka jūs ejat uz kūrortu. Jūs ejat uz Lielo Dzīvi. Jūs esat kā pirmklasnieciņi, sadūrušies ar savām bērnu grūtībām skolā, kuri izaug, iziet pusaudžu stadiju, kura arī vienmēr ir ļoti sarežģīta, toties tā norūda un pieradina vispārējai dzīvei, kura nav tikai salda.

Jūs iemācīsieties vadīt visus spēkus – gan tumšos, gan gaišos, gan vēl dažādus, dažādus un dažādus... Tāpēc ka jūs esat radītāji, un jums jāiemācās vadīt visus šos spēkus. Un tāpēc viņi pilnīgi likumīgi ir pielaisti uz planētas un tagad arī šeit sāk... savu plosīšanos. Šis periods nebūs ilgs. Pakāpeniski planēta pati pāries uz gaišākām vibrācijām, un vairs nebūs pašu briesmīgāko un nopietnāko lietu, kuras tagad var būt ar jums.

Vieglāk attiecieties pret nāvi, pret slimībām. Vieglāk attiecieties. Netaisiet no tā milzīgu traģēdiju, un jūs vieglāk pārdzīvosiet to visu. Nāve vispār ir brīnišķīga, tāpēc ka jūs uzkāpjat savos Augstākajos Es, kuri ir gaiši, maigi, viņi ir klusi un harmoniski. Nebaidieties no jūsu nāves, nedomājiet par viņu. Kad viņa atnāks, jūs priecāsieties. Bet tagad jums vajag strādāt, izzināt, absorbēt enerģiju, transformēt viņu, apmācīties un apmācīt visus parējos. Jūs esat skolotāji, un jums absolūti precīzi ir uzdevumi dalīties tajā gaismā, kuru jūs saņēmāt šeit, piepildīt ar viņu citus cilvēkus, kļūt par misionāriem. Jūs pildāt misiju, jūs esat misionāri. Vienmēr jūtiet savu misiju, vienmēr esiet “zirgā”, formā, un vienmēr spējīgi un griboši palīdzēt citiem cilvēkiem, tāpat, kā to kādreiz darīja garīdznieki, kuri nesa savu ticību uz citām valstīm.

Saki, lūdzu, gaišie spēki tagad ir pacēlušies ļoti augstu. Ko tu vari pateikt par Ercenģeļiem un Būtībām augstāk par Ercenģeļiem?

Varu tikai teikt, ka Es ietveru sevī visus līmeņus, un katrs no jums – tas esmu Es. Es reizi pēc reizes radināšu jūs pie šīs domas, ka jūs – tas esmu Es, tikai citā formā. Jūs esat Cilvēks, un Es esmu Cilvēks. Gan visi smalkie plāni, gan visi blīvie plāni – tās ir jūsu daļas. Es saprotu, ka jums liekas, kas jūs esat ļoti mazi. Bet Es taču sēžu katra no jums iekšienē? Tad cik gan Es esmu mazs? Sajūtiet Mani sevis iekšienē... Es tagad mēģinu atrast Sevi jūsu iekšienē...

Es aktivizēju to daļu, kur Es atrodos... Atklājiet mani sevī...

Paveriet to vietiņu, kuru jūs tagad jūtat krūšu centrā. Tas esmu Es, kas klauvē pie jums...

Esmu ļoti pacietīgs, nekur nesteidzos. Un ceru sagaidīt to brīdi, kad mēs ar jums sarunāsimies tāpat, kā mēs tagad runājam ar Natāliju. Katram no jums vajag nonākt pie tā. Tas tad arī ir Augšupcelšanās Ceļš. Jūs ejat uz Tēvu. Jūs kļūstat par Tēvu, un jums tagad liekas, kas tas ir nesasniedzami, tāpat, kā reiz likās Natālijai... Liels daudzums cilvēku jau ir veikuši šo ceļu uz planētas un savienojušies ar Mani. Un Es zinu, ka Mēs ar jums satiksimies jūsu sakrālajā sirdī un mīlēsim viens otru, un klausīsimies, un runāsim... un izzināsim viens otru. Es izzināšu katru no jums, bet jūs – Mani.

Tēvs rāda, ka uz planētu Zeme Viņš laiž tikai stariņu. Viņš ir sadalījis sevi daudzos stariņos, un viens no stariņiem, viņa daļa, atrodas uz mūsu planētas. Tas ir Cilvēciskās Apziņas stariņš. Taču katra materiālā daļiņa arī iekļauj šo apziņu. Tēvs ir klātesošs Visā, Kas Ir, taču kā Cilvēkam Viņam ir atsevišķas Apziņas. Un šī Cilvēciskā Apziņa nav klātesoša visur...

Cilvēku rase ir radīta, lai izzinātu Tēvu. Un, protams, kā pašai sarežģītākajai būtnei uz planētas, rasei ir grūtības savā attīstībā. Viņa tagad iziet inovācijas brīdi, tas ir, pārveidošanos, savas apziņas pāriešanu uz nākošo vibrāciju plānu.

Saki, lūdzu, kas ir izmanījies uz planētas pēc devītās dimensijas Apziņas Režģa iedarbināšanas[1]?

Pagaidām nekas. Mēs gatavojam vietu augšupceļošos uzņemšanai. Un tas būs starta laukums tālākai augšupcelšanai.

Kā tas būs – vai mēs augšupcelsimies uz devīto dimensiju uzreiz, vai uz septīto, bet varbūt uz piekto?

Visu pēc vietas. Viss ir atkarīgs no tā, kas, kā un kādēļ. Šajā lietā nav vispārīgu noteikumu. Tā ir individuāla Iesvētīšana. Viss ir atkarīgs no tā, Kas ved jūs, cik ilgi jūs ejat pa šo ceļu, cik jūs esat pavirzījušies tajā un kad jūs būsiet tam gatavi. Nebūs nekāda liela augšupceļošos viļņa, lai visi – viens pēc otra, augšupceltos. Iespējams, būs desmitiem augšupceļošos, un pakāpeniski šis skaits palielināsies. Taču atkal jau, būs ierobežots skaits cilvēku, kuri izvēlējušies šo ceļu, un augšupcelšanās beigsies, visas dvēseles, kuras iet uz augšupcelšanos, augšupcelsies, bet planēta turpinās savu dzīvi astrālajā plānā, kā bija iecerēts, bet varbūt kaut kā pa savam, jaunā veidā.

Mēs esam atvērti jūsu jauniem plāniem. Mēs iniciējam jūsu radošās iespējas. Mēs radām priekš jums jaunas programmas, un Mēs saprotam, ka Mēs esam izcīnījuši Balvu šajā ceļā, Mēs esam izdarījuši to, ko gribējām. Un tagad Mēs pētām, palabojam, modificējam, reizēm noturam, bet reizēm aktivizējam. Protams, Mēs neesam pametuši planētu, Mēs neesam aizgājuši no planētas. Ļoti daudz spēku nodarbojas ar planētu, (smejas) kā tumšie, tā arī gaišie, visi nodarbojas ar to. Un Es domāju, ka mūsu uzdevums – spēku harmonizēšana un planētas – tiks atrisināts, paaugstinoties cilvēces apziņai.

Bet kāds ir tumšo liktenis?

Tumšie, tāpat kā visi, pāriet uz nākošo plānu. Viņiem ir ļoti sarežģīti, sarežģītāk nekā jums atbilst vibrāciju plāniem, taču vibrāciju plāni arī būs dažādi. Nebūs taču tikai viena dimensija. Būs dažādi apakšplāni, dažādas nišas. Un absolūti ne visi tumšie aizies, paši zemākie aizies, taču kāds paliek.

Kāda starpība ir starp pozitīvo un negatīvo sistēmu? Mēs zinām, ka gan tur, gan tur ir lieliski skolotāji, ir skolas, grāmatas, apmācības programmas. Kur ir starpība starp šiem diviem virzieniem?

Nav nekāda. Gan vieni, gan otri apmāca apziņu.

Kas tas ir – negatīvā sistēma?

Tikai nedomā, ka tā ir velna sistēma. Velns – tā ir pagaidu, dienesta būtība...

Nu apmēram, kā starpība starp Betelgeizi un Rīgelu. Tās ir dažādas civilizācijas, ar nedaudz atšķirīgiem mērķiem. Visam ir vietā būt uz Zemes.

(Es jūtu, ka Viņš kaut ko nepasaka līdz galam ar mērķi, lai mēs pārtrauktu cīnīties un nosodīt, lai pārstātu meklēt vainīgos un vairs nejautātu: kas ir vainīgs un ko ar to darīt.)

Tēvs saka, ka viss, kas eksistē uz planētas, ir mūsu Pārvaldnieku pieļauts, un tas eksistē tajā veidā, kādā eksistē. Un mums ir pagrūti saprast, kādēļ un kā ir visas šīs podziņas, visi šie mūsu civilizācijas vadīšanas momenti, visi šīs pastumšanas, tai skaitā arī uz karu, piemēram. Mums tas nav saprotams no šī līmeņa, bet no Viņa līmeņa tā ir mijiedarbības sistēma, mijiedarbības regulators un pastumšana uz to pusi, kurp tas ir vajadzīgs, teiksim, planētas Pārvaldniekiem. (Tas mani nedaudz darīja piesardzīgu.)

Nu, piemēram, vai jums ir daļa pa to, ka uz kaut kādas planētas viena skudru rase cīnās ar otru rasi? Cik jums tas ir svarīgi? Nu nekādi nav svarīgi. Tā ir planēta, tie ir viņas apstākļi, tie ir viņas iedzīvotāji, un viņi tā dzīvo. Lūk, tā tad arī ir tā pieņemšana, par ko es runāju. Jūs ienācāt šajos apstākļos, šajā “klosterī” ar viņa “nolikumu”. Jūs nolēmāt piedalīties šajā spēlē, bet ne otrā vai trešajā, lūk, jūs tagad tad arī spēlējat. Un jums tagad ir savi pozitīvi mērķi – pacelt planētas apziņu. Jūs esat skolotāji. Lūk, tad arī nodarbojieties ar savu skolotāju lomu. Lūk, tad arī apmāciet cilvēkus. Lūk, tad arī iemācieties atšķirt enerģijas. Kādēļ tagad ir tāds vibrāciju raibums? Lai jūs iemācītos skaidri atšķirt vibrācijas. Tā būs jūsu izglītības nākošā klase.

Tēvs vēlreiz atgriež mani pie frāzes manā čenelingā “Kas ir mīlestība?”: “Ko tu gribi izdarīt, kad mīli?” Es atbildēju, ka gribu apkampt, noskūpstīt, palīdzēt... Bet Viņš teica, ka ne vienmēr, reizēm vajag nolaist un pacelt, nolaist un pacelt. Viņš atgrieza mani pie šīs frāzes, lai saprastu, ka ne viss ir tik vienkārši, kad mums liekas, ka mums ir tikai jāuzlido arvien augstāk un augstāk kā balodīšiem. Atcerieties Ikaru, kurš sadega no tā, ka viņš nolēma pacelties augstāk, nekā viņam paredzēts. Tas ir, visam ir ierobežojumi, visam ir Pārvaldnieki, un viss izeja pie Tēva.

Tas ir, visi mūsu vibrāciju plāni ir izeja pie Tēva.

Ja jūs ejat pa šo ceļu un ja jūs uz to stumj jūsu Sargeņģeļi, tad arī ejiet pa to. Tas ir jūsu ceļš, un ne jums nosodīt vai attiekties ar aizkaitinājumu pret tiem, kas neiet šo ceļu, tāpēc ka eksistē daudz skolotāju priekš pelēkajiem un tumšajiem, un visam ir vietā būt.

Es mīlu jūs, mani bērni, un aicinu jūs savā Visa, Kas Ir pasaulē. Es gribu iemācīt jūs būt Visa, Kas Ir radītājiem, Pārvaldniekiem pār visām enerģijām uzreiz. Pār visu enerģiju spektru, nevis tikai pašu gaišāko. Priekš tā jums ir jāiegremdējas šajā enerģiju spektrā, jāiziet šī skola, lai saprastu visu enerģiju, visu plānu iedarbību un izvēlētos to, kas jums patīk. Es saprotu, ka jums ir ne pārāk vienkārši. Bet skatieties, cik daudz darba Es jums piedāvāju, skatieties, cik tas ir interesanti, cik daudz atklājumu būs jūsu ceļā? Es vēlu jums izdarīt šos atklājumus visu cilvēku mīlestībā un atzinībā, jo jūs tad arī esat visi cilvēki uz planētas, tāpat kā Es. Visu labu, manas dūjiņas! Lidojiet augstāk!

Es mīlu jūs!

 

Pievienots 27.04.2013, atjaunots 22.06.2014

http://sanatkumara.ru/stati/vs-imeet-mesto-bit

Tulkoja Jānis Oppe