Saules Brālības pirmā tikšanās ar iesācējiem

16 11 29 10

Noklausīties audioierakstu jūs varat tieši vietnē:

Lejupielādēt audioierakstu MP3

Lejupielādēt audioierakstu WMA

16.11.05.

Dārgie Saules Brāļi! Šodien ir pirmais seminārs ar iesācējiem. Kādas tikšanās tās būs – skola, ceļojumi vai kaut kas cits?

SB: Un ko jūs gribētu?

Mīkstu vadīšanu, vibrāciju paaugstināšanas, apzināšanās un insaitus, mīlestību un draudzību. Tas viss mums SB Skolā bija spilgti izteikts, man liekas.

Tas ir vajadzīgāks iesācējiem, ja viņi šodien parādīsies.

Vispār gribētos, lai būtu vismaz kaut mūsu darba plāns ar jums.

Labi, mēs paziņosim plānu mūs darbam ar zemiešiem.

Pirmais un pats galvenais – apzinātības un vibrāciju paaugstināšana. Tā ir iegūstama lieta, apzinātība ved pie negatīvu programmu un pārliecību aizvākšanas, pie uzvedības pieradumu pārvērtēšanas, pie pozitīvāku pārliecību un programmu izvēles.

Un tas ved pie vibrāciju paaugstināšanās cilvēka apkārtnē un iekšienē. Magnētiskais lauks un citi lauki, kurus tajā skaitā izstrādā cilvēks gan ar savu uzvedību, gan īpaši ar domām, mainās uz augstāko pusi, uz gaismu un mīlestību.

Meditācijas, kuras notiek ar jums, ir nepieejamas jums pašiem. Kad jūs ieejat čenelera pierakstītajā tekstā, jūs, protams, kaut ko saņemat savā līmenī, ne mūsējā, ticiet. Mēs vienmēr paņemam jūs savos ķermeņos un momentāni vienlaikus izgaismojam jūs, lai paceltu uz augstākām esības pakāpēm, uz būtības, Logosa līmeni, absolūto līmeni vai tādu, kurš attiecas uz kaut ko jūsu neizpētītu. Un jūs saņemat enerģijas caur savienojumu ar mūsu apziņām. Mēs arī paši reizēm saņemam mums jaunas zināšanas mūsu ceļojumos, un tāpēc arī mums ir svarīgi šie kopīgie darbi.

Kāpēc jums ir svarīga mūsu dalība?

Protams, mēs arī paši varam ceļot, savienoties un radīt. Bet mēs tik nesen esam uz planētas, ka mums ir cieši sakari ar jums, mēs jūs labi saprotam un iedziļināmies jūsu apziņas līmenī un pārliecību paternos. Turklāt mēs piedalāmies cilvēku apziņas pacelšanas visplanetārajā darbā.

Cilvēks nevar izveidot ko jaunu, ja viņš to nezina. Radošie procesi, kuri notiek jūsu iekšienē mūsu kopīgā darba laikā, palīdz jums apzināties kaut kādas jaunu jēdzienu un uzstādījumu kripatiņas un atnest tās uz Zemi. Jūs esat jaunas informācijas nesēji, un tādēļ mēs visu laiku strādājam ar jūsu ķermeņiem, asinīm, šūnām, apziņu un saprātu.

Mēs nestrādājam ar karmu un atsevišķām inkarnācijām.

Mēs praktiski neizmantojam Akašas Hronikas. To visu jūs zināt un varat iemācīties Sanata Kumaras Skolā.

Mēs nestrādājam ar kariem un politiku, ar atsevišķām valstīm vai valstu daļām.

Mēs neesam saistīti ne ar kādu reliģiju.

Mēs strādājam ar apziņas augšupcelšanu un jūsu apziņu un viņu formu savienošanu daudzdimensionalitātē. Mūsu plāns apziņas paātrināšanā ir savienots ar daudziem plāniem, un jūsu Augstākie Saules Es saņem no mums privilēģijas, kuras jūs izmantojat jau tagad.

Viena no privilēģijām bija Saules Brālības, konkrēti, mūsu komandas neaizmirstamā tikšanās ar Pisandru, Saules sistēmas vadītāju visaugstākajā līmenī.

Tas ir vienreizīgs notikums, diezin vai jums kaut kad izdosies vēlreiz būt tādā pieņemšanā.

Tikai tīri cilvēki spēs saprast, sajust un atnest planētai pašu lielāko labumu, ienesot Kristus Apziņas Režģos jaunus jēdzienus, enerģijas un jūtas. Planēta augšupceļas, un viņas fizika, apziņa un lidojums pa visumu ir izmainījušies. Tas ir jāapzinās kā jums, tā arī mums.

Kopīga jaunrade vienmēr atnes lielākus rezultātus, nekā atsevišķi čenelingi. Grupai ir īpašs spēks, īpaši, daudzdimensionālai grupai.

Mūsu klātbūtnes uz jebkuras planētas jēga ir viņas telpas, laika un spēku apgūšana. Arī Saules sistēmā ir tādi paši uzdevumi, kaut arī daudzkārtīgi sarežģījas.

Sapratīsim, kādas zināšanas ir ezotēriskas un kā tās mijiedarbojas ar zinātniskajām zināšanām.

Planetārie un saules cikli un periodi.

Citplanētu Skolotāju atnākšana uz planētu.

Fizisku rasu radīšana uz planētas.

Planētas un saules apziņu mijiedarbība.

Cilvēka enerģētiskā uzbūve – čakras, auras, sutratma.

Mijiedarbība enerģētiskā līmenī.

Gaišie un tumšie spēki un viņu cīņa un harmonizēšana.

Piramīdu un citu megalītu loma uz planētas.

Cilvēka un citu dzīvo būtņu apziņas režģi.

Cilvēka gaismas ķermeņi.

Cilvēka daudzdimensionālā uzbūve

un daudz, daudz kas cits.

Tās visas ir mūsu zināšanas, un tās pastāvīgi ir attīstībā. To atnešana uz planētu ir jūsu sevišķi svarīgais ezotērikas zinātnes darbs.

 

Pievienots 29.11.2016

http://www.sanatkumara.ru/audiomeditatsii/pervaya-vstrecha-solnechnogo-bratstva-s-novichkami

Tulkoja Jānis Oppe