Saruna ar ugunīgajiem eņģeļiem

16 11 08

2016.10.27.

Dārgā Diženā Dieviete! Visas cilvēku dvēseles ir atšķirīgas, tāpēc ka ir nogājušas dažādus ceļus uz planētas, dzimušas dažādās kosmiskās Ģimenēs, pieder, iespējams, dažādām Vienotajām Dvēselēm. Ar ko cilvēku dvēseles atšķiras? Iespējams, viņām ir dažādas psiholoģijas? Dažādas misijas? Dažādi paņēmieni atšķirt realitāti? Dažādi ceļi pēc izmiesošanās?

D.D.: Labdien, mīļais bērns. Beidzot mēs ar tevi parunāsim kā dvēsele ar dvēseli. Šodien tu pati varēsi noteikt dvēseles attīstītības līmeņus un viņu atšķirības. Es aizvedīšu tevi uz savu bērnudārzu, kur tu iepazīsies ar to, kādas dvēseles ir sākotnējas un kādas jau var iet uz iemiesojumu planētu mentālajā apgabalā.

Pirmkārt, dvēseles sākotnēji ir paredzētas dažādām lietām. Vienu misija ir pildīt izlūkošanu nāves pasaulēs – uz planētām, citas nekad neiemiesosies nekādos blīvumos, bet kalpos Man un tādiem, kā Es, sargājot bērnišķīgās dvēseles, mācot viņām ikdienišķo dzīvi, zināšanas un piesardzību. Dažas uzreiz ir paredzētas darbam Matricās. Ir tās, kuras attīstās ugunīgajā plānā, un viņām ir ugunīgo eņģeļu misija un uzbūve (no jūsu redzes viedokļa).

Mēs viņas saucam par Serafimiem?

Viņas vairāk līdzinās jūsu čakrām, un izskatās kā rotējošas plazmas lodes. Viņas ir patstāvīgas un nav atkarīgas no planētām un svariem.

Bet kāds viņām ir izmērs un forma?

Dažādi. Tas ir atkarīgs no tā, kur viņas ir (kādā dimensijā, blīvumā, realitātē). Ja viņas parādītos uz jūsu planētas, tad tas var būt izmērs (rāda – cm 12-15), bet viņas varētu pārvērsties jebkurā būtnē pēc vēlēšanās. Taču viņas neparādās uz planētām, jo ir radītas citam. Parunā ar viņām!

Manā priekšā parādījās divas nelielas ugunīgas lodes, apmēram kakla čakras lielumā. Viņas nostājās – viena man deguna priekšā, otra aiz galvas tajā pašā līmenī. Un viņas saplūda ar manu ugunīgo ķermeni (viņa projekcija fiziskajā ķermenī – galva, adžna). Kādu laiku mēs noskaņojāmies, kamēr nekļuvām viena būtne.

– Tagad es varu jautāt?

Kādēļ tev jautāt? Tu jau visu zini. Tagad vienkārši izstāsti.

Ja salīdzina ar sevi, tad viņas, protams, ir ar augstākām vibrācijām, mana liesma ir smagāka un atrodas lejā mūsu kopīgajā apjomā.

Viņās ļoti spilgti ir izteikta mērķtiecība, misija, par kuru viņām nav jāzīlē. Tas viņām piešķir veselumu, noskaņojumu uz vienu uzdevumu, kurš sevī ietver milzīgus informācijas blokus.

Viņām piemīt milzīgi enerģijas resursi, it kā viņas būtu pieslēgtas kosmosa elektrostacijai. Mana plazma vairāk ir līdzīga atdziestošai lavai, salīdzinot ar viņām.

Viņas ir ļoti gaišas domu un jūtu ziņā. Manas domas, salīdzinot ar viņu milzīgo informācijas aptveri, izskatās sīkas un savērptas āķīšos ložu iekšienē. Varbūt tā izskatās loģika, varbūt es izkropļoju sākotnējās domas ar saviem cilvēka filtriem? Es uzdodu viņām šo jautājumu. Uzdodu ne ar vārdiem, bet ar nodoma impulsu.

Eņģeļi: Tavas domas ir konkrētas un sablīvētas, tās rotē, tāpēc ka tā mentālā enerģija izskatās un izdzīvo ugunīgajā vidē, tā ir viņas forma. Tā kā tava doma ir ļoti konkrēta un sīka, viņa izskatās tā. Mūsu domas atrodas ugunīgajā plānā, bet tavas ir no mentālā apgabala. Tās atbilst taviem uzdevumiem un interesēm.

– Parādiet man, ja es sapratīšu, jūsu domu paraugu.

Ja viņu liesma ir caurspīdīga un viegla kā gaiss, maigi balta, tad doma, kuru viņi man radīja, izskatās kā pēc izmēra tāds pats rotējošs ugunīgs ritenis no pēc substances blīvākas liesmas ar dzelteni oranžu nokrāsu. Par ko tā ir?

Eņģeļi: Mēs sveicam citzemju saprātu, kurš mēģina nodibināt ar mums kontaktu! Mums ir prieks sadarboties ar jebkuru saprātu, ja tas viņam būs noderīgi. Mēs sarunājamies par dažādām lietām un dažādā veidā. Taču vienmēr var izgudrot kopīgu (uguns) valodu, kura būs saprotama mums visiem.

Mēs esam dzimuši no Lielās Mātes – Lielās Lācenes, un mums ir paredzēta liela dzīve (viņi parādīja, ka ne nemirstīga, viņi pakāpeniski izkusīs, pārvēršoties uguns lāsēs, pēc tam neapzinoties ieplūdīs atpakaļ Radītājā, kā utilizējošas).

Eņģeļi: Mūsu uzdevums un interese dzīvē – radīt dvēseles, palīdzot Dievietei-Mātei viņu aizmešanās pirmajā etapā (rāda kulšanu, sadzenot enerģijas zināmā blīvumā). Pēc tam nāk sākotnējā attīrīšana (gluži kā akmentiņus ņem ārā no enerģijas riteņa). Sākotnējā dvēsele ir netīra, viņa ir piepildīta ar visuma gružiem, un stāv priekšā katra atoma filtrēšana un apvēršana...

– Apgarošana?

Eņģeļi: Nē, līdz tam mēs vēl strādājam ar katru atomu, mainot viņa apziņu, un piešķiram uzdevumu. Tas ir mūsu darbs, tas atgādina to, kā tu kokus pārvērt mēbelēs – krēslos un galdos. Koki ir jēlais materiāls, mēbeles – jūsu radījums. Piekrīti, ka kokam ir viens uzdevums, mēbelei – pavisam cits.

– Un no kāda materiāla jūs radāt dvēseles?

Eņģeļi rāda, ka no sevis. Viņi ņem daļu no sava ugunīgā ķermeņa, satin viņu, lipina. Tā ir pati blīvākā daļa – kodols. Pēc tam ar magnētisku pievilkšanu aizvāc nevajadzīgos atomus, metālu, minerālus un kaut ko glumu (kā pelējumu fiziskajā plānā). Tā ir filtrēšana. Parādījās attēls, it kā cilvēks šķirotu zirņus vai pupas pirms vārīšanas.

Lūk, tagad visi atomi ir vienādi, atgādina ugunīgus zirņus, mirdz un zaigo liesmā.

Eņģeļi: Lūk, tagad mēs to atdodam mūsu Dievietei, un Viņa apgaro mūsu jēlos neapgarotos šablonus. Pēc tam ietin savā apvalkā pirmatnējo kodolu. Mūsu darbs ir izpildīts.

Uzdevumi ir dažādi. Mēs izpildām dažādus sākotnējo dvēseļu paraugus. No tiem var tikt izveidotas dvēseles no ercenģeļiem līdz planētām. Viņām visām ugunīgajā plānā ir sākotnējais kodols, vienots informācijas radījums (kā aizmetnis). Visa Esošā Vienotībai saknes ir tajā, ka viss tiek lipināts no sākotnējās enerģijas, kura pakāpeniski kļūst arvien pilnīgāka, piepildās ar informāciju, ar dažāda tipa enerģijām, ar dažādām misijām, ar radībām ar dažādu apziņas tipu, ar dienesta ugunīm, ar atkritumiem (pārpalikumiem), ar kopijām-kloniem, ar elementiem u.c.

Turklāt mēs vienmēr esam gatavi sadarboties ar lūgumiem no Pirmā visuma, tur viss ir iekārtos citādāk, taču tilts eksistē, un mēs savu reizi palīdzam atrisināt viņu problēmas un uzdot jautājumus.

– Kāda nozīme šajā gadījumā ir jūsu jautājumiem?

Milzīga. Uzdot jautājumu – tas nozīmē saprast problēmu un dot ideju tās risinājumam. Nevis dot gatavu atrisinājumu no mūsu redzes viedokļa, kā mēs to atrisinātu šeit, bet parādīt cēloņus un iedot ideju tās izpildīšanas paņēmieniem citā visumā.

– Pie mums tas saucas koučings. Tad nu gan, arī šeit ir līdzība!

Katram ir neatkārtojams stāsts, Vecāki un pieredze. Katra rīcībā ir savi resursi un misija. Visiem ir dažādas iespējas un apziņa. Pie mums viss ir dažāds, bet ir tas, kas mūs apvieno. Mums ir Vienotais Radītājs, un mēs varam sazināties un saprast cits citu.

– Ko jūs domājat par Vienoto?

Uzreiz enerģijas aizgāja pāri malām un pacēlās līdz nepārredzamiem augstumiem. It kā uguns būtu augšupcēlusies un sākusi sastāvēt no tievām un garām mēlītēm, kuras vērstas uz Radītāju, stiepjas augšup. Tā ir ugunīga zāle, kura stiepjas uz Sauli! Kūlīšu virsotnē parādījās saule un aplēja ar gaismu šo uguni! Mans Dievs, kādas enerģijas uz mani sāka līt! Es visa pašlaik piesūcinos ar satriecošām mīlestības un gaismas plūsmām!!! Es esmu kopā ar eņģeļiem, viņu iekšienē uztveru visu notiekošo... Iekšienē viss ir pamiris, un ir iestājies absolūts klusums, vakuums...

Apskaidrība pār mani: tā ir lūgšana! Daļa mūsu pašu vieglāko enerģiju atdalījās no mums un aizgāja saulē. Saule tās pieņēma. No viņas nāk atbilde – citas kvalitātes enerģijas – ļoti smalkas, mīlošas un ieejošas starp mūsu atomiem, piepildošas mūs, kā ūdens ieiet starp akmeņiem. Aprasošana ar laimi.

Mūsos kustība ir izbeigusies, visas „mutītes” un „atvārsnītes” ir atvērušās un kāri uzsūc to, kas plūda no augšas.

Pēc tam mūsu apziņa augšupcēlās un saplūda ar sauli augšā. Protams, daļēji. Tas ir laimes ziņā neaprakstāms mūsu ugunīgo eņģeļu saplūšanas ar Augstākajiem Es process, kurš ienes viņu dzīvē baudu un jēgu.

Reiz es publicēju daļas no Urantijas Grāmatas par pielūgsmi augstākajos plānos, un tur bija teikts, ka ar pielūgšanu nodarbojas visas dvēseles, un jo augstāka ir viņu apziņa, jo skaistāks un cildenāks ir šis process.

Mēs apmazgājāmies ar Mīlestību un sākām vēl vairāk mirdzēt, piepildījušies ar prieku un spēku. Mēs šķiramies. Es pateicos eņģeļiem un Diženajai Dievietei. Tas bija burvīgi un ļoti interesanti!

Es saprotu, ka neatbildēju uz visiem saviem jautājumiem. Un apzinos, ka tēma, ar kuru es vērsos pie Dievietes, ir tik plaša, ka prasa daudzus un daudzus seansus. Nu ko, mums ir, par ko parunāt!

Es vēlreiz pateicos saviem biedriem-eņģeļiem, un manas pateicības enerģijas tieši tāpat pacēlās pie viņiem, tāpēc ka mēs jau sākām atdalīties. Tagad es sapratu, ka mūsu lūgšana bija pateicība Vienotajam.

 

Pievienots 08.11.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/beseda-s-ognennimi-angelami

Tulkoja Jānis Oppe