Saules Brālības vebināri 2016. gadā

15 12 28

Dārgie draugi! Mēs esam pabeiguši tiešsaistes čenelingu tikšanās 2015. gadā. Man liekas, ka klausītāju lielākā daļa palika sajūsmā, un mēs visi šī gada laikā saņēmām ļoti daudz – gan zināšanas, gan iemaņas, gan dziedināšanas, gan atklāsmes.

Kas tiek plānots 2016. gadā? Daži klausītāji lūdz vebinārus padarīt biežākus, bet, tā kā tas ir saistīts ar apmaksu, tad vebināru skaitu mēs atstāsim iepriekšējā līmenī. Domāju, ka, ja mums būs vajadzīgs tikties biežāk, mēs to uzzināsim no čenelingiem. Sakarā ar inflāciju nedaudz ir pacēlusies vebināra cena.

Kā rekomendē Saules Skolotāji, demokrātisko Saules Brālības Skolu mēs atstājam atsevišķi no slēgtās grupas. Kā paskaidro paši Saules Skolotāji, tad grupām ir izstrādātas divas atšķirīgas programmas. Abās grupās joprojām būs tiešie čenelingi ar Saules Brālību.

Mēs jau esam novērtējuši šo visai netradicionālo apmācību, un ar pārliecību varu teikt, ka tādas pieredzes nav nevienam, jo nodarbības tiek vadītas tieši no mūsu Saules aspektiem. Viss, kas mums tiek dots, ir savietots ar dziedināšanu, apstarošanu ar dažādiem enerģiju veidiem un kosmisku ietekmi uz mūsu apziņu. Var pat lūgt noteiktas prakses un noteiktas dziedināšanas, kā, piemēram, es palūdzu interacioniku (pēc K. Dovlatova (К. Довлатов) definīcijas), tas ir, dziedināšanu no dvēseles līmeņa ne tikai bioloģijai, bet ar dzīves programmām un ierobežojumiem, un mēs saņēmām šo praksi.

2016. g. pirmajā pusgadā tiek plānoti SB Skolas 12 vebināri sestdienās (pēc manām iespējām) visiem, kas grib sākt nodarboties nepastarpināti ar Saules Skolotājiem, 2 vebināri mēnesī. Ja jūs vēl neesat bijuši mūsu nodarbībās, bet nodarbojaties ar meditācijām un ezotēriskām praksēm, jūs jebkurā momentā varat pievienoties šai grupai.

Sākot no 2016. gada oktobra, es sākšu komplektēt jaunu grupu tiem, kas grib sākt apmācīties tieši mūsu kosmiskajā tiešsaistes klasē.

Ar ko Saules Brālības Skola atšķiras no Sanata Kumaras Skolas? SK Skolas mērķis bija – savienoties ar mūsu Augstākajiem Es un iemācīties strādāt ar viņiem zemes mentālajā līmenī (Kristus Režģis). Tiem, kuri šo kursu ir apguvuši, mēs turpinām apmācību augstākā līmenī. Ko mums māca? Jūs varat paskatīties atskaites par mūsu seansiem mūsu vietnē par visu 2015. gadu.

12 vebināri slēgtajai grupai attīstītiem mācekļiem, arī 2 vebināri mēnesī.

Vai var pievienoties slēgtajai grupai? Var, ja jūs esat jau diezgan attīstīts Saules Brāļu students. Sliktāk nebūs. Domāju, ka jūs klusītiņām pievilks tām iniciācijām, kuras šajā grupā jau ir notikušas.

Jūs varat apmeklēt ne visus vebinārus, pēc jūsu iespējām. Iepriekš pareģot, kas būs kārtējā vebinārā, nevarēšu. Tas vienmēr ir kas jauns. Visas nodarbības, kuras jūs izlaidīsiet, varēs nopirkt ierakstā.

Janvārī būs 2 nodarbības ar Saules Brālības Skolu – 3. (svētdiena) un 23. janvārī (sestdiena) un 2 slēgtās grupas nodarbības 4. janvārī (pirmdiena, brīvdienas) un 24. janvārī.

Atkārtošu, ka visas apmaksātās nodarbības, kuras jūs kaut kāda iemesla dēļ izlaidīsiet, varēs pasūtīt ierakstā.

Janvārī bez nodarbībām ar Saules Brālību būs Diženās Dievietes dziedināšanas seansi 16. janvārī un 31. janvārī, un tikšanas ar Dievišķo Aizgādni – 17. un 30. janvārī.

Translāciju laiks ir noteikts, un to nemainīsim. Atgādinu, ka var nopirkt ierakstus, ja jums nav ērti apmeklēt nodarbības.

Nodarbības vai ieraksta cena uz 2016. g. janvāri ir 1 400 rbļ. jeb 20 dolāru.

Vebināru apmaksas nosacījumi:

1. Visvienkāršākais pārskatījuma variants Krievijā

uz kartes kontu jebkurā Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

2. Paypal no jebkura pasaules punkta no jūsu datora uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

4. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union vai Golden Crown uz vārdu Котельникова Наталья Николаевна, Екатеринбург. Neaizmirstiet uzrakstīt tēvavārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

Jūs varat apmaksāt uzreiz vairākus vebinārus.

Jebkurā gadījumā jūs man sūtāt vēstuli uz adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un paziņojat vebināra datumu un apmaksas veidu. Atbildes vēstulē es jums atsūtu adresi un paroli uz vebināru (vebināriem).

Akurāti kontrolējiet paroli, to ievadot, pārliecinieties, ka paroles sākumā neesat atstājuši atstarpi (lieku punktu).

Lūdzu jūs datoru neslēgt iekšā pēdējā brīdī. Sagatavojoties meditācijai laikus, lai nebūtu saplosītās jūtās un netraucētu noskaņošanos uz augstu apziņas un vibrāciju līmeni.

Lūdzu jūs nodarbību laikā nesarunāties un domāt pozitīvi. Mēs atrodamies kolektīvā (grupas) apziņā, un jūs dzird.

Priecāšos satikt jaunus draugus, un ar nepacietību gaidu tikšanos ar mūsu veterāniem!

Uz tikšanos vebināros!

Saraksts uz 2016. gada janvāri

3. janvāris, svētdiena, pulksten 11 pēc Maskavas laika

Vebinārs “Saules Brālības Skola”

4. janvāris, pirmdiena, pulksten 12 pēc Maskavas laika

Vebinārs ar Saules Brālību (slēgtā grupa)

16. janvāris, sestdiena, pulksten 11 pēc Maskavas laika

Vebinārs “Diženās Dievietes dziedināšanas seanss”

17. janvāris, svētdiena, pulksten 12 pēc Maskavas laika

Vebinārs “Tikšanās ar Dievišķo Aizgādni”

23. janvāris, sestdiena, pulksten 11 pēc Maskavas laika

Vebinārs “Saules Brālības Skola”

24. janvāris, svētdiena, pulksten 12 pēc Maskavas laika

Vebinārs ar Saules Brālību (slēgtā grupa)

30. janvāris, sestdiena, pulksten 11 pēc Maskavas laika

Vebinārs “Tikšanās ar Dievišķo Aizgādni”

31. janvāris, svētdiena, pulksten 12 pēc Maskavas laika

Vebinārs “Diženās Dievietes dziedināšanas seanss”

 

Pievienots 28.12.2015

http://sanatkumara.ru/seminari-i-drugie-sobitiya-shkoli/vebinari-solnechnogo-bratstva-v-2016-godu

Tulkoja Jānis Oppe