Ceļš uz apskaidrību

Atskaite par sakaru seansu ar SB 15.12.06.

 

Pirms semināra es saņēmu svarīgu vēstuli no draudzenes. Domāju, atbilde uz to interesē visus tos, kuri iet garīgajā plūsmā. Un mēs tādu atbildi saņēmām tikšanās reizē ar Saules Brāļiem.

“Man ir jautājums SB: kas tas ir – Apskaidrība? Kā to sasniegt fiziskajā ķermenī? Kāpēc cilvēki gadus 10-20 iet garīgo ceļu un to nesasniedz?”

 

Ievads

Dārgie Saules Brāļi! Klausos jūs!

Noskaņošanās uz kanāla laikā es pacēlos līdz ceriņkrāsas kristāla enerģijām pirms izejas uz SB līmeni. Kristāliskas maigas ceriņkrāsas enerģijas gluži kā ietina sutratmu, taču caur tām ir viegli iziet. Šis kristāliskais “vainadziņš” atrodas augstākā mentāla līmenī. Caur viņu var brīvi iziet uz abām pusēm. (Visiem dalībniekiem (vēlāk) es atradu tādas pašas ietaises.)

Pēc tam pacēlos augstāk un tur atvēros. Ar ziņkāri aplūkoju šo kristālisko vainadziņu, kurš sastāv no daudziem sīkiem skaistiem kristāliem.

Ko es redzu?

Tas ir aparāts, kurš šodien strādās jūsu un planētas labā.

Viņš iedarbosies uz kristāliskajiem ķermeņiem, tas ir, uz gaismas ķermeņiem, tajā skaitā uz auru, astrālo ķermeni un Zemes mentālo ķermeni.

Šie ķermeņi savienojas vienotā laukā, bagātinot cits citu, modinot šūnu apziņu šajos ķermeņos, tas ir, darbs noritēs astrālajā un mentālajā līmenī.

Bet fiziskais ķermenis?

15 12 08 01Fiziskais ķermenis vienkārši ir daudzdimensionālās būtnes pamats.

Zemes dvēseles daudzdimensionālās būtnes attēlā iztēlojieties, ka saplūst augšējie aspekti – mentālie (paši augstākie) un astrālie (mazliet zemāk), kuri atrodas uz vienas sutratmas, bet “izeja” uz fizisko plānu saglabājas (attālums starp fizisko aspektu un astrāli-mentālo). Augstākais Es kļūst astrāli-mentāls, pārvēršoties vienā ķermenī.

Tādejādi, Saules Brālības līmenis kļūst par mūsu 9. centru virs galvas. 8. centrā ir astrāli-mentālā Es apziņa, augstāk (un vienmēr pieejama) nākamā mentālā (9.) līmeņa apziņa – jūsu Saules Es.

Tāda transformācija notiek visiem cilvēkiem?

Nē, protams, ne visi cilvēki ir pakļauti apgaismošanai un attīrīšanai.

Faktiski norit astrālā plāna pārstrukturēšana?

Tā sen norit. Piedevām jūs tiekat apgādāti ar jauniem spēkiem, kuri sāks jums kalpot netālā nākotnē.

Jūsu uzdevums – vienkārši sekot pa apskaidrošanās ceļu, neaizdomājoties par to, kādā līmenī jūs esat un cik daudz ceļa ir aiz muguras. Katrs no jums iet savu paša ceļu, izvēloties to, ko izvēlas dvēsele un jūsu prāts.

 

Sakaru seanss

Apskaidrotie ir tie, kas ir savienojuši sevi ar daudzdimensionālo apziņu un izpauduši augstākās apziņas sevī. Mums jau ir tādi paši ugunīgi nimbi ap sevi, vismaz meditācijā, kādus mēs redzam svētbildēs. Bet tie parastajā dzīvē nemirdz. Apskaidroti skolotāji uz Zemes ārēji var nemaz neatšķirties no parastiem cilvēkiem, viņus ir grūti pazīt pūlī.

Mēs nevaram spriest pēc sevis, cik lielā mērā mēs esam apskaidroti. Mēs vienkārši ejam. Viss, kas ar mums notiek, tas ir mūsu ceļš. Mēs ejam mierīgi, apjēdzot savu ceļu, saprotot savas kļūdas, attīrot sevi, palīdzot citiem cilvēkiem, darot kaut ko priekš planētas. Tas tad arī ir apskaidrošanās ceļš.

Apskaidrība – tā ir beznosacījuma mīlestības un pieņemšanas sapratne. Tā ir aiziešana no sadzīves problēmām, kuras satrauc cilvēkus. Mēs kļūstam harmoniskāki, mierīgāki. Mūs ļoti iepriecina saikne ar Augstākajiem Es. Parādās svētības, svētlaimes sajūta. Ja veltīsim tam pienācīgu laiku, tad tādā svētības stāvoklī varam atrasties visu dienu.

 

Ir sācies mūsu darbs ar SB. Nāk caurspīdīgas kristāliskas vēsas plūsmas, ne stipras. Ķermenis skan kā kristāla zvans. Tādas plūsmas katrā cilvēkā neievedīsi, parasts ķermenis tās nepieņems. Mums bija liela sagatavošanās tādai apstarošanai, un ķermeņi spēj pieņemt tādas enerģijas.

Sazemējam tās. Atveram sirds centru un ielaižam tās iekšienē.

Vibrācijas paaugstinās, skaņa kļūst augstāka, un tagad viss ūdenskritums vibrē. Ja sākumā bija daļiņas, korpuskulas, tad tagad viļņi.

Šis darbs nav fiziskajā laukā, bet mūsu astrālajos un mentālajos aspektos.

– Kristāla rombiņi-piekariņi, kā pie lustras...

Plūsma ir pārvērtusies siltā platīna zeltainā. Augstākie ķermeņi taisa izvērsumu, viegla izvērsuma procesa sajūta, ne tāda kā fiziskajā līmenī.

– Zelta briljanta enerģijas stabs.

Enerģijas ne tuvu nav astrālas. Kristāliskas, smalkas, caurspīdīgas, ar zelta putekšņiem.

Plūsmas centrālā čakra, kurā notiek transformācija, kurā līmenī notiek iedarbība – man ir sahasrāra.

– Jūtu kustības 7., 8., 9. un 10. čakrā.

Mēs šīs enerģijas iezemējam caur centrālo kanālu līdz planētas centram.

 

Tagad nāk divas plūsmas – pa ķermeņa kreiso pusi un pa labo pusi. Tās sākas ļoti augstu virs ķermeņa un acīmredzot harmonizē sievišķās un vīrišķās enerģijas. Redzu iekšienē it kā divas sutratmas – labo un kreiso. Zem kājām tās savienojas un kļūst par vienu plūsmu. Norit divu spēku nolīdzsvarošana. Daudziem no mums ir klātesoša neviennozīmīga attieksme pret pretējo dzimumu. Mūsu uzdevums – sākt pieņemt pretējo dzimumu tādu, kāds viņš ir. Tiek aizvākta vīrieša un sievietes subpersonību iekšējā cīņa, un norit šo plūsmu izlīdzināšana.

– Visi smalkie ķermeņi piepildās ar zelta putekšņiem (nāk jauni karmas uzdevumi).

– Sutratma ir kļuvusi ļoti plata, spoža, gaiša.

– Mēs kļūstam androgīni.

Patiesībā fiziskajā plānā tas nenotiek, bet mūsu domas un programmas ietekmē augstākos aspektus, un pašlaik mūsos harmonizējas mēness un saules enerģijas. Mēs tālākajā spriedīsim vairs nevis pēc cilvēka dzimuma, bet pēc dvēseles.

SB: Vienmēr centieties kontaktēties ar cilvēku viņa dvēseles līmenī. Tas ir daudz vieglāk, nekā kontaktēties fiziskajā plānā. Risinot savus uzdevumus, jūs varat iziet uz cilvēka augstākajiem līmeņiem un risināt uzdevumus no tiem līmeņiem.

– Kontaktēties dvēseles līmenī ir tik lieliski! Dažreiz man saka: šis cilvēks ir ļauns, bet es atbildu: jūs paskatieties uz viņa dvēseli!

Mums liek priekšā paskatīties uz mūsu dvēselēm. Atkal paceļamies uz mūsu grupu SB līmenī, un mēs varam sajust gan mūsu grupveida apziņu, gan, kā mūsu apziņas atsevišķas daļas tur jūtas.

Mēs varam redzēt aspektu dažādu augstumu, dažādu gaismspēju un dažādu raksturu.

– Mēs cieši un maigi, trīsoši apskaujam cits citu. Tāda mīlestība un gādība...

– Visas mūsu dvēseles mirdz dažādās krāsās.

– Ņina ir spoži balta mirdzoša...

Sajūtiet, kāda mums ir mīlestība – tik tīra, no sirds nākoša, līdzīga divgadīga bērna mīlestībai. Sāc saprast Bībeles vārdus – topiet kā bērni. Šeit viņa ir kristālskaidra, bērnišķīga. Lūk, no kurienes nāk mūsu bērni!

– Mēs esam savienoti ar stariem, šie stari savienojoties veido mirdzošu rozi.

Roze ir augstāko ķermeņu forma. Kristus-apziņas ceļš ir rozes ceļš.

Nosūtīsim mīlestību Debesu Tēvam... No visiem punktiem ap mums sāk izstaroties maigas rožainas ceriņkrāsas kristāliski stari. Šeit nav cilvēku programmu un drāmu. Mūsu saprāti un ķermeņi ir izkristalizējušies līdz zaigošanai un mirdzēšanai. Tie esam mēs, kas mirdzam!

Kā Tēvs mums atbild? No visām pusēm pie mums nāk mirdzoši stari. Mēs pieņemam viņus sevī, visā mūsu klasterī, – to, ko visums mums sūta.

Ieraudzīju Aizgādni virs mums.

 

Jūtu vieglu šūpošanu. Pirmoreiz es tādu šūpošanu jutu, kad savienojos ar Diženo Dievieti. Mūs ieaijā kā mazus bērnus...

– Jā, ir šūpošana, es domāju, ka man galva griežas.

Kaut ko no mums izkrata tādā veidā, no augšas mūsos mirdzums, bet apakšā no mums līst lietus... Kaut kāda attīrīšana.

– Gribas uz augšu, bet nelaiž. Saka: tīrām!

Mūsu “mākonītis” ir kļuvis gaišāks un ievērojami vieglāks. Ceļas mūsu vibrācijas, un mūs velk uz augšu.

– Pēc tādiem seansiem atklājas apbrīnojamas spējas.

SB: Pēc attīrīšanas jums norit transformācija.

Mēs esam ugunīgajā ķermenī, apkārt mums ir izlieta uguns. Mēs paši esam kā uguns mākonis.

Un pēkšņi es uz šī mākoņa augšā ieraudzīju El-Moriju. Viņš ir nostājies virs mums.

Es sveicu El-Moriju.

El-Morija: Sveicu visus, kuri šeit pulcējušies!

Viņš savāc mūs sevī, mēs saplūstam ar viņa apziņu. Mēs atrodamies viņa iekšienē, un caur viņa pieredzes prizmu, caur viņa apziņu sākam apzināties šo pasauli. Tā ir mūsu apmācība.

El-Morija: Jūsu vebināri ir svarīgi ne tikai jums, bet arī mums. Mēs esam šīs Skolas un eksperimentu, kurus ar jums veic, autori.

Mēs zinām, ka Augšupceltie Valdnieki ir Augšupcelšanās projekta autori, un piedalās visos šajos seansos.

El-Morija: Fiziskais ķermeni mums nav tik svarīgs, cik astrāli-mentālais. Praktiski viss, ko mēs darām, atrodas astrāli-mentālajā apgabalā, tāpēc ka fiziskais ķermenis sāk pāriet astrālajā.

Mēs sakām, ka notiek vielas paplašināšanās, un tas ir ne tik daudz garīgs, cik fizisks process.

Pašlaik mēs atrodamies augstā vibrāciju plānā, un mums palīdz viņu apzināties.

El-Morija: Viss šajā plānā atrodas iekšienē. Jūsu apziņa var skatīties gan uz iekšu, gan ārpusē.

Redzu, ka mēs esam iegājuši Būtības Ķermenī. Vienots pārklājs savieno daudz galaktiku Būtību. Bet mēs esam viss šis milzīgais ķermenis.

Mēs varam paskatīties, kas mums ir iekšienē un kas ārpusē. Iekšienē ir visas pasaules, bet, tā kā mēs atrodamies smalkajā apziņā un realitātē, šeit fiziskās pasaules nav. Bet, kas ir – skatāmies.

– Redzu milzīgus priekšmetus, tās ir mūsu rotaļlietas. Mēs ar tām spēlējamies. Tagad sapratu – tas viss ir spēle.

Es apjēdzu to tā: mums šajā līmenī nav intelekta un analīzes, kura ir izstrādāta apakšējos plānos. Tāpēc mums viss, kā bērniem, ir spēle. Reliģijas, morāle, zinātne, valoda – viss parādīsies vēlāk, kad mēs sablīvēsimies, un mums parādīsies intelekts, apzināta mīlestība, griba.

Paskatīsimies, kas mums te ir. Vai ir griba?

Es teiktu, ka gribas aspekts nav attīstīts. Bērniem parasti nav gribas, tā nav attīstīta.

– Jā, griba ar grūtībām.

Vai te ir mīlestība?

Mēs teicām, ka viņa arī ir bērna līmenī – tīra, maiga, trīsoša, dievišķa. Mēs mīlestību izstarojam no sevis.

– Es jūtu apziņas pulsāciju sevī, it kā es būtu kļuvusi daudz saprātīgāka.

– Līksmība, prieks, labsajūta no apziņas, kas mēs esam.

– Enerģija pulsācija un neitrāls.

Vai šeit ir intelekts? Es varu apjēgt, radīt savu pasauli, dziļi pārdomāt visas problēmas un programmas?

Nē, man nekā tāda nav.

– Mums šeit nav vajadzīgs intelekts.

– Tas ir kaut kā, ko mums vajadzēs vēlāk.

– Nevaru šeit sajust atbildību.

Man šeit ir impulss vēlmei radīt, enerģijas, ar kurām es apgādāju radītājus, man ir bērni-radītāji, no kuriem katrs atbild par savu radījumu.

Un kas vēl ir? Bērna tiešums, prieks, spēle...

– Izprieca un vēlēšanās būt.

El-Morija: Jūs sapratāt cilvēka dzīvju, intelekta nozīmi? Cilvēka dzīves saprot ne tikai fizisko plānu, bet arī piešķir saprātīgumu smalkajiem ķermeņiem. Šīm Būtnēm (milzīgajiem Būtības Ķermeņiem) attīstības līmenis pagaidām ir dzīvnieku līmenī (!).

– Enerģiju attīstības potenciāls realizēšanai.

Mēs ar šo potenciālu varam apbalvot tos radītājus, kuri pēc manas vēlēšanās un plāna var to realizēt.

– Mīlestība kā baiļu neesamība. Nav sajūsmas, viss ir līdzens.

– Līdzsvara un kopības stāvoklis.

 

Diženā Dieviete pēkšņi parādījās manī un atgādināja pašlaik epizodi, kad es viņu pirmoreiz piesaucu. Toreiz es pirmo reizi ieraudzīju Būtības Ķermeni, un Viņa man galvā uzdāvināja dimanta ziedu – balvu no Viņas. Un tagad Viņa par to, ka jūs esat apzinājušies šo augsto līmeni, arī grib jūs apbalvot.

5 minūtes individuāla darba ar Diženo Dievieti.

Tagad mēs esam ieskaitīti augstākā plānā, tāpēc ka mēs jau te varam būt. “Iekļauti sarakstā”, ja runā cilvēka valodā.

Katram no mums pašlaik fiziskajā plānā ir ugunīgs nimbs, ar centru 6. čakrā. Viņš ir novietojies apkārt galvai.

– Sajūta, ka manī līst kaut kas milzīgā plūsmā. Prieks.

Katrā no jums 6. čakrā DD ir ielikusi tādus pašus kristāla ziedus, kā manī.

– Es saplūdu ar DD, sajuta viņas siltumu, maigumu, tā man ir liela balva, bet bez tā viņa man iedeva briljanta pavedienu, kuru es varu izmantot dziedināšanā.

– Es jūtu, kas esmu DD sutratmā, viņas kanālā, un manī nolaižas kristāla lāsītes.

DD: Pašlaik jums norit iesvētījums no Manis.

– Prieks, prieks, laime, laime.

– Tā ir prieka plūsma, lai es ar to varētu dalīties.

– Kaut kas notiek ar sahasrāru...

Sahasrāra no Lotosa ir pārvērtusies ugunīgā kūlī. Varat paskatīties uz sevi no malas. Tas ir mūsu apakšējais plāns, kurš tā izskatās.

15 12 08 02

– Pavedienu var izlikt kā kanālu, ja ir bloki ķermenī, tas ir kā transplantāts. Un no šī pavediena var formēt jebkuru orgānu.

DD: Jūs paši esat kā dārgs pušķis. Katrs zieds ir nenovērtējams un dārgs Mums.

Katrs no jums tagad arī var veikt grupās Diženās Dievietes seansus. Jums tam tagad ir Iesvētījums un tieša saikne.

Nāk ļoti stipra plūsma, un mēs to pieņemam visās ķermeņa daļās, iezemējam un sadalām uz visu zemi. Tās ir Dievietes enerģijas caur mūsu klasteri.

– DD sniedz man rozes ziedu no sudraba un kristāliņiem.

– Tagad apakšā ir kļuvis kā augšā.

– Zeme priecājas.

15 12 08 03

Pabarosim tagad Zemi visos plānos. Uz katru plānu dosim tik daudz mīlestības un enerģijas, cik tas spēs paņemt. Pašlaik planēta no māmuļas ir pārvērtusies bērniņā.

Ievedam mieru un mīlestību uz planētas.

Tagad tāds dīvains darbs. Skatoties uz attēlu, mēs planētu atveram un izvēršam uz āru. Iznāk, ka fiziskā dzīvība paliek iekšienē, bet astrālā pasaule, kura bija iekšējā Zemē, ir nonākusi virs fiziskās?

SB: Tev nesaprast un neapjēgt, jums ir trīsdimensiju sapratne. Nejautā!

Kā tagad izskatās planēta? Man liekas, ka viņa ir kļuvusi gaišāka. Man saka, ka tas ir noticis mentālajā plānā... Ne fiziskajā. Tas ir mūsu domās.

(Apjēdzam un apmaināmies ar viedokļiem.)

SB: Šodien Mēs programmu esam izpildījuši. Tagad Mēs pastrādāsim ar jūsu fiziskajiem ķermeņiem un ar visu ķermeņu šūniņām.

Atslābināmies...

Jūsu ugunīgās šūniņās, kuras tika ieviestas augustā, ir savairojušās un izveidojušas sev līdzīgo klasterus. (No zvaigznītēm viņas pārvērušās mākonīšos.)

Mēs tagad pastrādāsim ar viņām. Kam tādas šūniņas nav aktivizētas, mēs viņas aktivizēsim.

Nāk uguns lielā plūsmā, kā iepriekšējā attēlā. Darbs visos līmeņos, visos ķermeņos.

Tiek nostiprinātas asinsvadu un orgānu sieniņas, viņas tiek piesūcinātas ar enerģiju, orgāni tiek padarīti jaunāki, atjaunojas, atjaunojas saikne ar vispārējo apziņu. Iedarbība uz asins ražošanu un uz asins šūnām. Notiek tā stāvokļa uzturēšana, kurā mēs esam pašlaik.

– Brīdina, kur ir jāsaslimst, un uzreiz dod zāles.

Mugurkaulus ārstē.

Pievienojam savu mīlestību un pateicību savam ķermenim.

Uzķeram savas domas attiecībā pret savu ķermeni, vai ir negatīvs, nosodījums? Lūdzam piedošanu savam ķermenim.

 

– Tāda sajūta, ka mugurkaulu ir izmazgājuši un atgādina, lai mēs turētu viņu tīru.

Bet man apkārt mugurkaulam ir ielikuši caurulīti.

Ieviešam programmu “es esmu absolūti vesela, bet izbalansējumus no ķermeņa var izvākt”.

“Mēs mīlam gan ķermeni, gan dvēseli, un mīlam sevi attiecībās ar citiem cilvēkiem!”

Mēs esam ļoti stipri atkarīgi no tā, kuri mūs pavada šajā dzīvē. Un mēs gribam, lai viņi būtu gan veseli, gan mīlēti. Jo viņi taču ir blakus mums.

El-Morija ir šeit, ar mums, nav pametis mūs. Viņš ir viens no šīs programmas vadītājiem.

Viegla ugunīga harmonizējoša plūsma, mīksti, maigi un silti glāsta mūs.

 

Mēs varam paskatīties uz citiem saviem ķermeņiem no budhiālā plāna būtības. Mēs varam pa savu sutratmu pacelties līdz galam, līdz dvēseles būtībai (pirmajā attēlā ir redzams, kurp) un nolaisties uz citām sutratmām. Paskatīties uz citām savas dvēseles inkarnācijām, kuri tur ir, cik gadu, ar ko nodarbojas, kādās valstīs un kādā laikā dzīvo. Kaut vai vienu cilvēku var ieraudzīt, tas būs interesanti.

(Savu inkarnāciju apspriešana. Ieraudzījām!)

Mums ir daudz latentu spēju, un mēs varam tās šajā dzīvē kaut kādā veidā izpaust. Mums ir iespēja ieiet tajā aspektā un pieņemt viņu zināšanas un prasmes. Tad mēs neapstāsimies jaunradē un attīstībā. Kamēr cilvēks kaut ko grib, viņš dzīvo!

– Man ir prieks no tā Prieka, kurš ir manī.

Sajutīsim to mēs visi – to augsto Prieku, ar kuru mēs šodien piepildījāmies!

Mums DD šodien iedeva briljanta enerģijas. El-Morija apmeklēja mūs un piepildīja mūs ar sevi. Mēs iemācījāmies ieiet savās un citās dzīvēs caur savu Būtību. Mēs ar šūnām pastrādājām, ar fizisko ķermeni, kādam pirmoreiz aktivizēja ugunīgās šūnas.

Apzināmies savā ķermenī, ko mēs šodien saņēmām.

Apzināmies savu ugunīgo nimbu uz galvas.

DEBESU Tēvs: Mīlu un svētu turpmākajam ceļam! Jūs esat mani bērni. Redzu, jūtu jūs! Virzieties tālāk!

Asaras uzreiz izspiežas… Ļoti patīkami.

Tēva Svētība ir nopietna pakāpe mūsu ceļā. Negribas beigt, šķirties… ļoti jūtama Viņa Klātbūtne… Plūsma pastiprinās…

Šodien ir ļoti spēcīga diena.

Mēs augam!

Pateicības.

 

Pievienots 08.11.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/put-v-prosvetlenie

Tulkoja Jānis Oppe