Ceļojums uz Mājām (vebinārs)

Atskaite par Saules Brālības Skolas vebināru 15.12.05.

15 12 07

Ievads

Dārgie Saules Brāļi! Es gaidu noskaņojumus!

Labdien, mūsu dārgie brāļi! Mēs priecājamies sveikt jūs mūsu radošajā savienībā! Mēs šodien pacentīsimies atbildēt uz jūsu lūgumiem un iziet pa visām jūsu Es dimensijām, un nofiksēt jūsu sajūtas saistītā ar katru no saviem augstākajiem aspektiem.

Kas ir zemas vibrācijas, tas, ko jūs saucat par pelēkām? Kas ir gaismas un mīlestības stāvoklis jūsu Augstākajos Es visos plānos? Ar ko Mēs atšķiramies no tiem, ar kuriem jūs kontaktējaties Zemes plānos? Un kā atšķirt, pēc kādiem parametriem, draudzīgas enerģijas no parazītiskām un destruktīvām.

Saprotam, ka jums tā ir aktuāla mācība, nepieciešama, lai skaidri saprastu tos spēkus, ar kuriem jūs uzturat sarunu, un justu jūsu spēku un varenību jūsu realizēšanās plānos.

Nav jādomā, ka ir nenozīmīgi vai zemākie parametri jūsu dvēseļu realizācijai. Pavēstām jums, ka jūs esat realizēti kā gaismā, tā arī tumsā. Atsevišķas jūsu inkarnācijas bija tumšāku vadītāju un skolotāju vadībā, un jūs paši izgājāt gaismas un tumsas cīņas un gaismas uzvaras pār tumsu skolu.

Šī uzvara ir fiksēta jūsu ķermeņos un prātos. Patiesībā, aiz zemes Sfēras robežām jūs atradīsiet maz tādu, kas tīšām grautu vai bojātu dievišķo iekārtojumu, kas netiektos uz gaismas plūsmu un neiekārtotos Mihaēla plūsmā.

Mūsu Radītājam Mihaēlam ir skaidra virzība uz jauncelsmi un jaunradi visos iespējamajos veidos un robežās. Daļa jaunrades iestiepjas tumšākās pasaulēs, kuras arī tiecas uz gaismu un drošāku – miera un mīlestības – ostu.

Salīdzināsim pasaules-ēkas laukus ar jūsu zemes augiem. Ir zāle, viņa nekad nekļūs par koku. Ir koki, kuri nekļūs par zāli. Viņi ir radīti dažādiem uzdevumiem un pilda savus uzdevumus, pat neaizdomājoties par to, kas ir augstāks un varenāks.

Viņiem nav analīzes?

Jā, jums ir analīze, un jums patīk visu sadalīt pēc hierarhijas un pakāpes. Patiesībā, katra būtne dievišķajā lugā spēlē savu lomu, un tika duālā apziņa zāli ir pieskaitījusi tumšajam sarakstam, bet kokus nosaukusi par gaismu.

Dievišķajā hierarhijā neeksistē tukšu vietu, un katrā norā ir jāaug tiem augiem, kuri šeit spēj izaugt. Kalnu virsotnēs, purvos un tundrā nespēj izdzīvot tie, kurus jūs uzskatāt par kokiem. Bet zāle aug un nes labumu tiem, kas ar viņu barojas un slēpjas viņā.

Tāpat arī pasaules-ēkā – visos tumšajos neērtumos Radītāji iemitina tos, kas šos neērtumus savas darbības rezultātā pārvērš pasaulē, pietiekamā, lai tajā mitinātos attīstītāka rase, klase, suga. Sākumā pasaulē tiek iemitināti jauni un neizglītoti saprāti, lai pati dzīve viņiem iemācītu būvēt un mīlēt, saprast un izdarīt secinājumus, piemēroties un mainīt realitāti. Tādai pasaulei palīdz daudz brīvprātīgo, kuri atrod sevi rases audzināšanā un virzīšanā pie Radītāja, kurš ir radījis un piesūcinājis ar savu enerģiju un uzdevumu programmām šīs jaunās pasaules.

Reiz arī jūs sāksiet būvēt un veidot, radīt savas pasaules, tieši tāpat, kā jūs būvējat mājas un kuģus.

Jūsu agresivitāte un bailes pagaidām neļauj rasei iziet aiz zemes apziņas robežām, lai kā visa rase savienotos ar jūsu Draugiem un Skolotājiem. Daudz baiļu un nesapratnes ir izraisījusi liela daudzuma NLO parādīšanās.

Tāpēc ka pazūd cilvēki un lopi…

Mēs saprotam, ka katram no jums gribētos nodzīvot savu dzīvi savā mājā, nevis kalpot par izmēģinājuma trusīšiem citām rasēm. Droši vien tāpat domā arī tie dzīvnieki, kurus jūs regulāri lietojat barībā.

Dzīvnieka ķermenis var kalpot kā ģenētiskais materiāls citu rasu radīšanai. Un mēs redzam nākotni, kad viena rase iznāks „virspusē” un sāks dzīvot plecu pie pleca ar jums.

Jā, gan Gabriēls, gan Mihaēls deva mājienu par tādu iespēju.

Iedomājieties, ka jūs tā vietā, lai apmācītu vai vienkārši ļautu šai rasei dzīvot, sāksiet naidoties un viņu iznīcināt.

Jā, mums ir ļoti attīstītas īpašuma tiesības, jo mēs taču pat zemi esam sagriezuši gabalos un sākuši viņu pārvaldīt kā īpašnieki.

Planēta pieder visām būtnēm, kuras uz viņas mitinās, un jums nav tiesību iznīcināt ne dzīvniekus, ne zivis, ne putnus, ne augus bez īpašas nepieciešamības.

Šodien mēs pacentīsimies iepazīstināt jūs ar tiem, no kuriem jūs baidāties un kurus cildināt. Dodamies ceļā!

 

Sakaru seanss

Piesaukšana, atslābināšanās.

Pacelšanās par vienu apziņas pakāpi, uz 8. čakru, uz jūsu astrālo subjektu. Šeit mēs mēdzam būt katru nakti, un šai telpai jums ir jābūt pazīstamai. Atveramies šai realitātei un jūtam savu astrālo es.

Šeit ir tumšais līmenis, pelēkais, gaišais un pats gaišākais. Pašā augšā ir tā sauktā Nirvāna. Tā raksturojas ar pilnīgu apstāšanos svētlaimē, skaistumā, un augstāko jūtu jušanu. Mēs ne par jotu nepavirzāmies turp, un to var izmantot tikai atpūtai.

Pašlaik mēs esam sapulcējušies ap mani, šeit nav daudz gaismas. Tā ir pārejas pasaule. Bet mūsu galvas mirdz – apziņas lodes. No šejienes mēs iesim uz tumšāku telpu, uz trešās dimensijas astrālo pasauli.

Nolaižamies…

Šeit ir diezgan gaišs… Tā ir saulaina nora mežā, mēs nemeklēsim tumšas vietas, alas, kapus, kapličas, kur mīt nešpetni vai vienkārši tumši gari. Mēs esam šeit, gaismā, un cenšamies atšķirt šo plānu pēc vibrācijām – 3. Dimensijas astrālu.

Mēs piesaucam zemes garus, tos, kas mīt kokos, kas lido, kas lien, gan rūķus, gan fejas. Cenšamies sajust viņus ar auru un šūnu apziņu. Mēs it kā savu apziņu savienojam ar viņu apziņu uztverei. Ir mazi, ir augsti kā koki.

Tā ir viņu telpu, kur mitināties. Viņi reti kontaktējas ar mums, tāpēc ka sargājas no cilvēkiem viņu nelabvēlības un niknuma dēļ.

„Mūsu pasaulē ir būtnes, ar kurām mēs nedraudzējamies, taču viņas aizņem savu nišu, viņas nelien pie mums, un mēs pie viņām. Mēs saprotam, ka papildinām cita citu, tāpēc ka viņas dzīvo tur, kur mēs nevaram dzīvot – tumsā.”

Viņi ir sākuši dejot un dziedāt.

„Kādreiz cilvēki mūsu uz pagānu tempļiem tāpat dziedāja un dejoja. Tās ir zemes un viņas stihiju pielūgšanas ceremonijas.” Viņi dzied par gaisu, par gaismu, par sauli, par mīlestību…

Tumšāki gari dzīvo tumsā.

Astrālās enerģijas vispār izceļas ar blīvumu, ar elastīgām plūsmām. Smalkākām pasaulēm piemīt caurspīdīgākas enerģijas.

Apmaināmies ar iespaidiem par to, ko kurš ir saskatījis.

(…)

Stāsts par manu tikšanos ar apakšējo tumšo astrālu Ēģiptē mirušo pilsētā un meditācijā.

 

Kļūstam augstāki un izaugam nākamajā astrālajā slānī, gaišākā, augstākā pēc vibrācijām.

Sajūtas ir citādas, sirds atveras, lielāka brīvība un atbrīvotība. Tā ir ķermeņa sajūta, galva nav radīta analizēt tādus plānus. Varam atkal nolaisties tur, kur tikko bijām, un pacelties uz šejieni, lai justu starpību.

Tas ir zemākais astrāla līmenis cilvēcei. Šeit dvēseles atpūšas un atjaunojas pēc dzīves uz Zemes. Viņas atrodas anabiozē, tās, kuras attīrās, atjaunojas un atpūšas pēc inkarnācijas zemajām vibrācijām. No šejienes cilvēki var iziet uz augstāku plānu, saņemt uzdevumu un iet uz jaunu iemiesojumu.

Šeit vēl ir ierobežojums, gluži kā saglabājas sienas. Radošuma, ātru kustību, mutuļojošas dzīves neesamība. Mierīgums, klusums, plašums, maiga gaisma. Šeit ir putni un dzīvnieki.

Šī realitāte ir balstīta uz mūsu priekšstatiem, tāpēc mēs visi varam atšķirt dažādi.

– Acis ir aizvērtas, bet tas nav sapnis.

– Pārītis guļ guļamkrēslos, apklāts ar sfērisku enerģiju…

– Izskatās pēc zemes pasaules…

Paceļamies uz augstāko astrālo pasauli. Ļoti maiga gaisma, kura atgādina smalku uguni. Jūtam, ka ķermeņa augšējais apvalks tiek noņemts… Gribas iztaisnot spārnus, dziļi elpot. Smalkākas, tīras un smalkas enerģijas. No sirds centra aiziet stari uz visām pusēm… Mēs šeit esam mājās… Viss apkārt ir piesātināts un izstaro, it kā mirdz.

Mēs atnākam inkarnācijā uz planētu, savienojot sevī astrālo un mentālo plūsmu, ne no šejienes, bet no augstākas dimensijas.

– Gribas lidot, nav gravitācijas.

Mēs piesaucam tos Skolotājus, kuri ir galvgalī katra no mums karmas grupai, viņi var šeit parādīties. Mēs no Skolotājiem varam sagaidīt gan uzslavas, gan kritiku, taču no viņiem vairāk nāk atbalsts.

Mums ir svarīgi nodibināt šo saikni, jo mēs taču varam uz viņiem balstīties grūtos brīžos. Tas ir ļoti svarīgs moments – piesaistīt aurai Skolotāju…

(Aprakstām iespaidus no augstākā astrāla.)

Pievēršam uzmanību iekšējam plānam – kāds jūtas jūs izjūtat, kādas domas un programmas jums šeit ir? Ko jūsu astrālais aspekts dara šeit, savā vietā? Kāds spēks, kāda brīvība jums te ir?

– Es esmu milzīga mirdzoša būtība.

– Es šeit visa zaigoju un esmu atvērta pašām augstākajām brīnišķīgākajām jūtām.

– Mani ved pie spožas apžilbinošas lodes. Iekšā viss dreb… Es esmu iegājusi lodē, tur ir mierīgi un droši… Piepilda ar enerģiju un ārstē…

– Gaiša, bruņās, ka bruņinieks.

– Pilnīga brīvība, milzīga spēka sajūta.

Kādas iekšējās īpašības ir jūsu aspektam, uz kurām var tiekties, ko sasniegt? Kad es pirmoreiz iepazinu savu Lemūrijas aspektu, viņš man likās nesasniedzams iekšējo gaišo un maigo īpašību ziņā. Es tiecos kļūt tāda pati – tas bija lielisks piemērs. Tagad viņš ir manā iekšienē, esmu saplūdusi ar šo aspektu. Man gribas, lai jūs tagad izdzīvotu tādu pašu pieredzi.

– Daudz mutuļojošu rožainu, gaišzilu enerģiju. Cildenās jūtas.

Paskatieties, ka jūs esat atvērti uz augšu, jūs tiecaties kļūt skaistāki un apskaidrotāki, augšupceļaties… Jums ir ļoti augstas sajūtas…

– Ieraudzīju templi un pakāpienus, kāpju augšā un eju iekšā. Tur ir ļoti gaišs, stāv augstas eņģeliskas Būtības, bet es esmu ne daudz mazāka.

– Acīs asaras, redzu uguni.

Ir atnācis Sanats Kumara, kā ugunīgs eņģelis. Viņš rāda mūsu nepastarpinātos sakarus ar viņu. Viņš atdala sevis daļiņu un ieliek katram mums sirdī.

No augšas nāk gaismas plūsmas, gluži kā duša, kura tīra mūs. It kā mēs būtu pārklāti ar kaut kādu garoziņu, un to pašlaik vāc prom, gluži kā ar ultraskaņu.

5 minūtes norit darbs ar Skolotājiem individuālā līmenī – transformācija, dziedināšana, apmaiņa ar enerģijām... Tas bagātina mūs visās nozīmēs.

Pašlaik izpaužas mūsu neapzināmās iekšējās programmas. Mēs iepazīstam sevi šajā līmenī.

(Apmaiņa ar iespaidiem.)

 

Mēs vēl augšupceļamies – uz savu mentālo aspektu augšup pa sutratmu. Tas ir zemes mentālais plāns. Pievēršam uzmanību, kurā mentālā plāna apakšplānā mēs šeit vibrējam. Mēs esam “noņēmuši” vēl vienu apvalku, “izlidojuši no apmetņa”. Šeit mūsu forma nav cilvēciska, biežāk – lodīte. Atšķiram starpību starp iepriekšējā plāna un šī plāna vibrācijām. Šeit ir viegls ugunīgums un mūsu mentālie starojošie ķermeņi.

Šajā plānā mēs varam pāriet uz visas zemeslodes, Kristus Režģa, mentālo apziņu.

Kļūstam Planetārais Logoss un atšķiram, ar ko mēs atšķiramies no iepriekšējā aspekta? Mēs varam izjust tikai ar sirdi – vibrāciju plānu, apziņas līmeni, formas, atbildību... Sava uzdevuma un misijas sapratni.

(Apmaiņa ar iespaidiem.)

 

Citas gaismas sajūta. Šeit ir zelta uguns, maiga un silta. Mēs te vadām gaismu, varam viņu ieslēgt un izslēgt.

Šajā līmenī mēs visi esam planēta. Kļūstam Liela Planetāra Būtne mentālajā plānā. Mūsu fiziskā planēta ir maza, atrodas šīs būtnes kakla centrā.

Skatāmies uz sevi un Skolotājiem no malas, salīdzinām viņus ar sevi, jūtam, kas mēs esam. Mūsu augstums ir apziņas līmenis. Skatāmies arī gaismspēju.

Paskatieties, cik jūsu mentālajā būtnē ir mīlestības, cik skaisti un attīstīti jūs tur esat, cik vieduma ir jūsu iekšienē! Apzināti saplūstam ar aspektu un iemantojam tādas pašas iezīmes.

 

Pateicamies zemes Skolotājiem par apmācību un atbalstu. Paceļamies uz Saules plānu – vēl par vienu čakru. Mūsu kājas paliek uz Zemes. Mums palīdz pacelties uz Saules Brālību. Tas ir ercenģeļu plāns.

Es šeit varu just sevi kā individuālu aspektu, bet mēs varam arī kļūt Saules Logoss mentālajā plānā. Atkal atšķiram starpību ar Zemes mentālo aspektu.

Tas ir ugunīgais plāns, šī ugunīgā ķermeņa projekcija uz mūsu fizisko ķermeni – 5. un 6. čakra.

Jūtu, ka šo būtņu darbs ir ne tikai ar planētām, bet arī ar daudzām būtnēm ārpus planētām.

Ir atvērts galaktiskais portāls, un ir brīva izeja uz galaktiku. Mēs kontaktējamies ar galaktiskajām būtnēm.

Šajā plānā mēs tomēr nodarbojamies ar savu planētu.

(Apmaiņa ar iespaidiem.)

 

– Skaistuma sajūta un svētlaimes sajūta, turklāt darbīga radoša noskaņa.

– Laika enerģijas apzināšanās – tavs uzdevums.

– Ļoti stipra radošuma sajūta. Radīt!

– Harmonizēt uz planētas vertikālo un horizontālo asi.

Kāds ir mans uzdevums uz Zemes?

– Darbs ar bērniem, skaistums, mīlestība, jaunrade.

– Mans uzdevums – harmonijas un mīlestības staru atnešana uz planētu.

– Beznosacījuma mīlestības stāvoklis. Uz Zemes man tas ir jāiemācās.

– Mīlēt visu planētu, ar visiem viņas iemītniekiem. Visuma mīlestība.

Mēs daudz rakstām par mīlestību. Un šeit mēs esam Kristus Apziņā. Mēs ar jums uz planētu nesam Kristus Apziņas līmeni. Lai atšķirtu šo līmeni no dualitātes apziņas, skatāmies, vai šeit ir tumši spēki?

Mūsu iekšienē ir viss – gan Saule, gan planētas, gan tumši, gan gaiši spēki, visi blīvuma līmeņi, visas hierarhijas, visi rangi. Kā mēs no šejienes raugāmies uz tiem? Kā mēs pret to attiecamies?

– Vienotība, miers, atbildība par planētu.

– Brīvība un atbildība...

– Ir blīvums...

Es visus spēkus uztveru kā sistēmu. Tos nav iespējams atdalīt citu no cita. Viens papildina otru, otrs kalpo citam, viss baro cits citu... Izvelc kaut ko no šīs saskanīgās pasauļu sistēmas, un būs izgāšanās.

– Mierīgi un ar mīlestību.

– Man ir gan tumšais, gan gaišais, viss kopā atveras kā zieds uz augšu.

– Padarīt par sabiedrotajiem, savienot jaunradē.

To var salīdzināt ar cilvēku. Trīs augstākās un trīs zemākas čakras, garīgās un dzīvnieciskās čakras. Bet mēs netiecamies atbrīvoties no ķermeņa apakšējās daļas, bez viņas arī augšējā daļa neizdzīvos. Tā ir sistēma.

Šeit mums ir tāda pati sajūta.

Es apvienoju visus spēkus – gan tumšos, gan gaišos, visus vibrāciju plānus. Manai būtnei ir izpausmes dažādos plānos, tāpēc ka tie visi ir manā iekšienē. Un mani interesē visas pasaules un plāni, tas viss esmu Es.

– Šeit pat daļa kā daļa nav uztverama, tikai veselums, vienotība.

– Tikai svētlaime, harmonijas sajūta. No dziesmas vārdus neizmetīsi.

– Vienots organisms, es esmu vesels visums.

SB ved mūs ārā no dualitātes. Reizi pēc reizes ieejot šajā Vienotībā, mēs arī uz Zemes sākam citādi dzīvot, uztverot jaunu skatpunktu, transformējot, paplašinot savu apziņu. Un mēs nesakām, ka Debesu Tēvs – tā ir tikai gaisma un mīlestība. Viņš ir visa Radītājs – gan minerālās pasaules, gan blīvāku enerģiju, gan gaišu, gan tumšu pasauļu Radītājs. Un mēs – Dēls-Meita – šo enerģiju uztvērējs, mēs kolektīvajā saprātā viņu reiz aizvietosim. Un mūs gatavo uztvert šo sistēmu kopumā.

– Es esmu brīva, un tajā pašā laikā tā ir Vienotība.

Ir pamodies mans “cilvēks” un saka: mēs daudz runājam par pelēkajiem, ka viņi mūs ne tur ieved, pieslēdzas kanāliem, dod mums nelabu, nevajadzīgu informāciju. Kā mums samierināties ar to, ka viņi bremzē, notur mūs?

– Noturēšanas spēks dod mums izaugsmi.

SB: “Tā tad arī ir jūsu cīņa. Jūs esat cīnošās pasaules, jūs cīņā attīstāties. Ja apturētu cīņu, visi nomierinātos, “apgultos uz tahtas un sāktu skatīties televizoru”. Jums vairāk nav, ar ko nodarboties, viss ir noticis, un vairāk neko nevajag. Cīņa dod enerģiju attīstībai, neļauj nomierināties. Jums ir jābūt modriem, turot uztveri asu – jāsaprot, jāvirza, jāskaidro, tā tad arī ir jūsu darba būtība. Jāārstē cilvēki – gan ķermeņi, gan dvēseles, jāskaidro viņiem cēloņi, jāpalīdz viņiem tikt ārā no darvas. Visiem spēkiem viņi jāceļ.”

No Saules Vienotības raugāmies uz savu zemes fizisko aspektu – kas jums nepatīk – galvā, sirdī, ķermeņi, mājā??? Izdedzinām un tīrām. Nolaižam ugunīgu staru fiziskajā telpā, savā fiziskajā aspektā, un tīrām, dziedinām, vācam prom.

Sajūtiet, ka mēs strādājam ne no personiskā aspekta, bet no Saules Brālības kolektīvās apziņas. Es esmu iegājusi šajā Vienotībā un varu viņu izmantot.

Vērsīsim mīlestības un vieduma, svētlaimes plūsmu uz savu iecirkni, savu māju. Sajūtam savas saiknes ar SB jaunās iespējas.

Mēs fiksējam, ka mēs varam eksistēt šajā plānā. Šī saikne ir mūsu sasniegums.

Tagad pakāpeniski nolaižamies atpakaļ un jūtam, kā mums tiek uzvilkti apvalki. Nolaižoties es sajutu, ka Zemes mentālā trūkst mīlestības. Piepildām ar mīlestību no Saules aspekta zemes aspektu.

Pa pakāpītēm nolaižamies fiziskajā ķermenī. Skatāmies uz čakrām augšā un saprotam viņas kā aspektus savās paša pasaulēs.

Pateicības.

Iezemēšanās.

 

Pievienots 07.11.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/puteshestvie-domoy-vebinar

Tulkoja Jānis Oppe