Darbs planētas labklājības labā

Atskaite par darbu sakaru Seansā ar SB 15.11.22.

15 11 25 01

15.11.22.

Ievads

Dārgie Saules Skolotāji! Es gaidu noskaņojumus.

(Ļoti daudz prieka un gaismas, noskaņojums strauji paaugstinājās, un sirds atvērās.)

Kā izdarīt tā, lai arī uz Zemes kļūtu tikpat labi un gaiši kā jūsu līmenī?

Visu mūsu nodarbību mērķis – jūsu piepildīšana ar Sauli un tāda saules vielu lādiņa, krājuma radīšana jūsu iekšienē, lai jūs arī šeit spētu nodzīvot veselībā un priekā. Tā ir sevis savienošana ar Saules aspektiem pastāvīgos sakaros un šo jauno ugunīgo vibrāciju atnešana uz Zemi.

Rāda, kā veidojas kristāls pārsātinātā sāls šķīdumā. Mēs – tie ir sākotnējie graudiņi, pamats, uz kura būvējas viss turpmākais kristāls.

Paskaties sirdī, ko viņa saka?

Negaidīti saprotu, ka sirds sten, kaut arī noskaņojums ir labs.

Tas viss ir tavās domās.

No augšas ir atnākušas maigas siltas enerģijas un piepildījušas sirdi un visu mani ar brīnišķīgām domām. Kļuva labi. Ieklausos sirdī – viņa ir nomierinājusies.

Kas tā bija par mācību?

Cilvēkam ir tiesības mainīt savu noskaņojumu, un viņš var to izmantot, lai vienmēr atrasto laimē un lieliskā garastāvoklī. Jūsu Saules aspekti ir laimes avoti dvēselē. Jūs arī uz Zemes spējat lauzt vispārējo noskaņu uz neziņu un pierasto trauksmi ar saviem Saules izstarojumiem. Šodien mēs tādu mācību veiksim.

Interesanti, vai jūs spēsiet to izmantot turpmāk, jeb aizmirsīsiet tāpat kā daudzas citas metodes un mācības?

Cilvēks daudzdimensionālais ir liels spēks, un jūsu tiekšanās palīdzēt visiem cilvēkiem ir slavējama. Bet tikai jūs domājat, ka jūs vienatnē neesat spēks, ka kāds, izņemot jūs, spēs pārvarēt pašreizējā laika nesaskaņas.

Mēs neaicinām jums mesties zem tankiem vai izlikt sevi vispārējai apskatei. Daudz ko var izdarīt ar neatlaidīgu un konsekventu darbu Zemes labā augstākajos plānos, meditatīvajā darbā, praksēs un metodisko līdzekļu pieņemšanā citiem Saules - Zemes Brāļiem.

Šodien būs praktisks seminārs jūsu spēka pielietošanā zemes plānā.

 

Sakaru seanss

Atslābināšanās un SB un Ercenģeļa Mihaēla piesaukšana ar lūgumu saglabāt kanālu, lai nebūtu nekādu pieslēgšanos un piesaistīšanos.

Paceļamies SB līmenī.

Plūsma nāk laba, ļoti maiga, enerģija sasilda mūsu sirdis, paaugstina noskaņojumu. Mēs no sava Saules aspekta varam pa saviem daudzdimensionalitātes aspektiem nosūtīt uz leju ļoti gaišu plūsmu zemāku plānu visu pārējo daļu apskaidrošanai. Fiziskajā ķermenī mēs varam izjust šī darba rezultātu. Man ir sākušas šūniņas atbildēt ķermenī. Lai visi orgāni pateicas un mirdz (uzskaitām visus ķermeņa orgānus un visas ķermeņa sistēmas). Viens vilnis aiz otra iet ķermenī...

Tagad mums ir jāpieņem izmaiņas mūsu sistēmā, kuras ir notikušas pēdējā laikā. Mēs tās pieņemam naktīs, taču ir iespēja atjauninājumus pieņemt apzinātā līmenī. Atļaujam pieņemt šos atjauninājumus. Darbs pašlaik norit šūnas līmenī, lai viņa atbilstu cilvēka jaunajam stāvoklim zemes telpā – ar ķīmiju, ar zālēm, ar mēslojumiem, ar netīro ūdeni... Notiek apkārtējās vides piesārņošana, bet cilvēka ķermenis neatbilst šīm izmaiņām, un daudz cilvēku no tā sāk slimot – ir sākušās alerģijas un tā tālāk. Un, lūk, viņi mēģina novest līdz atbilstībai mūsu bioloģiju. Mūsu ķermeņi pašlaik tiek pakļauti izmaiņām, lai mēs mazdrusciņ paspētu sekot šīm izmaiņām, ne tik stipri slimotu.

Tā ir nedaudz citāda vadība, kas ir ienākusi šūnās. Būtu labi, ka mūsu šūniņas iemācītos cīnīties ar pēdējiem vīrusiem un bakteriālajām infekcijām, kuras visu laiku mutē, bet ķermenis nemainās, un tāpat parazīti mainās ļoti ātri, ātrāk nekā cilvēks. Mūsu mutācijas atpaliek no visām baktēriju un parazītu mutācijām. Mūsu šūnas pārstāj atbildēt vai cīnīties ar tām. Tad, lūk, šis atjauninājums ir saistīts ar to.

 

Bet tagad būs atjauninājums uz planētu. Tā ir mūsu Skolotāju viena no darba ar planētu formām. Sākumā mēs tikai skatāmies: ir sācies darbs ar ūdeni. Mums rāda Indijas okeānu. Kristāliski stari, kristālskaidri stari kā lietus līst okeānā. Man rāda, ka ūdens molekulas iekšienē notiek izmaiņas šo plūsmu iedarbībā. Ūdens molekula pārveidojas, lai atjaunotu senseno programmējumu, notiek fiziski ķīmiskās molekulas izmaiņas.

Tā ir cīņa ar piesārņojumu, lai atjaunotu senseno tīrību uz ūdens DNS izmainīšanas rēķina. Ūdenim, redzams, arī ir DNS, uz kuras vadošo struktūru iet ietekme ar magnētisko viļņu un kristālisku iedarbību palīdzību.

SB: Mēs jums parādījām, un jūs sapratāt. Bet tagad paši pamēģiniet!

Saprotam, ka viss ir sevī, viss ir mūsos šajā līmenī, visas vadošās struktūras tagad ir katrā, un tās strādā.

Ar katru no mums pašlaik ir Skolotājs. Mums ir dota tādas enerģijas rezerve. Mēs esam līdzīgi mācekļiem, un mums ir jāiemācās strādāt ar citiem okeāniem.

Pieņemsim, Baltā jūra... varam paņemt visus Ziemeļus un tur ienest ūdeni attīrošās enerģijas. Noskaņai ir jābūt pozitīvai, nekādu baiļu, nekādu šaubu... Mēs ienesam augstākās smalkās ķīmijas vielu attīrošās formulas, attīrošās enerģijas, molekulu daļiņas, un ar viņām iedarbojamies uz Ziemeļu Ledus okeānu, lai attīrītu no netīrumiem, nogulsnētu netīrumus, ķīmiski pārvestu netīrumus sadalošās vielās. Katrs no mums, ar sava Skolotāja, kurš stāv blakus vai aiz muguras, palīdzību nodarbojas ar iedarbošanos uz Ziemeļu Ledus okeānu. Faktiski, tas, ar ko mēs nodarbojamies, ir ūdens noskaņošana. Ūdens taču ļoti labi uztver visus noskaņojumus, pat mentāli. Mēs, piemēram, varam noskaitīt lūgšanu vai ielikt ūdenī kaut kādu mentālu formulu... Mēs ar to pašu nodarbojamies, tikai ļoti spēcīgā līmenī. Mēs ūdenī ienesam arī mentāli ķīmisku formulu, lai būtu norma.

Mēs redzam, ka ūdens ir apgaismojies.

– Mēs sirds telpā radām kristāliskas informācijas struktūras un dodam tām impulsa virzienu.

– Baltijā pašlaik nāk sniegs ar lietu.

Mums liek priekšā pastrādāt ar tuksnešainām telpām, lai mēs nedomātu par sekām, ka pēkšņi tur kaut kas kaut kā... Cilvēkiem vienmēr ir bažas.

Kaut kā vieglāk ir kļuvis elpot, no turienes ir atnākusi atdeve, no Ziemeļu Ledus okeāna nāk tāds ozons... Nāk gaisma no turienes, taisni aizdedzies ir viss.

– Radām, atdzīvinām saiknes ar ūdeni, kā dzīvu tiltu ar atgriezenisku saiti. Tagad mans ūdens ir sācis atbildēt, cilvēka iekšienē. Lūk, viņš, dzīvais tilts!

Fiziskais ķermenis ir atsaucies! It kā es būtu piepildījusies ar ozonu vai tīru kristālisku gaismu.

Redzams, vēl nozīme ir tam, ka okeāns ir pārklāts ar sniegu un ledu, varbūt sasaluša ūdens kristāliskā struktūra vieglāk uztver noskaņojumu. Redzu, kā ūdens tek lejā pa visu zemeslodi no augšas uz leju... Varbūt tas ir bērnišķīgs priekšstats, bet tomēr ūdens no ziemeļiem sāk aptecēt zemeslodi uz dienvidiem...

Var tagad ieiet Planetārajā Vienotībā un izjust, kā tevi, Planetāro Logosu, tas viss ietekmē. Pamēģināšu iziet uz Kristus-apziņas līmeni. Saprast, kas pašlaik notiek. Un es redzu, ka ļoti daudz cilvēku lūdz mums sniegt viņiem tādu pašu ietekmi.

Ņemiet, kas lūdz, mēs sūtām uz planētu šo enerģijas vilni, un, kurš negrib, tas neņem. Lai viņi ir katalizatori savās mājās un savās pilsētās. Kurš neapgūst šo enerģiju, tam arī nevajag.

– Paralēls darbs ar Baltkrievijas ūdeņiem, ar Narača (Нарочь) ezeru, ezers mirdz, kristālskaidru enerģiju plūsmas līst uz Zemi.

Sūtām kristālisku enerģiju uz planētu visos ūdeņos, bet cilvēkos – tikai tajos, kuri šajā plānā piekrīt vai neiebilst. Jūtam aiz muguras Skolotājus, viņi neļaus tur sliktu izdarīt, lai mēs būtu mierīgi.

Noskaņojums ir izmainījies. Nāk ugunīgas enerģijas, kristāliskās un ugunīgās enerģijas savienojums.

Tā ir programma, kura atjauno mežus, rada labvēlīgu vidi mežu attīstībai. Kā mēs zinām, koki ir ļoti augstu vibrāciju būtnes, un viņi uztur planētas vibrācijas. Ir ļoti svarīgi, lai viņi augtu. Varbūt jūs atcerēsieties atsevišķus kokus, ar kuriem jūs esat strādājuši, atcerēsieties mežus, kurus jūs pazīstat... Apbrīnojami, bet viņi atsaucas – visi, kurus es zinu, ar kuriem esmu pazīstama...

Nāk programma “labklājība”...

– Uguns un ūdens – Ugunsūdens.

– Redzēju, kā no augšas pa kanāliem ieeju daudzu cilvēku sirds centros, un nāk atsaukšanās. Un koki mirdz...

– Ai, kā viņi pateicas! Viņu centri sāk mirdzēt. Lūdz vēl.

Klau, iedarbosimies uz tiem, kas pieņem, un viņi būs šo enerģiju katalizatori. Viņi savu ūdeni skaņos caur sevi, un tādā veidā tā izplatīsies.

Mēs globāli iedarbosimies uz ūdeni, vienlaicīgi uz visiem ūdeņiem uz Zemes, uz visiem cilvēkiem...

15 11 25 02

 

15 11 25 03

 

15 11 25 04

Tagad jāpastrādā ar jonosfēru.

Jonosfēra sastāv no neitrālu atomu un molekulu (galvenokārt slāpekļa N2 un skābekļa O2) gāzes un kvazineitrālas plazmas (negatīvi lādētu daļiņu skaits tikai apmēram ir vienāds pozitīvu lādētu daļiņu skaitam) maisījuma. Jonizācijas pakāpe kļūst būtiska jau 60 kilometru augstumā un nemitīgi palielinās līdz ar attālumu no Zemes. (No Vikipēdijas).

Tagad izvēlamies pašu aukstāko slāni – kristālisko slāni. Man saka, ka tieši šis slānis ir saistīts ar Saules Brālību, tā ir kā viņu projekcija.

Ar cilvēces atļauju (mēs atļaujam paši kā pārstāvji) Mēs tagad šajā Kristālā (jonosfērā) ievedīsim noskaņas uz mieru, uz labklājību, uz pārpilnību, uz cilvēka dabas atjaunošanu, uz augstas kultūras ieaudzināšanu cilvēcē.

Vienā un tajā pašā laikā mēs atrodamies Saules Brālībā un mūsu fragments Zemes Brālībā.

Kāpēc, paskaidro SB, viņi daudz ko nevar izdarīt? Tāpēc ka viņiem nav pārstāvniecības Zemes Brālībā.

Bet mums ar jums ir pārstāvniecības gan tur, gan te, tāpēc mēs esam tie, caur ko to var veikt. Mēs pa savu centrālo kanālu pārvadām šīs programmas, ievedam Kristus-apziņas līmenī: mieru, labklājību, pārpilnību, fiziskā ķermeņa veselību, cilvēcisko kultūru un dabas atdzimšanu. Mēs pa šo auksto slāni izplatām šo programmu kā sējēji.

Tagad mums stāv priekšā konkrēti pastrādāt ar katru programmu, lai cilvēku jēdzieni piepildītu šo programmu. Piemēram, ko mēs saprotam ar vārdu “miers”? Mēs katru jēdzienu atklāsim, atšifrēsim.

Kas tas ir – miers? Pastrādāsim kopā. Nu, protams, tā ir kara neesamība, taču mēs gribam ne tikai to, bet arī visu prātu mierīgumu, mieru ģimenē, starpvalstu mieru, starp tautām, nacionalitātēm (ir ļoti daudz reliģiskā un nacionālā naida), savstarpējo sapratni, radošumu, vispārēju labumu, uzticēšanos, atvērtību... Miers nozīmē savstarpēju palīdzību.

– Savstarpējo palīdzību Zemes un kosmosa labā.

– Tāpat, kā pasaules-ēkas iekārtojumā.

– Visu sistēmu līdzsvaru.

– Gatavību dalīties, saprast citus, harmoniju, sevis kā visa sajūtu. Sadarbību.

Mēs visus šos jēdzienus savācam un nolaižam uz visiem pārējiem apziņas slāņiem ar savu Kristus-apziņas aspektu palīdzību. (Strādājam.)

Es tagad paskatījos, no kurienes mūsu valdība ņem noskaņojumus. Virs tā līmeņa, ar kuru mēs strādājam, eksistē tāda pelēka dūmaka, pat tumša dūmaka, tātad valdība pašlaik nesaņem no mums šos noskaņojumus. Droši vien ar to vajag kaut kā pastrādāt. Pašlaik jautāju saviem Skolotājiem, ko es redzu, kāpēc valdība ir pieslēgta šim līmenim?

SB: Jūs, kā Zemes saimnieki, varat tagad to novākt...

Nu tad tagad mēs ar šīm pašām enerģijām, ar kurām mēs strādājam, piepildīsim, lūk, šo tumšo slāni, lūk, ar šiem pašiem labestības, gaismas, sadarbības, savstarpējās palīdzības noskaņojumiem piepildām šo slāni, kas viņu redz. Šīs enerģijas attīra, sarecina šo tumsu, izkliedē...

Vēlreiz tagad pastrādājam ar planētu... tur vēl mazdrusciņ ir palicis. Iesējam visos apziņas līmeņos pozitīvas programmas.

 

Nākamā programma – dabas atjaunošana. Mežu atjaunošana, ūdens un gaisa attīrīšana, cilvēka saikne ar dabu, sakņu dārza apstrādāšana bez ķīmijas, cieņa pret dabu, simbioze vispārējam labumam, dabas saglabāšanas programma, mīlestība pret dzīvniekiem, teritorijas piešķiršana dzīvniekiem viņu brīvai dzīvei. Var padomāt par to, cik lielā mērā mums vajadzīga gaļa? Gaļas lietošanas pakāpeniska samazināšana. Gružu un atkritumu pārstrāde.

Un atkal piepildām visus Zemes līmeņus ar šo programmu...

 

Statistika rāda, ka tas strādā pat cilvēka līmenī, bet, ja mēs strādājam no Saules Brālības līmeņa... Vienkārši vajag strādāt pastāvīgi, bieži, lai tas būtu efektīvāk.

Mēs lūdzam mūsu Skolotājiem pakomentēt mūsu darbu, cik tas ir efektīvs, tāpēc ka grupā ir parādījušās šaubas.

SB: Jums notiek pēc jūsu ticības!

Atbilde vienmēr ir viena. Mūsu uzdevums ir vienkārši nešaubīties un darīt to, ko mēs varam. Protams, kāpēc nepamēģināt.

 

Mīlestībai pret dzīvniekiem cilvēkam ir jābūt ieaudzinātai no bērnības, tad viņš nespēs nogalināt dzīvniekus. Tas ir, tā ir kultūra.

Skolotāji ir ar mums, un visus šos punktus, kurus mēs uzskaitījām, mēs kopā vēlreiz kā sistēmas failu ievedam visos apziņas līmeņos, visos Režģos, telepātiski.

 

SB: Bērnu audzināšanas programma – tas ir ļoti svarīgi, tā ir jūsu nākotne. Ar to ir saistītas gan iepriekšējās programmas, gan kultūra, gan visu šo jauno programmu ieaudzināšana no bērnības.

Tātad ņemam bērnu audzināšanas programmu.

Mums ir jāizdara viss, lai mūsu bērni būtu veseli, lai vecāki nevāktu naudu sarežģītām operācijām pa veikaliem, lidostās un stacijās. Bērniem ir jābūt tiesībām uz bezmaksas medicīnu.

– Attīrīšana no vardarbības programmām bērniem.

– Mīlestība un cieņa.

– Bērni nedrīkst ciest no vecāku agresijas.

– Ieslēdziet veselīgu jauno ģimeņu radīšanas programmu.

– Pastrādāt ar Ukrainas telpu, kur pašlaik formējas naida programmas pret Krieviju, ar palīdzību bērniem nenokļūt šo programmu spilgtā ietekmē.

Cilvēces vispārējai kultūrai ir jārada labvēlīgi apstākļi bērnu audzināšanai. Audzināšana nevis kā priekšmetu mācīšanās – vēsture, ķīmija, fizika, bet kā mijiedarboties ģimenē, kā izvēlēties profesiju.

– Bērni aug un attīstās tikai mīlestībā un priekā.

Rezultāts: Humāna attieksme pret bērniem kā nākotni, paplašināt viņu iespējas veselībai, labai audzināšanai ģimenē.

– Bērniem ieaudzināt humānu attieksmi pret visu.

Visas mūsdienu šausmīgās filmas pārprogrammē cilvēku, un jau jaunatne ir pārgājusi militārā pretnostatījumā...

– Cilvēka daudzdimensionalitātes mācīšana no bērnības.

Visas programmas pašlaik tiek saliktas kopā, – tas, ko mēs izrunājām...

SB: Jūsu programmas nav apvienojamas cita ar citu, kā tās pārvest uz Zemi? Jūs taisāt pretnostatījuma programmu tam, kas eksistē uz Zemes pašlaik.

Bet ja mēs nepiekrītam tam, kas eksistē uz Zemes pašlaik, kā mēs varam ievest citas programmas? Mēs gribam citādu Zemi! Mēs gribam ievest šīs programmas, un pēc tam programmas dos dīgstus, apsēt Zemi ar šī programmām!

Lūk, vēl atbalsta programma tiem, kas sēj labo un gaišo – zinātniekiem, pedagogiem, rakstniekiem, žurnālistiem, tiem, kas strādā tieši šajā līmenī, ar bērnību, lai caur viņiem tas viss izietu...

– Atcerējos Dievmātes Pārklāju (Покров Богородицы), kā viņa mīksti apsedz ar to Zemi, ietin caur mīlestību un līdzcietību.

Vēršamies pie Valdnieces Marijas. Lūdzam palīdzēt mums radīt bērnu audzināšanas no bērnības programmu.

Mēs mēģinām cīnīties, kā gan mums to salauzt, kā loģiskāk un gudrāk to izdarīt?

Valdniece Marija: Jums ir burvīga prakse – tā ir reklāma. Jūs varat arī caur reklāmu sēt labo un gaišo.

Redzams, šai informācijai ir jāparādās daudzās vietās, kā parādās reklāma veikalos, vietnēs, uz rēķiniem...

Kā baznīca sēj savu saprātīgo, labo, gaišo, jūs arī esat baznīca, neatsakieties no tā, jums arī ir jāsēj saprātīgais, gaišais, labais...

Marija piedāvā informācijas izkliedēšanas izmantošanas programmu. Viņa rāda, ka mums ir ne tikai mentāli jāsēj, bet šī informācija mums ir jāizplata uz Zemes. Vajag vairāk, vairāk, vairāk, tā ir pārāk maza pilīte, neviens mūs neredz un nejūt, un nepazīst. Valdniece Marija, mēs lūdzam tavu atbalstu, lai mēs fiziski to varētu izdarīt!

Valdniece Marija: Lai jūs fiziski to varētu izdarīt, visās šajās struktūrās ir jābūt “mūsu cilvēkiem”. Jums šī informācija ir jāsēj visur, kur tikai varat, jāizplata tā, lai celtu cilvēku apziņu, un visās struktūrās tad atradīsies cilvēki, kuri šo informāciju nodos pārējiem. Uz Zemes ir jābūt informatīvam uzbrukumam, lai pārlauztu to tumšo informāciju, kura pagaidām saglabājas. Un visi raksta, ka tā pārlūzt, ka uz Zemes viss pašlaik mainās! Jums šajā izmaiņu strūklā ir jāieplūst un jādod sava pozitīvā noskaņa, kaut kādas savas programmas.

Ir jābūt informācijas portāliem, kuri uz Zemes radīs manāmu ietekmi. Kā piemēri, Lī Kerols, Volšs, Drunvalo (rakstnieki, kuru grāmatas iznākušas ļoti lielās tirāžās), Māte Terēze, Sai-Baba – viņi visi ir Saules Brālības ietekmes kanāli, un ir daudz, daudz, daudz citu apskaidrotu būtību.

Esiet tādi paši skolotāji, ir vajadzīgs pēc iespējas vairāk tādu autoru un skolotāju. Pašlaik šis darbs iet caur informāciju.

Tagad mēs varam tos iesēt pa visiem apziņas līmeņiem.

(Sējam.)

 

Nākamā programma: kas konkrēti ir labklājība un pārpilnība?

Mēs varam to saprast pa savam, bet viņi pa savam.

No katra pēc spējām, katram pēc darba. Bet tad mēs neņemam invalīdus un pensionārus...

SB: Ja katram dot pēc vajadzībām, jūsu kultūra apstāsies, jūs visi pārvērtīsieties parazītos. Vajag piespiest cilvēku attīstīties caur darbu, caur jaunradi, kultūru un tā tālāk... Bet pārpilnība nedrīkst būt tāda, ka viss, ko es gribu, man ir. Tas ir kaitīgi.

– Pirmām kārtām, tas ir stāvoklis. Ja jūties nabags, tad pārpilnība neatnāks.

– Pašcieņas, pašpietiekamības, saprātīgas nepieciešamības atvēršana.

– Attīstīt profesionālo orientāciju, lai darbs sagādātu prieku.

Strādāt pie konveijera – tur ir maz laba... Cik sarežģīti ir noformulēt pārpilnību un labklājību!

– Attīstītības līmenis nosaka arī vajadzību.

– Pārpilnība – garīgās izaugsmes potenciāls.

Iznāk, ka katram ir jāpieiet individuāli, nevar uztaisīt tādu programmu “pārpilnība visiem cilvēkiem” vienādu. Dažādi materiālie līmeņi, un katrā līmenī ir sava labklājības un pārpilnības izpratne... kas tevi neapmierinās, varbūt mani apmierina.

– No sākuma izsalkušos pabarojiet.

Nu, pagaidām sakoncentrēsimies uz to, lai vispār paceltu cilvēku materiālo līmeni līdz kaut kādai vidējai pārticībai, vislabāk pacelt tos, kas cieš, tos, kas pašlaik nav pārtikuši, tos, kas mokās.

– Aizvākt badu bez izdzīvošanas programmām.

Pabarot izsalkušos, lai barības būtu pietiekami, lai viņi varētu realizēties kā dvēsele. Vajadzīgs valsts atbalsts. Cilvēki ir gatavi strādāt, bet viņi nevar atrast darbu (mēs runājam par daudzajām atpalikušajām valstīm).

– Mainīt pasaules ekonomiku un pasaules kārtību.

(Spriešana par korporācijām, kuras pārvalda pasaules ekonomiku.)

– Atcerēties senču pieredzi.

Bet viņu pieredze bija neveiksmīga, viņi beidzās uz Zemes, un mēs tagad meklējam kaut ko jaunu.

SB: Tā jūs arī nezināt, kas ir pārpilnība, kas ir labklājība cilvēcei?

Mēs zinām, tikai kā to savienot ar to, kas tagad ir uz Zemes? Te mēs gribam pabarot nabagus, te trūcīgajiem iemācīt strādāt... Taču tā vienalga nav pārpilnība. Pašlaik uz Zemes ir ļoti tālu no pārpilnības...

– Pārpilnība – tā ir esamība visam, pēc kā ir nepieciešamība, ir visu vajadzību un vēlēšanos apmierināšana.

Tad faktiski mēs ar jums esam pārpilnībā, tāpēc ka mums viss ir, pēc kā ir nepieciešamība. Ko mēs tādā gadījumā būvējam?

– Pirmkārt ir jāizmainās apziņai cilvēkiem, kuri ir pie varas.

Lieta tā, ka pašlaik pie varas ir jau jaunāki vadītāji, kuri atnāca mūsu laikā, ar citu apziņu, taču viņi karo...

– Pārpilnība – tā ir vajadzību neesamība.

Tad tas ir ļoti kaitīgi. Ja cilvēkam nav vajadzību, viņš neattīstās. Viņš attīstās tikai no tā, ka viņam kaut ko vajag. Jau ir bijusi šī pilnīgas pārpilnības programma, cilvēki pārvērtās vienkārši dzīvniekos. Kādēļ kaut ko darīt, kad viss ir.

– Ir vēlmju saprātīgums un nesaprātīgums, lūk, kāds ir jautājums.

Tad jēga ir labklājībā, nevis pārpilnībā. Klau, mēs vārdu “pārpilnība” aizvācam. Atstāsim tikai “labklājību”, lai cilvēkam būtu kaut kādas attīstības sviras, lai viņš kaut ko gribētu, lai ne visas vajadzības būtu apmierinātas. Iedomājieties, ja nebūtu kara, kā cilvēce attīstītos? Mums viss, ko gribam, ir, tikai to visu lietojam ne tur...

– Pārpilnība ir bijusi un ir, tikai kā cilvēkus pie tās aizvest?

– Kā var būt pārpilnība uz destruktīvas planētas?

Viss, ko zinātnieki atklāj cilvēku labumam, viss pāriet uz militāro potenciālu. Mēs atkal atgriezāmies pie miera. Miers – tā tad arī ir pārpilnība cilvēkam, tāpēc ka daudz visa kā ir uz planētas, milzīgi daudz rūpniecības, lauksaimniecības, viss ir, principā tas cilvēcei ir, bet katram tā nav.

– Pārpilnība, tās ir iespējas, kuras var realizēt. Un tas mums ir, bet kurp sūtām?

Mēs dažreiz nevaram realizēt savus talantus, savas iespējas.

– Uz militāro potenciālu sūtām...

– Mēs ar savu apziņu radām savu realitāti.

“Lai viss būtu, bet mazdrusciņ kaut kā trūktu”... (Raikins)

– Pārpilnība ir, bet nav harmonijas apziņā, nav mēra sajūtas.

– Mums iet akcents uz to, kas traucē. Nepieciešams izmainīt pasauli.

Izmainīsim pasauli, atteiksimies no pārpilnības kā “visa, kas ir” tēla. Ir jābūt savu iespēju un to realizēšanas pārpilnībai. Šai realizācijai cilvēks saņems labklājību. Cilvēks realizē to programmu, to uzdevumu, ar kādu viņš atnāca, un tam viņam tiek dots materiāls uzturs.

– Mainies pats, pasaule mainīsies līdzi.

– Labklājība – iespēja dzīvot pēc dvēseles vēlmes.

Tu atnāci kaut ko izdarīt uz Zemi, un tev neļauj, vai tu nevari. Tā, lai šīs dvēseles attīstības iespējas būtu. Principā droši vien tā tad arī ir pārpilnības formula: tu vari visu, ko gribi paveikt. Un tas tiks atalgots.

– Tādā gadījumā zināt savu misiju.

No bērnības vajag šo misiju vērt vaļā, iemācīt to bērniem – atklāt savu misiju.

Tātad mēs formulējam pārpilnību kā pārpilnību iespējās dvēselei realizēties uz planētas un iespējā saņemt visu, ko viņai vajag materiālā plānā, saprātīgā nepieciešamībā.

– Profesionālo orientāciju un mieru uz planētas.

SB piekrīt tādai pozīcijai, un mēs tagad sākam darbu, mēs esam ilgi kavējušies. Pārpilnību iespējās, atklātās iespējās visiem cilvēkiem realizēties – strādāt, radīt, sēdēt mājās un dzemdēt un audzināt bērnus, lai tās būtu īstenojamas uz Zemes.

Nolaižam šo programmu uz visiem līmeņiem, uz visiem laikiem, uz visām dzīvēm. Lai tā nav atkarīga ne no iekārtas, ne no laika, ne no cilvēka materiālā stāvokļa. Tā būs vispārēja.

(nolaižam)

SB: Nākamā programma: jaunas sociālas iekārtas ieviešana uz planētas, kurā visas jūsu vajadzības būtu realizētas. To ir laiks darīt tāpēc, ka Planēta pāriet uz citu dimensiju, kur viss vienkāršāk īstenosies.

– Mums ir jāieiet varā, jākaisa skrejlapas? Protams, nē, bet būt atbildīgiem par savām domām un vārdiem – par to, ko paši izstarojam, pārraidām. Jaunu līderu radīšanas programmas tikai tiek gatavotas.

Mēs sakām, ka mūsu iekšējās programmas un pārliecības realizējas. Taču daudzi cilvēki vispār neaizdomājas ne par ko. Mēs sējam programmas, kuras var ieiet cilvēka apziņā, kļūt par cilvēka attīstības mērķi. Mēs sakām, ka cilvēks ir laimīgs tikai tad, kad viņa dvēsele realizējas, kad tiek izpildīta misija. Tam ir jāieiet miesā un asinīs, un cilvēki uz to tieksies.

SB: Jums ir jāievieš savas misijas meklējumu programmas. Daudzi vispār neko negrib, un tad viņu dvēsele neattīstās. Atgriezīsimies pie sociālās iekārtas programmas. Tā ir jārada no jauna, balstoties uz visām cilvēka pārliecībām. Mēs jums varam dot kaut kādu paraugu, taču tas jums nederēs. Jums tā jārada pašiem.

Mums ir paraugi – kopiena.

Ir tāda formula – bezvalstiska iekārta. Valstis apvienojas, pārvaldes sistēmas ir bezvalstiskas. Tās vienkārši ir, lai savienotos savā starpā, savstarpējai palīdzībai vai vēl kaut kam.

– Vajadzīga programma pašpilnveidošanai.

– Komunisms, vienādas iespējas visiem cilvēkiem, uz garīgo atdzimšanu balstītas sociālās programmas, taisnīgums bez apmāna, bez kastām, pašregulācija un mijiedarbība. Uzņemties atbildību uz sevi, nepārlikt uz saviem līderiem.

– Vajadzības programma katram – prasmes mīlēt bez nosacījumiem izpausme. Saules Brāļi, bet kā jūs dzīvojat?

Viņi eksistē nelielos apjomos, kaut kādās nelielās kopienās, taču viņiem ir Vienotības apziņa, tāpēc viņiem karot citam pret citu nav izdevīgi...

– Dievišķā monarhija.

– Nodrošināt invalīdu vecumu bez nodokļu iekasēšanas. Plūsmu vadība.

– Kopu tiesības.

(Kopu tiesības (Копное право) – tas ir tautas juridisko normu un ieražu kopums, laicīgā pašpārvalde, tiešās demokrātijas forma, delegātu (сходатаев) sapulce jautājumu risināšanai.)

– Dzimtas muiža.

Vai pie savas lietas mēs esam ķērušies? Mēs no tā neko nesaprotam...

Es atcerējos, ka grāmatā “Teloss” ir aprakstīts: bija atsevišķas pilsētas, zem zemes ejas starp tām. Varbūt katrai pilsētai tad būs savi valdnieki, līderi? Pilsētas-valstis... Tur ir sava pašpārvalde katrā pilsētā, un, ja nebūtu karu, viss būtu labi.

– Sociāli attīstoša iekārta. Izpildot dvēseles uzdevumus, cilvēki nodarbosies ar sevis iekārtošanu. Saprātīga pilnvaru deleģēšana, balstoties uz uzticēšanos un vienlīdzību.

Tas jau ir. Mēs deleģējam pilnvaras, tikai kas no tā labs...

Viss ir atkarīgs no apziņas līmeņa.

Domāju, ka mēs tagad nelemsim cilvēces vieta, kāda sociāla iekārta viņai vajadzīga, tāpēc ka mēs neesam tam nobrieduši, nezinām, kas tas ir.

Es domāju, ka mēs atliksim šo tēmu. Kaut arī Skolotāji mums teica priekšā: kā, jums patīk jūsu sociālā iekārta? Un, kaut arī tā nepatīk, mēs nezinām, ko darīt tālāk, nezinām, kur ņemt naudu un kā tam visam ir jāattīstās? Pagaidām es domāju, ka mēs padodamies.

– Viss ir atkarīgs no tā, kas vada un kādi viņiem ir mērķi.

SB: (Skolotāji ir apbēdināti): Tas ir pats galvenais, pie kā Mēs jūs gribējām pievest. Tas ir mūsu mērķis – dot kaut kādas idejas sociālai izaugsmei.

Labi, mēs piekrītam uzklausīt uzvednes, tāpēc ka mums savu ideju kaut kā nepietiek.

– Bet mums taču tas arī ir jāatrod, tas ir eksperimenta uzdevums.

– Nolikt garīgu līderi.

Viņi man rāda kaut ko līdzīgu filmai “Zaļā planēta”[1]. Katrs kaut ko audzē, un viņi apvieno pūliņus.

Mēs taču nevaram atteikties, teiksim, no rūpniecības, no māju celtniecības katram cilvēkam, attiekties no lidojumiem kosmosā, lidot no kontinenta uz kontinentu.

Liek priekšā attiekties no lielās rūpniecības. Bet kā var atteikties, ja mēs lidojam kosmosā. Lūk, kad mēs lidosim paši, bez rūpniecības, lūk, tad – jā, mēs piekrītam.

Un programma atteikties no ļoti lielām vajadzībām, samazināt vajadzības. Tā arī ir cilvēku kultūra – prast samazināt savas vajadzības. Mums pašreiz ir patērētāju bums.

– Dzīvosim mīlestībā – ekonomika izaugs.

Un kurš mums traucē dzīvot mīlestībā? Bet nesanāk.

– Gribas dažādas iekārtas pasaulē, taču ar labām kaimiņattiecībām un saprātīgas. Lai ir gan muižas, gan pilsētas.

– Mainīties no iekšienes, iet pie sevis, attīstīt apziņu. Tas ir viss, ko es varu.

– Vadītājs – tas ir savu vēlētāju atspoguļojums. Tātad, paaugstināt savu un savas apkārtnes līmeni.

– Viena liela valsts Zeme, visu jautājumi tiek risināti kopīgi un tikai labumam, turklāt balsstiesības pieder visiem iedzīvotājiem no noteikta vecuma. Ir padome, kura nediktē, bet drīzāk izpilda. Tās sastāvs bieži mainās, tāpēc ka ir liela atbildība – attaisnot uzticēšanos, viss ir caurspīdīgi.

– Cilvēki var nepiekrist pakļauties (migranti Eiropas Savienībā, Eiropas Savienības jaunie locekļi.)

Lūk, tādas pašas lielas valsts paraugs – Eiropas Savienība. Gan tur mainās vadītāji, gan ir padome. Un balsstiesības pieder iedzīvotājiem. Valstiskumi cieš, un tur ir tādi parādi...

– Dzīvot mīlestībā traucē izkropļota apziņa.

Atkal nonācām pie apziņas. Pie tā, ko mācīja Kristus – mīlestību un apziņas paaugstināšanu. Ar to ir jāsāk mainīt sabiedrisko iekārtu. Tas, ar ko mēs nodarbojamies, ir ārkārtīgi nepieciešams uz Zemes, lai mainītos sabiedriskā iekārta.

SB: Lūk, nu beidzot tu izdarīji pareizus secinājumus! Bet sabiedriskā iekārta ir jānosaka nevis jums, bet visiem cilvēkiem, kuri dzīvos uz Zemes. Un lai būtu daudz sabiedrisku iekārtu, kurš kā grib, tā lai arī dzīvo.

Principā droši vien, tas ir pats saprātīgākais variants. Lai tas nodibinātos, vajag izmainīt cilvēka apziņu un iemācīt viņam mīlēt citam citu, ar ko mēs arī nodarbojamies. Ja tādu kā mēs nebūs, cilvēku apziņa mainīsies? Lai tādu kā mēs būtu daudz. Katrs no mums ir daļiņa kopīgajā vilnī, kurš maina ne tikai cilvēkus no iekšienes, bet arī sociālo iekārtu.

SB: Pareizs lēmums, pareizas domas.

Bet tagad mēs gribam jūs piebarot. Jūs esat noguruši pa šo laiku. Mēs vienkārši jūs ielūdzam viesos, jūs vienkārši atpūtīsieties.

Labāk mazāk, toties labāk. Kaut ko mēs sapratām, kaut ko mēs izdarījām. Mēs sapratām, ka darām to darbu, kurš vajadzīgs uz Zemes, un tas ir ārkārtīgi nepieciešams. Turpinām Kristus darbu. Mainīsies apziņa, mainīsies gan sociālā iekārta, gan ekonomika, gan cilvēka kultūra.

Es sēžu liesmainā kapsulā. Es saprotu tā, ka tas ir elektromagnētiskais lauks, kurš ir izmainījies. Liesma manis iekšienē ar neredzamiem laukiem ieiet visā ķermenī, visās šūniņās.

SB: Mēs gribējām, lai jūs justos kā radītāji, lai jūs izjustu savas iespējas. Tas ir varenības sākums, tas ir sākums tam, ka Zemei ir parādījies saimnieks, kurš rūpējas par viņu, kurš saprot cilvēku vajadzības. Viņš tās saprot no iekšienes. Viņš dzīvo uz Zemes, kas ir ļoti svarīgi. Viņš nav atdalīts ar kaut kādiem citiem apziņas līmeņiem, no iekšienes visu to jūt.

Ir izmainījies viļņu reģistrs. Katram no mums ir savs reģistrs.

Nāk pateicība par mūsu darbu.

SB: Neuzskatiet to par pazaudētu laiku, tāpēc ka jūs strādājāt planētas labā. Mēs klausījāmies, un visa Kristus-apziņa jūs klausījās. Un jūs, kā šī līmeņa pārstāvji, izteicāt savu viedokli. Kurš gan vēl jūs paklausīsies? Un kaut kas jūsu iekšienē tagad ir izmainījies. Jūsu noskaņojumi, jūsu iekšējās programmas ir izmainījušās, tās ir nedaudz noasinājušās, un jūs esat aizdomājušies par visām lietām, par kurām jūs nekad neaizdomājāties. Tāpēc Mēs pateicamies jums par to!

(Ļoti stipri nāk vibrācija, tagad man nāk balta vibrācija, nedaudz ceriņkrāsas nokrāsā...)

 

Atveriet savas sirdis, izjūtiet, ko sirds tagad saka?

– Saprotu, ka skolotāji ar mūsu palīdzību izsver cilvēces attīstības perspektīvas.

– Cilvēce sastāv no mums, kāda es un tu, tāda arī cilvēce, viss sākas no manis un tevis.

SB: Pašās beigās. Mēs nekādā gadījumā nenosodām jūsu ceļu – mehānisko, caur tehnisko materialitāti. Tas ir viens no variantiem, kurš vienkārši vēl nav nodibinājies kā Dievišķais plāns, kā plāns, kuru akceptētu dvēsele. Norit attīstība, norit meklējumi, norit eksperiments pēc eksperimenta. Nenosodiet savu iekārtu, bet pacentieties to savest kārtībā kā bojātu mehānismu. Vienkārši tā vēl nav savesta kārtībā, tāpēc visiem pūliņiem ir jābūt pieliktiem nevis nosodījumam, bet konkrētiem radošiem momentiem.

Mēs daudz runājām par bērniem. Mēs jums novēlam, lai jūs jūsu bērnus un mazbērnus audzinātu tā, kā jūs gribat, kā šodien tika apspriests. Sāciet ar kaut ko! Mēs saprotam, ka jums būs pagrūti, bet jūs taču to saprotat, bet citi cilvēki nesaprot. Jūs gribat, lai citi cilvēki to darītu, bet paši negribat to darīt. Viss ir jāsāk ar sevi, esiet tādi, kādi jūs gribat, lai jūs būtu, mīliet savus bērnus, radiet viņiem citu audzināšanas līmeni, ienesiet viņos kultūru, pareizu attieksmi pret citiem cilvēkiem, vāciet no viņiem prom agresiju. Ar visiem bērniem un mazbērniem uzvedieties tā, it kā jūs atrodaties citā iekārtā, un to visu var darīt.

Es domāju, ka mums tas izdosies.

Nāk cita laba plūsma... viņi maina dažādas plūsmas. Viņi atjauno to enerģētikas līmeni, kurš mums ir izsīcis pēc darba uz planētas. Ko mēs atdevām, to pašlaik saņemam.

SB: Mēs jūs nedaudz apskaužam. Jums viss ir priekšā. Mēs jau visu esam izdarījuši. Nu, protamas, mēs varam iet tālāk attīstīties, bet mūsu uzdevums ir tomēr palīdzēt jums, un tie esat jūs, kam pašlaik iestājas tāds interesants laiks – veidojošs, radošs, interesants, spilgts... Mēs jums vēlam mierīgu sirdi, vēsu prātu un daudz, daudz enerģijas, daudz domu Zemes labā.

Viņi atvadās...

Mūsu pateicības.

 

Pievienots 25.11.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/rabota-na-blagopoluchie-planeti

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Das grüne Wunder - Unser Wald”; “Зеленая планета” (Tulk. piezīme)