Ja nebūtu manu darbību vai domu, vai tas ar mani notiktu?

Atskaite par seansu ar Dievišķo Aizgādni 15.11.08.

15 11 12

15.11.11.

Ievads

 

Dārgā Dievišķā Aizgādne! Es gaidu noskaņojumus!

Pirmām kārtām atslābinies un nomierinies.

Šodien runa ies par destruktīvajiem un konstruktīvajiem spēkiem, kurus jūs saucat par Gaismu un Tumsu. Cilvēcē ir iesēdusies cieša pārliecība, ka eksistē dievs un velns. Tie ir dualitātes simboli, kā, piemēram, diena un nakts. Kā, piemēram, vīrietis un sieviete.

Mēs visus cilvēkus sadalījām divās nometnēs, lai viņi varētu aptvert ar sevi dienu un nakti un pieņemt, ka dienu nomaina nakts, un otrādi. Ka vīrietis paralēlā dzīvē kļūst par sievieti, un otrādi. Ka ļaunais un tumsa otrā polā kļūst par labo un labumu.

 

Skaldi un valdi. Tādā veidā jūs tur saitītē kā nesaprātīgu bērnu, lai nenogāztos vai nelēktu no aukstuma. Un tas ir līdz zināmam laikam. Drīz jūs sāksiet patstāvīgu dzīvi, un tāpēc jums ir jātiek skaidrībā ne tikai par to, kas ir bīstami dzīvībai, bet arī, ko nedrīkst darīt jeb nav piemēroti dzīvei Vienotībā.

Vienotība eksistē Kristus-apziņas līmenī. Kādi principi cilvēkam ir jāiegaumē, lai atnāktu uz beznosacījuma mīlestības līmeni?

Jūs izejat no dualitātes uz Vienotību ar visām izrietošajām sekām – pilnīgu sevis un citu pieņemšanu, sevis radošu izaicinājumu tālākai vispārējai attīstībai, radošu mīlestību un citā emocionālā līmenī.

Turklāt, kļūstot pieaugušam, sāciet uzņemties atbildību par savām darbībām. Tas ir pats grūtākais šī līmeņa nolikuma punkts. Jums ir pierasti atrast vainīgos savā vidē, lai nebūtu jāatbild par saviem lēmumiem un darbībām.

Vienmēr jautājiet sev: ja nebūtu manu darbību vai domu, vai tas ar mani notiktu? Tas dod balstu saviem spēkiem, un turpmāk spēs palīdzēt jums apzināties savas domas un lēmumus, kas ir veduši pie notikušā, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem.

Kā iemācīties atrast vissaprātīgākos lēmumus?

Tas nāk līdz ar attīstītību, ar pieredzi un ar pozicionēšanu (vai mīlestības, vai baiļu dēļ tu dari). Tam ir jāieiet miesā un asinīs. Tādēļ vajag atradināties domāt negatīvi, baidīties, bīties, uztraukties un raizēties. Tas atnāks.

 

Seanss ar DA (saīsināts izklāsts)

Atslābināšanās un piesaukšana.

Lūdzam DA un Ercenģeli Mihaēlu apsargāt mūs un padarīt mūs par nepieejamiem jebkādiem destruktīviem spēkiem.

Iezemēšanās un enerģiju pacelšana pa centrālo kanālu.

Savedam kārtībā auru un attīrām un barojam viņu. Ieejam meditatīvā lūgšanu stāvoklī.

Augšupceļam savu apziņu pēc iespējas augstāk pa centrālo kanālu, ejam ar pašām trīsošākajām, augstākajām un cēlākajām jūtām augšup, ar lēnprātību, nevainību un tīrību. Pārvēršamies tajos eņģeļos, kādus mūsu Radītāji mūs radīja.

Apziņa šeit ir maksimāli augsta. Šeit nav nekā materiāla, un nav formu, kādas mēs esam pieraduši redzēt ap sevi.

Šeit nav tukšuma, kaut arī mēs neko neredzam. Šī pasaule ir piepildīta ar daudzām ap DA mītošām būtnēm, un mēs nemeklējam tukšumu. Telpa elpo, un pati ir apzinoša sevis iekšienē. Pati telpa tad arī ir DA, viņa sevi sauc “Es Esmu Visums”.

Katra mūsu doma momentā izpaužas, un mūs redz šajā stāvoklī. Un mēs redzam sevi tādus.

DA saka, ka nav jābūt nekādām bažām, trauksmēm un jebkādām citām negatīvām jūtām. Ir jābūt pilnīgai uzticībai un smalkai blīvuma, vibrāciju plānu atšķiršanai. Tas nāk līdz ar pieredzi.

Ja jūs sevi atrodat blīvā stāvoklī, pacentieties pacelties vēl augstāk. Pakāpeniski mēs līdz ar pieredzi mācāmies saprast vibrāciju līmeni, līdz kuram mēs esam pacēlušies. No otras puses, DA caurauž visu realitātes plānus, un Viņa vienmēr ir ar mums – jebkurā izpausmē, jebkurā domā, enerģijās un informācijā.

Norit dziedināšanas process. Mēs dziedināšanu pieņemam no mūsu daudzdimensionalitātes paša augstākā punkta. Norit mūsu dvēseles dziedināšana un attīrīšana. Dvēseles zemes fragments visu zemes pieredzi savāc sevī, no visām inkarnācijām uz planētas – gaišajām un tumšajām. Un var uzlabot, apzināties un attīrīt vēl kaut ko šajā līmenī.

Mūs attīra gluži kā ar ultravioletu, mēs nomazgājam “ceļa putekļus”, pirms ieejam pilī.

Mūs ietērpj skaitos apvalkos – tērpos, apģērbos, lai mēs cienīgi, visā savā skaistumā varētu šeit ieiet. Notiek svinīgā pieņemšana. Šeit ir pavisam citādas svinības – ļoti mierīgas, maigas, ar lielu harmoniju. Izjūtiet šo iekšējo sajūtu kā svinību paraugu, kā mūsu jauno patiesību. Mūsu domas pilnīgi atmet kaut kādu neveiksmi, intrigu un neērtību. Mēs šeit esam pilnīgi mierīgi un mazlietiņ uztraucamies, gaidot procesa sākumu.

Realitāte, kura ir ap mums, vērš mūs iekšējā klusumā un skaistumā. DA liek priekšā paskatīties sev iekšienē. Mēs SB skatījāmies uz ārieni un redzējām būtnes, kuras mums demonstrēja mums mūsu būtības šķautnes, bet pašlaik mēs atrodamies savā dvēselē, un šīs šķautnes ir iekšienē.

Mēs pacentīsimies saprast, izjust sevi no iekšienes, kas mēs tādi esam, tāpat, kā mēs jutām citus.

DA ir ienākusi mūsos, un es labi jūtu nesaraujamo saikni ar Viņu. Visa mana būtība pieskaņojas viņas enerģijām un mēģina izteikt vienotību un piekrišanu šajā līmenī. Un pat nāk kaut kāda paklausība labā nozīmē – ne pretruna, ne pretdarbība. Es it kā ieeju tās nots akordā, kura harmoniski kombinējas ar visu akordu, pielāgojos un skanu akordā kā viena no tā komponentēm.

Šis stāvoklis kontrastē, teiksim, ar Lucifera stāvokli. Tagad mēs varam saprast, kas tas ir – Lucifera sacelšanās. Šeit, šajā Vienotībā, šajā vēsajā, gaišajā, mīlošajā stāvoklī mums nerodas nekādas dumpīgas domas, kaut kādi mēģinājumi izlabot vai uzlabot, vai kaut ko izdarīt pēc sava prāta. Šeit ir pilnīga saskaņa, pilnīga pakļaušanās un pilnīgs savienojums.

DA lūdz mums nofiksēt savas dvēseles iekšienē šo stāvokli. Tas ir ļoti svarīgs tālākai apzināšanai. Šis stāvoklis ir saistīts ar pilnīgu savienošanos, paklausīšanu, piekrišanu. It kā mēs būtu iegājuši liela akorda saskanībā, bez pretrunām ar visumu.

Salīdzinām šo noskaņu ar Lucifera enerģijām. Tas tad arī ir dumpis, kad mēs sacēlāmies pret šo auksto skaistumu, bezgalīgo tīrību un stipras gribas trūkumu. Pievērsiet uzmanību: mums te ne tikai nav savas gribas, mēs pat nemēģinām padomāt par to, par to, ka var kaut kā citādi. Šeit viss ir pilnīgs, tik pilnīgs, ka mūsu uzdevums ir vienkārši klausīties, pielūgt, klanīties tā priekšā vai vienkārši just pilnību un augstumu. Mēs saprotam, ka, lai ko mēs ar to neizdarītu, mēs vienkārši izbojātu šo nevainojamību.

Lucifers paziņoja savu alternatīvo radīšanas iespēju, un viņā ir jūtama patvaļība un liels spēks. Protams, viņam to visu atļāva, citādi vienkārši nekas neiznāktu. Pašlaik mēs varam izjust Lucifera enerģiju pēc atmiņas, kad mēs ar viņu mijiedarbojāmies – milzīga griba, celtnieka, skulptora spēks, līdzīgs Pētera I enerģijai.

Bet šeit ir absolūts klusums, sievišķība, absolūts skaistums, mierīgums, tīksme. Tā nav tā tīksme, kāda ir Nirvānā, šī tīksme ir ļoti smalka, tā neatbaida un nepaved. Enerģijas ir ļoti stingras.

 

Pašlaik DA mēģina mūs izvest pie Mihaēla. Viņa aiztiecās uz vēl vienu pakāpi augstāk un sāņus, tiešu tur, kur es pašlaik atrodu Mihaēlu.

No Dievišķā pāra skatupunkta Mihaēls pašlaik ir pluss, bet DA – mīnuss. Tāds dalījums vīrišķajā un sievišķajā pēc mūsu priekšstatiem.

DA: Jūs runājat par gaismu un tumsu, saprotot ar to matēriju, vielu, blīvumu kā tumsu, saprātu, radošumu, radošas idejas un plānus – kā gaismu.

Lūk, jums tumsa šajā līmenī – tā esmu Es. Bet tagad mēs pamēģināsim ieraudzīt „gaismu” šajā līmenī.

Kaut arī viņu vibrācijas šeit neatšķiras, taču Mihaēls ir Debesu Tēva pārstāvis šajā līmenī, bet DA – Svētā Gara pārstāvis, pēc visuma, matērijas stara.

Mūsu enerģijas ir izmanījušās. Ir aizgājuši vēsums un stingrums, kristālskaidrā tīrība ir pārvērtusies ugunīgumā. Uguns no baltas ir kļuvusi dzeltenīga, tuvāk saules enerģijai, un viņa ir kļuvusi dzīva, pateicoties Tēva Mīlestībai, kura ir ļoti labi jūtama. Salīdzinot ar Mihaēla enerģijām, DA – tie ir tādi pamati, enkurs, kur mēs varētu atnākt un būt klāt šeit, paliekot mierā un noturīgā stāvoklī. Bet Mihaēlā vienkārši nav aiz kā „aizķerties”. Šeit nav nekā materiāla.

Pat DA augstumā mēs jutāmies noturīgā stāvoklī. Bet šeit mēs varam atšķirties ne tikai pēc atomiem – pēc subatomu daļiņām. Mūsu saprāts meklē vismaz kaut kādus orientierus, aiz ko varētu „aizķerties” – kaut kādas formas, kaut kādu stāvokli, mums zināmu. Meklē kaut ko, ko mēs varētu atpazīt. Pagaidām atpazīt mums šajā ugunīgajā plānā ir sarežģīti. Mēs vienkārši varam par to kļūt un izjust šo stāvokli.

DA priecīgi smejas, viņa mūs redz un ir apmierināta, ka mums viss ir izdevies. Nāk karstums, siltums, cits piepildījums. Patiešām, pluss un mīnuss.

DA redz mūsu drudžainos mēģinājumus ieraudzīt, sajust, pieņemt vismaz kaut ko, noķert vismaz kaut kādu domu. Mēs te ķepurojamies kā kucēni ezerā, un pagaidām, izņemot sevi, mēs neko nejūtam.

Šajā līmenī, izņemot mūs, neviena nav.

Mēs Esam Viss.

Mums vienkārši vajag sev ļaut kļūt par šo Visu – atslābināties, izšķīst Visā, Kas Ir. Mūsu zemes saprāts ir panikā – bet kā tad ķermenis, kā tad es?

Nosūtām ķermeni lejā, uz fizisko plānu. Mēs izlidojam no visiem apvalkiem pēc kārtas un, ejot cauri DA, ieplūstam Mihaēlā. Šeit mēs zaudējam savu personisko daļiņu – Natašu, Oļu u.c. Mēs kļūstam Mihaēls.

Dvēsele pamirst. Viņa ir klātesoša visaugstākajās vibrācijās, un kas mūsos ir palicis? Visas mūsu zemes enerģijas – matērija, astrāls, mentāls – ir palikušas apakšējos līmeņos.

Mihaēls ir izgājis ārpus visuma ietvariem un ieņem nākamo, smalkāku plānu. Ercenģeļi Mihaēlam palīdzēja pacelties uz nākamo pakāpi. Viņš saplūda ar augstāku vibrāciju, un mūsu uzdevums – just šīs enerģijas. Šeit nav palikuši mums pierastie simboli – mīlestība, gaisma, prieks. Tas ir palicis galaktiskajā līmenī. Pamēģināsim ar šūnu un atomu apziņu sajust, kas šeit ir. Mūsu atomi ir izplūduši pa šo līmeni un apzinās, par kā daļu viņi ir kļuvuši.

Mēs jūtam tuksnesīgu telpu, tāpēc ka mūsu zemes apziņai nav aiz kā aizķerties. No otras puses, mēs saprotam, ka telpa sastāv no tādām pašām apziņām, kā mēs, un no citādām apziņām. Visa telpa ir dzīva, vienkārši mēs pagaidām neesam pieslēgti tā uztverei.

Mihaēls – tas ir viss visums, ir bijis un būs. Viņš tad arī ir visas šīs apziņas, tajā skaitā arī mūsējās. Pārejot Viņš paņēma viņas visas sev līdzi un pārveda uz citu līmeni, un mūsu daļiņas un mūsu iespēja būt šajā apziņas līmenī tika saglabātas.

Šo stāvokli, kuru mēs pašlaik izjūtam, sauc par kvantu stāvokli, eifo-sajūtu. Šeit nav ne domu, ne sajūtu. Šeit viss ir gluds, kā liels, liels domu okeāns.

Bet mēs varam atrast savu Centru. Šeit ir vairāk blīvuma, un ir apziņas centri. Ieejot šajā centrā, mēs varam just enerģētiskas formas un zināmu stāvokli. Tie ir izteikti citādos fiziskos lielumos, kādus mēs uz Zemes neesam atklājuši. Tā ir dievišķā gravitācija, Būtības Centra pievilkšanas spēks.

Mēs esam ieradušies lielā pilsētā vai valstī un jūtam kaut ko, ko jau var atpazīt. Kad mēs iegājām Galaktikas Centrā, mēs jutām līdzīgu stāvokli.

Mēs ieejam ļoti blīvā apziņā, viņas pievilkšanas spēkā, viņas gravitācijā. Šeit mēs varam sazināties domas līmenī – sazināties telepātiski. Šeit viss ir dzīvs, tas mūs uztver un atbild mums. Šeit ir patumšs.

Es šeit jūtos kā niecīgs punkts, bet, tajā pašā laikā, varu kļūt milzīga, kļūt viss. Šeit formai nav nozīmes. Šajā līmenī nav nozīmes gaismspējai. Ja mēs vēlēsimies, mēs momentāni to apgaismosim ar ugunīgajām enerģijām, bet varam to atstāt tādu pašu samiegojušos. Ļoti daudz kas ir atkarīgs no mūsu apziņas.

Labi, izaugsmei, lielumam, formai, gaismspējai šeit nav nozīmes. Tad kādas šeit ir vērtības? Kam ir nozīme?

Spējai radīt. Augstākais radīšanas līmenis – viņa spēja radīt ar Radītāju. Cik prasmīgi tu vari enerģijas pārveidot formās, idejās, radīt jaunas idejas un apmainīties ar visu savu sakrāto pieredzi. Uzsūkt citu pieredzi.

Mēs nevaram uzsūkt pieredzi, kurai nekad neesam pieskārušies. Tāpēc mēs visas savas daļas sūtām absolūti uz visām dimensijām un realitātēm, lai saprastu visumu, apzinātos, ko viņš mums saka un kā. Lai mēs spētu kļūt par universumu.

Šeit mēs varam uzdot jautājumu un saņemt atbildi. Iespējams, mums ir grūti to pārtulkot zemes valodā, bet šeit mēs atbildi jūtam… Mēs sūtām impulsu, un momentāni nāk atbildes impulss…

Šī būtne ir mūs atpazinusi un ņem savā vidē. Mēs kļūstam par šo Lielo Centru, par šo bezveidīgo Būtni, bez īpašām enerģētiskām pazīmēm, tāpēc ka tas ir Viss, tas ir Universums.

Mēs esam izšķīdušu šajā Visā un esam kļuvuši par Viņu.

Mēs esam Universums, kurš tur mūs, mums tagad ir noteikta konfigurācija, un mēs jūtam viņa Spēku, kurš ir atšķirīgs no DA.

Pamēģināsim ar sevi manipulēt, rīkoties. Ieslēdzam gaismu. Un ļoti spēcīga gaisma ir iedegusies tajā pašā mirklī.

Tas ļoti līdzinās Būtības Ķermenim, sastāv no burbuļainiem apvalkiem. Mēs ar savām apziņām varam izlidot un no ārpuses skatīties uz savu Ķermeni.

Lūdzam DA mums palīdzēt. Es viņu sajutu blakus, bet ne kopā ar šo Būtni. Viņa ir daudz reižu gaišāka par to Būtni, kurā mēs atrodamies.

DA: Jūs atrodaties jaunā visumā, kurš vēl līdz galam nav izpaudies. Mūsu visums vairāk vai mazāk ir izpausts, mirdz un spīd, bet šis visums tikko sāk dzimt jaunai dzīvei, kuru viņam rada Mihaēls. Viņš rada jaunu visumu no jēla materiāla ar citiem fiziskā plāna un matērijas apstākļiem. Pagaidām Viņš rada to ļoti smalkā plānā, pēc tam tas pakāpeniski sablīvēsies. Pašlaik viņš uzstāda jaunā visuma galvenos parametrus un veidošanas principus. Protams, viņš kā balstu izmantos savu iepriekšējo pieredzi. Viņš ar laiku piesauks Mani, kad Viņš ievedīs tur kārtību, pacelties un kļūt par jaunā visuma Mātišķo Aspektu.

Šim visumam, par kura daļu mēs pašlaik esam kļuvuši, ir sava apziņa. Kāda loma šeit būs jūsu apziņai un visuma, pie kura ir ķēries Mihaēls, apziņai?

DA: Vielas apziņa – tā ir visuma apziņa. Kad šī viela evolucionē jaunā visumā, kad katra vielas daļiņa izies uz jaunu apziņas līmeni (subatomu vai atomu slāni), pārveidosies, Es varu ieplūst viņā, saplūst ar viņu un kļūt par šo jauno būtni.

Mani nomainīt manā pašreizējā visumā atnāks kolektīvas būtnes, kuras pašlaik atrodas blakus man, pazīst šo visumu no iekšienes, vada viņu un visus šeit pazīst pēc vārdiem.

Pēc Mihaēla aicinājuma Es ar Viņu spēšu saplūst no jauna, jaunā līmenī, un uztveršu viņa formu, jaunā visuma programmas un parametrus. Es pacentīšos atbilst viņa prasībām un spēšu iemiesot arī savus pašas plānus kopā ar Viņu.

Jebkurā ģimenē ir pretrunas starp vīrišķo un sievišķo, vienmēr. Lai kā cilvēki viens otru nemīlētu, kaut kādā līmenī viņi neatrod kopēju valodu. Vai jums ar Mihaēlu ir gadījušās domstarpības?

DA jautri smejas.

DA: Mūsu līmenī domstarpības – tas ir karš. Tu redzēji, kāda Es esmu radīta? Es esmu radīta paklausīga, uztveroša, kas nemēģina turēt savu līniju.

(Es labi izjutu šīs paklausības, pielūgsmes un piekrišanas enerģijas.)

Mihaēls ir kodols, veidojošā ideja, bet Es esmu viņu aptverošais apvalks, kurš padara augstāku, paceļ viņu un kurš viņa idejas iemieso dzīvē. Uztver viņa idejas un iemieso dzīvē.

Mēs pamēģināsim uztvert Mihaēla enerģijas šajās jaunajās pozīcijās. DA enerģija ir maiga, sievišķīga un piekrītoša. Šeit nav pat mājiena uz iespēju protestēt.

Bet jaunajā visumā pagaidām norit formēšanas procesi – sprādzieni, saplūšanas un sadalīšanās. Pagaidām ir grūti kaut ko saprast.

Mihaēl, ar ko jaunais visums atšķirsies no mūsējā?

Mihaēls lieliski saprot mūsu apziņas līmeni un nemēģina mums skaidrot Radītāja līmenī.

Mihaēls: Tu dzīvoji koka mājā. Tu zini katru nagliņu savā mājā, visus mājiniekus, augus pie mājas un visus putniņus, kuri klauvē pie loga. Bet tagad tu būvē milzīgu, milzīgu pili. Lūk, tā atšķirsies visumi. Šī pils tiks uzbūvēta mūsdienu līmenī, tāpēc ka visums bija radīts sen, sen, sen, sen. Man bija tāda attīstība, manai Draudzenei bija tāda attīstība, un visam visumam bija tāda attīstība, un bija tik un tik enerģijas. Tagad mums ir lielākas iespējas, lielāks radošais potenciāls un pieredze, un, protams, mēs tieksimies radīt universālāku, skaistāku visumu, ērtāku visām būtnēm, kuras viņā mājos. Bet tas būs ļoti ne tik drīz.

Bet mēs taču zinām, ka laika nav…

Ir cikli. Pašlaik viens cikls beidzas un jauns sākas. Pateicoties tam, ka šie lielie cikli beidzas, Es spēju iziet uz nākamo līmeni. Un nākamais cikls Man ir jānodzīvo šajā līmenī un jāatskaitās par savu darbu visu citu Radītāju priekšā, jāsaplūst ar Viņiem radīšanas Vienotībā, lai nebūtu pretrunā ar citiem Radītājiem un, tajā pašā laikā, atšķirtos no visiem ar novitāti, universālismu, skaistumu, pieredzes bagātību un cienīgām, attīstītām un burvīgām enerģijām.

Ja mūsu visums izceļas ar kataklizmām, traucējumiem, enerģijas trūkumu, tad jaunais visums būs patiesi bagātīgs. Tāpēc Es visu radīšu jaunā enerģētikas, pārpilnības un apziņas līmenī.

Protams, Es aicināšu savus Palīgus un Sekotājus no daudziem citiem visumiem, un viņi palīdzēs Man radīšanas pirmajā līmenī. Pagaidām tā.

Neraizējies, tu vienmēr vari ar Mani vēl runāt, un Es domāju, ka katra mūsu ar tevi saruna būs nākamais solis manu jauno radošo iespēju apzināšanā.

Vispār Man ir liels prieks, ka cilvēks var ar Mani runāt. Tā ir mana radība, mans lepnums, un Es vienmēr labprāt atsaucos visiem, kas var ar Mani runāt, un pat ne šajā liemenī. Citos līmeņos eksistē būtība, Ercenģelis, kurš atbild jūsu noskaņojumiem, savienojas art jums un dod to, ko jūs lūdzat. Tas nāk no Manis nepastarpināti, nedomājiet, ka tie ir kaut kādi surogāti. Mēs visi esam izkārtoti uz viena stara, vienkārši mēs esam dažādi pēc potenciāliem.

– Ja uz planētas sāks dominēt sievišķās enerģijas, vai tas nozīmē, ka uz Zemes dominēs godāšanas, paklausīšanas enerģijas un viss, kas saistīts ar sievišķo enerģiju?

DA: Pa lielākai daļai – jā. Kā mēs varam pārveidot paklausīšanas enerģijas Zemes līmenī? Kad mēs sākam klausīties cits citu. Nemēģināt iebilst un pretoties, bet klausīties un dzirdēt, saprast citam citu. Un, ja mēs saprotam, tad kādēļ mums cīnīties? Mēs sākam tuvināt savus punktus, lai cilvēce šeit sekmīgi dzīvotu, nevis vienkārši cīnītos – kam vairāk būs īpašuma, ieroču un vergu.

Saprotams, ka tas, kas notiek uz Zemes – tas ir neprāts. Bet šīs enerģijas atgriež mūs pie saprātīguma un mierīgas viedas eksistences. Jā, viņas nomierina mūsos dumpīgo garu. Viņas to nomaina uz saticības stāvokli ģimenē, valstī, uz planētas. Mūsu Dieviete Lada nesa šīs enerģijas – kad visi cits citu pazīst, dzird un vēlas palīdzēt, nevis pretoties.

Mihaēls: Iedomājies, Es radīju karkasu – enerģētisku, idejisku visuma programmu. Un Es meklēju savas programmas izpildītājus. Visi izpildītāji var izdarīt savas korekcijas, var iemiesot savus sapņus, taču viņu jaunrade nevar būt pretrunā ar šo struktūru, bet gan tā jāpiepilda ar dzīvību, gaismu, mīlestību, radījumiem, radībām, procesiem. Jāpiepilda, nevis jācenšas visu sagraut. Sievišķās enerģijas ir paredzētas, lai ielietu Dzīvību visos radījumos.

Kas ir skaistums tavā līmenī?

DA: Mums nav skaistuma jēdziena, tāpēc ka viss, ko mēs radām, ir pilnīgs. Skaistums paredz ķēmīgumu – kaut kas ir skaists, kaut kas ir neglīts. Tas ir zemes jēdziens, kurš paceļas līdz mentālajam līmenim, kad jūs atšķirat vienu no otra. Mums šeit ir veselums. Viss skaistais un neglītais, tumšais un gaišais, Viss, Kas Ir ir saplūdis veselumā, un viens tādā mērā papildina otru, ka nevar dzīvot viens bez otra. Kā, piemēram, atoma uzbūve – pozitīvais protons ir negatīvo elektronu ielenkts.

Lūk, tāpēc mēs arī runājam par destruktīvām un konstruktīvām enerģijām, kuras saplūst kopā un veido tādu veselumu, kuru absolūti nav iespējams sadalīt.

Tāpat, kā Mēs ar Mihaēlu esam tāds veselums, kuru nav iespējams sadalīt. Kad Viņš jaunajā visumā ievedīs sākotnējo kārtību, protams, Es atnākšu un sākšu šo kārtību piepildīt ar jēgu, dzīvību, skaistumu un pilnību. Es kopā ar Viņu paceļos, vienkārši Es esmu palikusi uz „pēdējo uzkopšanu”, kad telpu uzkopj, pirms to pamet. Un arī augšupcelšos aiz Mihaēla uz viņa visumu.

(Tālāk klausītāju starpā noritēja saruna par vīrišķajām un sievišķajām enerģijām, atbildes uz jautājumiem par mūsu iekšējiem uzdevumiem savā audzināšanā, visu apkārtējo pieņemšanā.)

Kādēļ mēs nākam pie DA? Nu, katru reizi viņas staros mūsu dvēsele un visi daudzdimensionālie es transformējas. Kaut kas mūsu iekšienē mainās.

Jaunā sievišķā enerģija šodien iekrāso arī vīriešus.

Līdz šim viss, kas valstij piederēja, tika notriekts karos un bruņojumā. Lūk, viņas, vīrišķās enerģijas, lūk, patriarhāts. Un mūsu sievišķā daļa – gan vīriešos, gan sievietēs – mēģina lauzt šo stāvokli un saglabāt mieru. Un tam palīdzēt var augsta Kristus-apziņa.

Kad mēs paceļamies Kristus-apziņas līmenī, sākam nevis būt pretrunā, nevis cīnīties, bet mēģināt sevī, iekšienē, stāvoklī, kad tu mīli visu, kas ir ap tevi, atrast savienojumu. Un tad viss kļūst harmonisks. Pat neharmonisko tu sāc mīlēt. Tu saproti, ka ir lietas, kuras ir mazāk harmoniskas un vairāk harmoniskas. Vienas ir tavs stāvoklis, otras nav tavs. Tu vari būt šajā stāvoklī (vai censties noturēt to). Un kas mums traucē iekšienē vienmēr būt dievišķā noskaņā? Izņemot mūs pašus?

Piesauciet mani, lai iegūtu tādu stāvokli. Un jums pietiek ar dažām minūtēm, lai atgrieztos (ja stāvoklis ir pazaudēts) atkal tajā līmenī, no kura jūs nokritāt. Un tā dara visas Būtības. Tā dara visi, kas jau ir pieskārušies manām enerģijām kaut reizi. Viņi izmanto šo iespēju, lai atkal mazliet paceltu sevi un vibrētu tajā plānā, līdz kuram viņi ir aizsniegušies. Tas ir paņēmiens, tā ir metode. Un šajā stāvoklī jūs vairs nevarat būt pretrunā, cīnīties un kliegt.

Pieņemiet manu mīlestību, manu skaistumu un pilnību, un šajās plūsmās jums pat doma neradīsies, ka tam kaut kā vajag runāt pretī. Lūk, viņa, vienprātība.

To sauc par Dievišķo nolikumu. Lai ko būtnes nemēģinātu izmanīt, saskaņā ar savu radītāju plānu, ar mūsu piekrišanu, viņas vienmēr var atkal atnākt pie šī Dievišķā nolikuma, it kā uz Paradīzes Dārzu, it kā krist pie Tēva-Radītāja kājām un iegremdēties viņa dzimtajās enerģijās. Un attīrīties, nomierināties un izdziedināties šajās plūsmās. Pašlaik Es tieši šīs enerģijas uz jums nolaižu.

 

Līdz šim DA enerģijas skanēja kā akords vairākās oktāvās. Bet tagad iestājas monolītas, viengabalainas spēcīga unisona enerģijas. Tā ir Vienotība visos līmeņos, it kā akorda vietā tagad skanētu viena Nots, spēcīgi un skaisti.

Piepildām ar šo enerģiju visu ķermeni, visas sistēmas, piepildām ar pašu augstāko enerģiju atomu, subatomu un starpatomu telpas, visu, kas mums ir un piemīt.

Piepildīsim savu istabu, savu māju, lai katrs šīs telpas atoms uztvertu šo visaugstāko enerģiju, savas mājas dzīvniekus un augus, kā arī visus iedzīvotājus, cilvēkus.

Mēs tagad izplatām šīs enerģijas uz tuvāko apkārtni. Nesteidzieties, nevis vienkārši vajag uzmirdzēt planētai un aizmirst, bet skrupulozi izdarīt šo darbu. Iztaisiet mirdzošu telpas punktu savā iecirknī, vairākus kilometrus apkārt, noenkurojiet enerģijas no savas sirds, lai katrs augs uztvertu, lai apkaimes un visas mājas apkaimēs piepildītu. Lai mēs mirdzētu kā augstas, augstas adatas, lai mēs radītu tādu telpu, tādu portālu. Nolaižam un sazemējam šo portālu planētas centrā, paceļam pa visām dimensijām līdz pat Saules Brālībai. Lai šajā portālā visi cilvēki sāktu celties, apzināti celties, tiekties pie labestības un mīlestības, smaidīt cits citam, piedot citam cita trūkumus. Lai mūsu tuvie kļūtu tīrāki, gaišāki, sāktu mūs mīlēt, tāpat, kā mēs viņus.

Tagad mēs no SB līmeņa ietīstām Zemi DA enerģijās, augstajā mīlestībā. Mēs dodam augstas apziņas enerģijas visiem Zemes cilvēkiem. Mēs iepludinām savas enerģijas, un Saules Brāļu, Mihaēla, Diženās Dievietes enerģijas.

Bet tagad mēs esam kosmosā un jūtam Zemes Noti – tās enerģijas, kuras nāk no Zemes, kā vibrāciju gabaliņu, mūsu dvēseles, kura ir palikusi tur, skanējuma noti, un mēs to jūtam.

Kas nāk no Zemes?

Es teiktu – nāk maiga humānisma gaisma. Tieši šeit mēs izkalām humānismu, tāpēc ka šeit mēs cietām, un līdzcietība – tā ir humānisma daļa. Mēs šeit kļuvām pakāpi augstāki izglītībā, tāpēc ka mēs iemācījāmies novērtēt dzīvi. Sākām saprast viņas vērtību, tāpēc ka mēs redzējām nāvi un paši mirām. Mēs novērtējām pašu jēdzienu „Dzīve” kā dvēseles izpausmi citos plānos.

Nosūtīsim tagad uz planētu staru kā jautājumu un mēģināsim saņemt atbildi no Māmuļas-Zemes. Kā tu, Zeme, pašlaik jūties?

Es redzu, ka no planētas nāk tvaiki. Viņai ir karsti, viņa ir karsta. Viņa iziet Saules transformāciju uz tā rēķina, ka ir saņēmusi daudz Saules enerģijas. Un tajā pašā laikā redzu, ka viņa paplašinās. Iespējams, tas ir saistīts ar to, kas mēs pārejam uz astrālu.

– Es mazgājos, attīros, atdedzinos. Manī notiek pārejas process.

Zeme: Es atdodu Saules enerģiju, es baroju Sauli. Es baroju Sauli informācijas ziņā. Es dodu ļoti daudz zināšanu un informācijas Saules Vienotībā uz tā rēķina, ko rada cilvēce. Tā visa ir absolūti jauna informācija, kuru ir uztvērušas citas smadzenes, citā saprāta līmenī, ar citiem likumiem. Katra rase rada savus fiziskos likumus, būvē savu telpu un realitāti savos līmeņos.

 

Tas ir savstarpējs process apmaiņā ar enerģijām dažādos līmeņos. Domāju, ka Zemes un Saules apziņas pastāv Vienotībā.

– No Zemes tiek noņemts nespodrs pārklājs, un viņa kļūst tīra un caurspīdīga. Pateicības Enerģijas tieši no Zemes, un tāpēc viņa tajā skaitā baro Sauli.

Tumsa aiziet no astrāla… Visi, kas var, attīra planētu…

Mēs lūdzam DA un Mihaēlam dot mums tievu staru, kuru mēs tagad varētu noenkurot savā telpā, palīdzēt mums radīt augstu vibrāciju stāvokli visai vielai ap mums kā mūsu stara, mūsu portāla atspulgu, un lai mums apkārt plauktu un zeltu visi kaimiņi, lai ap mums visi būtu laimīgi.

(Izdarījām.)

Kas Svētā Gara enerģija ir cilvēkam?

DA: Tā cilvēkam ir pati galvenā enerģija. Ir arī Debesu Tēva enerģija, ir Dēla enerģija, kuras ir īstenojušās tieši cilvēka plānā. Bet Radītājas enerģijas ir radošās uz Zemes. Tieši ar šīm enerģijām cilvēce rada. Mihaēla idejas vairāk ir kā ideāli un idejas. Bet rada šeit Svētā Gara enerģijas. Pirmām kārtām Svētā Gara enerģijas strādā ar saprātu, un visi Saprāta Stari nāk tieši no DA. Tā kā saprāts uz Zemes ir vadošais, tad radīšana notiek caur saprātu. Un visu ideju materializācija nāk no Svētā Gara. Gan aizsardzība, gan savienošanās pārī, gan ieņemšana, gan svētīšana.

Tos ideālus, kuri tiek radīti ideālajā līmenī, caur saprāta pārvadītājiem vajag aiznest līdz cilvēkiem. Un arī to dara Svētais Gars. Ideālu iesakņošana, audzināšana, morāle, māksla, reliģijas ceļas caur sapratni, saprātīgumu, caur SG.

Ķermenisko apvalku radīšanā nozīmīga ir SG klātbūtne. Uz blīvākām planētām ir SG atbalsts ķermeņu radīšanā. Stihijas un stihiāļi pieder šai pašai hierarhijai.

Dvēselei nolaižoties ķermenī, apziņa ķermenī tiek nolaista un atbalstīta ar SG palīdzību.

Kā mums atšķirt vai saprast Tēva un SG enerģijas mūsu iekšienē?

DA: Tēvs – tā ir mīlestība, un tas ir Viss, kas radīts pasaules-ēkā. Viņš ir katra atoma iekšienē. Viņš nevada nekādas sistēmas un neko nerada. Viņš vienkārši ir.

VIŅŠ IR. Esamība – tā tad arī ir Tēva enerģija.

Mūsu līmenī Mēs esam vadošās struktūras. Mēs radījām pagātnē, mēs radām vēl arvien un vadām to. Mēs esam ideja un radījums kopā. Katrā no mums ir Tēvs – katrā būtnē, katrā procesā. Viss, viss, kas ir apkārt un mūsu iekšienē, ir Debesu Tēvs. Bet Mēs esam tikai viņa daļas.

Jūs varat Mani piesaukt, kad jūs gribat pacelties uz augstu apziņas līmeni, jebkurā laimes un skaistuma stāvoklī atcerieties Mani un šos seansus, un jūs atkal un atkal kritīsiet pie manām kājām un piepildīsieties ar manām enerģijām. Jebkurā dzīves momentā – pašā gaišākajā un pašā tumšākajā, jūs varat Mani piesaukt, nolikt Mani apsardzē, pacelties ar manu enerģiju palīdzību. Vienīgais, ko nevar – nolaisties ar manu enerģiju palīdzību.

Nobeigums un pateicības.

 

Pievienots 12.11.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/esli-bi-ne-bilo-moich-deystviy-ili-misley-sluchilos-bi-eto-so-mnoy

Tulkoja Jānis Oppe