Visi, kas dzims pasaulē, iemācīsies plaukt un zelt

15 11 07 01

Rakstot materiālu par pēdējo seansu ar Saules Brālību, es “ar interesi” uzzināju par trim turpmākajiem cilvēku civilizācijas attīstības ceļiem. Kad seanss beidzas, es ātri aizmirstu visu, kas tika runāts seansā, un uzrakstīšana man bieži ir atklājums.

“Trīs planētu varianti. Pirmais variants – tās pašas dzīves turpinājums, un maz kas mainīsies. Planētas otrais variants – Jaunās Zemes, jauna cilvēku apziņas līmeņa radīšana, augsta cilvēku civilizācija. Ļoti gaišas enerģijas, atšķirībā no pirmā varianta. Apziņas, draudzības, mīlestības, sava nozīmīguma sajūtas augšana. Trešais variants – augsta mentāla planēta, redzu viņu kā degošu lodi. Šī trešā planēta saplūst ar SB jauno civilizāciju.” (http://sanatkumara.ru/stati-2015/nashe-buduschee-v-solnechnom-bratstve-stalo-yasnee[1])

Šovakar es apsēdos palasīt internetā un jutu raksturīgo svilpoņu/skanēšanu ausīs. Augsta Ercenģeļa figūra nostājās virs manis kanālā un sāka savu sarunu.

Es atpazinu Metatronu.

Dārgais Metatron, es klausos tevi.

Metatrons: Es esmu tavs AE un patiešām gribu parunāt ar tevi.

(Kā es vēlāk pajautāju, visi mūsu Ercenģeļi Vienotībā patiešām ir mūsu kopīgais Es.)

Kas tevi pašlaik satrauc?

Daudz kas satrauc. Visas grāmatas, kuras gluži kā ir sagrupējušās pašlaik man priekšā, satrauc mani ļoti stipri. Šodien man gribētos parunāt par varenību kā par iespējām un tās lomas manā dzīvē un planētas dzīvē izpratni.

Cik lielā mērā mūsu varenība ir reāla zemes plānā, jeb tā izpaudīsies tikai pēc aiziešanas no planētas? Kurp jūs mani gatavojat? Es jūtu ļoti stipru darbu ar mani.

Nav vēl pienācis laiks tev atrasties ārpus ķermeņa, un tava varenība var izpausties tikai zemes ķermenī. Ko tu gribi uzzināt?

Mācību par varenību. Mācību par potenciālu un tā realizēšanu.

Labi, tēma ir svarīga, un mēs sāksim. Varenība – tas ir katra no jums Kosmiskā Spēka zemes termins. Tā ir nestandarta domāšanas un nestandarta fizikas izpausme, nefizisks termins un nestrukturizēts visums.

Jums gribētos visus skaitļus satīt un pievest pie vienota potenciāla (mājiens uz Deivida Vilkoka nodaļu, kuru man atsūtīja palasīt). Дэвид Уилкок > Книги > Сдвиг Эпох > 22-Глава 21: Вывод: сводим все вместе

Eksistē harmoniskas virknes un struktūras. Tās atrodas Zemes un dažu citu Saules sistēmas planētu tuvumā. Taču tas ne obligāti atkārtojas vienmēr un visur. Eksistē periodi, kad beidz darboties vienas frekvences un sāk organizēties no zemes zinātnieku viedokļa neharmoniskas frekvences.

Pārejas frekvences vienmēr izsauc ļoti daudz jautājumu zinātnes darboņiem un kalpo par viņu “šausmu” un nesapratnes cēloni. Pēc pārejas visumu nākamās frekvences var būt pretrunā ar visiem fizikas un ķīmijas likumiem, kontrastēt ar stabilo pasaules ainu un būt pretrunā ar jebkuru loģiku. Tas nenozīmē, ka pasaule tiks pakļauta haotiskai iznīcībai vai pasaules harmonijas traucējumiem. Pasaule neapgriezīsies ar kājām gaisā, bet vienkārši sāks darboties un plaukt un zelt nākamajā telpas harmonikā, kura stabili pārkāps telpas fiziskos likumus.

Tas ir loģiski, jo mēs taču pārejam uz citu dimensiju jeb telpu, un tur ir citi likumi?

Tā ir. Taču jūsu zinātnieki mēģina visu izmērīt ar zemes faktiem un eksperimentiem un neko negrib dzirdēt par telpas izšķīšanu un tās pāriešanu no amorfa stāvokļa uz kristālisku un apkārtējās vides sašaurinājumu (iespējams, ka ne tā tulkoju – ap mani ir sašaurinājusies telpa (kā es saprotu, pārejot uz astrālo projekciju), bet, pārejot uz mentālo plānu, telpa izrādīsies manā iekšienē).

Tu visu saproti pareizi. Iesim tālāk.

Varenība izpaužas mentālajā plānā, domātājā, nevis darbonī (ne darbībās fiziskajā plānā). Globāli – planētas visu cilvēku domāšanas procesā.

15 11 07 02

Diemžēl jūs būvējat nākotni, vadoties pēc trūkuma – barības, ūdens, mājokļu un transporta trūkuma. Jūs uzskatāt par iespējamu, ka planētas pārapdzīvotība kļūs globāla, un jums vēl vairāk pietrūks visu planetāro resursu. Taču tas tā nav. Tehnoloģijas tiks sasaistītas ar jaunās telpas jaunos likumu pielietojumu, un jūs sāksiet globālu pāriešanu uz jaunu barošanos un dzeršanas režīmu.

Uz jaunās Zemes arī klimats būs labvēlīgāks, nebūs tādu bargu ziemu un karstas vasaras.

Pastāsti par planetārās sabiedrības trīs attīstības ceļiem. Kā notiks sadalīšanās trijās planētās?

Tie nav konkrēti trīs planētu veidi, tā ir daudzdimensionāla telpa un trīsplakņu (trīs lapiņu) sabiedrība. Katram atradīsies vieta tajā dzimtenē, kur viņš plauks un zels. Kā tu saproti, neviens negrib ciest un mirt no slāpēm vai bada. Un Mēs neļausim novest līdz sabrukumam visus mūsu Reformas sasniegumus.

Kāda ir jūsu Reformas būtība?

Mēs uz planētas veicām lielu eksperimentu ar mērķi pierādīt savu varenību un planētas plānveidīgas atdzimšanas iespēju.

15 11 07 03

Negatīva spēki radīja vīrusu, kura būtība ir vara un nevērība pret cilvēku būtnēm kā zemākām un atkarīgām, kalpojošām tikai kā stute pie īstajiem cilvēkiem. Bet mēs cilvēka dvēseli pacēlām uz pjedestāla un sākām plānveidīgi audzināt un pāraudzināt cilvēka saprātu, trenēt gribu dzīvot un radīt ar Radītāju.

Mēs rūpīgi iekārtojām Zemi, nosaucām viņu par “Radītāja Maigo Ziedu” un iemitinājām Dzīvību uz planētas. Un Mēs esam atbildīgie par visu notiekošo. Mēs nepieļausim rases panīkšanu un izviršanu, pārāk dārgi mums maksā šie eksperimenti.

Jā, eksistē grūtības ar dažām nekrietnām dvēselēm, kuras tiecas iekarot planētiešu dvēseles un apziņu. Eksistē tieša pretdarbība mūsu globālajiem centieniem un stratēģiskajiem uzstādījumiem. Taču mēs stingti turamies pie iekšējās patiesības: “Lai nekad neizsīkst Radītāja Roka un katram dod to, ko viņš vēlas.” («Да не оскудеет Рука Создателя и каждому даст то, что он желает»)

15 11 07 04

Tādejādi, planētas tumšajā pusē (telpā) bāzēsies tie, kuru rokās pašlaik ir vara un nauda. Viņiem būs potenciāls no uzticīgām un neattīstītām dvēselēm, kuras viņiem izdabās vai karos ar viņiem, cīnoties par neatkarību un brīvību. Tādā cīņā tiks kalta patiesība, un, ceram, viņas spēs vinnēt savas dzīves, un viņu taisnība triumfēs.

15 11 07 05

Otrā planēta savu darbību sāks uz augstas nots. Šeit jūs centīsieties atbrīvot dvēseles no zemes plāna un veicināt viņu ātru attīstību kā garīgā, tā arī materiālā nozīmē. Šeit būs tās apziņas iestrādes, kuras jūs saucat par augstu patiesību, cēlu morāli un dievišķu skaistumu. Jūs sāksiet citādi vērtēt un saprast dzīvi, kļūstot par kolektīvu un pieņemot kolektīvas apziņas uzstādījumus, arvien vairāk tuvinoties un savienojoties. Viss šis attīstības periods kalpo kā plāns iziešanai uz vēl augstāku apziņu.

UN TIKAI NO CILVĒCES UN VIŅAS NOSKAŅAS būs atkarīgs, cik drīz jūs pāriesiet uz nākamo esamības plānu, uz Viena Apziņu.

15 11 07 06

Trešais esamības plāns, trešā “planēta” vairs nemaz nebūs planēta, bet mentāla sabiedrība, kura idealizēs visas savas idejas un ideālus. Tā nav tautoloģija, tas ir process, izteikts jūsu terminos.

Es saprotu tā, ka visas mūsu idejas par pašu skaistāko mēs pacentīsimies realizēt, pastiprināt un iemiesot?

Tā ir sapņotāju un satrauktu (vibrējošu paaugstinātās vibrācijās, nevienaldzīgu) zinātnieku un varoņu pasaule. Jūs sāksiet dzīvot pēc pilnīgi citādiem principiem kā sociumā, tā arī savā iekšienē. Jūsu kolektīvais gars sāks jaunu laikmetu Cilvēka Saprāta attīstībā, Varonīgais Jauno Ercenģeļu Laikmets sāks īstenoties. Un iedegsies visu Galaktiku un Visumu Globālā Saprāta svētā liesma. Taču par to pagaidām ir pāragri runāt.

Zini, ka visi kuri spēs sasniegt trešo planētu, tiks atalgoti ar radošu darbu un eksistēšanas prieku, ar cilvēka potenciāla pilnīgu realizēšanu, un dvēseles Būtība sāks piepildīties ar to, kas bija Cilvēces Radītāja iecerēts.

Rezultātā jūs sāksiet visumu piepildīt ar brīnišķīgu kvalitatīvu dvēseles gaismu, pēc tam visas atjaunotās dvēseles saplūdīs pilnīgi jaunā realitātē, Būtībā, kura pati sāks audzēt visumu pēc visuma jaunā plašākā apzināšanās un radīšanas līmenī. Pasaule kļūs ērta un humānāka, un visi, kuri dzims pasaulē, iemācīsies plaukt un zelt, apmācīties ātri un dziļi izzināt Radītāja Vispasaules Saprātu.

Principā tādas sabiedrības jau eksistē, kā es saprotu, tas ir planētas fiziskais, astrālais un mentālais plāns?

Jūs ieplūstat šajā plānā un atnesat savas pozitīvās noskaņas un ideālus. Jo vairāk attīstītu apziņu, iemantojušu daudzdimensionālu domāšanu un augšupcēlušu savu apziņu augstā līmenī, ir sabiedrībā, jo attīstītāka kļūst iekārta un jo vieglāk visiem dzīvot un satikt citam ar citu. Tā ir kā ģimene, kurā cits par citu stāvēs kā siena un saplūdīs patiesā mīlestībā citam pret citu.

Viss vienmēr attīstās, un, neskatoties uz to, ka, patiešām, tādi procesi jau ir ap planētu, tie prasa attīstību un novešanu līdz pilnīgai labklājībai un svētībai. No katra dalībnieka sabiedrība GLOBĀLI mainās, jo katras apziņas augstākajā līmenī notiek procesi, kuri nav salīdzināmi ar apziņas izaugsmes procesiem uz Zemes fiziskajā dimensijā. Globālas izmaiņas notiks no savu Būtību augstām apzināšanām, no jūsu vibrēšanas Augstākajā Mentālā un augstākās dimensijās. Jūs būvējat savu pasauli, un, jo augstāk jūs vibrējat, jo nozīmīgāka ir jūsu kā radītāja varenība un jo augstāks ir jūsu potenciāls fiziskajā plānā un visos pārējos plānos.

Jūs jau apzināties sevi Ercenģeļu plānos, taču vēl ir jāieslēdz sava ugunīgā priekšrocība.

Viss ir priekšā. Uzdrīksties!

Pateicos tev, Metatron, par šodienas apmācību!

 

Pievienots 07.11.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/vse-kto-v-mire-stanut-rozhdatsya-nauchatsya-protsvetat

Tulkoja Jānis Oppe