Mūsu nākotne Saules Brālībā ir kļuvusi skaidrāka

Atskaite par nodarbību ar SB 30. oktobrī

15 11 06

Ievads

Dārgie SB! Šodien ir slēgtās grupas nodarbība. Gribētos precizēt, kāda iemesla dēļ grupa kļuva par slēgtu un kam ir jāizmainās mūsu iekšienē?

Tatjana raksta: „Man ir kaut kādu pārmaiņu priekšnojauta. Kaut arī es SB seansos sāku piedalīties no pirmajām nodarbībām, teikt, ka man ir sākusies liela virzība, nevaru. Jā, ir kļuvis kaut kā vieglāk fizikā. Bet, lūk, kādas izmaiņas notiek manos smalkajos ķermeņos? Tas priekš manis ir jautājums.”

 

Priekš manis tas arī ir jautājums, kā mūsu nodarbības iedarbojas uz mums?

Es lūdzu atbildēt Šri Juktešvaram.

Šri Juktešvars: Kā tev patīk salīdzināt, lai saprastu savu pieaugumu: noliec uz vienas rokas sevi pirms gada, 14. gada novembrī, un tagad, 15. gada novembrī. Ko tu redzi?

Mans pieaugums, kurš man simbolizē apziņu, ir izaudzis kā minimums 2 reizes. Pirmais cilvēks ir saspiests un blīvs, otrs plašs un viegls, brīvs un gatavs lidot, ja tā var izteikties.

Pirmais cilvēks mirdz, kā mirdz zelts, kad uz to ir vērsts prožektors, tas ir, ar atstarotiem stariem. Otrais izstaro enerģiju, pats sastāv no šīs ugunīgās enerģijas.

Pirmais cilvēks ir baiļu pilns, otrais mierīgs.

Pirmais atrodas mentālajā plānā, un otrais mentālajā, abiem ir cilvēka apveids, tikai līmeņi ir pilnīgi dažādi.

Šri Juktešvars: Pirms gada tu tikai sarunājies ar SB, atvēries viņu starojumam un tiešam enerģētiskam kontaktam, bet tagad?

Esmu SB vidū, esmu ar viņiem uz vienlīdzīgiem pamatiem, vēl vairāk, mēs visi saņēmām iesvētījumu no Pisandra.

Šri Juktešvars: Un visbeidzot, šūna, kā viņa ir attīstījusies?

Pašlaik es gandrīz nejūtu mūsu ugunīgās dzirkstelītes ķermeņa iekšienē, tās kaut kā ir asimilējušās un pieklusušas. Bet, padomājot par tām, iekšienē iedegas milzīga uguns un varenība… Tā ir spēka un uguns bezgalīguma sajūta. Šis jaunais lauks ir manā iekšienē?

Šri Juktešvars: Tas ir nākamais ugunīgā ķermeņa slānis, kurš ir kļuvis aktīvs. Viņš bija potenciālā, bet tagad ir kļuvis pieejams darbam.

Kāds darbs tādā ķermenī mums ir iespējams?

Nespriediet no fiziskā ķermeņa pozīcijas. Jūs esat daudzdimensionālas būtnes, un katrā plānā jums ir savi darbi, kuri tikai pieaug, pievienojot arvien jaunus plānus un dimensijas. SB izvērš jaunu projektu, lai savienotu vairākas planetāras apziņas klasteru saiknēs.

Tas nozīmē, ka vairāku civilizāciju pieredze būs pieejama visiem uzreiz.

 

Fiz. plānā ārpusē ir maz atšķirību, bet ir atvērušies bloki, kuri vēl nebija apzināti, un tas ķermenī ir atstājis lielākas atbrīvotības un lielākas uzticēšanās pēdas. Mans enerģētiskais potenciāls ir palielinājies trīs reizes? Es kļūdos? Tāds neticams cipars! Visi ir pieauguši par 2,5 – 3 reizēm.

 

Ar mani kaut kas notiek, taču nevaru pateikt, kas… Nevis vājums, kā varētu sagaidīt no mana stāvokļa (saaukstēšanās), bet kaut kas līdzīgs jaunas transformācijas gaidām. Spēku ir daudz, gulēt esmu sākusi mazāk, iekšējais potenciāls uzbudina. Ir jūra ar plāniem, un laika tagad būs vairāk…

Visi kaut ko gaida. Un šī gaidu sajūta iekšienē ir kā neuzplaucis pumpurs.

 

Sakaru seanss

Mēs esam klasē SB līmenī. Mūs apmāca. Ir redzama tāfele un karte. Nāk informācija par planētas un viņas trajektorijas Galaktikā izmaiņām. Mēs redzam Galaktikas karti, kur ir atbalsta punkti – Saule un Zeme. Mēs atrodamies sāņus no atbalsta punktiem.

Sakiet, Saules Brālība atrodas pašā Saulē?

SB: Nē, protams. Viņa atrodas speciālā teritorijā, tas ir kā liels konglomerāts no apziņām, kuras apvieno kopīgi uzdevumi, enerģijas un izcelsme no Saules sistēmas planētām. Pats galvenais ir kopīgi uzdevumi, tāpēc ka SB turpina nodarboties ar Saules sistēmu jau jaunā apziņas līmenī, ar sapratni par procesiem, kuri notiek, un ar jaunu civilizāciju radīšanu. Konkrēti, tāda civilizācija tiek radīta SB līmenī, kura savieno visus, kuri nākuši no Saules sistēmas. Ja ņem vērā, ka vairums ir nākuši no cita visuma, tad ir klātesošas arī tā visuma enerģijas.

Mēs atnācām uz Saules sistēmu apdzīvot viņu. Mēs šeit radījām revolucionāru fizisku sistēmu, kādas vēl nebija citās civilizācijās.

Mēs krājam pieredzi uz planētām. Šajā jaunajā civilizācijā notiek atlase pēc apziņas līmeņa, gaismspējas, enerģētikas. Apziņas līmenis ir dzīves un vienotības filozofiska sapratne. Nevis „dod, dod, dod”, bet „ko es varu izdarīt, lai ap mani būtu laimīgi?” Tas ir galaktiskās apziņas līmenis, jūs ieplūstat Brālībā un atnesat savas zināšanas un spēkus, lai viņu uzlabotu, nevis drupinātu.

Cilvēka apziņu var nolasīt un ierakstīt. Pēc tādām atsevišķām provēm tiek testēts cilvēku apziņas vidējais līmenis, un tiek novērota planēta. Pa individuāliem atklātiem kanāliem līdz šim nav daudz cilvēku, kuri savienojas ar saviem AE, un var arī izsekot cilvēka apziņas evolūciju.

Izsekoju planētas trajektorijas izmaiņai. Vienā punktā notiek sprādziens, un Zeme, kura izskatās maza un tumša un griežas pa spirāli, kļūst gaiša un liela. Ne gluži kā Saule, protams. Saule izskatās dzeltenīga, bet planēta ir kļuvusi gandrīz balta. Šajā rajonā pēc sprādziena ir izveidojušās trīs planētas, un viņas visas iet dažādos virzienos. It kā Zemes trajektorijā būtu radusies barjera, viņa atdūrusies pret to un sašķīdusi trīs gabalos.

Trīs planētu varianti. Pirmais variants – tās pašas dzīves turpinājums, un maz kas mainīsies. Planētas otrais variants – Jaunās Zemes, jauna cilvēku apziņas līmeņa radīšana, augsta cilvēku civilizācija. Ļoti gaišas enerģijas, atšķirībā no pirmā varianta. Apziņas, draudzības, mīlestības, sava nozīmīguma sajūtas augšana. Trešais variants – augsta mentāla planēta, redzu viņu kā degošu lodi. Šī trešā planēta saplūst ar SB jauno civilizāciju.

– Redzu sevi milzīgā ķermenī, Saules sistēma ir kā plaukstā, un tur iekšā ir mazs ķermenis. Tur milzīga apziņa un potenciāls.

Domāju, ka pirmā planēta ir parastā apziņa, otrā planēta – Kristus-apziņa, trešā – SB potenciāls.

Kāpēc mēs izmainījām trajektoriju? Kāpēc notika sadalīšanās?

Telpas nav, tas ir tikai jūsu priekšstats, ka planēta virzās telpā. Un ir daudz paralēlu planētas attīstības variantu. Jūs ieraudzījāt trīs dažādus potenciālus, bet tas nenozīmē, ka to ir tikai trīs. To var būt daudz vairāk. Vienkārši jums ir ērti tā ieraudzīt.

– Sprādziena-sadalīšanās laikā ap Saules sistēmu izveidojās jauns gredzens.

– Daudzdimensionāla galaktika, un es redzu viņas 5 līmeņus.

– Bet es redzēju gredzenu, tas bija horizontāls, pēc tam kļuva vertikāls.

– Trešā planēta ir ļoti viegla, un es jūtu, ka es uz turieni tiecos.

S.B.: Jūs jau atkal esat gatavi kļūt par izmēģinājuma pelēm, taču šodien mēs apmācīsim jūsu apziņu, tas ir, dosim jums jaunas zināšanas, bet speciālas apstarošanas nebūs, tādas spēcīgas, kā iepriekšējās reizēs, tāpēc ka mēs apkopojam rezultātus, skatāmies uz jums pēc pārtraukuma, testējam jūs, kādi jūs tagad esat.

– Velk uz mentālo planētu, redzu viņu iezilganā gaismā.

Protams, jo mēs taču jau esam izauguši līdz šai planētai! Tas ir mūsu ceļš.

S.B.: (Smejas) Pamēģiniet atteikties! Pat smieklīgi, ka kāds varēja iet pa pirmo vai otro ceļu, nav tādu būtņu, kuras varētu atteikties no savas laimes! Dažāds apziņas līmenis – dažāds dzīves līmenis.

Mums piedāvā jau justies kā vecākajās klasēs, ir laiks no sākuma klasēm pāriet tālāk… Mēs jau arī atnācām šurp attīstīti, ne pārāk vienkārši, ar īpašiem uzdevumiem.

S.B.: Jūsu īpašie uzdevumi attiecas uz planētas attīstību, uz Zemes apziņas attīstību. Jūs no iekšienes strādājat kā katalizatori – mainot Zemes apziņu.

Mūs no SB skatupunkta mēģina definēt kā sev vienlīdzīgus. Pie tā vajag pierast. No kurienes iznācām, turp arī izrāpsimies. Nevis kāds to mums ir uzdāvinājis vai izdarījis, mēs paši esam tādi. Mums pašiem tas patīk. Nevajag pat teikt, kāds labums mums no tā ir.

Grupa pēkšņi enerģētiski atvērās, apgaismojās…

– Kā attīstīt planētas apziņu?

Mēs daudz par to esam runājuši. Pirmām kārtām, vajag attīstīt savu apziņu. Pēc tam mēs pieslēdzām Kristus Režģi – Vienotību, pēc tam uzbūvējām Režģi nākamajā apziņas līmenī – Viena Apziņā. Mēs mēdzam būt šajos Režģos un daudz cilvēku esam tiem pieslēguši. Pašlaik mēs esam nostiprinājuši SB enerģijas visos līmeņos. Tā arī ir planētas apziņas attīstīšana. Mēs apmaināmies ar materiāliem, rakstām grāmatas, dodam seminārus un vebinārus, piedalāmies citās visplanetārās meditācijās. Mēs apzināmies to, ko mēs darām, apzināmies, kā mēs attīstāmies un kādā mērā esam izauguši.

Kad mēs izejam uz Kristus Apziņas Režģi, mēs esam viss šis Režģis, un, tā kā es esmu viss Režģis, tad es apveltu Režģi ar savu redzējumu, enerģiju, apskaidrību, apziņu un tml. Mēs esam planēta.

***

Nāk silts maigs lietus… Mūs ietin karmīnsarkanā enerģijā… Nedaudz uzvējo garšvielas… Notiek enerģētikas barošana.

Barojas katrs atoms, tas taču ir atomu līmenis.

Stāvoklis kā māmiņas dzemdē. Pilnīgs miers, barošana no visām pusēm, it kā mēs atrodamies dzimtā un patīkamā vidē. Šeit gaismas nav daudz… Telpa baro un nedaudz satrauc ar garšvielām, tiek uzturēts balanss starp aktivitāti un mieru.

Kaut kas no mums nāk ārā – netīrumi, sārņi, un viss tiek nomainīts ar vienu harmonisku noskaņojumu, monoenerģiju. It kā uz katru atomu ir atnākusi papildus daļiņa vai lādiņš. Apakš-atoms. Ir palielinājies katra atoma potenciāls, vairāk mentālajā plānā, nekā fiziskajā.

Enerģija ir kļuvusi gaiša, krēmveidīga. Mēs esam piedzimuši pasaulē, un mūs ieziež ar maigu pieniņu. Ļoti daudz gaismas.

Jā, piedzimuši, un nosauc vārdā!

– Pārdzimšanas sajūta.

– Sajūta, ka esmu ietīstīta siltumā un maigumā, un elpa ir kļuvusi brīvāka.

Tas ir saistīts ar trešo planētu. Tur ir dzimis dvēsele fragments, ne mūsu Augstākā Saules Es fragments, bet, šķiet, mēs ar jums tur esam piedzimuši, un mums tur ir iedots vārds. Mūsu AE ir dzimis mūsu pašu dvēseles fragments, kurš personīgi nesīs visas šīs pieredzes uz šo SB – kā Nataša, Taņa, Ņina.

Katrs sajuta iziešanu no tumšas telpas.

– Tā ir tava būtība.

– Jā, es esmu piedzimusi uz šīs trešās planētas, es garā ceriņkrāsas kleitā, baltā pūkainā jakā eju starp ceriņkrāsas ziediem.

Rāda inkubatoru, kur mēs sākam augt kā lodītes-aizmetņi. Katram no mums ir savs vārds, inkubatoram arī ir vārds kā apziņu klasterim.

SB: Jūs piederat jau vienai Ģimenei.

Mēs esam atnākuši no dažādām Ģimenēm, bet kļūstam par kolektīvu apziņu tajā līmenī. Tur būs ugunīgā attīstība.

AE, kas tur ar mani notiek? Apziņas paplašināšanās līdz Brālības līmenim. Tu tikko kā viņiem pieskāries un atcerējies, kas ir tava būtība.

– Tā ir vismaigākā apziņa, viegla lodīte izšķīlās un pacēlās gaisā.

– Tur ir manas mājas, un es esmu atgriezusies.

– Cik gan labi!

– Pēc milzīga zeltītas siltas enerģijas viļņa ir sajūta, ka katrā šūniņā ir ieslēdzies ģeneratoriņš, un iekšā viss ir burvīgi apgaismojies.

SB: Jūs esat jaunas Brālības pārstāvji; viņa balstīsies uz visu planētu un vairāku Saules sistēmu Brālībām.

Norit apstarošana ar barojošu maisījumu. Mazuļus mūsos baro.

SB: Uz Zemes attīstītākas apziņas rada savu Vienotību, klasteri, bet vājākas apziņas tikko sāk augt. Vēl nav radīta visu planētu Vienotība. Uz citām zvaigznēm tiek radīta tāda paša programma. Tas nenozīmē, ka visa zvaigzne iet pēc šīs programmas. Un mūsu programma ir viena no daudzām uz Zemes. Bet, tā kā mēs ar jums jau esam konkrēti saistīti, mēs jums rādām, ka ir tādas iespējas, un, protams, mēs tās garām nelaidīsim.

Mēs savienojamies, balstoties uz saprātu. Ir materiāla attīstība, savienošanās bez saprāta. Ir savienošanās kustības – ātruma, dinamikas – līmenī.

Mēs gribam, lai jūs nedaudz pagulētu, lai jūsu bērniņu enerģija sagulētos.

(Guļam 5 minūtes.)

Mūs sasildīja un uzģērba „autiņbiksītes” – režģveida auru ap mūsu lodītēm. Viņa ir spilgti gaiša un atgādina starveidīgo ķermeni.

– Mūs savienoja, apsedz un uzģērba zeltainu tīklu.

– Bija ļoti karsti. Man šūniņu-zvaigznīšu ir kļuvis vairāk pēc daudzuma.

Izejam testēšanu. Salīdzinām sevi pulksten 14 un 15:30. Kas ir izmainījies? Man ir kaut kas neparasts. Esmu kļuvusi divas reizes augstāka un caurspīdīgi ugunīga.

Pēc enerģētikas: noliekam vienu lodi kā enerģētiku pulksten 14 un skatāmies, cik lodīšu ir tapis tagad. Man ir daudz reižu vairāk. Pēc apziņas – kļuvusi augstāka.

Savas misijas apzināšanās: viendimensijas cilvēks un daudzdimensionāls cilvēks. Misija ir kļuvusi daudzdimensionāla. Mēs apzināmies savus uzdevumus SB līmenī.

– Palielinājusies lodes gaismspēja un izmērs.

– Vienkārši milži esam kļuvuši.

– Pašlaik zeltītā gaismā mirdzoša caurspīdīga lode.

– Redzu sevi kā ķermeņu ķekaru. Tā droši vien ir jaunā Ģimene.

– Apziņa izaugusi, un enerģētisko ložu ir daudz.

– Viss ir palielinājies – gan garums, gan gaisma, gan forma. Galva – kā gaismas lode.

– Apžilbinoša enerģija nāk no manis. Viss ir palielinājies.

– Matrioška no mirdzošiem ķermeņiem.

– Redzu sevi augstāk un citā apģērbā. Viena lode un ložu ķekars.

Uz mums nolaižas gaismas lode. Tas ir kā jauns apvalks.

Mūs ved uz daudzdimensionālu skolu, uz citu klasi. Šeit arī ir soli un ekrāns. Katram mums nodemonstrēs darba rezultātu uz šodienu.

Redzu sevi mazu, pelēcīgu un amorfu (visi fiz. ķermeņi ir amorfi). Otrais variants – liels gaismas kristāls. Viņš atgādina molekulas konstrukciju. Šeit bija mans viens atoms, bet tur mūsu atomi ir savienojušies kopīgā molekulā.

– Es esmu liela balta liesma.

– Katrs no mums izskatās kā Dzīvības Zieds no dažādas krāsas lodēm.

– Mēs esam telpā, kur ir spoža gaisma un viss mirdz. Mēs esam apvienojušies un paplašinājušies. Mēs esam viens, taču nav pazaudēta arī sava individualitāte. Tas ir tik jauni.

– Divas molekulas savienojušās.

Pašlaik mūsu SB molekulā pievieno katalizatoru. Nāk mūsos viela, notiek piepildīšana ar vēsu enerģiju no malas. Tas ir līdzīgi skaņai, it kā mūs caurskaņo. Enerģijas iet cauri un nedaudz uzbudina. Pievēršam uzmanību, ka nav sajūtas “mēs”, ir “es” – apziņas veselums, atšķirībā no Kristus-apziņas līmeņa, kur mēs jūtam cits citu. Un tu esi atbildīgs par visu, ko dari, pats.

SB: Mēs nāksim pie jums miegā. Jūs ar mums varat runāt arī nomodā. Jūs iziesiet transformācijas, un jūsu tikko dzimušās daļiņas augs. Un mēs nākamajā vebinārā piedāvājam salīdzināt to, ko jūs ieguvāt šajā vebinārā un ko iegūsiet nākamajā.

– Ķermenis noreaģēja kā uz kaut ko citu. Pievienojas kas jauns, mainos es. Es Lielā.

– Es esmu liels kristāls.

– Nedalu savu apziņu. Ir es veselais.

Salīdzināsim planētas Kristus-apziņas līmeni un jauno līmeni. Izjutīsim šos dažādos es.

– Es esmu Saules mentāls, daudz lielāks, spožāks, pamatīgāks, nozīmīgāks un ar lielu uzdevumu un atbildību. Nevis atstaroju, bet izstaroju gaismu.

– Tur ir brālības sajūta, prieks no saziņas. Esmu es un daudz citu.

– Tur es esmu kā bišu šūnas, bet šeit mirdzošs starveidīgs ķermenis.

– Mentālajā planetārajā jau kaut kā trūkst, bet Saules – komfortablāk.

– Zemes Vienotības apziņa – brālīga mīlestība, visus apkampju. Saules – augstāk, varenāk, jaunajā dzimušajā – vēlēšanās atskatīties.

Bet es jūtu, ka esmu liela vista, izpletusi spārnus virs cāļiem un atbildu par viņiem. Tas ir Kristus Apziņas līmenis, un šeit es esmu pieaugusī. Bet jaunajā līmenī es pagaidām jūtos kā cālis. Man pagaidām nav atbildības, un es nesaprotu, kādēļ es šeit esmu piedzimusi. Man šeit vajadzīga barošana un mīlestība, un daudz zināšanu. Bet, ja salīdzina ar Saules aspektu, tad tāpat kā jums.

Es saprotu, ka jaunajā apziņā viss tiks radīts kustībā pa ceļam. Ko mēs “izšķīlām”, to arī radīsim.

 

SB: Kopsavilkums: kas ir noticis visā šajā laikā, sākot ar pirmajām nodarbībām. Jūs esat daudzkārtīgi izauguši, jūs esat kļuvuši varenāki, jūs esat sākuši vairāk mirdzēt. Spīdēšana un apziņas palielināšanās – tie varenības otršķirīgi pakļaujošies aspekti.

(Viņi iesāka ar varenību un gaidīja manu reakciju.)

Jūs augat varenībā uz tā rēķina, ka jūs paceļaties apziņā, enerģētikā, vibrācijās, zināšanās. Īpaši jums palīdzēja Pisandra Iesvētījums.

Jūs būvēsiet jaunu sabiedrību uz šīs trešās planētas, kādu izdomāsiet paši. Veselumā, pārticībā, mīlestībā, dziļā sapratnē par visu, ko jūs darāt, apzinātībā. Kāpēc jums ir viengabalaina apziņa? Lai nebūtu nekādu variantu. Tiks ņemts vērā katrs viedoklis, bet kopsavilkums būs viengabalains.

Mērķis vienalga būs – visu uzbūvēt fiziskajā plānā. Jūs sāksiet ar mentālo planētu, nolaidīsieties uz fizisko plānu. Jūsu mērķis būs – fiziskajā plānā uzbūvēt jaunās sabiedrības radikālu variantu; sabiedrības, kuru visi gaida, kura būs laimīga un pārtikusi, balstīsies uz visu to visiem saprāta sasniegumiem, kuri iegājuši šajā Vienotībā. Uz pieņemamiem humanitāriem pamatiem, bez cīņas un meliem. Būs pietiekami daudz barības (nevajadzēs kauties barības dēļ), un ar citādiem uzstādījumiem. Jums uzstādījumi pagaidām ir – krājumi un pēc iespējas vairāk. Jūs stimulu sabiedrības attīstībai izvērsīsiet paši, ar savu spriedumu, mēģinājumu un kļūdu palīdzību.

Kāpēc mēs gribam radīt sabiedrību fiziskajā plānā? Vai tad nepietiek, ka mēs radām mentālu sabiedrību apkārt Zemei?

Mentālajā plānā jau ir daudz tādu sabiedrību, un var teikt, ka viņas ir sasniegušas zināmu pilnību. Attīstība iet dziļumā, blīvumā un daudzdimensionalitātē. Ne augstumā – vairāk gaismas un vairāk visa.

Blīvums pēc kvalitātes var būt dažāds, pēc fizikas, pēc izejmateriāliem, pēc idejas, pēc apziņām. Jaunām pasaulēm ir jāpastāv vienotībā, nav jācīnās, nav jākaro, kā jūs darāt.

– Mēs esat telpā, mēs esam apvienojušies un paplašinājušies.

– Jūtu vibrācijas, kuras aktivizē mūsu attīstību šajā plānā.

Viss ir nostājies savā vietā. Nākotne noskaidrojās. Mēs jebkurā gadījumā nonākam uz tās jaunās planētas. Mēs vēl attīstīsimies, laiks mums vēl ir. Cilvēku prioritātes uz Zemes vēl mainīsies, un mēs šo pieredzi tur ienesīsim. Ienesīsim arī visas mūsu vēlmes, ilgas, rūpes par cilvēci – veselību, mīlestību, viedumu, saprātīgumu. Mēs attīstām civilizācijas saprātu. Mēs jau cenšamies attīrīt zemi, ūdeni, modificēt augus. Mēs attīstām saprātu caur materialitāti, un tas ir mūsu ceļš uz Zemes. Domāju, ka mēs tādus mēģinājumus nepametīsim.

SB: Tā negribas no jums šķirties. Klau, mēs vienkārši tagad sirsnīgi pakontaktēsimies. Mēs izjutīsim cits citu bez vārdiem, bez informācijas, bez enerģētikas izjušanas, kā jūs un mēs savienojamies Vienotībā un kļūstam viena liela būtne, kura lido kosmosā. Mēs esam jūs, jūs esat mēs.

Jums ir priekšstats, ka katrā līmenī var būt tikai viens Augstākais Es. Tas tā nav. Cilvēks ar sutratmām var būt saistīts ar vairākiem SB Es. Turklāt katram AE eksistē jūsu vairāki varianti mentālajā plānā. Jūs savu dzīvi dzīvojat fiziskajā plānā, un ir paralēlas dzīves, kuras līdz galam noskatās visas jūsu apstāšanās un pagriezienus un realizē neizietos ceļus.

(...)

– Tik aizkustinoši, tik patīkami, it kā mūs spiestu pie lielām krūtīm.

Dodam atļauju ieiet savā ķermenī.

Un atļauju sevi mīlēt!

Mīlestība sāk atšķirties, sākumā bija tāda, kā mēs esam pieraduši, saistīta pat ar žēlumu un līdzjūtību, sapratni, bet tagad tā ir kļuvusi citāda. No vienas puses, šī mīlestība ir emocionāli vēsāka, bet pēc siltuma karstāka. Mazāk žēluma un līdzjūtības un vairāk mentāla karstuma.

– Sajūta, ka no anāhatas šaujas mīlestības enerģijas fontāns.

Skatieties, viņi ir aktivizējuši citādu mīlestību. Pirmā mīlestība bija tā, kuru mēs uzsūcām, bet tagad viņi ir aktivizējuši jūtas, kuras staro no mums. Tas ir gaišāks veids, kā mīlēt.

Lieku priekšā ietīt Zemi, un lai šis starojums nostājas apkārt planētai – dziedinošs, labestīgs, apzināts. Lai mīlestība strādā apzinātībai, nevis vienkārši barošanai un veselībai, bet apzinātībai.

Tas ir ļoti patīkami – izstarot. Lūk, sāk iet varenība – es varu! Mēs to varam darīt arī turpmāk. Mūs pamazītēm virza uz varenību. Tā it kā dzimst pašlaik.

Tās nav tās jūtas, ar kurām mēs uz Zemes strādājām agrāk. Es neteiktu, ka šeit ir daudz prieka. Es šeit atrodu atvadas no Zemes un brīvību. Es nometu zemes važas. Es mīlu Zemi...

Kā mēs aizejam no ģimenes? Mēs mīlam vecākus, bet priekšā mums ir jauna dzīve. No vienas puses, trīsas jaunās dzīves priekšā, no otras puses, liela mīlestība pret to, ko es atstāju.

Bet es to atstāju.

– Es novietoju zemi trešās acs čakrā. Sajutu sevi kā radītāju. Pavēlu: audz, radi!

– Es vai nu zināju, vai jutu mīlestību, bet tagad es zinu, jūtu un varu.

– Mīlestība bez emocijām ar visuma harmoniju.

– Es neko nesūtu. Es Esmu! Un iet izstarojums.

– Citas kvalitātes mīlestība. Mēs esam izauguši un ejam tālāk radīt.

– Man patīk Zemi mīlēt no iekšienes, ieskaitot visas valstības un pasaules. Iemantoju mierīgu prieku un aprimumu.

Šīs jūtas vairāk līdzinās ietekmei uz planētu. Mazemocionālas jūtas un pavisam citādas. Beznosacījuma mīlestības cits līmenis.

Var pabrīnīties, cik neierobežots ir cilvēks! Visu laiku tiek rādītas dažādas mūsu šķautnes, un mēs to visu saprotam, tātad, esam tam gājuši cauri. Ja nebūtu gājuši, nevarētu to aprakstīt. Mēs jau redzējām daudzas savas šķautnes piektdien, un, lūk, šeit – jauna mīlestība...

SB: Uz šīs brīnišķīgās nots mēs atvadāmies no jums. Sargājiet šo mīlestību! Jums tā noderēs. Cieši jūs apkampjam ar lielām, lielām rokām, katru no jums un visus kopā. Apsveicam jūs ar jaunu piedzimšanu uz jaunas planētas!

Pateicības.

 

Pievienots 06.11.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/nashe-buduschee-v-solnechnom-bratstve-stalo-yasnee

Tulkoja Jānis Oppe